Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) krisss93 válasza #35692544 (#40948) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát nemtom nekem 56%-os winrate-em volt vele amikor eladtam....

(#40952) Atlantis


Atlantis
veterán

Bejutottam végre a tesztre, brutálisak ezek az angol TD-k a vége felé, a T10 egy random csatában totálisan értelmetlen kredittemető lesz, de kétségkívül vicces Maus-ba 1800-at beleküldeni az aranylőszerrel... :) a ~26s reload time horribilis, az alatt 3-szor kinyírnak...és ugye teszten nincs annyi arty sem, szóval élesben még inkább értelmetlen lesz ez a gép.

A Tortoise viszont jó, úgy néz ki, ezt is T9-ig lesz érdemes elvinni, mint a német TD-vonalat.

Kár, hogy bugos a szerver, bár azt vettem észre, ha van kill-ed, akkor jól számol mindent, anélkül viszont 0-t kapsz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40953) #35692544 válasza krisss93 (#40951) üzenetére


#35692544
törölt tag

a top löveggel lehet majd javul ez is de ezzel a szívószállal elég siralmas

(#40954) wolfman


wolfman
veterán

Nézem itt a képeket amiket linkeltek. Ezeket a modifikációkat honnan lehet letölteni? Mondjuk hogy máshogy nézzen ki a depó...

Grafikai tuning nincs hozzá? Esetleg amiben működik az élelmosás. :U

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40955) diegho válasza Antonius1978 (#40947) üzenetére


diegho
nagyúr

A prém lőszer is ugyanúgy pattan, 0-t sebez, mellémegy, viszont jó drága. Vannak tankok amiken csak azt lövök, de vannak amiken egyáltalán nem. T-54en azért lövök csak goldot, mert a D10T2C célzási ideje nagyon jó, viszont sima lőszerrel nem lehet mindent átütni szemből, mint a D54S-el. Amikor bejött a D10T2C még nem volt prémium lőszer kreditért, de én már akkor is ezt használtam és már akkor jobb volt, mint a D54S, mert tudom hová kell lőni vele.

Képességeket az IS-3ra mondtam el, az arra vonatkozik, nem másra.

Medium tankokra, természetesen repair elsőnek, commander-re ledobni és sixth sense rá, amikor már 100% marad, többin maradjon a repair. Loader-re mehet safe stowage, ha sok a blow up, többire smooth ride és snap shot, de mehet a driver-re clutch breaking is.

Light: mindre camo, commander-en ledobni sixth sense-re és attól függően osztani a többit, hogy milyen lightról van szó.

(#40956) krisss93 válasza #35692544 (#40953) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát a 7-esek nagyrészét még a 88mmL/65 is viszi szemből.
A hosszú 88-as meg nagyon jó, csak a sebzése kicsi a többi heteshez képest.
Egyébként az ha szórakozni akarsz akkor Tiger P :D

(#40957) fradi81 válasza krisss93 (#40956) üzenetére


fradi81
veterán

+1 :)
Most lett meg a tiger P, elég kellemes, szépen pattog róla minden. Fullosra kifejlesztve elég jó tank lesz ez.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#40958) #35692544 válasza krisss93 (#40956) üzenetére


#35692544
törölt tag

ismerem őket ez már a 3. accom :U (22,5Kcsata)
csak már arra nem emlékeztem hogy a tigris ilyen szar volt a 0.6.5.-tel játszottam vele utoljára

[ Szerkesztve ]

(#40959) msts fan


msts fan
tag

Hali!
Valaki megtudná mondani miért van az, hogy az ellenséges tankok (akár a mező közepén, akár 10m-re az orrom előtt, vagy akárhol) egyszerűen eltűnnek, és még arra is volt példa, hogy közel voltunk én nem láttam, ő meg tovább lő rám!

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=nrgKZYpBvXU&feature=related

(#40960) Bingisz válasza msts fan (#40959) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék ez segít megérteni az álcázás rejtelmeit: [link]
Nem olyan egyszerű ez az egész, mint ahogy gondolják sokan.

Szerk.: Valamint ez, ha tudsz angolul.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40961) SoulReaver válasza diegho (#40955) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most már még halálosabb ellenfél lettem IS-3 -al mióta megnéztem a videód :D

Csak ez a fránya 6. érzék, pisloghatna több ideig, mert néha nem veszem észre a nagy sunyulásba :S

A biztonságos elhelyezés azt akadályozza meg, h a lőszer rekesz felrobbanjon vagy azt is, hogy ha megsérül?
Csak, mert nekem általában eltalálják, de nem robbanok.
Eddig 2 eset volt mikor full hp-ról pukkantam vele.

(#40962) Pttypang válasza SoulReaver (#40961) üzenetére


Pttypang
veterán

Cseréld le a jelzést valami ordenáré feltűnőre :)

Everybody lies.

(#40963) msts fan válasza Bingisz (#40960) üzenetére


msts fan
tag

Köszönöm a segítséget! :R (Ez azért kicsit genyóság a játékban :Y )

http://www.youtube.com/watch?v=nrgKZYpBvXU&feature=related

(#40964) Antonius1978 válasza diegho (#40955) üzenetére


Antonius1978
addikt

Prem loszer : hat igen, csodalatos az animacio amit hozza terveztek...Olyan mint egy raketa, elvezet nezni ahogy latod a langot ami vagja at a pancelt, suvit, sistereg, es akkor pofara esel amint kihuny a langja, es 0 sebzes :W :W :W

Vegulis orvendek, hogy annak idejen a Panther 2-t javasoltad, amikor kerdeztem hogy melyik kozepes tankot vegyem meg, mert most pl a T-44-el szenvedos a 100mm-es loveg, amit meg a T-34/85-rol orokoltem.
Es a tank is lassu, mert most fejlesztem a kozepes motrot, meg 7 ezer TP van hatra... :F

Igen ertem az IS3-ra.Viszont hogy oldod meg, hogy lass is vele valamit, mert elegge rovidlato ?
Vagy kiegyenliti a 6ik erzek, mert fedezekbe mesz, amint meglatnak ?

Kozepes tankok : ertve. Azaz, amint tudunk cserelni, akkor a javitast csereljuk le az altalad javasolt ugymond " hasznosabb" kepessegekre ? (safe stowage, cluch braking, snap shot stb) Vagy ezek a repair utan kovetkezzenek csak 2-ik kepessegkent a repair utan ?

Konnyu tankok : en is az alcara gondoltam, de viszont ott lenyeges a latotav, meg a radio erossege is, nemde ? Viszont valoszinu hogy az alca a leghasznosabb az elejen, amig fejlodik a legenyseg 2-ik, 3-ik kepzettsegre.

(#40965) Fel válasza SoulReaver (#40961) üzenetére


Fel
addikt

Mondjuk erre: Szauron szeme :)
Ha kipróbáltad, akkor számolj be milyen, én nem használom.

(#40966) Steelheart2 válasza AlexWolf (#40925) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hàt akkor még nem jàtszottam.De jobb is.Màr a 7T7 ben is ossze kell szedned magad,mert csak 1 lövés vagy.Habàr a 6 osok közt is van olyan aki kiszed 1 lövéssel.Kv1s pld.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#40967) gagyenkov válasza NomaxXx (#40911) üzenetére


gagyenkov
tag

Respekt! Üdv itt is! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40968) diegho válasza Antonius1978 (#40964) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak a HEAT ammo lángol becsapódáskor és csak az ad fura hangot, az APCR nem.

A hatodik érzék számomra több, mint bármilyen camo vagy látótáv. Ha tudom, hogy látnak tudom, hogy mit kell csinálnom. Az IS-3 látótávját pedig úgy növelem, hogy odamegyek az ellenfél elé, amíg nem látom.

A repair után jön csak a többi skill, az nagyon fontos a medeken és a heavyken is.

(#40969) Antonius1978 válasza diegho (#40968) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, pedig nekem ugy dereng, hogy a prem loszer eget lyukat es a kor szelen valami eg es sistereg...

Magyaran, akkor az osszes tankunkat a 6ik erzekkel lassuk el, mint a legfontosabb/legjobb kepesseget.
A vajon igaz, hogy csak 3 masodperc utan kapcsol be ?
Nos akkor mutass olyan oktato videot, ahol tudod hogy meglattak es az adott palya/terepen megmutatod, hogy mit is kell olyankor csinalni :DD :R

Erdekes - de te biztos jobban tudod - en nem lattam eddig akkora ertelmet a javitasnak.Persze jo dolog, de ugy gondoltam, hogy vannak kepessegek amelyek hasznosabbak/jobbak mint a javitas.
Mondjuk keves elettel rendelkezo tankoknal - amelyek 1 loves egy neheztanknak - van ertelme ?

(#40970) diegho válasza Antonius1978 (#40969) üzenetére


diegho
nagyúr

A HEAT ammo is prém lőszer, meg az APCR is.

Lesz majd olyan replay is, ahol a csodalámpára hagyatkozok nyugi.

(#40971) vhw válasza Antonius1978 (#40969) üzenetére


vhw
addikt

De mik lennének azok a hasznosabb/jobb skillek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40972) Antonius1978 válasza diegho (#40970) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos igen, en a HE loszerrel tevesztettem a HEAT-et, az APCR-t pedig simma Armor Piercing-el.
Oke, kivancsi leszek, hogy mit sug neked olyankor a dzsinn :DDD

VHW : nos, ez gondolom tanulmanyozasra szorulna, de mondok 1 gyors peldat : mondjuk van egy Tigrisunk egy 8as csataban.Hatulrol lovoldozzuk az ellent, amelyik mondjuk harcol egy 8as neheztankunkkal.
A mi Tigrisunkon van periszkop, a parancsnoknak olyan kepesseg amellyel ellat picitt messzebb, a radiosunknak szinten. Aztan van egy olyan kepesseg, amely 2 masodpercnel hosszabb ideig mutatja a felfedezett ellenfelet - itt arra gondolok, hogy kinyirtak a mi neheztankunkat, es aki kinyirta jon felenk, de o meg nem lat minket, mert kevesebb a latotavja.Az egyik legenyunknek meg olyan kepesseg, hogyha kinyiffan a tankunk, akkor szinten 2 masodpercnel tovabb mutatja azt, aki minket kinyirt.
Hogyha van egy jo tuzerunk,akar 2-3 is az adott csataban, szamomra/de lenyegeben az egesz csapatra nezve - nem volt hasznosabb ez a ket kepzettseg, ami 2mp-re meg mutatja az ellent ? Mivel igy a tuzerunk esetleg meg tudja loni, mig a pl a javitassal ez esetben nem ertem el semmit, mivel nem kellett hasznaljam.
Persze lehet hogy nem jo a peldam, mert nem igy mukodik, vagy egyszeruen tul keves a 2 masodperc, hogy egy tuzer sikeresen meg tudjon loni valakit ilyen rovid ido alatt, de en igy kepzeltem el, hogy ezeknek is van hasznuk...Vagy teszem azt fel, van Ground Pressure/Talajnyomas vagy mi a menko, esetleg rossz talajon/terepen, amikor szamit hogy ha kibujsz fedezekbol loni, akkor milyen gyorsan tudsz visszahuzodni, es ez a kepesseg segit ezugyben, akkor ez is szinten hasznosabb az adott esetben mint a javitas.

(#40973) diegho válasza Antonius1978 (#40972) üzenetére


diegho
nagyúr

Nos mondok pár példát mi miért nem jobb, mint a repair:
- látótávnövelések, 100%-on összesen 5%-ot adnak, ez 350m-es látótávnál 17m, nem sok két 100%-os skillért
- designated target, 2 másodperc plusz spotolás, de a heavy tank nem spotter, ráadásul arra kell nézni, amit látsz
- off road driving, heavy tankkal nem nagyon megyünk mocsárba

Miért jó a repair:
- felteszi a láncot gyorsan: harcolsz egy tegyük fel heavy tank ellen a városban, leláncol egy saroknál, ha nincs repair-ed, akár egy heavy is láncolva tarthat amíg meg nem halsz, medekről nem is beszélve
- megjavítja a modulokat: repair nélkül pl a torony javítása irgalmatlan időt vesz igénybe, nem mindegy, hogy fél percig nincs tornyod, vagy 20 másodpercig

(#40974) Cucuska2 válasza diegho (#40973) üzenetére


Cucuska2
őstag

A repairhez még annyit, hogy nekem rettentő jól jött, mikor hellcattel gurultam le El Hallufon a hegyoldalról, induláskor ellőtték a motort, de mire leértem újra ment.
Vagy például amikor az ELC zúzott hatvannal, én pedig ellőttem a motorját, ő pedig Dragon Ridge-en kiesett a mapról, mert nem tudta időben a motorját megjavítani.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40975) Tüzi válasza diegho (#40968) üzenetére

nekem egy ideig volt. aztán amikor 3 sec alatt szarrálőttek a bokorban állva (no enemyy spotter), majd miután 0hp-ra kerülve előjött a csodalámpa, akkor adtam inkább más skillt a parancsnoknak.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#40976) vhw válasza Antonius1978 (#40972) üzenetére


vhw
addikt

Amiket felsoroltál skilleket:
A parancsnok látótávnövelője 2%-ot ad a látótávhoz (100%ra fejlesztett állapotban, wot wiki szerint)
A rádiós hasonló képessége 3%-ot,
Ez összesen 5% - egy optika 10%-ot, távcső 25% ad - miközben egy napi tartalmasabb farmolás alatt lazán összejön egynek az ára... nem több száz csata xp gyűjtögetése után...

A lövész +2 seces bónusza talán lehet hasznos...
De ha a te szemszögedből nézzük: ha láttál egy tankot viszonylag nyílt terepen még simán utána tudsz küldeni tankod ágyújától függően 1-2 lövést, miután eltűnt, mert úgyse tud hirtelen hova teleportálni (hacsak nincs fedezék a közelben, de akkor meg úgyis csak azt látnád, hogy épp bebújik mögé...).
Csapattársak szemszögéből nézve: akik szintén ezt a célpontot lőtték ugyanúgy utána lőhetnek eltűnés után is, azok száma, akik épp a perk 2 seces ideje alatt fedezik fel és kezdenék lőni ezt a célpontot... hát meglehetősen kicsi...
A rádiós hasonló képessége is kb ennyire hatékony... csak itt már végképp kiesik a te részesedésed.

Az off road driving 2,5-10%-al csökkenti a tank mozgékonyságára, gyorsulására ható büntetést talajtípustól függően.

Bizonyos körülmények között persze ezek is hasznosak... dehát épp erre valók a 2. 3... stb. helyek.

A javítás főleg láncolásnál jön jól, gyakran sérül, és csak egy javító csomag van, amit olykor már el is lőttünk egy ammorack, ágyú, motor javításra... A javító skill lényegesen, több másodperccel lerövidíti a modulok javítását (akár 3-4-el, de jó lenne ezt konkrétan letesztelni, 50%, 100% és 100%+100%repair skilles legénység esetében is, csakhogy konkrét számokat lehessen mondani). Láncon kívül az se mindegy meddig ücsörgünk pirosra lőtt motorral, toronnyal, ágyúval az ellenség előtt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40977) L-e-f-i-e válasza Tüzi (#40975) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Igen, ha kiáll az ember olyan helyre ahonnan egyszerre 15-en tudják lőni, a lámpa nem fogja megvédeni....

Az lenne a célja, hogy jelezze ha már látnak, de lőni , még nem vagy nehezen tudnának...akkor aza 3 mp nem sok, és lesz időd reagálni...mezőn persze jelezhetné azonnal is..akkor se fog megmenteni...

=^-^=

(#40978) Fel válasza vhw (#40976) üzenetére


Fel
addikt

Addot tankon, minden legénységi tagnak 100%-on működő repair skill felezi a modulok javítási idejét. (Oroszul tudom idézni, le lehet guglizni, de inkább szavanként, mert elég zagyvát hoz össze alapból.. "На 100% прокачанный ремонт у каждого (у всех чл.эк.) члена экипажа уменьшает время ремонта в 2 раза")

A javítási idő meg ugye egyedi minden tank, minden modulja esetén, és még beleszól a legénység alapképzettsége is.

(#40979) Tüzi

Chuck Norris bármelyik körben tud szerezni kamikaze medált...
10-es tankkal is.
(ma találtam ki, tudom, hogy szar, de sebaj :D )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#40980) Tüzi válasza L-e-f-i-e (#40977) üzenetére

bokrokban álltam a pálya szélén. ;D háló alatt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#40981) vhw válasza Fel (#40978) üzenetére


vhw
addikt

Na ezt így leírva még nem láttam sehol.
Mihez képest felezi? 50%os vagy 100%-os legénységhez képest?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40982) Fel válasza vhw (#40981) üzenetére


Fel
addikt

Az adott képzettségi szintnek megfelelő időt felezi.
Pl.: lánctalp felrakás*:
50%-os crew: 10s
100%-os crew: 5s
50%-os crew + 100% repair@all: 5s
100%-os crew + 100% repair@all: 2,5s

*Hasraütött adatok, csak szemléltetésre. Egyáltalán nem biztos, hogy az alap képzettség 50%-os és 100%-os szintje között feleződik a javítási idő... Kár, hogy "titkosak" ezek a statok..

[ Szerkesztve ]

(#40983) V.Dave


V.Dave
senior tag

mit érdemes felrakni egy tankra ha aztakarom hogy pontosabban tüzeljen?

Xiaomi mi 8 6/128

(#40984) vhw válasza Fel (#40982) üzenetére


vhw
addikt

Mindig felezi?
Hm... ebben az esetben ennek nem is választható képességnek kéne lennie, hanem egy második alapnak. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40985) KAMELOT


KAMELOT
titán

Most húzom ezt a gamet. Megnézzük mi ez a játék! Hátha jó szórakozás lesz!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#40986) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Vendingo, most nézem, hogy este játszottunk egy oldalon az egyik csatában :)
Murovanka, Te VK3601, én Hellcat, a végén ketten maradtunk 4 ellen, két T1HT foglalta a bázist, de meglett a kör (mellesleg az eddigi legjobb Hellcat-köröm lett 2800sebzéssel) :)

(#40987) forras2 válasza #35692544 (#40948) üzenetére


forras2
őstag

Hát, szerintem az egyik legjobb tank a párduc mellett :U
Aki meg rohan vele előre, annak úgy kell, hogy sz@rrá szedjék 1 perc alatt.
A német ághoz ész kell, nem menjünk azt zúzzunk életérzés.

(#40988) Cooper911 válasza KAMELOT (#40985) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ha nem vagy idegeskedős típus akkor jó játék lesz. Ellenkező esetben vegyél gumis billentyüzetet meg pár db nagyonlocsó egeret. Egy plexilap a monitor elé is jól jöhet :D

Más:
Nem tudom volt e már, de találtam egy jó kis összefoglalót a T-50-2 -t érintő változtatásról. Van egy 3D render is az új tankról. Szerintem aranyos lesz. Itt sincs szó a T-50-2 prémiumként való visszatéréséről: [link]

Most sikerült megnéznem diegho videóját, szerintem nagyon korrekt lett!

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#40989) Cooper911


Cooper911
senior tag

Hogyan mákoljunk össze egy tank ászt video: T43

Feldühödtem a bázison álló 3 heavy-n és megindultam előre :)

A video-ban fent van egy hit/damage számláló. Van ehhez valami mod, vagy csak az xvm tudja?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#40990) #35692544 válasza forras2 (#40987) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem rohanok előre de ez egy vakegér és világít mint az égő rekettyebokor :P

(#40991) jano_77 válasza Steelheart2 (#40918) üzenetére


jano_77
nagyúr

szakaszban voltunk és a társam 6-os volt.

most olvastam tovább és látom, hogy Enzolord már megválaszolta. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40992) Simulacrum válasza Fel (#40978) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Van valahol erről táblázat, hogy egyes tankoknál mennyi idő ez?
Megdöbbentő volt, hogy T-54-en kb. fele annyi idő alatt felrakja a négy munkásember a láncot, mint M48 Pattonon. Pedig 100% mindkettőn a javítás minden embernek és mindkét tankban 4 ember ül. Kár, hogy ez nem egységes legalább így.

(#40993) #35692544


#35692544
törölt tag

a korábban föltöltet képeket, hogy lehet megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#40994) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Basszus most olvasgattam a neten hogy a "Type 59 G" 600 dolcsiba került, amikor lehetett kapni.
Ez már tényleg beteg.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#40995) Pttypang válasza Cooper911 (#40989) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudtommal nem csak a teljes modot lehet használni, hanem egyes modulokat is belőle :)

Everybody lies.

(#40996) Djuree válasza AlexWolf (#40994) üzenetére


Djuree
félisten

ezt hol olvastad? "kicsit" drágállom :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40997) jano_77 válasza #35692544 (#40948) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vmit nagyon szarul csinálhatsz, mert a Tigris igen is nagyon jó kis tank, csak megfelelően kell használni.
Gyanítom előre rohanós vagy és ezért ölnek meg mindig idő előtt és nem megy vele.....pedig a Tigrissel hátulról kell támogatni, sniperkedni. Próbáld ki így, meglátod, hogy mennyivel jobb lesz. Még a végén meg is fogod szeretni. :K
Itt - (#40846) jano_77 - be is tettem Neked egy példát! (56,47%-os a WR-m - és ez jobb is volt, az utóbbi időben sajnos romlott kicsit :U )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40998) #35692544 válasza jano_77 (#40997) üzenetére


#35692544
törölt tag

általában utolsók között halok de ez egy papír sz@r még talán egy lepattanóm sem volt róla 6-os tier feletti tankoktól
stock ágyúval meg lőhetem a 8-as 9-es tankokat max a festéket szedi le ja és nem állok be a leming vonatba hanem inkább próbálom a másik oldalt megfogni
a tigris p-vel mentem 5000 feletti sebzéses kört de ott már a torony nélkül is fel lehet tenni a hosszú 88-ast

[ Szerkesztve ]

(#40999) AlexWolf válasza Djuree (#40996) üzenetére


AlexWolf
senior tag

wot forumon.
Amúgy simán elhiszem, mert annyit tud, hogy a credit és xp hozama kétszerese a normál Type 59-nek, ami szintén magasabb, mint egy nem prémium tanké.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41000) Djuree válasza AlexWolf (#40999) üzenetére


Djuree
félisten

elég durva....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.