- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- GoodSpeed: POCO X6 PRO 5G 12/512 GB vs Samsung Galaxy S24 FE 8/256GB
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
jr1994
addikt
válasz
notika77 #160841 üzenetére
Erre azt tudom mondani, hogy a bázisra is figyelni kell. Ensk déli bázist pl nagyon sokszor foglalják be.
Nálam általában eléggé egyenlően osztotta el a tankokat, pl 4-4 SC, 1-1 orosz TD, nem szoktak nagy különbségek lenni. Statokat nem nézem, de gondolom 14-es szinten már nem nagyon vannak botok.
Az összes csatában kaját használtam a tankokban és nem sajnáltam a goldot sem. Meg azért én szerintem eléggé odatettem. Nekem is voltak csúnya vesztes csatáim, de igyekeztem a vereségeknél elkerülni a stráfvesztést, győzelmeknél meg azért még a vége felé is bejött párszor a top3. Sokszor az a biztos ha mész a legnagyobb csapattal, nincs egyéni akció. Először WZ 5A-val játszottam, aztán 430U, és az utolsó 27 csatát meg Conquerorral, kb 13. szinttől a végéig. De még azzal is meglett 2160 átlagsebzés. 52% győzelmi arány mellett, szóval nem hiszem hogy olyan nagyon szerencsés voltam. Tegnap az utolsó 4 stráfot összeszedni 11 csata kellett, pedig kétszer is dupláztam.
(#160852) Sixkiller6: weboldalról nem tudok, de skill ezt a modot használja, játékon belül a kiválóság jel résznél ez kiírja az elvárt értékeket, meg csata közben élőben látod hogy az aktuális sebzéseddel hol fogsz tartani.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eladó Vízhűtő cuccok, VGA blokk, radiátor!
- Dell Latitude 5350 13.3" FHD IPS Intel Ultra 5 135U 32GB 512GB NVMe gar
- Powercolor RX 6800 Fighter 16 Gb újszerű
- ZBook Power 15 G9 15.6" 4K IPS i7-12700H RTX A1000 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra / 256 GB / 12GB RAM / 5G / Ezüst / Független / 2,5 év gyári garancia
- ShieldUp Fóliavágógép tartozékaival
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 13 M1 Touch Bar 2020 Használt, karcmentes 3 hónap garanciával
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6150 (18c/36t, 2.7/3.7GHz), 512GB RAM,10G, H740p 8GB, áfás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest