Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9663) Qorthral válasza Ventur@ (#9661) üzenetére


Qorthral
őstag

A 2. futam tényleg nagyon jó volt, működött a joker kör. :)
Norbi előtt le a kalappal, majdnem kihozta a maximumot a hétvégéből, már ami rajta múlott... Egykicsivel lehetett volna jobb, ha nem veszíti el a 2. helyet az öreggel szemben a 3. futam rajtjánál, de ennyi belefér. Eléggé peches volt, kis mázlival minimum egy első futamos győzelem jöhetett volna még emellé, de ilyen a motorsport. Kis további pechhel bukta volna a teljes vasárnapot, mert nem tudják megcsinálni az autóját vagy jobban megsérül a keze. Szóval összességében nem lehetünk nagyon elégedetlenek.

Björk kegyetlen jónak tűnt ma, és sajnos Müller rengeteg pontot gyűjtött a hétvégén, bár a teljesítménye köszönőviszonyban sem volt a csapattársáéval. Remélem év végére azért eléri őt is egy kis pech, mert vicc lenne, ha ő nyerne. Érdekes, hogy csapaton belül simán jobb Björk és Norbi, de az öregek vezetnek, és ugye nem a fene nagy tapasztalatuk miatt. A BOP-tól én is nagyon félek, sanszos, hogy még nulla módosítás mellett is valamelyest visszaesnének a Hyundai-ok Szlovákiában, de ha kapnak még valami szigorítást, akkor pontok terén annak a futamnak kakukk. És Norbi épp nem áll annyira jól, hogy teljes hétvégék elvesztése beleférjen neki...

Amúgy vicc ez a többlépcsős kiegyenlítő rendszer, meg minden, de lényegében mindkét mai futam izgalmasabb volt, mint az F1...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.