Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168542) jano_77 válasza kchryss (#168538) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha már így magadra vetted - nyilván mert volt alapja és fájt az igazság - kicsit utána számoltam és olvastam az elmúlt egy hét beírásait! Te sérelmezed az én 3 azaz HÁROM bejegyzésemet, amikben megemlítem a nyaralásomat, de eközben tettem megjegyzést a WOT-al kapcsolatban IS! Míg ez idő alatt 15 - és lehet, hogy ettől több is, csak már kicsit késő van - olyan bejegyzés született, ami az XP számítás igazságtalan mivoltát boncolgatja, amiből Te magad tettél csupán 6, azaz HATOT!
Szal mielőtt kikelsz magadból, előbb magadba is nézhetnél.
Mint írtam is, nem kimondottan Neked szántam a bejegyzést, már csak azért sem, mert Veled személy szerint semmi bajom, hiszen legtöbbször tanácsot és segítséget kap Tőled mindenki, köztük én is, de tényleg elég uncsi volt, hogy egyfolytában ezen rágódtok, miközben tényleg nem tudtok rajta változtatni. Mint ahogyan a +/- 2 tier-en sem. :(
Erre kikelsz magadból és megszólsz!? :F
Ez már csak azért is fura volt Tőled, mert koránt sem ilyennek ismertelek meg a fórumon. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.