Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41551) bLaCkDoGoNe válasza Crazyman33 (#41550) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, ebben minden benne volt. :R
Javasolnám hozzáadását az első hsz-hez. :) (Egyébként boldog ünnepeket mindenkibe! :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41552) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, h az új alaplapos xbox360-ak mennyivel megbízhatóbbak. Hang(hűtés, és olvasó) tekintetében javultak a falcon laposokhoz képest?
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#41553) StLui válasza Crazyman33 (#41550) üzenetére


StLui
veterán

Nézd meg Bagira beírását, mit várunk az újaktól, ha egy PhAddikt is azt kérdezi ami az elmúlt 3 oldalon ötször volt téma :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41554) bwoay válasza bLaCkDoGoNe (#41551) üzenetére


bwoay
nagyúr

Javaslat elfogadva, Crazyman aranyköpése bekerült az 1. HSZ-be :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#41555) Bagira01 válasza StLui (#41553) üzenetére


Bagira01
veterán

Őszintén azért írtam be, h meglegyen az 5000hsz, nem tudom miért csak unatkoztam :U Tudok olvasni, szoktam is ;)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#41556) 30z.Samu válasza Crazyman33 (#41550) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amikor az első gépemet vettem (akkor még a sötét oldalon álltam), akkor én is kérdezgettem 1-2 dolgot. :) De most, hogy tiszta a gép és még van rajta garancia, így nem tud érdekelni, ha esetleg beszarik. Két hetet tudom nélkülözni. :)

Sic Parvis Magna

(#41557) Dj Polc


Dj Polc
tag

Nemrég játzottam 6 órát, 1 óra sszünet majd 3 óra dashboard és egyebek de nem játék!Aztán elkezdtem játszani 20 perc után kiakadt se dashboard se semmi, kikapcsoltam akkor villant geyet kéken, majd bekapcsoltam se 3led semmi gáz azóta sem volt baj.
Mi történt?

(#41558) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Nagyon nem megy nekem a GoW multiplayer resze. Elmondana nekem valaki hogy hogyan lehet jol jatszani? Illetve hogyan lehet ölni egymast? Sokszor van hogy 2tarat belenyomok es semmi.

"Later Nerd!"

(#41559) Crazyman33 válasza Dj Polc (#41557) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Elmondom, remélem nem késő.
Elkezdtél játszani 20 perc után kiakadt se dashboard se semmi, kikapcsoltad akkor villant egyet kéken, majd bekapcsoltad, se 3led, semmi gáz azóta sem volt baj.

Én a helyedben nem kapcsolnám be amíg meg nem mondjam valaki innen a fórumról. És ne legyél türelmetlen, vannak itten olyan legények. Én is megmondanám csak nem írtad le hogy hány mp-re villant fel.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#41560) sch_a válasza Dj Polc (#41557) üzenetére


sch_a
addikt

Kéken is tud villanni? :DDD

(#41561) ithomas válasza sch_a (#41560) üzenetére


ithomas
őstag

Ez már ezt is tudja ... nem hiába next gen... ;]

Real eyes realize real lies!

(#41562) efegyke


efegyke
tag

Nekem Forza 3 multi közben(menüben nem játék alatt) volt már hogy megfagyott és mikor megnyomtam a kikapcs gombot bevillant a dashboard kikapcsolt aztán visszalőttem és ment újra.

(#41563) Dj Polc


Dj Polc
tag

ez kb 2 napja volt azóta működik és semmi baja.A villanás pedig a házból jött...

(#41564) heihachi válasza Dj Polc (#41563) üzenetére


heihachi
addikt

A villanás pedig a házból jött...
:Y Ott a baj már nem kicsi lehet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41565) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valaki használ xlink kai-t?:D

Üdv: Csabee.

(#41566) sch_a válasza Dj Polc (#41563) üzenetére


sch_a
addikt

Kék villanás házból? :U

(#41567) Fusion01


Fusion01
tag

Hali.
Lenne egy problémám, hogy játék után elkezd búgni a box mint az állat.Nem tom mitől.Kikapcsolom, vissza és ugyanúgy búg....
Mitől lehet ez?Már másfél éves a box és eddig semmi baja nem volt.
BUÉK

LG G2

(#41568) Fusion01 válasza Dr.Burn (#41558) üzenetére


Fusion01
tag

Vegyél fel, én nagy GoWos(CoD-os) vagyok:D
Most 3 profilt használok, 1 gold, 1 msn és 1 a GHOS7 amin van 10000G+.GoW1 vagy GoW2?Nekem mindkettő megvan, de inkább a 2vel tolom.
Am shotizni kell nem lancerrel állni egy helyben és lőni mint egy pöcCcCs :DD

LG G2

(#41569) bLaCkDoGoNe válasza Dj Polc (#41563) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha felszikrázott a motyó, az azért nem sok jót jelent...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41570) Dr.Burn válasza Fusion01 (#41568) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Felveszem akkor azt az azonositodat ami az alairasodban is van.
Shotival is probaltam, de egyszerüen nem megy. Sokan 2-3 jatekos ellen oda allnak es nyomjak, mint allat, de nekem nem megy. :DDD Ettöl függetlenül nagyon tetszik majd csak belejövök.

"Later Nerd!"

(#41571) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Januártól újra én is aktív tagja leszek az xbox 360 tábornak:) Elég volt ennyi pihenő. Januárba két gépet veszek kapásból ha minden jól megy, de egy darabot biztosan.

DEF kollégának üzenem, hogy reszkessen mert cuccolunk Felcsútra :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#41572) Def26 válasza Mr.Grincs (#41571) üzenetére


Def26
félisten

Okos döntés, még épp idejében szavazások előtt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41573) Peat;) válasza Fusion01 (#41567) üzenetére


Peat;)
veterán

Mert egy porszívót is integráltak az x360-ba, a dvd olvasó és a hűtés keretében. Nekem is búgott, ha lenyomtam a tetejét nem búgott. Kikapcsolt állapotban kicsit jobban megnyomkodtam, megpofoztam..azóta nem búg. Lehet a te búgásod az más búgás... Ritka szar minőség hangügyileg ez a konzol valljuk be, szinte minden darabnak más a hangkibocsájtása és annak típusa is, tiszta vicc. Akiknek halk azok összetehetik a két kezüket!

(#41574) Gebriel


Gebriel
veterán

Boldog Új Évet Boxosok! :)

(#41575) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Én is Boldog Új Évet és sok sikert kívánok mindenkinek 2010-re! (francban, tíz év elszelelt, mintha most lett volna a nagy, ezredfordulós buli)

Na,meg persze hűséges, megbízható X360 hardvereket és sok új, olcsón játékot mindenkinek! :R

(#41576) Dj Polc válasza heihachi (#41564) üzenetére


Dj Polc
tag

2 napjavolt , az óta minden ugyan úgy megy.
B.U.É.K!

(#41577) Def26


Def26
félisten

BUÉK Srácok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41578) heihachi válasza Dj Polc (#41576) üzenetére


heihachi
addikt

Reméljük így is marad!

BUÉK mindenkinek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41579) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

BUEK!

"Later Nerd!"

(#41580) lvnt


lvnt
őstag

Boldog Új évet mindenkinek!

(#41581) norbitális


norbitális
tag

Mindenkinek sok játszásban gazdag új évet kivánok!!!

(#41582) SFONarayan


SFONarayan
tag

Boldog, Bannolás mentes új évet mindenkinek!

Kezdeném is a kérdések sorát idén...
Olvastam, h a Halo : reach-hez az ODST kell, mert abban van a kulcs... Tud erről vki infót adni, h hol van, v miképp aktiválom? Mert nekem csak a füzet van benne, meg egy invite kártya, de azon nincs semmilyen kód... Használtan vettem, lehet, h pont itt valakitől... Egy webhelyen meg azt írják, h az ODST lemeze a kulcs a Reach-hez... pls help... :R

XBOX Live gamertag: sfonarayan

(#41583) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem, mert én nem értek ehhez nagyon: szerintetek egy xbox360-hoz megfelelő lenne ez a hifi ---> Genius 5.1 Sw HF 5005 ?
Mivel nem pesti vagyok, így internetről szeretném megrendelni. Tudnátok ajánlani egy megbízható boltot?

(#41584) Def26 válasza bexinho23 (#41583) üzenetére


Def26
félisten

Én innen szoktam rendelni. Picit drágábbak mint a többiek, de nekem ez belefér (cserében a szolgáltatásért). Soha semmi gondom nem volt velük. Ebolt

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41585) Djuree válasza bexinho23 (#41583) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ilyen van már 2 éve. ennél jobb sztem nem kell boxhoz, de pc-hez sem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41586) heihachi válasza Djuree (#41585) üzenetére


heihachi
addikt

Megvan már a ps3-ad?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41587) Djuree válasza heihachi (#41586) üzenetére


Djuree
félisten

nincs, nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41588) SFONarayan


SFONarayan
tag

akinek van kedve, vegyn fel Live-on a barátok listájára...
sfonarayan a gamertag..

XBOX Live gamertag: sfonarayan

(#41589) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Gamertag : bakonyracer :))

(#41590) SFONarayan


SFONarayan
tag

Különös problémám adódott.. eddig az 1680x1050-es felbontásban nem volt alul-felül fekete csík, teljes képernyőn ment a játék... feljelentkeztem Live-ra, nézegettem filmeket, viszont furcsán "kockás" volt a kép, mint a gagyi divx-es filmeknél... gondoltam nagy a felbontás, levettem 1360x768-ra, de ugyanaz volt a minőség... visszaállítottam 1680-ra, erre alul-felül fekete csík lett, sehogy sem tudtam újra teljes képernyőre tenni... végül kikapcsoltam az automata képernyő felderítést, erre újraindult a gép, viszont már egy nagy fekete kép fogad, nincs semmi rajta... hang van, kép nincs... mi történhetett?

XBOX Live gamertag: sfonarayan

(#41591) oddsmaker válasza SFONarayan (#41590) üzenetére


oddsmaker
tag

lehet vidikari gyengélkedik? e74 előjele? csak tipp, ha gondolod hétfőre megtudom a szervizesünktől :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#41592) SFONarayan válasza oddsmaker (#41591) üzenetére


SFONarayan
tag

Sima tv-n meg van kép... monitoron is van valami, mert feljön standby módból... közben rákerestem kicsit mélyebben valami hard reset-re... amikor bootol a box, nyomva kell tartani a jobb triggert és az Y-t, erre újra indul a cucc, és megreseteli a video settings-et... immár lett kép is, de 1680-ban továbbra is alul-felül fekete csík... Próbaképp ráböktem az 1980-as felbontásra, és érdekes módon az meg fut teljes képernyőben, az 1680x1050 max felbontású monitoromon... Mondom, disable-re tettem az auto detect-et, fel is hívta/ja a figyelmem, h elképzelhető, h nem lesz kép, de nem foglalkoztam vele... de mostmár újra van, csak már akkor abban nem vagyok biztos, h 1680-on használtam a boxot... lehet, h 1980-on volt...

XBOX Live gamertag: sfonarayan

(#41593) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Boldog, Új, Sikerekben és Örömökben Gazdag Új Esztendőt kívánok a Fórumtársaknak:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#41594) heihachi válasza Djuree (#41587) üzenetére


heihachi
addikt

Kesst sikerült visszaszerezned? Nem olvastam mostanában PS3 topikot...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41595) DonMedve


DonMedve
addikt

Boldog Új Évet mindenkinek! :K
Def26 felvehetlek Live-on?? :F Csak úgy,hátha néha tudunk valamit együtt gamelni!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#41596) DonMedve válasza SFONarayan (#41592) üzenetére


DonMedve
addikt

1680*1050-ben nekem is van fekete csík,akkor elvileg mennie kellen?D-SUB-os a moncsim!Hogy tudom belőni teljes képernyőre?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#41597) SFONarayan válasza DonMedve (#41596) üzenetére


SFONarayan
tag

Én próbaképp kiválasztottam az 1980-as felbontást, és az teljes képernyős... csak azt nem értem, h miként mehet 1980x1080 a max 1680x1050-es monitoromon... Nekem is DVI-s a monitor, egy DVI-HDMI átalakító van dugva a gyári HDMI kábel végére, ezt fel is ismeri a box...

XBOX Live gamertag: sfonarayan

(#41598) Def26 válasza DonMedve (#41595) üzenetére


Def26
félisten

Persze, hogy felvehetsz. Nekem Forza 3, Fable II, Lips sorozat, Gears of War 2 van meg.

A többivel nem merek játszani. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41599) Def26 válasza oddsmaker (#41591) üzenetére


Def26
félisten

Szidom itt a mindenféle konzol boltokat, erre asszony honnan vett egy Lips + Forza 3 -at (karácsonyra). Hát tőletek. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41600) DonMedve válasza Def26 (#41598) üzenetére


DonMedve
addikt

Hali!
Elvileg felvettelek! :F De ha nem érkezett meg akkor vegyél fel légyszi!Lehet nem jól csináltam!Forza 3-ni tudunk!Nekem a Forza 3,GTA4,FIFA 10 van meg!Más is felvehet ha gondolja!

SFONarayan:Nekem csak D-SUB van nincs DVI!Most átlőttem,de ott a fekete csík,nem tudom,hogy lehet átlőni teljes képernyőre! :F Csak 1366*768-ban teljes!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.