Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10683) Patrick76496 válasza psycroptic (#10657) üzenetére


Patrick76496
őstag

Grat az ászhoz! Nekem csütörtökön külön lett Radley és 4500 dmg, majd a nagy löveggel hátha könnyebb lesz sebezni. A 232 átütés tényleg elég néha még T10-ben is, nekem asszem csak 3 tár APCR van benne. Amúgy jól megy neked full gold ammo-val és gold fogyócikkekkel. :)

(#10658) AMD Power: Nekem semelyik angol TD sem kéne. Tény, hogy nagyon jó csöveik vannak (kivétel a T10-es), de baromi lassúak, az utolsó 3-nak semmi camo-ja, ráadásul tele vannak óriási gyenge pontokkal. Talán az AT 2 a legkeményebb a saját szintjén, de annak meg nincs olyan erős lövege.

(#10666) Tomi0703: Én ma próbáltam a teszten. Tény, hogy fürge, és jó a lövege, de messziről észreveszik, papír, kicsi a vízszintes lövegkitérítése és lefelé a függöleges is. Viszont olyat tud, amit semelyik tank (még arty sem) a játékban. :D

(#10670) Stigma.HC: A legjobb az egészben az, hogy ő is prémium tankkal van, ráadásul pont, hogy ő lőtt gold ammo-val. ;]
- - - - - - - - - - - - - - - - -
- Esti mese 1.
- Esti mese 2.

Más: Aki játszott a 0.8.9.2-es teszt szerverrel, az tudott festést pakolni bármelyik tankjára? Nekem nem sikerült, a kis "minta négyzetek" helyén semmi sincs.

Runo, Taragas: Hehe, én ma nem is játszottam egy percet se normál szerveren, mert a teszten baxtam el az időm és amikor a normálra tértem volna át, sikeresen elrontottam egy HD textúra pakkal, ezért teljesen újra kellett rakni. :C Mondjuk a teszt szerveren is szinte csak veszíteni lehetett. :((( Inkább megyek GTA:EFLC-zek egyet és meghajtom a K.I.T.T. skin-es Ruiner-t.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.