Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1202) AthlonXP válasza Emu (#1200) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát én pl 5 év Samsung után tértem most át 13T-re, kíváncsiságból és eléggé fura volt nekem ez a rendszer. A beállításokban nem találtam semmit, minden más meg máshogy van, opciók máshová vannak téve, vagy más néven, van ami nincs is ebben, vagy épp van a Samsunghoz képest...
Kellett bő 2 hét, mire nagyjából megszoktam. Majd' 1.5 hónapja van meg a telefon, de vannak még dolgok, amiket most se tudok, találok a beállításokban vagy opciók közt. :)
Nem mondom, hogy rossz ez a rendszer, csak nekem ennyi év Samsung után, nagyon fura, pedig hasonló, mégiscsak Android ez is, de akkor is.
Igazából el vagyok ezzel is, nincs baj vele, de csak hiányzik kicsit a Samsung rendszere, már úgy megszoktam. :U
4-5 évente szoktam telefont cserélni, ezzel is tervezek ennyit, aztán meg majd lehet veszek egy Apple-t, csak kíváncsiságból. Bár idegenkedem ettől a "zárt, csak a saját cuccaimmal vagyok kompatibilis rendszertől, majd én meg mondom, hogy neked mi a jó, ne akarjál állítgatni semmit" hozzáálástól, amit ők csinálnak, szóval majd meglátom még addig, hogy mi lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.