Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1109) FERA88


FERA88
tag

Hát ezzel az EDL kifogott rajtam, nem akar össze jönni. mélyvíznek a 4-ik oldalán vagyok gondolom jó helyen járok :) meg van az edl activator is, telefonban nincs sd kari, gondolom ez nem feltétel ugye?
"Download módban kell elindítani a telefont" ez melyik lenne?
"A telefon csatlakoztatva van ADB-ként. Eszközkezelőben az alábbiak kell megjelenjenek:" na itt nekem csak 1 van ADB Interface. Ez most jó így? itt az nem világos, hogy most adb mód kell vagy download mód, és melyik melyik? kicsit nehezen akar össze jönni, de csak meg lesz :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.