Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) redzsi válasza ddt500hu (#49597) üzenetére


redzsi
senior tag

+LK

Torpedo, és skip bomberek vannak rajta per pill.
Kb így fog működni a skip bomber: [link]

(#49602) LK válasza redzsi (#49601) üzenetére


LK
addikt

:Y :Y :Y :Y :Y

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49603) Tüzi válasza redzsi (#49601) üzenetére

Omfg... ezek előveszik a pattogó mélyvízi bombákat amikkel a háborúban az angolok berobbantották a gátat Németországban? Chastise művelet volt a neve ha jól rémlik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49604) Tüzi

Figyeld meg, hogy azt akarják majd elérni, hogy pattog kettőt, a harmadiknál elsüllyed, és a bb-ket oldalba tudod b.szni vele, és olyan hatása lesz mint az Asashio torpedóinak.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49605) IreN!CuS válasza redzsi (#49601) üzenetére


IreN!CuS
őstag

okosított delfin b+ :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49606) Kolbi_30 válasza IreN!CuS (#49605) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Lesz clanos akvárium? :DD :DD :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49607) redzsi válasza Tüzi (#49603) üzenetére


redzsi
senior tag

Igen, de nem csak ott használták. Az amcsik is alkalmazták ezt a technikát a japán rombolók és szállítóhajók ellen.

(#49608) Tüzi válasza redzsi (#49607) üzenetére

Implementálhatnák az iowa-k vészfékezési technikáját is, amikor fullgázzal haladva hátra-mentbe kapcsoltak, a két kormánylapátot elfordították 90 fokkal, és amikor ezt a manővert megkezdték, egy lasztit dobtak a vízbe, majd amikor az elért a hátsó toronyig, már állt a hajó.
Azaz volt kb 180 méter féktávja. Torpedók ellen nagyon hatékony lenne...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49609) - = Zk = - válasza ddt500hu (#49600) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha a minimapra gondolsz, akkor nekem ez mindennapos.. minden köröm ilyen

szerk
#49608Tüzi
hö?! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49610) redzsi válasza Tüzi (#49608) üzenetére


redzsi
senior tag

Az mondjuk jó lenne. Bár akkor pár hónapig javításon volt utána, ugyanis a bekötések nem erre az igénybevételre voltak tervezve.
Én a Shan shikit, nagy kaliberű 356mm + japán AA gránátokat szeretném látni. (soha nem lesz persze)

[ Szerkesztve ]

(#49611) LK


LK
addikt

A vészleállás lehetne egy fogyóeszköz, nagy cooling down-al. Lehetne szinesíteni a játékot rengeteg mindennel, de képtelenek úgy megcsinálni, hogy ne legyen op, illetve amiből nem szerezhetnek pénzt nyomban, nem érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49612) Tüzi válasza redzsi (#49610) üzenetére

Úgy tudom, hogy a Wisconsinon próbálták egyszer, és semmilyen javításra nem vitték, de az volt az egyetlen hajó a négyből amelyiken utána vibráció lépett fel nagy sebességnél.
De azt sem képesek megérteni a "historicaly accurate" wg-nél, hogy a Yami elsőként a két szélső, majd a középső ágyút sütötte el, különben szar lett volna a pontosság a légnyomás miatt.
Ugyan ez volt a francia szarokon is, ott is volt egy századmásodpercnyi késleltetés mindegyik ágyúnál. Aztán még úgy is szar volt, csak kevésbé.
"Second world war french army rifle for sale. Brand new, never used. Dropped once"
lel

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49613) - = Zk = - válasza Tüzi (#49612) üzenetére


- = Zk = -
félisten

De azt sem képesek megérteni a "historicaly accurate" wg-nél, hogy a Yami elsőként a két szélső, majd a középső ágyút sütötte el, különben szar lett volna a pontosság a légnyomás miatt.
Ugyan ez volt a francia szarokon is, ott is volt egy századmásodpercnyi késleltetés mindegyik ágyúnál. Aztán még úgy is szar volt, csak kevésbé.

:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49614) redzsi válasza Tüzi (#49612) üzenetére


redzsi
senior tag

Akkor valamivel kevertem.
Hát valami elszakatt az biztos a wg-nél. Az első kb. két évben sok jó ötletük volt az ágak többsége is "hstorical accurate" volt, de azóta mintha kicserélődött volna a dev. team. Vagy csak korán ellőtték a puskaporukat.

[ Szerkesztve ]

(#49615) DannyL81


DannyL81
tag

Sziasztok! Kb. fél éve játszom a játékkal, de eddig csak egyedül tettem mindezt. A klán funkcióval kapcsolatban lehet valahol olvasni bármit is? Leginkább az érdekelne, hogy a tagság milyen kötelezettségekkel jár. Köszönöm!!!

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#49616) LK válasza DannyL81 (#49615) üzenetére


LK
addikt

Klántól függ. Nincs általános kötelezettség. Van ahol meghatározzák a minimumot, máshol nincsen minimum. Valahol együtt játszanak, valahol nem. Az adott klánnál kell rákérdezni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49617) DannyL81 válasza LK (#49616) üzenetére


DannyL81
tag

Köszi! :)

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#49618) sh4d0w válasza Tüzi (#49612) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Bismarck az egyik legpontosabb hajó volt a valóságban, a lövegek elsütése között 0.035-ös késleltetéssel, itt meg örülj, ha eltalálsz valamit.

https://www.coreinfinity.tech

(#49619) ddt500hu válasza - = Zk = - (#49609) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem arra. Nálunk két dd, az ellenfélnél három.

(#49620) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

egyre jobb a gém :C
hallandot el sem találja a Bismarck másdlagosa... 10,5km alapból, a hajó 8,8-ra van... oké, köszi.. és még azt mondja a srác: természetesen.... nem b+.. ez nem természetes
másik? 1 salvóval beviszek 1160at egy salemnek, hogy ő ékelte magát, felépítményre céloztam.... 1160....
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49621) Tüzi válasza sh4d0w (#49618) üzenetére

Óóóó komám, a bismarckok mostanában olyanokat tosznak bármibe amivel megyek, hogy elsírom magam. Georgia-ba hátulról 11.7k. Seggbe... "ara-ara my ass is blasted wtf"
Én meg az ohio-val lőttem segbe egy iowa-t, 6/6 bounce.
[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49622) - = Zk = - válasza Tüzi (#49621) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kell annak a biszmárknak a kapitányi skilljei :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49623) LK


LK
addikt

Gyerekek! Találkoztatok már FD Roosevelttel? Nem küldte el a k anyjába senki a wg-t????? 9! azaz 9! db torpedó egyszerre? Ezek normálisak?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49624) DannyL81


DannyL81
tag

Egy technikai kérdésem lenne. :) Mi van akkor ha 0 credit-je van valakinek és nincs pénze a csata utáni hajó javításra? Nem aktuális csak elgondolkoztam rajta. Nem tud játszani míg fel nem tölti?

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#49625) Tüzi válasza LK (#49623) üzenetére

27k-t dobott ma yamatora.
az előbb meglőttem életem lövését.
4km-re becsúszó minnesota vs dzsordzsa.
lőttem rá 1, azaz egy darab torpedo protection-t.
altf4, delete, úgyis lejár a prémiumom holnap.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49626) sith7 válasza redzsi (#49601) üzenetére


sith7
nagyúr

b+ :C :D "sírvafetrengőssmiley"

(#49627) ddt500hu válasza DannyL81 (#49624) üzenetére


ddt500hu
veterán

Gondolom igen. A tankos játékban egy szétlőtt roncs van a garázsban. Itt nem tudom mi lenne.

(#49628) LK válasza sith7 (#49626) üzenetére


LK
addikt

Nézz már meg egy FD Rooseveltes videót.... Kikerülhetetlen legyezőszerűen terülő torpedók. Instant minusz 20k legalább. Na, arra milyen smile-t írnál? Hová silányítják még ezt a szart?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49629) LK válasza Tüzi (#49625) üzenetére


LK
addikt

Még egy-két ilyen nap, és én is törlöm jó időre megint. Honnan gondolja a WG, hogy nekem az jó szórakozás, hogy bekapok 4 salvo (általuk kitalált rémálmot) torpedót, és az ég világon semmit sem tehetek csak javítok? Másképp nem lehet pénzt legombolni, csak ha mocskosul op. cuccokat árulnak? És ez a cv kiadása után nem sejtem, hanem tudom, hogy mindenre képesek pénzért,tuti hogy befolyásolják a meccseket is. Miért van az, hogy nézem a "profikat" és szemre semmi extrát nem csinál, előre hátra úszkál, végig kempeli a meccset és tádám 300k sebzés. Hát persze.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49630) NomAd_82 válasza LK (#49629) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Én megköszöntem a játékot es töröltem. 6 nap prém a levesbe.
Kikúrt szar lett ez a rework de olyan szinten, hogy nem szerzek jó élményt a játékkal. Most elég egy ideig.
6-7 zsinor bukó meccsek. Ohio- val broadside hindi vagy Zao vagy mindegy mi, minimál sebzés de szemből bebasszák a 10 k-t es minden gyújt, nemnem. Szuuuuuuszáááá. Kitartás mindenkinek.

(#49631) sith7 válasza LK (#49628) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, én már rég elengedtem :)

(#49632) - = Zk = - válasza LK (#49623) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen... instant altF4.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49633) LK


LK
addikt

Tudom, kicsit meghülyültem estére,de más hallani róla és más találkozni azzal a szemét op cv-vel. Addig küldi rád nyolcasával a torpedót amíg ki nem nyiffant. Ez nem játék,ez kreténség.
Engem meg nyolcas cv-vel 4-5 meccsenként betesz T10-be? Ahol örülök a 30k sebzésnek? Erre kiadnak egy ilyen cv-t? Na írok is foxnak.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49634) Tüzi válasza LK (#49623) üzenetére

Múltkor küldtek levelet, írtam szép választ angolul, gúgli transzlét oroszra, és elküldtem :D
Azóta nem kaptam mailt tőlük.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49635) LK válasza Tüzi (#49634) üzenetére


LK
addikt

:DDD
(Jó, de automata levélre ha válaszolsz, azt nem nézik meg. Direkt írják is, hogy ne válaszolj.)
Másik dolog: ha guglit használod, minek írtál angolul levelet? Magyarul is írhattad volna nem? :C

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49636) Tüzi válasza LK (#49635) üzenetére

Tudom, hogy noreply, de azóta nem jött semmilyen promóciós levél, szóval szerintem olvasták. Vagy csak simán mákom van :D
A fordítás angolról oroszra sokkal pontosabb, mintha magyarul írtam volna, mert ott előbb átfordítja angolra, majd onnan oroszra.

mod:
ezt csak neked :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49637) LK válasza Tüzi (#49636) üzenetére


LK
addikt

Irtózatosan hálás vagyok.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49638) ddt500hu válasza LK (#49633) üzenetére


ddt500hu
veterán

A régi metában 12 torpedó is volt és sokkal többet sebeztek. T8-as BB-t kikötőbe küldted egy dobással.

(#49639) Tüzi válasza ddt500hu (#49638) üzenetére

Csak elfogytak a repülők.
Meg a defAA dupla akkorára módosította a célzást.
Meg volt vadász raj, amivel kordában tudtad tartani a másik cv-t... stb.
Ja, meg a visszatérő repülőket is simán lelőhette akárki...
Ja, és sikerült sokkal több rng-t belecsempészni (ez volt a lényege a rw-nek). Mert olyan nincs, hogy a dd-mre oldalról rárepülő szupcsiuncsi 14-kt bombáz ugyanazzal a ladikkal, amivel nekem akkor is mellédob amikor a hajó teljesen kitakarja a célzókört ;) Nem egyszer, és nem kétszer, hanem tízből nyolcszor. Álló hajóra a torpedók nem élesednek hiába volt a hajó az inaktív zónán kívül.
Lehetne sorolni.
Gusztustalan volt, hogy tirpitz-bismarck is süllyedt egy bombázó osztagtól, de még az is ballanszoltabb volt mint ez a szar.
Mert pont az utolsó midway-es körömön volt az, amikor a zao 1 db flak-je a 9 db zöld torpedósomból 6-ot úgy leszedett, hogy a másik három is narancsra váltott. Én meg full aa-ra húzott montival sem tudok leszedni egy rajt, bármint csinálok, megdob. Itt is az rng becsempészése volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49640) LK válasza ddt500hu (#49638) üzenetére


LK
addikt

És most ennek örülnöm kéne, hogy a WG megalkotta az igazi p2w játékot? Nulla tudással szétcseszni bárki játékát? Örülnöm kéne, hogy sikerült neki 4 percen belül rám küldenie majd 30 torpedót? Majd, ha veled is megtörténik, beszéljünk újra. Tudva azt, hogy te még idegesebb típus vagy mint én, kíváncsi leszek. Tehát mindez szerinted rendben van. OK.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49641) ddt500hu válasza Tüzi (#49639) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az biztos de a régi metában tier7-es CV-vel többet lőttem mint most a 10-sel.
Van kellemetlen része a mostani metának de a régi sebzés szempontjából sokkal durvább volt.
Ott egyszerre több rajjal is tudtál támadni. Bombázókkal instant dupla gyújtás volt, rá 20mp-re 5-6 torpedó találat és 2 flood 40-50mp-ig. Egy támadással ki lehetett ütni egy BB-t.
Ma ezt nem tudod megtenni.
Tier10-ben igen ritkán fogyott el a repülő. :U

(#49642) ddt500hu válasza LK (#49640) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha figyelnél kb. 1 héttel ezelőtt "felfedeztem" az FDR OP mivoltát.
Mondjuk 33 000 acélt nem szerzel doublonból. Ingyen is megszerezheted ha jó vagy rankeden. :U

[ Szerkesztve ]

(#49643) ddt500hu válasza ddt500hu (#49481) üzenetére


ddt500hu
veterán

Itt.

(#49644) LK válasza ddt500hu (#49642) üzenetére


LK
addikt

Attól hogy a régi meta szarabb volt, nem változtat semmin a jelenben. Egy prém cucc legyen jobb kicsivel, rendben. De ez egy durva aránytévesztés. És aki jó Ranked-en, van jó sok acélja és egyébként is jó játékos, adjunk a kezébe olyan hajókat, amivel kb. Istenné válik. Egy kezdő tudatlan OP szarral aláz le, vagy egy sokkal jobb játékos, még OP-ébb szarral, az az eredményt tekintve édesmindegy. És kizártnak tartom, hogy a fizető réteg kiszolgálása ennyiben kimerülne.

Ja, és érdekelne, hogy hogyan tudott egymás után 3 rajjal is megtámadni, többször rám fordulva. Ez a CV csak hab a tortán a DE miatti egész játékon keresztüli hereverés okozása miatt. Mert a kempelés eddig is szar volt, de most szinte csak az van a játékban.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49645) Tüzi válasza LK (#49644) üzenetére

Nem lesz jobb :)
Lazulj le kicsit: [link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49646) LK válasza LK (#49644) üzenetére


LK
addikt

Megvan a válasz is. Nemcsak a Squadronban lévő repülők száma magasabb, de a repülők HP-ja is több mint duplája a többi cv-hez képest. :U
Persze hogy nem lehet lelőni őket.
[link]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49647) ddt500hu válasza LK (#49646) üzenetére


ddt500hu
veterán

De olyan lassúak a gépei mint a tetű.

(#49648) LK válasza ddt500hu (#49647) üzenetére


LK
addikt

Olyan közel dobja a torpokat, hogy minimum 5-6 eltalál, max 4 és fél ezresével. Kétszer rád fordul, majd egyből jön a következő 1 percen belül. És így tovább, amíg ki nem végez. Tehát, ha kinéz magának ki is léphetsz. Jobb az időt megspórolni. 3 kibaszott hajót tartottam vissza Conquerorral, majdnem semmi segítséggel, erre ez a trágyalé odajött, és szuperheal-lel együtt kivégzett. Mondjam mi történik amikor jön egy legyezőnyi torp, és kifordulsz, hogy csak néhányat kapj be? Megérzi a vérszagot a sok csökött, akik képtelenek voltak megölni addig.....
És ha lassúak a gépei (de nem annyira azért), miért is hátrány, amikor 2x annyi alkalommal tud rád támadni a HP pool miatt ? Ez egy DD-t is simán taccsra tesz bármikor. Ez taktikailag, mindenhogy durva.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49649) ddt500hu válasza LK (#49648) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úristen! Kilőttek! Ilyen még sosem történt a wows történetében! :P
Majd kifarmolom acélból és csak azzal megyek ezentúl! Neked is ezt ajánlom! :DDD
Azért azt hozzátenném, hogy vagy 3-4 hónapja van FDR a játékban szóval ha csak most vetted észre akkor nem az jelenti itt a fő gondot. :U

:P

(#49650) Tüzi válasza LK (#49646) üzenetére

[link] :DDD :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.