Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10201) Ventur@ válasza .LnB (#10200) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez egy teljesen jó ár....annak, aki a paddock-ba is be akar menni. Már pedig azért oda is érdemes belesni ;) . A 8-9-10k annak rossz, aki nem akar paddock-ozni, mert így feleslegesen fizet valamiért, amit nem használ ki.

De, egyértelműen a 10k a hétvégi jegyért megéri.

Eddig az volt a trend, hogy 6k a hétvégi egy és 6k a napi jegy. Plusz ugyanennyi a paddock jegy/nap.

Az más kérdés, hogy az idei futamot is kihagyom a helyszínen. Inkább arra a hungaroring classic-ra gyúrok, ami a nyáron lesz. Na az nyam nyam :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10202) .LnB válasza Ventur@ (#10201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a színvonal, amit a WTCR képvisel, egyszerűen nem ér 10k-t. Ha paddock, hanem. Értem én, hogy ott a sok magyar vonatkozás. De ennek a szériának a színvonala nem valami magas. Finoman fogalmazva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10203) Ventur@ válasza .LnB (#10202) üzenetére


Ventur@
senior tag

Színvolnalról erősen tehet a promóter és az FIA is. Mindig mostohán kezelték a kis túrásokat. Meg hát normális pályákra kellene vinni a mezőnyt, ahol lenne nézetség is. Továbbra sem értem, miért nincs ismét egy olasz verseny, vagy hogy pont az auto-motorsport őshazájában, Angliában, miért nincs egy futam sem. Német versenyt is miért nem viszik Oschersleben-ben, ahol a régi időkben jó versenyek voltak. Tavaly beugróként Sloringen egyből az év versenyhétvégéjét rendezték meg. Moszkvába is visszavihetnék, mert ott sem volt rossz futam egy sem. Szóval ebben igazad van, hogy a színvonal az nem éppen hasít.

Más:

Egy rossz hír Tassi Attiláról :O :

Kedves Ismerősök, Követők, Szurkolók!
A barcelonai tesztelés után technikai hiba lépett fel az autómban. A csapatom mindent megtett az elmúlt napokban, hogy helyrehozzák a hibát, de ma már látjuk, hogy sajnos az autó nem lesz rajtrakész állapotban péntekig, így kihagyni kényszerülök a szezon első versenyhétvégéjét Marrakechben. Habár nagyon el vagyok keseredve, nem igazán szeretnék hozzáfűzni semmit az esethez, megpróbálom elfogadni, kérlek, Ti is tegyetek így. Köszönöm!

Ez a kiesett versenyhétvégé már most hiányozni fog az év végére.

Jó, oké. Ápr.1-je van ;] :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10204) callmeakos válasza .LnB (#10200) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hun van már az, amikor az első hétvégén ingyen sz.rrá ázott a nép, köztük én is? :U :D
300 júró a vip? Mi van ezekkel, megugrott az önbizalom :D

All→M8

(#10205) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

JA és ezt csak így a szezon elején megemlíteném, hogy a Lynk & Co egy kínai márka, a Geely a tulajdonosa. Aki elég nagy név Kínában. Kína pedig nagyon nagy piac ám. :U Szóval Müller megint tudta, hogy hova kell ülni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10206) A Zéé válasza .LnB (#10205) üzenetére


A Zéé
addikt

Ne legyen igazam, de sztem ugyanúgy szarrá fognak verni mindent és mindenkit, mint anno a Chevy Cruze, majd utána a Citrom.

Szerk: Láttam a múltkor egy ilyen Lynk&Co 03 autót az úton, elég furán nézett ki, képekről vagányabbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#10207) [CS]Blade2 válasza .LnB (#10205) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

És, ha igazad lesz, akkor azt is mellé tehetjük, hogy a magyar piac nem téma. Ergó még ilyen autóval sem..., ha 1-nél több pilóta van csapatonként.

(#10208) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tény volt eddig is, hogy az autosport részben politika. Na de ez a WTCC és WTRC, ez inkább politika mint autosport, ez a baj. Én bevallom, már hányok tőle. Hiába a magyarok, nem nézem.

BoP-pal majd ott tartják Mülleréket végig versenyben. A kérdés csak az, hogy világbajnokot is csinálnak belőlük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10209) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mit vártok Norbitól?

Én úgy gondolom hogy mint versenyzőt taccsravágta a 2 gyerek. Az volt a legjobb időszaka amikor a BMW-vel piszkálta a gyári Chevyket + az első Hondás évei. Igaz, akkor csapattárs hiányában nem volt megmérve, de a mezőnyben szép dolgokat csinált. 2 éve meg ütik-vágják, körbeautózzák és a lassan 60 éves Tarquini is gyorsabb nála, racecraftról nem is beszélve. Szerintem már csak pénzt keresni van itt.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10210) guftabi96 válasza Motion_Blur (#10209) üzenetére


guftabi96
addikt

Pont ma volt vele egy hosszabb cikk Origón (nem is linkelem inkább, én egy fillért nem fogok nekik hozni ;] )
Ennyi a lényeg:
"Mi számít eredményességnek?
Ha az idei szezonra kell konkrét célt mondani, akkor a csapattársaim előtt végezni."
Szerintem sokat elmond, hogy nem a bajnoki címet mondta. Idén szerintem már a 2 kezét összeteheti, ha egy top5-öt sikerül összehoznia.
Halkan megjegyzem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg, ha a Lynk & Co esetleg a VW konszern lenne nyomva.
-------------

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10211) bajnokpityu válasza Motion_Blur (#10209) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az se lehetetlen, h megölték a versenyzői kedvét az elb*szott menet közbenváltozó szabályokkal. Sajnos mindegy, mi az ok, az biztos, hogy jóval kisebb lehet a motivációja ilyen körülmények között, mint azelőtt, hogy viccet csináltak a szériából.

és nézd, oké, nem versenyzek, de nekem a 3. gyerek se húzta be a kéziféket. Annyi történik ilyenkor, hogy egy kicsit kintebből látjuk a világot, és nem megyünk bele vérremenő csatákba, mert, hogy "holnap is felkel a nap"

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10212) emre


emre
veterán

A wrc topik elég halott ez meg szerintem sokkal izgalmasabb mint a wttc és a túraautós dolgok mellett elfér.

Live Qualifying 1 | FIA World RX | 2019 World Rallycross of Abu Dhabi

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10213) Alexios válasza Motion_Blur (#10209) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem a hondás időszaka végig jó volt még, az utolsó is, attól, hogy nem lett vb. Az egy kicsit olyan év volt mint Kiminek a mclarenesek, a pilótában benne volt, csak sok volt a kiesés

(#10214) Ciccuka válasza Motion_Blur (#10209) üzenetére


Ciccuka
veterán

Michelisz Norbert: Mások kedvéért nem leszek agresszívebb

[link] ezt se ő szerkeszti :(((

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10215) guftabi96


guftabi96
addikt

FP1

#KeepFightingMichael

(#10216) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

23 versenyző 9 tizeden belül.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10217) guftabi96 válasza guftabi96 (#10215) üzenetére


guftabi96
addikt

Most nézem, hogy nagyon ügyesen sikerült rossz képet betallóznom...
naszóval....
Fp1:

Fp2:

#KeepFightingMichael

(#10218) guftabi96


guftabi96
addikt

Időmérő live (Facebook)

#KeepFightingMichael

(#10219) guftabi96


guftabi96
addikt

1. Időmérő:

Vannak 1 páran 1mp-en belül.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10220) A Zéé válasza guftabi96 (#10219) üzenetére


A Zéé
addikt

közvetítés alatt a kommentekben nagyon ment a BoP szidása, de ez nekem azt mutatja, hogy alapvetően jól van belőve... a 7 márkából 5 ott van az első 10-ben. Egyedül a VW tűnik úgy, hogy kicsit le van maradva.
Az 1-2 tizednyi/századnyi különbségek simán csak azok a kis nüanszok, amik az adott kört befolyásolják.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#10221) guftabi96 válasza A Zéé (#10220) üzenetére


guftabi96
addikt

A kommentek felétől kb minden jóérzésű embernek hányingere támadt már tavaly is.
Én szégyellem magam sokszor helyettük. Most is rossz volt olvasni azt a mérhetetlen sok faszságot, amit sikerült összehozni honfitársainknak... :W
Ja, meg idén pont azok fognak sírni, hogy változtassanak a BoP-n, akik tavaly sírtak, amiért változtatták azt. :DDD

#KeepFightingMichael

(#10222) Motion_Blur válasza guftabi96 (#10219) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jónak tűnik a BoP, Norbinál hiányzott a tempó, akkor is ha századok, 1-2 tized döntött csak. Ezen a pályán a 12. helyről indulni tudjuk mit jelent.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10223) guftabi96 válasza Motion_Blur (#10222) üzenetére


guftabi96
addikt

A daráló közepén lesz, ami Norbi esetén kb = dnf. Agyon fogják ütni. (ne legyen igazam).
Müller motorcsere miatt a mezőny végéről indul.
Remélem legalább ő fog alkotni valamit ezen a vacak pályán. Igaz, hogy minden évben elmondom, de továbbra is azt mondom, hogy kár volt átalakítani. Rosszabb lett, mint volt.
Tekintve, hogy milyen apró különbségek vannak a második helytől lefelé, Guerrieri nagyon durván megverte a mezőnyt azzal a 2,3 tizeddel.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10224) Tottu válasza guftabi96 (#10223) üzenetére


Tottu
senior tag

Valaki tud streamet linkelni? Most nem találom se FB-n se a hivatalos oldalon.

[ Szerkesztve ]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#10225) Winner_hun válasza Tottu (#10224) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10226) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem autóverseny. Ez egy szép színes, hosszú, vonat.

És természetesen megint kit löknek meg? Na kit? :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10227) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

Azt hittem Vernay megússza a büntit, akkor tényleg classic szezonkezdő futam lett volna. :DDD

Nem értem, miért kell ezen a fos pályán szenvedni tíz éve, se piac, mint pl kína esetében, se néző. Full üres volt az összes lelátó, volt vagy 3.

(#10228) Male válasza Marmonkanna (#10227) üzenetére


Male
nagyúr

Az mondjuk fura volt, amit Lanti mondott, hogy az egyik csapat alkalmazottja a tanácsadója a felügyelőknek ezen a futamon... már ha jól értettem, mert nem fejtette ki bővebben.

(#10229) guftabi96 válasza .LnB (#10226) üzenetére


guftabi96
addikt

Ez a pálya erre jó. Amióta átalakították, azóta itt ez megy.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10230) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Eurosport 2-n megy most az időmérő.
1. helyen eddig Norbi

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10231) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ezek az Alfa-k bűn rondák:

Lynk & Co 03 TCR se valami szép, ez kinézetre valami kínai Volvo remake

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10232) guftabi96 válasza Ciccuka (#10231) üzenetére


guftabi96
addikt

A lámpa körüli fekete rész szerintem is gagyi.
---------
Le a kalappal Vervisch, Azcona és Monteiro előtt.

#KeepFightingMichael

(#10233) Motion_Blur válasza guftabi96 (#10232) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyre inkább úgy látom hogy Norbinak semmiféle esélye nem lesz egy ilyen erős mezőnyben. Egyszerűen nem elég jó ahhoz hogy az élmezőnyben harcolhasson.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10234) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Eurosport 1-n megy most a verseny 2. része.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10235) Ciccuka válasza Ciccuka (#10234) üzenetére


Ciccuka
veterán

Biztonsági autó, pedig már majdnem aludtam.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10236) Motion_Blur válasza Ciccuka (#10235) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egy hulladék volt ez a hétvége, Norbi sok szerencsével (előle kiesővel) sincs TOP10-ben az összetettben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10237) Ciccuka válasza Motion_Blur (#10236) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eléggé erőltetett volt nézni. Nem igazán volt izgalom ma se.

3. futamon volt néhány törés és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10238) guftabi96 válasza Motion_Blur (#10236) üzenetére


guftabi96
addikt

Állítólag lázas volt. Ha tényleg igaz, akkor körülményekhez képest nem ment rosszul.
Annyiból talán könnyebb lesz ez az év, hogy nem sok esély van még a dobogóra sem az év végi összetettben. Én tavaly nagy reményekkel vártam a szezont és hittem benne, hogy meglehet. Aztán elég hamar jött a oofára esés. Ahogy telnek az évek, úgy fáj egyre jobban 2017 :(
Legalább a mezőny eszméletlen szoros. Azcona nagyon nagyot ment. Azt már láttuk tavaly is, hogy ügyes, de ilyen bemutatkozó hétvégére szerintem senki nem számított.

#KeepFightingMichael

(#10239) Ventur@


Ventur@
senior tag

WTCR Marokkó 2019

Ezt a pályát is le kellene dózerolni, talán az segítene rajta. Értem én, hogy Bennani, meg sejk, meg nagy herceg vagy mi a tkm, de még egy ilyen halál unalmas hétvégét, bsszus. Első futamról amire emlékszek, hogy Guerrieri nyert, sőt kettő Honda a dobogón + egy Lynk & Co, Coronel a falban...és ennyi. 2. futamot konkrétan végigaludtam, azt sem tudom ki nyert :D . 3. meg....vicces, hogy 23 körből 16 arról szól, hogy nem tudunk támadni, mert hűteni kell az autót, a fennmaradó körökben meg SC van.

Ami pozitívum volt nekem, hogy sokat fejlődtek a verseny közbeni animációkkal. Bár lenne még rajta, mit finomítani, de kifejezetten ez tetszett. Talán a live timing is jobban működött, de arra csak néha néztem rá. Közvetítés....hát a reklámokkal megint nem lehet kibírni, meg a "mindig rosszkor vágunk be csapatot mutatni" idén is működik :D .

Csapatokról annyit, hogy a Honda erős lesz a két argentínnal az első 3 versenyhétvégén ez 100%, Tassi-Monteiro kettős meg majd kialakul. Lynk & Co a Muller-Björk kettőssel aratni fog, Erlacher-Priaulx kettős így elsőre kicsit homály volt. Hyundai-nál egyelőre csak Tarquiniben látom a potenciális esélyt, többiek elveszve. Azconaval meg van az új Cupra tehetség, a többiek meg majd kiderül. Coronelnek azt hittem jót tesz a váltás, de eddig kb. ugyanott van, ahol tavaly. VW erős kérdőjel, mert ezen a hétvégén semmit sem láttunk belőlük, Audi meg jó lesz ezzel a felállással. Fognak még borsot törni a többiek orra alá.

Viszont azért az durva, hogy 25 autó volt 1.3 mp-en belül időmérőn. Kíváncsi leszek, azért Hringen mi lesz, mert az legalább normális versenypálya.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10240) Ciccuka válasza Ventur@ (#10239) üzenetére


Ciccuka
veterán

Replay animációja szerintem zavaró. Felesleges és lassú.

Björk és Tarquini megy a vb-ért.

Coronel-t én úgy vettem észre a felhajtás jobban érdekli, mint a verseny, ahhoz túl komolytalanul áll hozzá. Néha vannak jó napjai és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10241) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#10242) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi cáfolta hogy a betegsége miatt lett volna picit halványabb, inkább az idei gumikkal nem tud egyelőre mit kezdeni: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10243) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#10244) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#10245) guftabi96


guftabi96
addikt

(#10246) guftabi96


guftabi96
addikt

Zengő Zoliék a TCR Europe-ban fognak indítani egy autót, amelyet friss felfedezettjük, Tenke Tamás fog vezetni.
Egyfelől örülök, mert szerencsére a rolót nem húzzák le, másfelől azért vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban, hogy egy ennyire tapasztalatlan srác lesz a pilótájuk.
[link]

TCR Europe nevezési lista:

Szép hosszú :C

#KeepFightingMichael

(#10247) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Idén is izgalmas időutazásra csábít a Hungaroring

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10248) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Nürburgring VLN Snowstorm

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10249) guftabi96


guftabi96
addikt

Zengőék szabadkártyával indulnak a Hungaroringen.
Továbbra sem örülök neki, hogy egy ennyire tapasztalatlan pilótával képzelik el az egész évet. Remélem kellemesen fogok csalódni.

#KeepFightingMichael

(#10250) Ventur@ válasza guftabi96 (#10249) üzenetére


Ventur@
senior tag

Csak nekem van olyan érzésem, hogy Zengőék elfogytak a lóvéval és a támogatókkal? TCR Europe, egy régi technikával - nyugodtan kijelenthetjük, hogy a legrégebbi TCR autóval mennek - és egy - komoly!!! - nemzetközi versenytapasztalat nélküli pilótával indulnak neki az évnek. Nekem ez idén is karcsú :F .

Miközben ott a M1RA, jól felépítve, jó autókkal!!! és - szerintem - egy jó pilótapárossal. Bajnoki cím esélyesként vágnak neki. Zengőék meg....ebből megint nem lesz nagy eredmény.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.