Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Csöbronit


Csöbronit
tag

BF4 béta 1 nap alatt ha nem fagyasztotta be 20 szor a boxom úgy ahogy van akkor egyszer sem. Ekkora szemetet hogy mernek egyáltalán feltenni. Még a BF3 béta is gördülékenyebb volt 2 éve.

FaZe Clan Member - MLG player

(#18802) WhiteWalker válasza L_YKing (#18800) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De az indításhoz kell a lemez mindenképp- kiegészítettem ;)

[ Szerkesztve ]

(#18803) Romeo619 válasza MasterMark (#18794) üzenetére


Romeo619
senior tag

Igen azzal próbáltam mert mastercardom van de nem fogadta el :S:S

(#18804) Davzone


Davzone
senior tag

Hali!

Venni szeretnek a mar meglevo cuccaimhoz egy alapgepet. FAT box, HDMIvel kellene de semmi kiegeszitovel.
Van olyan hely neten ahol lehet igy venni?
LIVEra kellene szoval nem erdekel semmi mokolt.
Gyari gep lenne jo.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#18805) MasterMark válasza Davzone (#18804) üzenetére


MasterMark
titán

De miért nem Slim-et?

Switch Tax

(#18806) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Lehet balga kerdes, de ha mar egyszer vegigvitt jatekot ujra jatszom, akkor ugyanugy kapom a G-t?
Par napja ujra kezdtem a Halo Reach-et (anno MasterMark-al es Giinos-al hardon? jatszottuk vegig), es eddig nagyon perfekt vagyok benne...easy szinten :DDD, de kb egyszer kaptam csak acsit (asszem fegyvert csereltem egy tarsammal).

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18807) Davzone válasza MasterMark (#18805) üzenetére


Davzone
senior tag

Mert a szekrenyben talatam tapot kabelt kontrollert vinyot, csak gep nincs. Es csak addig kell amig nem jon a ONE hogy GTA5ozhessek :D
Erre kene egy akarmilyen FAT box ami nem mokolt es nem 3ledes.Meg csak HDMI sem olyan fontos.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#18808) raziel01 válasza MasterMark (#18805) üzenetére


raziel01
veterán

Variáció1:
Van neki egy gépe ami RGH-s és most kell neki minél olcsóbban egy gép amivel tudja online is nyomni.
SLIM már drága lenne. :C

Az a baj egyébként, hogy ami nem HDMI-s az általában már elég régi megbízhatatlan box.
Én nem vennék olyat.
Vaterán esetleg érdemes rákérdezni 1-2 eladónál, hogy nem adná-e csak magát a gépet.
Szoktam látni kommenteket, hogy van aki adja.

[ Szerkesztve ]

(#18809) MasterMark válasza wertigo1984 (#18806) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. Egy acsit csak egyszer kapsz meg.

Switch Tax

(#18810) anorche1 válasza Davzone (#18807) üzenetére


anorche1
őstag

Nem mind1 milyen a táp, mert alaplapon ként változó kell.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#18811) MasterMark válasza Davzone (#18807) üzenetére


MasterMark
titán

Az az egy táp hozzá nem sokat dob az áron szerintem. A többi dolgod meg használható hozzá.

Switch Tax

(#18812) MasterMark válasza wertigo1984 (#18806) üzenetére


MasterMark
titán

Remember! :DDD

Switch Tax

(#18813) wertigo1984 válasza MasterMark (#18812) üzenetére


wertigo1984
őstag

Imadom ezt a kepet :DDD Oriasi.
Nezegettem a Reachben 17/69 az eredmenyem, es ki szeretnem maxolni. :B

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18814) tonyrulez válasza negyven2 (#18789) üzenetére


tonyrulez
őstag

Milyen pop-upokra gondolsz? Szinte csak Live-ról letöltött játékokkal játszok, de eddig nem tapasztaltam eltérést letöltött és lemezes játék között.

4 8 15 16 23 42

(#18815) negyven2 válasza tonyrulez (#18814) üzenetére


negyven2
veterán

A GTA V úgy lett megalkotva, hogy az install lemezt kötelezően telepíteni kell, viszont a play lemezt a legjobb teljesítmény érdekében nem tanácsos. illetve fel lehet de az akkor egy külső tárhely legyen (pl pendrive). Azért lett ez így megoldva, mert rengeteg adatot/információt kell a játéknak menet közben, és ezt se a Xbox360/PS3-nak már túl sok ha csak HDD/ODD-ről menne. Ezért a tartalom egyik felét a HDD-ről olvassa a másik részét pedig vagy lemezről vagy külső meghajtóról. Ugye PS3-nál nem is lehet teljesen feltenni a lemezes változatot, viszont a PSN-röl letölthető digitális változtat erősen pop-upol.

De itt egy videó róla hogy mi a különbség a két változat között (ugye a teljesen HDD-röl futó változtat az ugyan az mintha Live-rol vennéd meg)

[link]

itt meg a PS3 lemezes vs PSN változatt

[link]

Amúgy úgy is hajlamos a pop-up-ra, hogy lemezről futtatod de csekély mértékben.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18816) tonyrulez válasza negyven2 (#18815) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszi, így már érthető :R Azért látszik hogy a PS3 jobban küszködik vele mint az Xbox

4 8 15 16 23 42

(#18817) Skyne


Skyne
csendes tag

Sziasztok!

Arról van esetleg valakinek valamilyen infója, hogy mi történik akkor, ha én előrendelem a Destiny-t valamelyik külföldi (UK/DE) kereskedőnél? Nyílván olyat keresnék aki szállít Mo.-ra. De arról semilyen infót nem találtam, hogy a Pre-Order-hez járó Beta access használható lesz-e így, Magyar live acc.-al.

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#18818) Prof01 válasza negyven2 (#18815) üzenetére


Prof01
veterán

Nálam a második lemez is fel lett HDD-re telepítve, és nincs vele semmi bajom. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18819) negyven2 válasza Prof01 (#18818) üzenetére


negyven2
veterán

nincs is alapból semmi baj vele, csak ha minden a HDD-röl fut akkor érezhetően később tölt be egyes objektumokat a rendszer. De ez csak akkor tűnik fel igazán ha látod mellette a lemezes verziót. Amúgy én egy 16 gigás pendrive-ra raktam fel a második lemezt.

salgocomp: A patch már kint van de ez nem arra az autó eltűnésre vonatkozik. Parkold le a garázsodba ott megmarad, ellenkező esetben csak egy lopott autónak látja (kivéve ha küldetésre mész vele).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18820) salgocomp


salgocomp
senior tag

Valaki tud arról valamit, hogy mikor jön a GTA-hoz az autóeltűnéseket javító patch ? Picit idegesítő, hogy leparkolok a ház elé, megkerülöm a házat, és már nincs ott a kocsi.

[ Szerkesztve ]

(#18821) donceleger8 válasza negyven2 (#18789) üzenetére


donceleger8
őstag

Multira jött frissítés, most már megy rendesen.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#18822) Ronam


Ronam
addikt

Van valaki itt rajtam kivul aki vagta mar foldhoz a controllert Rayman kozben?:)

(#18823) norbi2010 válasza Ronam (#18822) üzenetére


norbi2010
őstag

Én nem, de naaaaaaaaagyon közel voltam hozzá. :D

(#18824) raziel01 válasza Ronam (#18822) üzenetére


raziel01
veterán

Rayman: Origins-ről tudok nyilatkozni.
Volt 1-2 rész ami kicsit felcseszett de már elég nagy vagyok, hogy tudjam kezelni a dolgot.
Nem normális dolog földhöz vágni drága dolgokat.
Halkan szoktam max anyázni de ilyen kb 2 évente egyszer van. Általában a mai játékok már nem olyan nehezek, hogy felbosszantsanak.

-----------

Dead Space 2-t ma vittem végig Zealot fokozaton. A vége felé volt csak kemény. De semmi extra. :D
Jó játék, imádom. Legjobb Dead Space rész.

[ Szerkesztve ]

(#18825) Ronam válasza raziel01 (#18824) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem sem szokásom dobálgatni a cuccaimat, de mikor század másodperceken múlik a játék, akkor elég idegesítő tud lenni, hogy nem jön össze :). Anno még mikor NES-en toltam a Super Mario 3-at akkor voltam ilyen állapotokban.

(#18826) norbi2010 válasza Ronam (#18825) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem már csak három time trial kellene hogy 1000/1000 legyen, de nincs idegem megcsinálni :D

raziel: a Livid Dead nem volt annyira nehéz szerintem. A Moody Cloud-os time trial-ök sokkal nehezebbek.

[ Szerkesztve ]

(#18827) raziel01 válasza Ronam (#18825) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem a legmocsokabb a Livid Dead pálya. Brutál nagyon. Alig sikerült.

(#18828) wertigo1984 válasza raziel01 (#18824) üzenetére


wertigo1984
őstag

DS2 nekem meg hatra van, mar kb a 3/4-enel tartok de normal fokozaton. Az 1 reszben huztam fel magam, mert elakadtam ott, ahol aszteroidakat kell szetloni.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18829) raziel01 válasza wertigo1984 (#18828) üzenetére


raziel01
veterán

Ott mindenki elakad. :D
De normalon azért az se nehéz.
Majd nekiesek egyszer annak is nehéz fokozaton. Az brutál lesz, főleg a sok boss miatt.

(#18830) wertigo1984 válasza raziel01 (#18829) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hard fokozaton bele se merek gondolni, hogy hanyszor veszem a szamra valaki anyjat... :DDD Jo otlet, ha normalon vegig vittem, nekiesek hardon... :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18831) WhiteWalker válasza MasterMark (#18812) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:C

(#18832) pelenka35 válasza Csöbronit (#18801) üzenetére


pelenka35
őstag

Nemelég,hogy lefagy csùnya is. Xbox 360-as gameplayt ,"normalis " grafikával még nem láttam.Vagy létezik?

Gamertag:Rob3rt75

(#18833) hrvp válasza Davzone (#18804) üzenetére


hrvp
aktív tag

Szerintem vegyél egy javítottat fillérekért, addig elmennek, amíg megveszed a nextgent. Tegnap kérdeztem Wadarr-t, hogy kellene-e neki a gpu hibás fat boxom, mondta, hogy van ilyenből a raktárban úgy 1000-1200 db. :)

(#18834) Davzone válasza hrvp (#18833) üzenetére


Davzone
senior tag

Hol talalok ilyet? Neken jo lenne a javitott is, csak birja ki karacsonyig GTA5 meg AC4el...

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#18835) xenom0rph válasza xenom0rph (#18778) üzenetére


xenom0rph
őstag

valaki?

halahala

(#18836) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem.
Azt szeretném kivitelezni, hogy a box képe hdmi kábelen keresztül jöjjön, míg a hang az AV vezetéken keresztül menjen. Mivel egy AUX bemenetes hifin szeretném a hangot előcsalogatni. Továbbá van egy dudor a gyári AV kábelen és ezt eltüntetném onnan. Valaki csinált már ilyet? Működik? Nem lesz a későbbiekben bármilyen problémája a boxnak?
A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18837) Gombinyó válasza xenom0rph (#18835) üzenetére


Gombinyó
őstag

(#18838) Romeo619


Romeo619
senior tag

Ezt a Walking dead-et nem lehet egy packban valahonnan megrendelni? Tegnap voltam 576-ban de ott még csak nem is hallottak ilyenről :S:S

(#18839) MasterMark válasza balazs8907 (#18836) üzenetére


MasterMark
titán

Le kell pattintani a műanyag burkolatot, aztán szigszalag, és jó lesz. Sokan használják így.

Romeo619: Én úgy tudom kiadták lemezesben az összeset egyben.

Switch Tax

(#18840) balazs8907 válasza MasterMark (#18839) üzenetére


balazs8907
tag

Köszöntem!! Ugye hossztávon sem lesz ebből probléma? Hallottam már olyanról hogy elvileg ez a megoldás kinyírta a hdmi csatlakozást, vagyis kép nem volt csak hang...

[ Szerkesztve ]

(#18841) dilipok válasza balazs8907 (#18840) üzenetére


dilipok
veterán

hol hallottal ilyenrol? Mert tobbet toluk ne informalodj hasonlo temaban ;) Nem lesz semmi baja. Az a hdmi nem ettol ment tonkre.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18842) MasterMark válasza balazs8907 (#18840) üzenetére


MasterMark
titán

Az mástól szokott elromlani, de az AV csatlakozóról csak a hangot használd, a képet ne! Akkor nem lesz gond.

HDMI-t pedig kikapcsolt állapotban szabad dugdosni csak, és akkor ebből sem lesz baj.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18843) zsotesz81 válasza Romeo619 (#18838) üzenetére


zsotesz81
senior tag

pl. itt

(#18844) MasterMark válasza zsotesz81 (#18843) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom nem PCre kell neki, de itt van Xboxra is. :)

Switch Tax

(#18845) Romeo619 válasza MasterMark (#18839) üzenetére


Romeo619
senior tag

Kérdeztem bent a gyereket - Töltsem le. Vásárolni megyek erre töltsem le, ez ám az igazi eladó :D Na mindegy egy Gears of War 2t azért vettem. A 3 elfogyott...

(#18846) zeee


zeee
senior tag

Oculus rift-el kapcsolatban van már vmi fejlemény?

[ Szerkesztve ]

(#18847) woodbear


woodbear
addikt

16Font Zavvin a Bioshock: Infinite. Nagyon elgondolkodtató szerintem. :) Bár gta mellett nem is értem minek veszek játékokat. Farcry3-at is megvettem, ki sem bontottam :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#18848) KBear


KBear
tag

Olvastam korábban, hogy többetek használt kedvezménykupont brit oldalakon (zavvi, game.co.uk). Ilyenekhez hogy lehet hozzájutni?
Preowned szoftvereket vásároltatok már ezeken az oldalakon? Van ennek valamilyen hátulütője?
Használt kinect szenzor vásárlásánál kell valamire figyelni (kompatibilitás, ilyesmi)?

Köszi előre is!

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#18849) raziel01 válasza KBear (#18848) üzenetére


raziel01
veterán

Game nem szokott kedvezménykupont küldeni.
Zavvinál pedig fel kell iratkozni a hírlevélre és néha küldenek de mostanában nagy nulla, mert csak bizonyos dolgokra érvényes.

Nekem már 18 darab használt játék jött a GAME-től és mind szép állapotú volt. Ebből már csak kb 3-4 darab van meg, mert mindig eladom de maximálisan elégedettek voltak a vevőim is.

Ha SLIM konzolod van akkor jó neked a SLIM-hez való változat. Ez olcsóbb használtan.
FAT konzolhoz kell egy kiegészítő táp is.

woodbear: Bioshock majd jó lesz olcsóért PC-re. :D Annyira nem vonz. Talán HD3870-el még elfut minimumon.
Inkább Tomb Raider kéne 13 fontért. :D
Vagy Crysis 3.

Amúgy kár, hogy megszűnt most GAME-nél a 2-t fizet 3-at kap akció használt játékra.

[ Szerkesztve ]

(#18850) KBear válasza raziel01 (#18849) üzenetére


KBear
tag

Köszi :R

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.