Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) ddt500hu válasza LK (#49139) üzenetére


ddt500hu
veterán

FXP. Nagyom figyelek az áttörésekre. Mindig az erősebbik oldal mögött megyek, őket kell támogatni.

(#49152) CactuS válasza sh4d0w (#49144) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk a Hearthstone-ban is elég nagy az RNG faktor.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49153) Tüzi

Ez amikor működik, akkor egész vicces.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49154) Tüzi

ezért nem van HE spam...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49155) - = Zk = - válasza Tüzi (#49154) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen igényeid vannak.. nem is értelek... ( ;] :DDD )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49156) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:O

(#49157) 4580693


4580693
senior tag

Tegnap megtámogattam a céget, ha már a játszok a játékukkal: vetten 10 db kriegersmarine konténert. Kiesett belőle egy Hipper (tőle még messze vagyok), egy Mainz és egy Pommern, némi álcafestés, free xp meg prém nap. Azt hiszem, megyek LWM tesztet olvasni. :)

[ Szerkesztve ]

(#49158) - = Zk = - válasza 4580693 (#49157) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hipper? már esnek konténerből tech fa hajók?! dikk... :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49159) sh4d0w válasza - = Zk = - (#49158) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az még hagyján, de az egyik kampányban most tech tree hajókat lehet szerezni... :W

https://www.coreinfinity.tech

(#49160) 4580693 válasza - = Zk = - (#49158) üzenetére


4580693
senior tag

Hát, ez egy ilyen "játék". :DDD

@sh4d0w, ha emlékeim nem csalnak, nem ez az első alkalom. Azt hiszem, vagy két éve volt egy kampány, ahol usa, francia stb tech tree hajókat is dobott a kampány.

(#49161) KJ82


KJ82
senior tag

Sőt,egyszer a New Orleans is megvehető volt a shopban.....

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#49162) LK


LK
addikt

Na, kipróbáltam a játékot, 2 cv-zés erejéig.
Ilyet még nem éltetek. A 10. percig nem mentek befoglalni a saját cap-ünket. Nekem kellett foglalnom cv-vel !!!444!! És rám villognak b+.
Foglalás után megállnak a cap-ben és nem mennek sehová. A BB-k nem segítenek, állnak egyhelyben, nem mennek sehová. A játékosfelhozatal egyszerűen kegyetlen. Borzalom. A tudásuk nulla, azaz nulla! A legalapvetőbb dolgokkal nincsenek tisztában. Tier T8-10, könyörgöm! És nem tudja, ha nem foglal, akkor veszít? Ez a tudás T3-ban még elmenne, de inkább ott sem.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49163) - = Zk = - válasza LK (#49162) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csoda, hogy egy szétmoddolt Farming Simulator 19-be belepajszeroltam vagy 75+ órát karácsony óta?! :D :D :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49164) 4580693 válasza - = Zk = - (#49163) üzenetére


4580693
senior tag

:DDD :DDD :C

(#49165) Tüzi válasza LK (#49162) üzenetére

Azok botok.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49166) CactuS válasza - = Zk = - (#49163) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennyi volt a CP2077?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49167) Tüzi

Mennyi idő van még 10.1-ig? Vagy addig amíg kiveszik a hajókat a shopból? Georgia-ra gyúrok, kell még egy kevés szén)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49168) Tüzi

XDDD
[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49169) LK válasza CactuS (#49166) üzenetére


LK
addikt

Nagyon sokan 1-2 hét alatt kitolták. Persze a többsége pc-n. Aki szereti a műfajt és kitolták azoknak többé-kevésbé némi kritikával fűszerezve tetszett. Persze sok refund is volt. Én két karakterrel 30%-nál járva game braking hibával még nem találkoztam. Persze pc-n :DDD

De hát ha wows-al összehasonlítom, ahol a játék maga game braking évek óta........ ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49170) cheatergs válasza Tüzi (#49165) üzenetére


cheatergs
senior tag

Álló botot sosem fogsz látni, ah rendesen capelnek is.

Azoknak pont első dolga, h 2 percen belül kinyíratják magukat.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#49171) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Az arp hajóknál be lehet állítani, hogy az eredeti hangjukon szólaljanak meg?

(#49172) Akagi válasza Chris0321 (#49171) üzenetére


Akagi
tag

Beleteszed az azonos nevű kapitányt? Legutóbb legalábbis együtt osztogatták, bár nem tudom ezeknek mennyire eredeti a hangjuk.

Segítség eltévedtem!

(#49173) Chris0321 válasza Akagi (#49172) üzenetére


Chris0321
addikt

Természetesen, ezért nem értettem miért az alap japán hangon szólal meg.

(#49174) Tüzi válasza Akagi (#49172) üzenetére

Takaonak tuti az eredeti hangja van. Amúgy elvileg a voice+-ra rakod, akkor adja be.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49175) Chris0321 válasza Tüzi (#49174) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, azon tényleg működik.
Nekem is 19.000 szén kell még és meg tudnám venni az egyik kilences hajót. Még nem tudom melyiket kellene a Pommern-t vagy a Georgia-t.

(#49176) - = Zk = - válasza CactuS (#49166) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kicsit másra vágytam, de nem hagytam abba...
sajnos kezdek "öregedni".. már nem köt le a gépezés.... sok évet öltem bele... ink szocializálódnék... de ugye.. perpill alig lehet, vagy ink semennyire

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49177) Tüzi válasza - = Zk = - (#49176) üzenetére

Képes lennél emberek közé menni?
Ne feledd, ezt a tetves féreg játékot is emberek "készítették".
Oké, nem emberek hanem szovjetek, de érted...

Most lőttem kitekaze-ba torpedóval 5.400dmg-t, z46-al. Maradt 16 hp-ja... mondom valami nem stimm... 14.4k-t a max dmg. Ez sebzi a harmadát.
Köszi wg. Istenem, csak az egyik developerbe lőhetnék overpent... nyaktájékon egy .50-essel.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49178) Tüzi

Mondja már meg valaki, hogy mit csinálok rosszul amiért nem tudok nyerni ezzel a szájba.úrt hajóval?!
Meg miért ilyen kretén fasszopókat oszt mellém folyamatosan?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49179) malystryx válasza Tüzi (#49167) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha jól tudom februárban érkezik, és ne kövezz meg ha hamarabb, de mintha 10-11-e körülre mondhatta Wookie. Nekem is addig össze kéne szednem vagy 50k szenet, de úgy is csak kuponnal lenne meg a Thunderer. Ha esetleg nem jön össze, remélem beraknak más 10-es hajókat is.

(#49180) Tüzi válasza malystryx (#49179) üzenetére

Thunderert ne sajnald ha nem lesz meg. Nekem megvan, de egy sapka szarnal ugyan többet ér, de nem sokkal.
Ellenben a Georgia baxa a csorom.
Igaz meglesz mellé az Ohio is, meg azon filozom, hogy a massahoz kellene 300 dubi, annyit lehet vennék, bár mintha a fogamat huznak azzal a haromszazzal is. De annyit megerne talán.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49181) LK


LK
addikt

Thunderer egyáltalán nem rossz hajó, kéremszépen! A hiba az ön készülékében van :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49182) - = Zk = - válasza Tüzi (#49177) üzenetére


- = Zk = -
félisten

persze, hülye szokásom... főleg mióta (6,5 év Uk után) hazaköltöztem... :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49183) LK válasza Tüzi (#49178) üzenetére


LK
addikt

Hétvége van :) Én is más szórakozás után néztem, mint WOWS.

Egyébként én is gondolkodtam a német DD ágban. Ne tegyem? Ellenfélként mindig nehéz diók voltak.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49184) scyllarus válasza LK (#49181) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt döntsétek el, mert én is meg akarom venni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49185) Tüzi válasza LK (#49183) üzenetére

52 egy fos, a 46 fun. Szerintem.
Tündi pedig jó. Persze. Az első harminc körben.
Aztán jön az egy hit/salvo, a negyven hit egy tűz, 30 hit egy meccs, és a hasonló dolgok. Persze amint radnezw valaki fel hp szevasz.
Nem viccbol mondtam amikor kivettem, hogy egy op szar. Bohockodassal is meglett a 150k dkg. Aztán egyik napról a másikra elromlott.
Pont mint a musashi.
Meg előtte a missouri.
Meg yoshino... Meg a....

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49186) Tüzi válasza - = Zk = - (#49182) üzenetére

Nem tudom eldönteni, hogy melyik hely most a szarabb. Ausztráliába se mennék most vissza.
Kanada viszont egyre jobban tetszik. Szerintem idén bepalyazok egy melót. Elbohockodnek én ott is havi 6-7k dollárért...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49187) LK válasza Tüzi (#49185) üzenetére


LK
addikt

scyllarus is : akkor nem tudok segíteni :), bennem az él, hogy ha beadja, röpködnek a 15k sebzések tűzzel, ha nem akkor jönnek a citek (nálam). Közelre jó az AP-je is. Embertől függ. Grorgiát vedd, azt sokan dicsérik és kevesebbe is kerül.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49188) sh4d0w válasza scyllarus (#49184) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, te döntsd el.

60 csata, 90K átlagsebzés, ami még mindig 10-zel van a szerverátlag alatt. Vmelyik nap solo warriort csináltam vele. Igen gyakori eredmény nálam a kb 30-40 találat, abból 8-10 gyújtás és 90-100K sebzés.

DD-k ellen viszont teljesen esélytelen, másodlagos felszíni fegyverzet jelképes, lassan indul, lassan áll meg, nehezen fordul.

https://www.coreinfinity.tech

(#49189) scyllarus válasza sh4d0w (#49188) üzenetére


scyllarus
veterán

Mivel én bevallom, pocsék játékos vagyok, nekem szinte mindegy :D
De utánaolvasva a Georgia szimpatikus. Mivel a JB megvan, ezért nem akartam még egy T9 bb-t, de az infók meggyőztek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49190) sh4d0w válasza scyllarus (#49189) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Georgia jó hajó, de nagyon igényli a full kapitányt. A pontossága nem vetekszik pl. a North Carolinával, de ha betalál, akkor szakad a fém. Nem annyira tanky, mint a német BB-k, de a másodlagosa szintén ütős. Ha feldobod rá a speed zászlót, akkor a gyorsítással együtt 40 csomós sebesség meg tudja tréfálni az ellent :)

https://www.coreinfinity.tech

(#49191) Kolbi_30 válasza sh4d0w (#49190) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Azert az a nemet BB takni dolog nem iigazan igaz...felepitmenybe szepen szogelve is kapja a 30-40k salvot egy darabig...a nemmet szarok.Vilag legnagyobb marhasaga volt kivennem a pommernt..legutobb t7ben 2 negyzetracsot tudtam vele elore menni 16 perc 40 mpnem mar elment egy heal es 3k hpban menekultem a hh sorrol vissza...volt 1.5 mill potenaddig..2 salvot tudtam loni egesz meccsen 18k sebzes ezt halal..T7 ben..1 massa szetkapott meg 2 valami cruiser t7bol..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49192) Kolbi_30 válasza sh4d0w (#49190) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Amugy a nemet hajok valoban jok voltak, de sunyiba nerfelve lett.Amikor megvettem a tirpakot szepen pattogtak rola lehetett vele batran kozlekedni hasznalni a masodlagos,elmeny volt vele a jatek...aztan varazsutesre kapta suembol a 20-25k seebzest, a masodlagos belassult..ugyan ez a Gokuval...Regebben dev strikoltam a shimat masodlagossal vele par alkalommal, most mire loni kezdi a kijelolt celt mar 30k beszaladt szembol..Levettek a panceljabol, volt rola shotom csak sajna win ujrahuzas elvitte..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49193) scyllarus válasza sh4d0w (#49190) üzenetére


scyllarus
veterán

Valamelyik eventből ott van az Ovecskin kapitányom, indulásnak megteszi. A másik előnye a Georgiának, hogy már csak 9k szén kell hozzá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#49194) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hétvégi keresd a hibát

A patkány Hipper és a Monarch kezdett velem egy oldalon mint toptier BB és Crusier....hiába kértem szépen majd csúnyán nem fordultak vissza :U ;]

A monarch-nak volt a jobb statja

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49195) Kolbi_30 válasza IreN!CuS (#49194) üzenetére


Kolbi_30
őstag

De az A B sor a meno sziget mogott..Ez hhetkoznap is igy megy..ezt untam meg

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49196) - = Zk = - válasza Kolbi_30 (#49195) üzenetére


- = Zk = -
félisten

unalmas ez már mindenhogy.... részemről persze... én már kirinyáltam magam korábban, lehurrogtak.. most kussolok és olvasgatom a posztokat :)) ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49197) CactuS válasza - = Zk = - (#49196) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én meg még mindig nem értem, hogy miért játszik vele az, akit az agyvérzés kerülget pár random battle után. :D Főleg Fee to play játékok esetén mindig alacsony a kerítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49198) Tüzi válasza IreN!CuS (#49194) üzenetére

27k csata???? rofl xDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49199) Kolbi_30 válasza CactuS (#49197) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nem csak a free to play játékokban az hidd el..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49200) CactuS válasza Kolbi_30 (#49199) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából szerintem sose lesz már olyan, mint a 2000-es évek elején az online játéktér. Sokkal szélesebb körben elérhető, nyilván, a nagyobb merítés és már azok is hozzáférnek mindenhez, akik egyébként életképtelenek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.