Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56707) masterful87 válasza l.skywalker (#56705) üzenetére


masterful87
senior tag

Ha jól sejtem, akkor az Indi és a Resident Evil a két 360-as cím?! (sőt, az Indi Classicon jelent meg)

De akkor, hogy van az, hogy bezsákoltam a te linkeden őket, viszont a marketplaces címen előtte azt mondta fizetnem kell értük, nincs semmi ingyen, hiába van Gold-om. Szóval megvettem a te linkeden, és ha rámegyek a marketplaces linkekre, akkor ott továbbra is felajánlja a vásárlás lehetőségét. És tényleg úgy tesz, mintha nem húztam volna be ezt a két címet a te linkeden.
Eddig ez nem így volt, vajon ettől függetlenül letudnám tölteni az Indit meg a RE-t 360-ra is?

És ha már témánál vagyunk: azt tudom, hogy a bezsákolt 360-as címeket már nagyon régóta nem tudom megnézni egy kupacban egy weboldalon, de a One-s tartalmakat még utána sokáig meg lehetett nézni. Azt, hogy mégis miket vettem meg, mivel rendelkezem. Na most jól tudom, hogy már erre sincsen lehetőség? Csak a One konzolon lehet ezt a listát megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#56708) l.skywalker válasza masterful87 (#56707) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem a Resi nem. Ebben a hónapban 5 cím lesz. Két 360 és három One.

Én amit tudok mindig a marketplace-en húzok be, inkább megvárom amíg ott is "ingyenes" lesz.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56709) x360elite válasza masterful87 (#56707) üzenetére


x360elite
őstag

Te valamit nagyon félreértettél. A resident evil nem tölthető le 360-ra, csak one-ra. A vásárlás lehetőségét pedig azért ajánlja fel továbbra is, mert a gwg one-on nem ugyanaz, mint 360-on. One-on a live gold előfizetésedért cserébe ingyen játszhatsz ezekkel a játékokkal, de nem kerülnek a tulajdonodba. Vagyis ez a gwg inkább egy bérlet a játékokra addig, amíg van érvényes gold előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56710) l.skywalker válasza x360elite (#56709) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Abban igaza van, hogy pl. a Red Faction: Armageddon-t behúztam a One store-ban és meg is jelent az Owned games alatt és a marketplace-n is "Már megvásárolt". Az Indiana játékot One-on be tudtam húzni, de marketplace-n még mindig 990 HUF.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56711) x360elite válasza l.skywalker (#56710) üzenetére


x360elite
őstag

Az indinél két lehetőség van. Ha a www.xbox.com oldalon a keresőbe beírod a játék nevét (ne kattints rá a felajánlott lehetőségre, akkor se, ha pontosan szerepel ott a játék. Írd be végig a nevét és nyomj "ENTER"-t), ha kétfélét dob ki, akkor bukta van. Vagyis a játéknak két verziója létezik, egy one-ra és egy 360-ra.

2; Megint elcseszték, úgy mint legutóbb és hívni kell az ügyfélszolgákat.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#56712) masterful87 válasza x360elite (#56709) üzenetére


masterful87
senior tag

Én is pontosan így tudok mindent, mint te, egyet leszámítva, abban a hitben voltam, hogy a Resident Evil 360-as játék.
Azért hittem azt, mert a marketplacen rákeresve 360-ra mutatja, gondoltam akkor ez is backward. (One linken is ugyanazok a képek vannak fent) De úgy tűnik akkor ez a játék megjelent One-ra is, és 360-ra is, így persze külön lehet megvásárolni is.

Az Indi az Classicra jelent meg, én úgy gondoltam akkor a 360-as BW lesz a One-ra is, de aztán lehet tényleg két különböző verzió az is, így persze külön-külön lehet megvenni/bérelni Gold időszakra One esetében.

(#56713) x360elite válasza masterful87 (#56712) üzenetére


x360elite
őstag

Amit te linkeltél, ott a 360-as logóval ellátott játék látszik, viszont a gwg-ben szereplő képen nincs 360-as logó a resident evil képnél, vagyis az ingyenes "resi" a resident evil Deluxe Origins Bundle-ben lévő játékra mutat, ami one-os és nem 360-as. EBBEN a csomagban lévő játék az ingyenes. Illetve itt van az INDI ONE, és az INDI 360.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.