Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41110) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Warez téma továbbra is tilos említés szintjén is, kéretik betartani. Köszönöm.

Live-Die-Respawn

(#41111) tmanjunior


tmanjunior
csendes tag

Sziasztok!

Mit tudtok erről a Live feltöltő kártyáról? Sehol nem lehet kapni! Meddig tart ez az állapot? A microsoft variál megint valamit? A Ft-osat sehol nem lehet kapni. :(

[ Szerkesztve ]

(#41112) MasterMark válasza tmanjunior (#41111) üzenetére


MasterMark
titán

Mire gondolsz pontosan? Gold, vagy egyenleg?

Switch Tax

(#41113) tmanjunior válasza MasterMark (#41112) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Ezek a 2990Ft-os meg 12990Ft-os meg a társai feltöltő kártyák. Magyaroszág összes boltjának raktárában sincs egy darabs-e és csak hétről hétre hitegetnek hogy még egy hét és lesz.

(#41114) MasterMark válasza tmanjunior (#41113) üzenetére


MasterMark
titán

Hát nem tudom. Kártyával amúgy is egyszerűbb.

Switch Tax

(#41115) tmanjunior válasza MasterMark (#41114) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Nincs mastercardos kártyám, se visa, se a többi ami kell...

(#41116) Sicilian


Sicilian
addikt

Pl.:

Itt van 3ezres: Konzolegame

Itt meg van 7 és 13 ezres: [konzolokszervize]

nothing is true everything is permitted..

(#41117) tmanjunior válasza Sicilian (#41116) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Már érdeklődtem, kint hagyták a raktáron feliratot... De mindegy is Pestre nem mennék fel ezért.

(#41118) Ispy válasza tmanjunior (#41117) üzenetére


Ispy
veterán

Tudom szívás, de hosszú távon érdemes egy dombornyomott bankkártyával rendelkezni és akkor nincsen ilyen gond (meg persze máshol is jól jöhet).

Persze egy privát vélemény!

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41119) MasterMark válasza tmanjunior (#41115) üzenetére


MasterMark
titán

Hát legyen egy MasterCard Online kártyád. Máshova is kelleni fog hidd el.

Switch Tax

(#41120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#41121) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kár érte....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41122) 1tom válasza oriic (#41120) üzenetére


1tom
tag

Remek.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#41123) Zeki


Zeki
nagyúr

Megvettem a Forza Horizon 2-t is. Az Első rész után csalódás.
Hiába vagy "ugyanaz" az összkerekes Mitsubishink fullra tuningolva automatán, a második részben csúszkál össze-vissza. Az ellenőrző pontok tök szar helyen vannak, és túl sok van belőlük. Grafikailag nem látok előrelépést, ellenben olyan szépen benne tudtam lenni a kerítésben a kocsival, hogy rossz volt nézni.
Nem érte meg a pénzét.

(#41124) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kipróbáltm a splinter-t tesómmal osztott képernyőn. függőlegesen osztja fel a képernyőt ami pont jó.
Egy olyan pályát próbáltunk ki ami csak coopba elérhető szóval teljesen új terep volt nekem is. Rohadt jó volt!
Bár neki teljesen új volt a splinter és ha egyikünk lebukott akkor hagytuk had öljenek meg mert ghost-ba akartuk megcsinálni szóval időbe telt míg megismertem a pályát ő meg a játék irányítását. Ráadásul percionst mód-ba mert ugye az a fokozat a maximum szal bedobtam a mély vízbe.
De miután belejött rácsodálkoztunk hogy ezek nem véletlen coop pályák hanem direkt úgy van megtervezve hogy csak együtt juthatunk tovább. egyikünk terel addig a másik tovább lopakodik aztán fordítva. Sokszor hatékonyabb különválni és két irányból tevékenykedni szóval nagy pirospont a készítőknek!
Nem beszélve az élményről mikor én mondom hogy hogy kéne tovább jutnunk aztán oldalra nézek és ő telefonját nézi mert viberen üzenetet kapott, mire én rászólok hogy bevetés közbe nem mobilozunk! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41125) oriic válasza Kvelstadt (#41124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen a Splinter Cell coopban rohadt jó, igazi taktikus játék.

Live-Die-Respawn

(#41126) Kvelstadt válasza oriic (#41125) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazi taktikus ja! mindamelett hogy rohadtjól elvoltunk és ez volt az első alkalom hogy tesómmal coop-ba játszottam, (régi terv mert kb ugyan az a játékos beállítottságunk) Le voltam nyűgözve hogy milyen jól meg van tervezve ez az only coop pálya. Bár én láttam rajta az egyedüli útvonalat is de marhajó volt csapatmunkával elkerülni az összes ellenfelet.
Nameg hiába ketten voltunk, nekem rendesen át kellett állnom coop gondolkodásra mert eleinte a bemelegítő mellékküldetéseken én mindig már menet közbe jöttem rá hogy bazz ketten vagyunk akkor te ara én meg addig ere és így meg úgy...
Am ha van kedve valakinek szükségem lesz agy profi(ez alatt nem azt mondom hogy én de profi vagyok de már csak precizionist fokozaton játszom és leginkább ghost módon de ahol nincs meg a phanter gold-ra ott az is opció) splinter-esre mert minden pályát meg akarok majd csinálni coop-ba mert lassan már csak az hiányzik és ez hogy a tesómmal tudtunk játszani elég ritkán kivitelezhető.
De majd jövök és szólok mikor szükségem lesz valakire.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41127) Zeki válasza Zeki (#41123) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, tegyem hozzá, hogy soha ennyi fának nem mentem neki 1 hét alatt az első részben, mint itt 1 óra alatt, a másodikban. Az autók jobban pattognak, csapódnak minden irányba, esetleg faltól falig , és nem tudom az útra visszahúzni. Ja, és a gyerek valahogy átkerült az útkorlát másik oldalára. Sehol sem volt kijárat. Csapdába került. Ki kellett lépni a játékból, mert megállt a tudomány.

(#41128) dilipok


dilipok
veterán

destiny-t tolja meg valaki? Akarnank raidet csinalni, de ketten kevesek vagyunk :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41129) #81556480


#81556480
törölt tag

Végre holnaptól letisztul kicsit a Live :C

(#41130) negyven2 válasza #81556480 (#41129) üzenetére


negyven2
veterán

Mert hogy? Én csak csütörtökön vagy pénteken megyek át ONE-ra :DDD (vagyis leszek majd ott is).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41131) #81556480 válasza negyven2 (#41130) üzenetére


#81556480
törölt tag

iskolakezdésre gondoltam. De egyébként mintha már láttalak volna xboxon hogy ONE-ról jelentkeztél be. én most PC-zek ( mármint ott gétéa és mexpéjnezek :D )

(#41132) negyven2 válasza #81556480 (#41131) üzenetére


negyven2
veterán

Ha Windows 10-en játszol pl pasziánsszal akkor azt írja ki, hogy ONE-on játszok, még az Achievementekhez is azt írja ki hogy azt ONE-on szereztem. Amúgy a legújabb Béta dashboardal elérhető 360-on is az Activity feed ami itt kiegészül 360-as dolgokkal. De amúgy kb. ugyan úgy működik, lehet videókat nézni (amit ONE-al csináltak), kommentálni, likeolni, meg mindent.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41133) somadoc


somadoc
csendes tag

Sziasztok! A boxon az egyik live profil haldoklik, van arra mód hogy megjavítsam, de a mentések is megmaradjanak? Live játéknál sem enged vele játszani, ill. érdekes , hogy Minecraft-nál nem működik az előre-hátra mozgás, minden más profilnál jó. Főleg a utóbbi játék miatt lenne fontos, hogy megmaradjanak a mentések, mert fiam használja és elég sokmindent építgetett már. Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

(#41134) StLui válasza somadoc (#41133) üzenetére


StLui
veterán

Hallott már valaki olyat, hogy egy profil haldoklik :F Nekem elképzelhetetlen, hogy ezért ne menjen a minecraft irányítása

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41135) MasterMark válasza somadoc (#41133) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyen létezhet?

Switch Tax

(#41136) negyven2 válasza MasterMark (#41135) üzenetére


negyven2
veterán

Amilyen meleg volt idén, nem csodálom. A negyvenfokos kánikulai melegben az Xbox profilok is gyorsabban romlanak, ha nem hűtjük őket megfelelően.

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#41137) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

PES 2016 DEMO-t hol lehet letölteni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41138) sugarforce válasza negyven2 (#41136) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem direkt ezért van egy klimatizált heJségem, amiben a profilokat tárolom, nehogy megolvadjanak, vagy ilyesmi. :))

(#41139) dilipok válasza zsolti72837 (#41137) üzenetére


dilipok
veterán

csak egy helyen az orszagban, de mar el se indulj, marha sokan vagyunk itt, ugysem kerulne rad a sor...

De most komolyan, szerinted honnan lehetne a demot letolteni? Oszinten kerdezem, hatha te tudsz valamit, amit en nem, mert en csak a marketplace-t ismerem :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41140) Medocsabi válasza dilipok (#41139) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor ezt is ott árulják ahol a magyar-románra a jegyeket?? ;] ;]

(#41141) zsolti72837 válasza dilipok (#41139) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ok már megvan.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41142) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Sziasztok!
Iceakoson és xbox live-n kívűl hol tudnék megbizható forrásból 3 hó Goldot venni?
Előre is köszönöm!
Üdv

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#41143) dilipok válasza csabamigo (#41142) üzenetére


dilipok
veterán

g2a

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41144) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Bocs!Már nem tudtam szerk.!
Ha lehet occo legyen!
kösz

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#41145) csabamigo válasza dilipok (#41143) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi!
Nézem!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#41146) StLui válasza csabamigo (#41144) üzenetére


StLui
veterán

A 3 hónapos eleve nagyon drága, az éveshez képest

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41147) f4lcon


f4lcon
őstag

sziasztok, van egy Xbox 360 Slim (S) konzolom, világít rajta a piros led középen.
felhívtam ezt http://xmedia360.hu/page.php?10 a fiatalembert, aki elkeserített, hogy 2010-es és 2011-es Slim-eket nem lehet javítani. az enyém természetesen 2011 májusi....
tényleg a kuka az egyetlen lehetőségem?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#41148) #81556480 válasza f4lcon (#41147) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hívd F27-et (google, F27 szerviz) ő szerintem bevállalja. Én úgy tudom nincs ami nem reballozható. ( feltéve ha az a baja) ki kéne villogtatni a hibakódot, hogy megtudd egyáltalán mi a problémája.

(#41149) MasterMark válasza #81556480 (#41148) üzenetére


MasterMark
titán

Inkább HANA csippes buli lehet, és ezért mondták rá, hogy javíthatatlan.

f4lcon: Tápon a led hogy világít? Kipróbáltad, hogy kihúzod, visszadugod, stb?

Switch Tax

(#41150) csabamigo válasza StLui (#41146) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Igen,tudom!
Úgyhogy családi +beszélés után ment is a megrendelés Iceakosnak 12 hó Goldra!
Utalás,várakozás!

Az Élet a Legjobb Méreg!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.