Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10601) Qorthral válasza guftabi96 (#10596) üzenetére


Qorthral
őstag

Bocs, igen, a büntetősúlyokra gondoltam. A BoP egy hatalmas marhaság.
Persze, ez a realitás, amit írsz. Hátha most nem jön be.
Ha Norbi csak 4. lesz ebben a mezőnyben, az is nagyon szép eredmény. De ha már egyszer vezet az utolsó futam előtt, miért ne reménykednénk valami fényesebben csillogóban? ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#10602) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lehet majd izgulni az utolsó versenyen legalább.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10603) Motion_Blur válasza Qorthral (#10600) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon remélem hogy igazad lesz, én Norbit valahogy jónak érzem Sepangra, nem tudom miért de van egy ilyen érzésem. Csak el ne kaszálják :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10604) guftabi96 válasza Qorthral (#10601) üzenetére


guftabi96
addikt

Reménykedéssel nincs baj, az nálam is van bőven. Szimplán csak ez a megérzésem (+ugye az elmúlt évek tapasztalata).
2017 emléke is itt van még mindig.

De ne legyen igazam! Az biztos, hogy ha összejön, akkor szükségem lesz pár zsebkendőre :D

#KeepFightingMichael

(#10606) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

Szaúd-Arábia, de én simán azt hittem elsőre, hogy a Marrakeshi libakergető.
[link]

(#10607) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Kyalami 9 órás verseny - GT Challenge 2019

Ha valaki nem látta tegnap.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10608) guftabi96


guftabi96
addikt

2020 WTCR

05 April Morocco Marrakesh
26 April Hungary Hungaroring
23 May Germany Nordschleife
06 June Slovakia Slovakiaring
21 June Portugal Vila Real
05 July Spain Motorland Aragon
06 September China Ningbo
18 October South Korea Inje-Speedium
22 November Macau Macau
13 December Malaysia Sepang
Látom sikerült újabb ázsiai versenyt kukázni, biztos itt is tömve lesznek a lelátók :)) :)) :)) :)) :))

TCR Europe 2020

#KeepFightingMichael

(#10609) ruti válasza guftabi96 (#10608) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szóval a Ringen sajnos nem lesz TCR futam, viszont ne csüggedjünk, mert itt lesz a kamion-EB nyitófutama

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#10610) A Zéé válasza guftabi96 (#10608) üzenetére


A Zéé
addikt

Gondolom a Hyundai miatt van Dél Korea. Japán futam mondjuk kicsit hiányzik, bár nem a rövid Suzuka.

Just a simple Lineman...

(#10611) Motion_Blur válasza guftabi96 (#10608) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ebből 4 helyszín az ami rendes versenypálya: Hring, SK, Aragon, Sepang

A többi utcai b/szás, 3 körös Nord, és az ázsiai hulladékok.

Régenmindenjobbvót :W

TCR calendar ezzel szemben hibátlan

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10612) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#10611) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Megnézném, hogy egy átlag néző melyiket választaná, ha lenne egy olyan konkurencia amit te és én el tudnánk képzelni jónak. Még a pilóták is átmennének.
Egy milliárdos viszont már megcsinálta volna, szóval úgy néz ki, hogy a nagy többségnek ez a jobb.

(#10613) guftabi96


guftabi96
addikt

Sepang:

#KeepFightingMichael

(#10614) guftabi96


guftabi96
addikt

Új ETCR autó, ezúttal a Romeo Ferraris műhelyéből. Azt gondolom, hogy a szépségben nem nagyon lesz ellenfele.

#KeepFightingMichael

(#10615) guftabi96


guftabi96
addikt

(#10616) Rotyi


Rotyi
aktív tag

[link]

Ami majdnem az, az nem az!

(#10617) guftabi96 válasza Rotyi (#10616) üzenetére


guftabi96
addikt

És már nem az első eset az elmúlt -akár 5 évben-, hogy hasonló dolgok történnek a WTCC/WTCR háza táján.
Már eleve az gusztustalan, amit a Lynk&Co csinál. Kb a TCR megcsúfolása.
Saját konteó: részben szerintem köze van ennek is ahhoz, hogy a VW és az Audi is befejezi a WTCR támogatását. Gondolom hamarosan jön a Cupra bejelentése is.

Szerintem most kezdődött el a TCR (és egyúttal a WTCR) hanyatlása.

Nem kell majd sok az ETCR-nek, hogy az legyen a fő sorozat. Már 3 autó biztosan van és kötve hiszem, hogy ne lenne ennél sokkal több a későbbiekben.

Közben bejelentették a TCL kategóriát, ami egyfajta belépő szint és az R2 kategóriával sok közös dologgal.
Termelési adatok: Olyan modellek, amelyekből legalább 5000-et gyártottak már
Minimum súly: 1,000 kg
Maximális teljes hossz: 4,200 mm
Maximális teljes szélesség: 1,950 mm
Maximális tengelytáv: 2,600 mm
Motor: Turbófeltöltős, benzines, 1333 cm3-ig
Maximális teljesítmény: 200LE
Hajtómű: Elsőkerék-hajtás
Kevés módosítás a tömeggyártású autókon: Karosszéria és aerodinamikai módosítások (hátsó szárny, splitter, stb.)

#KeepFightingMichael

(#10618) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A WTCR malajziai hétvégéjének programja

december 13., péntek

03.00-03.45 Első szabadedzés
05.45-06.15 Második szabadedzés
08.15-08.45 Első időmérő
12.30-13.45 Második időmérő

december 15., vasárnap

08.15-08.45 Első futam, 9 kör
11.15-11.45 Második futam, 9 kör
13.10-13.50 Harmadik futam, 11 kör

*Magyar idő szerint

*Szombaton a motoros endurance-vb futamát rendezik, ezért nem ülnek autóba a WTCR-pilóták.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10619) emre


emre
veterán

Szintem Müllerék altatnak......

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10620) guftabi96 válasza emre (#10619) üzenetére


guftabi96
addikt

110%
Időmérőn majd jön a meglepetés.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10621) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Playeren kívül tudtok linket ahol nézhető az időmérő?

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#10622) tope válasza Rotyi (#10621) üzenetére


tope
addikt

M4-en azt irja adja, na rálesek mindjárt.

Mármint tv-ben, linken nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#10623) Rotyi válasza tope (#10622) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Köszi, megy :R

Ami majdnem az, az nem az!

(#10624) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Eddig jó koppkopp

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#10625) somasz válasza IreN!CuS (#10624) üzenetére


somasz
addikt

ez mi volt? ellinkeskedték

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#10626) Qorthral válasza guftabi96 (#10620) üzenetére


Qorthral
őstag

Vagy nem? :D
Úgy fest a Lynk & Co egyáltalán nem altatott, egyszerűen most nem megy nekik. Ami duplán jó hír, mert aligha táltosodnak meg a második időmérőig. Ha Norbinak ott is sikerül hasonlóan jól mennie és bejutnia a Q3-ba, akkor nagyon megnőnek az esélyei a bajnoki címre. Külön öröm, hogy Guerrieri sem parádézik, pedig a Hondának amúgy meglenne a tempója. Eddig minden tökéletesen alakul.

Egyelőre nem igazán úgy néz ki, hogy az okosok előre lemeccselték ezt a bajnoki címet Müllernek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#10627) somasz válasza Qorthral (#10626) üzenetére


somasz
addikt

várjuk ki a delet... remélem, igazad lesz

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#10628) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez túl szép hogy igaz legyen. Mekkora teljesítményt rakott le Norbi a pályára :R

Nagyon félek hogy mi lesz ebből. Eső, és/vagy valaki telibeveri majd a rajt(ok) után.

Hozni kell a másik pole-t is, kell még a pontelőny a futamokra.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10629) tope


tope
addikt

Délután hol lehet nézni?
Se Eurosport, se M4 nem adja a tv-ben...

Motion_Blur: köszi, akkor majd ott

[ Szerkesztve ]

(#10630) Motion_Blur válasza tope (#10629) üzenetére


Motion_Blur
félisten

12:30, csak online: m4sport.hu

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10631) Male válasza tope (#10629) üzenetére


Male
nagyúr

Amit írt közben Motion, illetve felvételről adják az M4-en elvileg 14:15-től.

(#10632) Qorthral válasza Motion_Blur (#10628) üzenetére


Qorthral
őstag

Zseniális kör volt! Illetve mind Norbi, mind a csapat zseniális volt ma reggel. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy Norbi már az első körével is megszerezte volna a pole-t! Tarquini mindkétszer tökéletes szélárnyékot adott, nagy szerencse, hogy ilyen rutinos és jó csapattárs segít Norbinak.

Igazából persze para, hogy kilökhetik és azon elmehet, vagy bármi hasonló, de a helyzet most egész biztató! HA jól sikerül a második kvali is, akkor Norbi nagyon jól fog állni. Kb 20 pont előny és a tudat, hogy a 3-ból 2 versenyen is nagyon jó helyről indul mindenképp hatalmas esélyessé teszi.

Baj akkor lehet, ha:

1, rosszul sikerül a második kvali
2, az első versenyen totálkáros lesz a verda és ezzel az egész hétvége ugrik (Erre most nagyon figyelni kell majd, mivel egymás után rendezik a 3 versenyt, mindet vasárnap. Ezért is nagyon jó ez a pole, így sokkal kisebb eséllyel történhet ez meg Norbival, mint a többiekkel a mezőny sűrűjében.)
3, ha Guerrieri vagy Müller megszerzi a fordított rajtrácsos pole-t. Ez önmagában még nem vészes, de azért jobb lenne, ha nem sikerülne nekik.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#10633) tope válasza Motion_Blur (#10630) üzenetére


tope
addikt

Hol lehet ott nézni?
Kézilabda megy...

Megvan, milyen egyszerű megtalálni...

[ Szerkesztve ]

(#10634) IreN!CuS válasza tope (#10633) üzenetére


IreN!CuS
őstag

[link] itt megy

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#10635) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Én még mindig nem találom... :F
Megvan!

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#10636) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ez lehet pole idő 2:13:1 szélrányék nélkül

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#10637) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Eddig jól alakul a hétvége :R

Ami majdnem az, az nem az!

(#10638) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Te jézus f/sza mekkora pole ez is :Y :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10639) DS39


DS39
nagyúr

szép volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#10640) guftabi96 válasza Qorthral (#10626) üzenetére


guftabi96
addikt

Egy rozsdás szeget nem raktam volna arra, hogy nem altatnak. :DDD
Eddig minden kiválóan alakul, már előre félek, hogy mi fog történni...

#KeepFightingMichael

(#10641) Qorthral


Qorthral
őstag

Szép volt Norbi! :))

Kár, hogy Guerrieri be tudott jönni másodiknak, de remélhetőleg nem ezen az 1-2 ponton fog múlni.
Mindenesetre ez a 15 pont előny nagyon jól hangzik figyelembe véve azt, hogy az első versenyen nagyon jó eséllyel további 15-20 ponttal ezt növelheti Norbi. A második és harmadik versenyen pedig kb ugyanannyi pontot reális szerezniük, de ha Norbinak az első futam után lesz 30+ pont előnye, akkor akár egy kiesés is bele kell, hogy férjen az egyik futamon.

Hála az égnek nagyon úgy néz ki, hogy Müllerék elszálltak. Innen még akkor is kb reménytelen a helyzetük, ha holnapra megfejtik a tempóhiány okát.

Ami még érdekes: bár lefutottnak tűnt, most mégsem teljesen reménytelen a Hyundainak a csapatbajnoki cím. Ha az 1. és 3. futamon is kb TOP5-ben lenne a 4 autó, a másodikon meg a TOP10-ben, az simán elég is lehet.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#10642) kisza25 válasza guftabi96 (#10640) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Gratulálok Norbinak, oda tette magát, meg a csapat is :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10643) DS39 válasza guftabi96 (#10640) üzenetére


DS39
nagyúr

arra kell figyelni hogy ne tudja kiforgatni a rajtnál. még akár el is engedheti azon a futamon. pontelőnybe belefér.

(#10644) Male válasza Qorthral (#10641) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, első futamon, ha nincs semmi különös, akkor sokat hozhat (15 kéne még legalább :B ). A másodikon egymás mellől indulnak, ott bukhat pár pontot, de két Hyundai is előttük van, így ott alapestben nem sok várható egyiküknek sem, tehát sokat nem tud faragni elvileg Guerrieri. Igazából a 3. futamra úgy kéne menni, hogy megvan már, mert különben... 1-2-ből rajtolva, Guerrierinek simán megéri ütközéssel is... ha bent marad, Norbi meg kiesik, akkor nyer helyzet miatt.

(#10645) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Vajon vasárnap megnyeri -e, kin fog múlni a vb....

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10646) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Én nem nézem, mert én 1-2 éve amikor megnéztem 1-1 futamot, ott mindig megállt, kilökték, szétesett az autó, hibázott, stb... sokszor úgy, hogy előtte tök jól állt.
Szóval gyakorlatilag növelem Norbi esélyeit. :DDD

(#10647) kisza25 válasza [CS]Blade2 (#10646) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akkor a futamokat is csak szigorúan felvételről :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10648) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

azon gondolkodtam, nem lehetett volna menni még egy kört, hogy az első pár helyen legyen még hyundai hátvédnek? ettől függetlenül brutál, amit megcsináltak tegnap délelőttt, ez nem semmi. igy, hogy reális tétje van, nem merem megnézni élőben a vasárnapot. majd rakjátok fel valahova :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10649) Male válasza bajnokpityu (#10648) üzenetére


Male
nagyúr

Ha a második időmérőre gondolsz, azon gondolkoztam akkor, de igazából jó így, hogy Guerrieri előtt Norbi, mögötte meg kicsivel a többi Hyundai... így a fordított rajtrácsos futamon ott lesznek előtte, és gondolom nem könnyen jut át rajtuk, így nem tud sok pontot hozni Norbin ott... legalábbis a terv ez lehet :)

(#10650) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Annak aki szeret számolgatni: [link]
Nyugtával dicsérjük a napot ugye, de szerintem Norbinak jól áll a szénája.

Ami majdnem az, az nem az!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.