Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) virkir válasza Iron Funeral (#3249) üzenetére


virkir
veterán

Na a vitát lezárandó ma sikerült összefutnom egy IS-4-el, lásd nem a levegőbe beszélek kb 70-80%-ban az én művem volt.

A 105-ös penje több mint a T-54 D54-é és azzal simán sebzem még távolról is szemből, szintén tapasztalat, tehát a KT biztosan a Tigris meg esetlegesen sebzi szerencsefüggően.
Mint nem egyszer írtam annyi a trükkje tudni kell hova lőjj, anélkül nem ér semmit az egész lényegtelen a páncélvastagság vannak gyenge pontjai minden tanknak ha azt lövöd a cseresznyemag is átviszi.
Nem is hasonlítottam sehol össze alap tankot fullossal, WTF? KT is ugyanazt a 10,5öst használja mint a VK
Na most alap vagy fejlesztett tank mert a VK fejlesztve 128-as míg a KT fejlesztve 105-ös a VK meg a 128-as nélkül valóban elég gyenge.
Maradjunk annyiban neked nem megy a német vonal nekem meg megy.
#3250 De találkozok elég sűrűn de nem csak Tigrisnél a T-54-ből is elég sűrűn kilövik a pl. a sofőrömet, ez van ezzel kell élni.
Azt hiszed én nem lövök senkinek critical-t, a halálom mert nem jár nekem semmivel .

egyszerűen köcsögségnek tartom, hogy a legjobb esetben is maximum egyenlő két adott tank, de sosem lesz jobb a német
Ezzel részben egyet tudok érteni de ha megnézed a korhű ellenfeleket ott már azért a német vonal az erősebb.

Na egy kis találós kérdés. Mi a szép a képen?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3252) Iron Funeral válasza virkir (#3251) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KT-val semmi bajom nincs, lőttem már kis IS-4-et, de azért nem olyan egyszerű ahogy mondod, hogy megyek aztán átlövöm, helyzeti előnyöm van akkor problémamentes a dolog, de helyzeti előnyből a Maust is kölövöm ha megvárja, hogy belelőjem azt a ~10 skúlót.

Tehát megegyezhetünk abban, hogy gyenge a 105össel a VK :D Én meguntam, hogy jött a loltraktor meglőtt szemből én meg leégtem az alvázig.(Ez konkrét eset és ki is próbálhatod akár, a sofőr nézőkéjénél lője a loltraktor és ki is nyír egy 50 round után) Jagdtigernek meg nem nagyon kell célozgatnia a kis ablakot, csak meglövi az elejét no bumm( ez volt az első meccsem a VK-val)

Korhű ellenfelek ide vagy oda, Tigert berakja az IS-7-hez meg T-34-hez is, szóval matchmaking felől lényegtelen. Majd talán release után amikor lesznek tier battle-k :U

(A végén annyira felpiszkálsz ezzel a nem megy a német vonal dologgal, hogy visszaveszem és meg nem állok egy 8 killes körig ;] )

Mit kellene látni a képen? Egyedül voltál azon a helyen a maradék 14 meg elment szétlövetni magát a városba? :F

A kép meg arra akarta felhívni a figyelmet, hogy meglőtték a parancsnoki kupolát erre meghalt a tüzér aki a torony másik oldalában lenne. Tele van hitbox bugokkal a játék(woah leginkább német tankokat érint :W ).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3253) biggamer válasza virkir (#3251) üzenetére


biggamer
veterán

Akit kinyírtál az nyírt ki Téged is / a ferdis / ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3254) virkir válasza Iron Funeral (#3252) üzenetére


virkir
veterán

Az egy dolog rendszeresen előfordul, hogy mennek oda az öngyilkosjelöltek az nem lenne újdonság.
Az archievements-et kell figyelni. :D

biggamer
Nyert.
Ilyet még nem láttam pedig nem egyszer volt, hogy egyszerre lőttünk és haltunk, ráadásul egy ferdi volt.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3255) Iron Funeral válasza virkir (#3254) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jaa. :D Barátom meg úgy ölt meg egyszer egy T23-at, hogy miután kilőtte őt a T23, a roncs nekicsúszott(helyoldalról ment lefele KV-1S) és kész is volt a T23 2%-ról :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3256) Axzanar


Axzanar
csendes tag

én anno egy leszázalékolt, bekempelt stug3assal likvidáltuk egymást egyszerre p3assal helmmsdorfban (vagy hogy írják):D asszem azóta szeretem azt a pályát:D

am meg még a másik merengésre visszatérve, gyalogságot NPC-re képzeltem, amolyan hangulati elemként. a légierő meg minek detektáljon? szőnyeg bombázzon :D:D:D

Fight until will DIE! Walhalla await me!

(#3257) grunge válasza biggamer (#3194) üzenetére


grunge
addikt

+1, egyetértek :)))

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3258) emre válasza biggamer (#3253) üzenetére


emre
veterán

nálam már többször volt ilyen
volt hogy kilőttem az artyt, de a találatától közben kiégtem, de előfordult már hogy egyszerre lőttünk, mondjuk akkor én pusztultam el hamarabb és nem kaptam meg a kill-t

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3259) GrooveHero válasza Axzanar (#3256) üzenetére


GrooveHero
addikt

gondolom az himmelsdorf akart lenni:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3260) BoogeyM@n. válasza Iron Funeral (#3249) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ne aggódjál tudom mit beszélek mind a 3vonalon végigtoltam vannak német tankjaim is sőt még feltúrbózott patch időszakról beszéltem de a kedvedért újra elővettem tegnap kb 60körre és nem volt problémám vele jobb mint volt hidd el sokat dolgoztak rajta a sok sírás miatt beteszed a proltót nem fukarkodsz mert ingyé van minden és nem égsz le ennyi :C

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3261) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Néha bejön a féloldalas beállás még egy ferdivel szemben is
nem sebzett meg ami hiányzik a HP-ből azt másik td lőtte belém egy su100

egy T54-et is kifogtam f2f kb200élettel én -40%ot lőttem bele
sajna kár hogy előtte a szokásos 2vs1 ellen kellett küzdenem a rókalyukból 2KT-val mind a kettőt kb65%ra leszedtem

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3262) virkir válasza BoogeyM@n. (#3261) üzenetére


virkir
veterán

Bakker hány acc-od van neked? :D
Ja mi van amikor mind a három skill ki lett fejlesztve?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3263) BoogeyM@n. válasza virkir (#3262) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

3ág(német amcsi orosz) miatt 3acc
1tankon sikerült csak minden skillt kifejleszteni mert a harmadikhoz már szintenként baromi sok xp kell

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3264) virkir válasza BoogeyM@n. (#3263) üzenetére


virkir
veterán

Láttam a T-54-en de akkor mit lehet még adni a személyzetnek.?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3265) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

http://wiki.worldoftanks.com/Crew

mondjuk ez tipikusan medhez van beállítva repair→camouflage→firefighter
meg ahogy én észrevettem a 3ks poroltó+repair skill ugyan azt csinálja mint a sima firefighter skill

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3266) BoogeyM@n. válasza virkir (#3264) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

a 3.ik után semmit :)
majd talán a rangoknál lesz vmi opció ha eléred a legnagyobb major szintet

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3267) virkir válasza BoogeyM@n. (#3266) üzenetére


virkir
veterán

Na erre lettem volna kíváncsi, köszi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3268) BoogeyM@n. válasza virkir (#3267) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

de azért az durva hogy már rég óta tápolom de még mindig csak captain szinten van.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3269) Preda


Preda
aktív tag

Hát szerintem valami biztos változott a Ferdinél, mert IS el kb szarabb agyúval is átlőttem, most meg IS-3 top agyúval egyszer nem sikerült utóbbi egy hétben. De rettentő érdekes esetek vannak jön szembe M6 és kétszer pattan róla. IS-4 ről is mostanában állandóan pattog teljesen mind1 hol lövöm meg és persze nem szemben. Vk3601 rol hátúról pattantam le :D pedig a motornál lőttem ott kb a min pen is kétszer vinné át. Napokban játszottam egyet Emrével így véletlen bedobott hozzá és valami 15/0 ra kaptunk ki(abban a játékban sztm nem csak -pent kaptam hanem -acc ot is ) . 100 m re jön velem szemben egy amcsi med teljes mertekben rá vagyok célozva és melle lő :D én meg épp bokorban álltam. Meg van hogy egymás után 200m en belül hasonlóan lövök mellé. Ennek a másik példája amikor mindent bead. IS3 al megyek első pár percben kilövik a gunnert gyors medic csomag és kilőttem jó pár tankot. Végére maradt valami JP , 600m re volt valaki bedetektálta gunner nélkül kilőttem fel képernyős célkereszttel. Amúgy legjobb köröm lett IS3al 6 kill top gun steel wall sniper. Na erre ne mondja senki, hogy mákom volt ez tuti valami balance szarság. Igaz még nem játszottam csak 900 meccset, de vannak nagyon érdekes dolgok.
Egyik nap Virkirrel is összekerültem tigerrel bedobta IS7-hez meg egyéb nagyokhoz. Viszont értelmes team volt nálunk és egyik oldalt nagyon szép pusht csináltunk maradt valami 1 arty meg 1 low tier td. Persze mi lő ki GW tiger és téged is az lőtt ki kicsivel utánam.
Peeteer néven voltam éppen.

(#3270) krisss93 válasza Preda (#3269) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát akkor szerintem már játszottál velem, is úgy emlékszem összekerültem már Peeteer nevű játékossal.
Krisss93 néven játszom, Jagdpantherrel. :D

(#3271) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Akkora fos bugos a játék hogy már :W
ott van a sarokban kb max:50méterre az IS4 de nem látok belőle semmit se pedig lő és mire oda érek még akkor se látszik de meghalok+ qva gyorsan lő vagy csak annak tűnik ezzel a xar 28Km/h-val

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3272) virkir válasza BoogeyM@n. (#3271) üzenetére


virkir
veterán

Tegnap korán az egyik utolsó körömnél volt hasonló, engem már kilőttek egy IS-4-ből néztem a csatát.
Prohorovka-án a 2 pontnál a töltés mellett bújt a bokorban és lőtte a középső átjárónál más által detectált IS-7-et, majd eltűnt az 7-es és fél perc múlva feltűnik kb 20 méterről.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3273) Preda válasza krisss93 (#3270) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen rémlik ilyesmi :)

(#3274) XenHai


XenHai
senior tag

Remélem hamarosan javítják ezt a láthatóságot!

(#3275) joergie


joergie
őstag

Én tegnapelőtt KT gyengébbik 10,5cm-esével pattantam le(pen 200mm, damage320) egymás után kétszer KV-ról szemből, úgy hogy ő kétszer meglőtt szemből, mégegyszer, a KT-t szemből már a jobbik toronnyal. Aztán még ráadásnak is-ről is lepattantam szemből, azon már meg se lepődtem.
Aztán ruinbergen jön tőlem olyan30fokra balra szemből egy t43, megáll 30m-re, rálövök és lepattan.
IS4-re már sehonnan nem merek rálőni mert lőszerpocsékolás. IS3-at szemből kb 20ből egyszer, pedig nem a tornyot lövöm.Viszont az övék mindig átmegy, és a pláne az egészben, hogy azonos tier a kettő. Jobban félek az is3tól mint a vk4502től. azért ez vicc...muszáj leszek premium lőszert venni, hogy egyáltalán legyen valami meglepetés ereje, vagy esélyem megütni ezeket.
A sebességéről ne beszéljünk. Egyik kollega mondta, hogy valós adatok alapján vitte a KT a 35-38kmh-t.

Mondják a fejlesztők, hogy a németekre az európaiak, az orosz tankokra az oroszok panaszkodnak. Az eszükbe se jut, hogy a saját elfogultságuk vezényletével tervezik az oroszokat nagyságrendekkel jobbra? És akkor még nem beszéltünk közhiedelemről, hogy a német acél stb

T54el szemben ott tartok hogy a HE is lepattan. no comment.
Kisírtam magam, ennyi volt köszönöm :D
Su85-el 2700xp duplázva(tehát 1350*2) viszont felvillanyozta a napom(6hp-m maradt kör végére :)) )

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3276) tgulyas


tgulyas
senior tag

Miért van hogy amikor belépek ki dob a weboldalra hogy tültsemle a clienst holot a leg frisseb van fent ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#3277) virkir válasza tgulyas (#3276) üzenetére


virkir
veterán

Elvileg ma jön valami frissítés csak jó szokás szerint késik a letölthetősége.
Esetleg ha valaki tud direkt linket az ne tartsa magában.

joergie
Nem kell megijedni semelyiktől csak tegnap kifogtad a mínuszos napot, szépen lőhető az IS-3 még a 88-asal is akár szemből is.
Nekem meg a tegnapi napom megint a nyitott sárgaházas volt.
Lakevill-en egy kistigrises idióta nekiállt okoskodni mire leidiótáztam (még ez kapta a legfinomabban tegnap) erre meglövöldöz hátulról a legalapabb 75-ös ágyújával de úgy, hogy éppencsak megkarcol. Nagyon viszketett az ujjam, hogy szétlőjem de sikerült megállnom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3278) PaJa1


PaJa1
őstag

A JTnek babrálták a ágyú körüli, padlástér páncélozottságát?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3279) Johnny001 válasza virkir (#3277) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Engem is kidobott az oldalra, le is töltöttem (ez egy patch), csak hibát ír ki egyelőre! Szerintem várni kell estig, mint rendesen.

Gondoltam Ti tudjátok már, azért néztem ide :))

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#3280) Johnny001 válasza Johnny001 (#3279) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Kár letölteni, mert már megvolt, figyelmetlen voltam!!! Szóval várni kell estig.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#3281) grunge


grunge
addikt

Biztos volt már róla szó, de az utóbbi hetekben nem juttotam géphez, a minap felmentem haveromál egy körre a Panther 2-mel. nem igazán kaptam aranyat, akkor gondolom tényleg közeledik a kiadása :) Árakról lehet találni valami infót?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3282) vhw válasza grunge (#3281) üzenetére


vhw
addikt

Eddig is így volt, hogy csak az kap aranyat rendszeresen aki minden nap játszik, aki nem lép be, azok nem kapnak nap mint nap aranyat a "semmiért" (;mármint hogy még csak nem is játszol) :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3283) virkir válasza vhw (#3282) üzenetére


virkir
veterán

Nem így van.
Elviekben meg kell kapnod akkor is ha nem lépsz be, most néztem a másik acc-on van 4850 aranyam és nem is tudom mikor léptem be utoljára
Jut eszembe klánon belül megy már az aranyküldés?

Ja aki nem bír magával már működik, letölti a lancser és telepíti is a frissítést.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3284) grunge válasza virkir (#3283) üzenetére


grunge
addikt

jaja eddig mindig kiiirta belépéskor, hogy enniy meg annyi aranyat kaptam. most semmit sem:( na mindegy premium acc azért még megvan. majd ma ránézek, lesz végre netem :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3285) szucsinka


szucsinka
őstag

nemtom mitcsináltak ezek a tajgaszökevények de most már 30perc után irja ki hogy nincs elég memória a grafika közepesre visszaállitva eddig 3-4 óra után ugatott bele gratulálok :W

(#3286) krisss93


krisss93
aktív tag

Ma egy új élménnyel gazdagodtam xD
1400 meccs alatt most történ velem ilyesmi először.
Meglőtt egy Jagpanther a hosszabbik 88-assal.(Énis Jp-t vezettem)
Kigyulladtam, meghalt 3 ember a legénységből, és az összes modul lerohadt, aztán felrobbant az üzemanyagtartáylom.
:DDD
Ez akkora sokként ért, hogy elkezdtem szakadni a röhögéstől.

(#3287) grunge válasza szucsinka (#3285) üzenetére


grunge
addikt

A balance sem lett jobb. legalább 3 hete játszottam, most jutottam el a kv-3ig, alapból 1-2 tier 10es közé tesz be a stock vassal. ez mi a tosz már? :C

Panther 2 azért adja a nagy csúzlival :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3288) jozefgucci1 válasza grunge (#3287) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam pont az ellenkezője történt tegnap.Szintén KV3-al játszottam este és 10 körből úgy nyolcnál én voltam az első.Mondanom sem kel megvolt a körönkénti min 5 kill.Ugyan ezt elmondhatom a T34-re is.Nem rakott be vele Tier 9-10-es tankok közzé végre szóval játszható volt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3289) grunge válasza jozefgucci1 (#3288) üzenetére


grunge
addikt

Az M6-al is ez volt, mert tegnap elértem azt is. Tök alap, csak a moci jó benne meg a T1 magköpködője van rajta. Vicces volt az Is7esek ellen menni. Kivétel nélkül volt tier10es ellen, kb 7 kört mentem vele aztán hagytam az egészet. M6-nál amúgy mi értelme van a másik 76milisnek? majdnem 6k xp és ugyan olyan mint ami előtte van, csak a tűzgyorsasága jobb, de az is elhanyagolható mértékben... :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3290) Iron Funeral válasza grunge (#3289) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Arra jó, hogy később legyen meg a T29 :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3291) biggamer


biggamer
veterán

Hi.

Ha a laktanyából elküldöm az embereket azért kapok kredítet ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3292) jozefgucci1 válasza grunge (#3289) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Alapból a T1 és az M6 között nincs nagy külömség , maximum a szinük más. :DDD Az amerikai tankoknál nekem a legszimpatikusabb a T29. Útálok ellene lenni .Ügyes játékos kezében többet is ér szerintem.Amúgy ahogy egyre többet játszom a KV3-al és már megvan rá minden egyre jobban tetszik .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3293) grunge válasza jozefgucci1 (#3292) üzenetére


grunge
addikt

Igen, valóban értelmes upgrade az M6 a T1-hez képest.. :D miután megvan a jobb (WTF?) 76 milis, lehet rá csak úgy egy 90es szerezni, de külön ágon. Érdemes e vajh erre pazaolni az xp-t, vagy irány-darány egyből a T29? eléggé poén. Mondjuk ha az "upgrade" csúzli helyett a torony és a 90mm lett volna, akkor még lett volna benne valami logika. :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3294) jozefgucci1 válasza grunge (#3293) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet érdemes lenne továbbmenni a T29 felé .Sokat számít az a plusz 6K XP amit esetlegesen elköltenél a nagyobb ,de semmivel sem többet érő ágyúra. A KV-nál voltam így , mert ott hajtottam tovább a KV3-ra.Viszont azt már megéri fejleszteni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3295) marked one94


marked one94
őstag

upsz 2x sikerült

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#3296) marked one94


marked one94
őstag

Tegnap nekem is a Jagdtigerem kiéget csak lazán 800hpról, pedig van két emberemnek 75% tűzoltó skilljük ja és persze poroltóm is volt. Csak néztem hogy mi van :F

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#3297) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

"World of Tanks is now available for pre-order. Buy gold for special price and get a unique tank for free!
See the official website for details. http://game.worldoftanks.eu/"

- no es importante -

(#3298) biggamer


biggamer
veterán

Buy Gold for Special Price and Get The Unique Tank for Free !
/ kicsit lenni magyarosítva ;], eredeti linkért katt a képre !!! /

Nem kicsit vannak elszállva az árakkal ... nem ??? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3299) grunge válasza biggamer (#3298) üzenetére


grunge
addikt

Marhasok ezért...semmilyen körülmények között nem fizetek 75 jurot azért hogy szopjak az esetek 60%ában :)
Amúgy normál havi premiumról van infó hogy mennyi lesz?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3300) biggamer válasza grunge (#3299) üzenetére


biggamer
veterán

" korlátozott idejű akciós áron " ... baccák meg !!! :((( :((
Álmomban sem mertem volna ilyen árakra gondolni. :U

Ki az a marha aki ennyi pénzt kiadna ezekért ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.