Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#30551) l.skywalker válasza mike1334 (#30550) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor dolgozz ne rinyálj ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30552) mike1334 válasza l.skywalker (#30551) üzenetére


mike1334
veterán

Nem a munkával van bajom, hanem a hülyékkel. De ilyenkor már nem dolgozok...legalábbis pár hónapja már nem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30553) l.skywalker válasza mike1334 (#30552) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha van segged és tudsz idegen nyelven, jól el lehet rejtőzködni a multiknál. Én az egyiknél egy évig voltam úgy, hogy elfelejtettek munkát adni. Háttal ültem a falnak egy 200 fős open office legvégén és egész nap megállás nélkül nyomtam a gépet. Mindenki azt hittem, hogy csak dolgozok, de csak a San Andreas-t toltam ki olyan részletesen, hogy jobban ismerem a várost, mint ahol most lakok :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30554) mike1334 válasza l.skywalker (#30553) üzenetére


mike1334
veterán

Király, miért hagytad ott? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30555) Wesder válasza l.skywalker (#30553) üzenetére


Wesder
félisten

#Azéletcsászára:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30556) l.skywalker válasza mike1334 (#30554) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egy idő után átkerültem beosztás nélküli státuszba. Ezt akkor alkalmazzák a multi cégek, ha kifut egy deal de már nagyon közel az új és a meglévő állományt nem akarják elengedni. Inkább fizetnek nekik 1-2 hónap fizetést munka nélkül mint toljanak le még egy toborzási kampányt. Két hónapig nem kellett dolgoznom, de ekkor már úton volt az első gyerek és a fizetésem nettó 100ezer volt. 2010-ben. Mivel munkám nem volt nem tudtam feljebb lépni így oldalra kellett. Azóta amúgy az a cég azt a teljes részleget le is építette és ez a különleges státusz is megszűnt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30557) mike1334 válasza l.skywalker (#30556) üzenetére


mike1334
veterán

Hát az tényleg keskeny, a kezdő fizum is több volt 2012-ben, és az is gáz volt...de ma rájöttem, hogy megint nem kapok elég pénzt ezért a melóért :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30558) l.skywalker válasza mike1334 (#30557) üzenetére


l.skywalker
félisten

Végzettség nélkül ezt volt az én érvényes belépőm az első céghez. Az állás amire jelentkeztem kifejezetten írta, hogy diplomást várnak. Interjún nem kérdezte senki, én pedig nem hangiztattam, hogy ebben hiányt szenvedek. Illetve én nem szenvedtem. A diplomám azóta sincs de sokat értem el hogy korán álltam neki dolgozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30559) M@no válasza l.skywalker (#30553) üzenetére


M@no
tag

Az igen. :D :D

Mondjuk nekem is volt egy olyan melóhelyem, /számtech kisbolt./ ahol 1 hónap alatt munkaidőben megnéztem a Csillagkapu 10 évadát. :DDD

(#30560) MasterMark


MasterMark
titán

(#30561) r.levente75 válasza MasterMark (#30560) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem rossz az ízlésed... ;]

(#30562) Gebriel válasza r.levente75 (#30561) üzenetére


Gebriel
veterán

... hanem borzasztó. ;]

Szerk: Na jó csak vicc, bár nekem nem jött be. :D

[ Szerkesztve ]

(#30563) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Belgyógyászat szakvizsga pipa, ideje kijátszani az Outer Worlds-öt. :C

(#30564) r.levente75 válasza DaveHutt (#30563) üzenetére


r.levente75
addikt

Túlélte mindenki? :D

(#30565) DaveHutt válasza r.levente75 (#30564) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen :C

(#30566) l.skywalker válasza DaveHutt (#30565) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gratula. És mi a cél? Rezidens évek után hol szeretnél dolgozni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30567) Carlos Padre válasza l.skywalker (#30566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kulfoldon ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30568) l.skywalker válasza Carlos Padre (#30567) üzenetére


l.skywalker
félisten

A családomban nagyon sok orvos van, még egyik sem ment külföldre. Nem olyan álatlános ez ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30569) DaveHutt válasza l.skywalker (#30566) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszi. Maradok a korábbi munkahelyemen egyelőre (Debreceni Egyetem). Röghöz köt a Markusovszky- ösztöndíj, addig megcsinálok még egy szakvizsgát, specializálódok tovább.

(#30570) l.skywalker


l.skywalker
félisten


Nagykorú lett a Classic. 18 évvel ezelőtt jelent meg

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30571) Wesder válasza l.skywalker (#30570) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtèkindítàs elötti animàciójàt hogy imàdtam :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30572) Carlos Padre válasza Wesder (#30571) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt jelezte, hogy meg mukodik :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30573) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ugye mi mindig a magunk szemszögéből nézzük a dolgokat. Most olvastam, hogy az egyik legnagyobb potenciális piaca a Cloud Gaming-nek pl. India.Nagyon kevés a dedikált platform. Gamer PC vagy konzol, ellenben kurva sok a mobiltelefon és itt az eredménye:
hogy új réteget akarnak megszólítani vele, nem pedig a meglévőeket.

https://twitter.com/ZhugeEX/status/1195356417701695488

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30574) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az Odyssey durva cucc.... 17 óra és szinte alig haladtam. Phokis, Megaris, Kephallonia, Korinthia és máris ennyi óra beleszaladt wow... :Y :Y Most voltam a jósnőnél házon, faggatni a kultistákról hol állok kb a storyban? Nagyon az elején érzem magam. :D

Fura, a Legendary itemeket a játék nagyon dobálja azt gondoltam nem kapok már most majd egy teljes szettnyit lehet nem maxos vérdíj mellett kéne a tornyok tetejéről párosával lerugdosni a fejvadászokat mint a 4-6-osról a tujázókat. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30575) icemad válasza Carlos Padre (#30572) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Az animáció akkor is lement, ha hibás volt a gép. :DDD
Legalábbis nálam csak utána jött be az error képernyő.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30576) Wesder válasza Micsurin (#30574) üzenetére


Wesder
félisten

Ô hàt mèg csak most jön a java.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30577) MunezXBK válasza Micsurin (#30574) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

76 órával, 59%-on állok.

(#30578) r.levente75 válasza Micsurin (#30574) üzenetére


r.levente75
addikt

326 óra és 100%

(#30579) l.skywalker válasza Micsurin (#30574) üzenetére


l.skywalker
félisten

179 óra után 76% :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30580) icemad válasza Micsurin (#30574) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

50 perc után 0.1%.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30581) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a válaszokat. Akkor azt hiszem a nyár elejéig nem kell újra játékot vegyek. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30582) l.skywalker válasza Micsurin (#30581) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, csak keress új egyetemet. Vagy inkább ne :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30583) Micsurin válasza l.skywalker (#30582) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nyugi, itt a játék már nem fog negatívan befolyásolni. :DDD
Papíron négyes határon vagyok egy tárgyat leszámítva eddig mindenhol de mégis lassan aranyeret kapok annyira szűkülök a vizsgák gondolatától is. :DDD :DDD Mindegy max egy passzív... haverok is ott vannak több éve csúszással, első félévet mind benyelte tövig.

A pajzs nagyon hiányzik a játékból ellenben.... lándzsa van, görögök vagyunk, hol a pajzs! :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30584) l.skywalker válasza Micsurin (#30583) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, történelmiség szerint hiányzik, de az egész harcrendszer úgy működik, hogy - legalábbis szerintem - teljesen felesleges. Mondjuk ha olyan ütő-verő eszközként lenne benne mint a 300-ban akkor okés lenne, de amúgy alig védekezek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30585) Micsurin válasza l.skywalker (#30584) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem sem mint játékmechanika hiányzik még parryzni is ritkán szoktam dodge kombo majd skill repeat. Ha csak a hátamon ott lenne is már tetszene, hülyeség nekem hiányzik. :D

Nagyon játszatja magát, ha nem kéne rusholni a projektmunkám mivel holnap se lesz időm (utolsó normális szombati idő talán egyetemi haverokkal irány egy záró motorozás) tuti éjszakáznék vele. Nagyon tetszett az RDR2 zseniális a sztori és a játékmenet egysége de mégsem tudott annyira behúzni mint az Odyssey, mindig van valami ami miatt nem tudok felállni amolyan csak még ezen a kis szigeten megnézem mi lehet csak még egy piros sisakot és a mercenaryt elfektettem és itt hagyom effektus... harc rendszer se rossz a Black Falg / III. után kellemes picit összetettebb de nem sokkal... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30586) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ennek a retkes hízó disznónak van bármi mechanikája a dodge spamen kívül??? Mert lassan érzem az első konti lesz a mostani ami az én hibámból fog már szétmenni, ez a küldi nettó szopatás semmi más célja nem volt a fejlesztőknek. :W :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30587) Maxxy10 válasza Micsurin (#30586) üzenetére


Maxxy10
addikt

Sok sok dodge és tűz plusz hanyagold a "kis katonákat".

(#30588) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Maxxy10 köszi, az aprólékot hagytam a végére, az elején meg lóval köröztem körülötte és vagy 200 fát alakítottam nyilvesszővé.

Csak megfeküdt :D :D :D
Ha a Dark Souls 1.-et nem nézem még talán nem szívtam ennyit boss fighttal.

Ez a nyűves játék nagyon játszatja magát, annyiszor említettem haveroknak kéne valami ókori görög vagy római játék és röhögtem mikor ez volt a válasz, hát... :D

Asszem veszek Season passt is az Atlantiszos rész is jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30589) Maxxy10 válasza Micsurin (#30588) üzenetére


Maxxy10
addikt

Minden DLC megéri a pénzét, állítólag... :P

(#30590) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Úgy néz ki a fejlődő világokban hamarabb lesz xCloud [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30591) mike1334 válasza l.skywalker (#30590) üzenetére


mike1334
veterán

Egyébként jól értem, hogy ha van game passos, akkor konzol se kell hozzá, hogy xcloudon tudj játszani az abban lévő játékokkal? Mert akkor az MS ex címet day one lehet játszani egy mezei előfizetéssel ..Na meg még egy csomó minden mást....
Amúgy azt mondták, hogy minél több eszközön akarják, hogy elérhető legyen...switchre mikor jön? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30592) csuvicsuva válasza mike1334 (#30591) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Amúgy azt mondták, hogy minél több eszközön akarják, hogy elérhető legyen...switchre mikor jön?"

Majd a PS4 után! :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30593) Wesder válasza mike1334 (#30591) üzenetére


Wesder
félisten

Switch-re Xclouddal jön

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30594) l.skywalker válasza mike1334 (#30591) üzenetére


l.skywalker
félisten

2 mód van az xCloud-ban:

1. Játszol teljesen a felhőben: amikor egy távoli szerverben lévő többszáz/ezer Xbox One egyikére csatlakozva tudsz játszani, de CSAK az xCloud könyvtárában elérhető játékokkal.
Ehhez nem kell, hogy legyen saját konzolod, és az xCloud valszeg a jövőben a GP-be lesz beépítve.

2. Saját otthoni konzolodat éred el és minden olyan játékkal tudsz játszani ami azon van, kvázi "távoli" elérésben. Ilyenkor a saját Xbox-od képét látod a telefonon/PC-n/tableten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30595) mike1334 válasza Wesder (#30593) üzenetére


mike1334
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy beengednék-e őket. Sztem amúgy nem. A nintendonak sokkal fontosabb, hogy az ő játékaival játsz, neki fizess.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30596) l.skywalker válasza mike1334 (#30595) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jelképes mondat volt, hogy elhangzott az XO19-en a "Dualshock" mint támogatott kontroller.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30597) mike1334 válasza l.skywalker (#30596) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, de bizakodni lehet :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30598) Wesder válasza mike1334 (#30595) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ne felejtsük el, hogy ki adja majd a hàtteret a Sony meg Nintendo felhős jàtékszolgàltatàsàhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30599) Cyrin


Cyrin
addikt

most vetettem az exemmel a gyerekeknek PS4-et, most látom, hogy nincs is rá Roblox, most mivel fog játszani a lányom? Ennyire nincs játék PS-re?
Nem baj, majd jön hozzám Xboxozni akkor...

;]

(#30600) Maxxy10 válasza l.skywalker (#30590) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pont ma fordítottam több figyelmet neki... FH4 buszon borzalmas.. Viszont az a Ace combat 7 ( remélem jól emlékszem a nevére) az nagyon jó móka. :C
Viszont a hangot mind két játéknál inkább leveszem mert borzalmas....
Kb 15 perc alatt 600MB adatot evett meg.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.