Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) LK válasza ddt500hu (#49649) üzenetére


LK
addikt

Úgy látom nem érted miről beszélek. Egyébként nem én törtem billentyűzetet. :P
Azért azt hozzátenném, hogy kb. 200 embernek van FDR és új ágat húzok, ezért nem futottam össze vele eddig.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49652) LK válasza Tüzi (#49650) üzenetére


LK
addikt

b+ ez még rosszabb mint gondoltam. A mocskos k-k-a-m-t-g WG. Ez a videó mindent visz. Hát felderítetted a kedvem itt a mókahelyen. Köszi, hogy megosztottad! :DDD Minden beszólásod megbocsátva! :)) Az csak ráadás, hogy 17 loss 2 győzelem a mérlege. Vagy 17-ből 2 győzelem? Biztos nála is a játéktudása jelenti a fő gondot. A béna noobja, még szerencse, hogy WG nem befolyásolja semmilyen módon a meccseket. :C Hát, kész vagyok.

És hogy mit tud az a cv, az kegyetlen. Megy szándékosan körbekörbe a hajók körül,és nem történik akkor sem semmi. Amikor aktív a def AA is simán kidobja a hajókat. Mindenben igazolt a hajó képességeivel kapcsolatban.

És teljesen megértem a srácot, hogy begolyózott. Gondolom ő is szuperuncsi lehet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49653) ddt500hu válasza LK (#49651) üzenetére


ddt500hu
veterán

De értem. Te nem érted, hogy nem az FDR a fő problémája a játéknak.
És ha azt vesszük, hogy elvileg csak jó játékosok tudják kifarmolni, ahhoz képest nem is túl magas a szerverátlaga a Richthofen-hez képest. :U
Billentyűzetet meg nem törtem...egy hete! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49654) Tüzi válasza LK (#49652) üzenetére

<3

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49655) LK válasza ddt500hu (#49653) üzenetére


LK
addikt

Most már döntsük el, hogy ki nem ért mit, mert én már semmit sem értek. :DDD
De én csak erről a fostalicskáról írok már 87 hozzászólás óta. Nézd meg a videót is ha gondolod. Minden benne van ami egy jól fűszerezett WOWS videóhoz kell: idegfeszültség, indokolatlan negatív sorozat, OP hajó, humor.
Ja, és:
"Úristen! Kilőttek! Ilyen még sosem történt a wows történetében!" Ne bántsd szegény billentyűzetet, nem tehet róla. :(

;]
Ez csak a jéghegy csúcsa, nagyobb baj, hogy Conquerorral nekem kell levadásznom az nmy DD-t, CA-t, és a saját DD-nk és cirkánk is mögöttem lődörög. És mindegyikük és a saját cap-ünk mögött 1/4-del vánszorog egy másik Conqueror. :W (a DE k.anyját)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49656) DannyL81


DannyL81
tag

Engem meg minden nap lebasz valaki, hogy nem jól játszom. Mindig csak azt tudom nekik mondani, hogy ha olyan jó akar lenni mint én, akkor csak gyakorolni-gyakorolni. Szokták értékelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#49657) LK válasza DannyL81 (#49656) üzenetére


LK
addikt

Az nyugtasson, hogy aki letolt, az sem játszik jobban. :)
És sajnos az a legszomorúbb, hogy a játék képe alapján nem is fogsz megtanulni. Mindenki megy összevissza, vagy kempel. Néhány tag megpróbálja a szerepét játszani, de kénytelen kimozdulni a szerepéből, mert a másik nem csinálja a dolgát.
Egy klánba próbálj bekerülni, és ha komolyan gondolod a játékot, kérj meg valakit, hogy tanítgasson. (jobb játékost) Nézz videókat.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49658) Tüzi

Igazából... már nyugodtan betehetnének egy ilyen cirkát is 3m fxp-ért.
[link] 8. perctől.
Aztán a következő részben pedig repül a Tomi a Wasp-ra.
Ez hozna egyfajta új színt a programba.
Nem oszt nem szoroz már, balansz nincs, kemp van, ez jó móka lenne.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49659) - = Zk = - válasza Tüzi (#49650) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szakadna rájuk.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49660) Tüzi válasza - = Zk = - (#49659) üzenetére

Lesz ez még rosszabb is :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49661) - = Zk = - válasza Tüzi (#49660) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudom :Cha majd flamu is leteszi a CC lantot, akkor eljött az, amire várva várok :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49662) Kelvin válasza - = Zk = - (#49661) üzenetére


Kelvin
őstag

Ebből él, úgyhogy egy darabig nem fogja. Amúgy mire vársz? Játékosok 90% nem néz semmilyen cc-t, semelyik platformon.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#49663) DannyL81 válasza LK (#49657) üzenetére


DannyL81
tag

Na de nem gondolom komolyan, ennyire nem. Van valami abszurd bája, hogy van aki ennyire komolyan vesz egy szaros játékot, hogy másoknak irogat üzeneteket. Ez nettó szánalmas és gyerekes. Valahol vicces is, legalábbis engem szórakoztatnak az ilyen nyomorultak. ;]

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#49664) LK válasza DannyL81 (#49663) üzenetére


LK
addikt

Sokan százezreket költenek erre a játékra. És szeretnének hatékonyan játszani. Azért őket is meg lehet érteni,hogy ha ismernéd az alapokat esetleg megnyernéd a játékot, nem elvesztenéd. És ezt látja az aki beszólogat. Erről szól a dolog.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49665) LK válasza ddt500hu (#49589) üzenetére


LK
addikt

Izgi, jó kis meccs volt. Gratula. A Khabán állt a dolog, de magukra hagyta a BB-iket. Ha pár másodperccel hamarabb kapcsolsz, kiszedhetted volna a CV-t is. Akkor 300k felett lenne igen. De nem az ellenfélé volt 3 cap a végén?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49666) ddt500hu válasza LK (#49665) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát igazság szerint a Kremlin előtt nem kellett volna befüstölnöm mert a repülők valszeg nem spottoltak volna.
A végén ha kikapom a CV-t még lett volna 8 perc és a túloldali zászlót behúzta a Yamato.

(#49667) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Yamato kifordul a TB-k elöl nehogy kapjon 3 torpedó találatot és azzal kb 5k sebzést. Nem sikerült bekapta a 3 torpedót és az 5400 dmg-t. Szembe jött 2BB és full hp-ról törölték. :C

(#49668) LK válasza ddt500hu (#49667) üzenetére


LK
addikt

Ilyenkor én meg szoktam nézni, kik vannak mellettem, érdemes-e tartani a pozíciót. Ha nem, nem várom meg, hogy ilyen szituációba kerüljek. Egyébként a hajó sem mindegy. Egy ilyet simán megkockáztathatsz pl. egy Kremlinnel. Iszonyatos,mit bír az a hajó. Ja, tegnap néztem, nem nagyon működött nekem a DE. Kremlinnel 2 salvo a közeledő Repu mögé és elé ment (10 és 6 km). Nem hittem a szememnek. Feltűnő volt, mert ilyenkor a legszarabb helyzetben is 1-2 találat be szokott esni. Hogy ilyenkor mi az anyját számol a szerver, nem tudom. Ha ILOVEPUTIN lenne a nevem, beadta volna a találatokat? :U

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49669) ddt500hu válasza LK (#49668) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem 10/6km-ről nem működik a dead eye skill.

(#49670) LK válasza ddt500hu (#49669) üzenetére


LK
addikt

Már rájöttem, de nem tudtam törölni. Mindentől függetlenül vicc, hogy full salvóból egy találat sincsen. GK-val jártam így régen.

Utánanéztem. Működik akár 5 km-en is :U Vagyis kellett volna.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49671) Tüzi válasza LK (#49670) üzenetére

Kezded átérezni a problémámat, és azt, hogy mivel sz.pok kb azóta, hogy kivettem a Misszut.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49672) LK válasza Tüzi (#49671) üzenetére


LK
addikt

Misszu a másik acc.-on a kedvencem. Jó köreim vannak vele, külön imádom kibszni a DD-ket. Ez mindig nagy örömömre szolgál.
Ezek szerint a WG mindenkinek más-más hajót ad ;) . Én tényleg simán kipróbálnám, hogy valakivel ideiglenesen accot cserélnék, és elkezdeném én is és a másik is játszani a kedvenc hajójával. (Ha van telefonszám, úgysem lopja el az ember a másikét, mert nem tudja.) Érdekes lenne az eredmény. Vagy ddt500 tolna 10 meccset a Conquerorommal, és ott is 150k lenne-e az átlagsebzés, 70% WR-rel? Egyébként az accom előző tulajával összehasonlítva valamivel jobban megyek, valamivel meg ő jobban ment mint én nost. Sims-Misszu-Hindi nagy kedvencem. Salem is, habár azzal szar vagyok, de nagyon élvezem.( <50%)

Amit pl. nem értek: Warspite. 30 meccsig 65% WR. Most 50 meccs, 40% körüli WR. Nem hiszek az összeesküvés elméletekben, de ennyire leépültem volna ilyen rövid idő alatt? Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49673) sutyerák007 válasza LK (#49670) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Akkor működik ha nincs hajó ami látszik a detect távodon belül.

(#49674) LK válasza LK (#49670) üzenetére


LK
addikt

sutyerák007:: akkor mit számolgat a tag ezen az oldalon? DE nélküli szórás csökkenését arányosan a távolság csökkenésével? :F
[link]
Most már végképp nem tudom működik-e ez a szar DE.
Mindenesetre 5-10km-en egy hajó hosszánál kisebb a szórás a Kremlinen DE nélkül is, majdnem nulla az esély, hogy ne találjon minimum egy lövedék 2 salvo-ból.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49675) LK válasza sutyerák007 (#49673) üzenetére


LK
addikt

Köszi.
Jobban megnéztem azt a táblázatot is. Kezdem átlátni, értelmezni. 12km-ig egy T10 BB-nél sincs hatása. 13-felett egyre több BB-nél csökkentheti a szórást, ha a kritériumok teljesülnek. Persze modulok, festés befolyásolja a távolságot, amitől kezdve bekapcsol.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49676) ddt500hu válasza LK (#49672) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mostanában nem lövök 150k avg dmg a Conquerroral. Bár csak 4 csatát mentem vele 3 hét alatt. 123k avg dmg.

(#49677) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Kikerült ma ez az emlékeztető, hátha valakit még érint.

(#49678) LK válasza ddt500hu (#49676) üzenetére


LK
addikt

Prém és free nélkül farmolom a régebben ajánlott Német CV és a Pan-Asia DD ágat. Meg is látszik a fos eredményeimen. Csak Conq. és Kremlin ad némi sebzést mostanában. :U

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49679) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát most kevés csatát mentem sok hajóval így nem releváns, de az Ohio működött, GK is meglepően jó volt. Secondary hajókon nem szabad berakni az Improved Secondary Battery-t és akkor két hajóra is tud lőni egyszerre.
Richthofen-hez még annyit, hogy a rakétás gépekkel nagyon oda kell figyelni. A legkisebb szigettől is magasabbra emelkednek és már nem tudsz rálőni a célpontra. Már ha nem számítasz erre.

(#49680) Chris0321 válasza ddt500hu (#49679) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Én úgy emlékszem a skill változás óta arra is lő ami nincs kijelölve és akkor is ha nincs megadva célpont.

(#49681) ddt500hu válasza Chris0321 (#49680) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hmm ez érdekes. Majd megnézem. Köszi.

(#49682) Tüzi válasza Chris0321 (#49680) üzenetére

yup

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49683) 4580693 válasza Chris0321 (#49680) üzenetére


4580693
senior tag

Így igaz. Pommernel teszteltem. Valóban, lő az mindenre, ami lőtávon belül van.

(#49684) IreN!CuS válasza 4580693 (#49683) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lő lő csak nem talál, a múltkori 18,2% után tegnap sikerült egy még rosszabb találati arányt összehoznom ~880/102 kb sajnos nem csináltam képet róla :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49685) 4580693 válasza IreN!CuS (#49684) üzenetére


4580693
senior tag

Ez is igaz. Mintha túl sok célzóvizet ittak volna a tüzérek. :D Ez a másodlagos tüzérség is van, de minek?

(#49686) Kolbi_30 válasza IreN!CuS (#49684) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem átlag 7% a találati pontosság a német másodlagosan.. A rework óta. Használhatatlan

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49687) LK válasza 4580693 (#49685) üzenetére


LK
addikt

Amikor tüzelnek, pontosan látszik, hogy nem céloznak a hajó elé. Csak a nagy és lassú célpontokat érik el a lövedékek nagy számban. De, hogy kapná be a wg, amikor kilövök egy ellenséget, rendszeresen előfordul, hogy a halála után még levegőben lévő utolsó secondary lövedékek felgyújtanak (CA, nem BB). :(((

Kolbi_30: Weser engem egyszer kilőtt secondary-val, DD-vel voltam 10-20% HP-n. Gondolom ez most már nem fordulhatna elő.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49688) Chris0321 válasza IreN!CuS (#49684) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, nagyon rossz lett a találati arány. Remélem ezen javítani fognak mert ennek így semmi értelme.

(#49689) LK válasza Chris0321 (#49688) üzenetére


LK
addikt

Jó, de ha javítanak rajta akkor már mindegy, mert már másra költötted a skilleket.... Persze most még 0 dubi az újraskillezés,de nem sokáig.....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49690) Kolbi_30 válasza Chris0321 (#49688) üzenetére


Kolbi_30
őstag

A rework levett kb 30% accuracyt a masodlagosrol a nemet ugy is gyenge volt az amcsi mellett de igy kb hasznalhhatatlan..USA talan voln most azon a szinten mint a nemet volt ez elott.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#49691) Chris0321 válasza LK (#49689) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem költöttem másra.

Kolbi_30: Én is észrevettem, hogy az amcsi mintha jóval pontosabb lenne de nem tudom érdemes lenne-e rágyúrni a másodlagosokra. Geogria, Montana, Iowa esetében gondolkozom rajta.

(#49692) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A vicc az, hogy emellett olyan hajók secondary-ja kezdett "működni"aminek azt sem tudtam, hogy van. Az teljesen normális, hogy a Thunderer/Conqueror 5-6km-ről elkezd puttyogtatni (nincs jobb szó rá) és 8-10mp-en belül felgyújtja az ellenséges hajót.
A mai történettől meg majdnem agyfaszt kaptam.
Bebújok GK-val a sziget mögé. Jobbról jön broadside egy Petro. Kitolatok, 6,5km-ről rálövök.
Észre sem vett mert csak előre nézett. Az egy dolog, hogy egy szaros citadellát nem kapott. 15k dmg-t belevágtam, lassan már ennek is örülni kell.
Aztán putty EGY DARAB SECONDARY-val eltalált és kigyulladtam. :Y
Hát elmész a faszomba bazmeg! :W
Amúgy nem volt olyan rossz csata.

(#49693) LK válasza ddt500hu (#49692) üzenetére


LK
addikt

:DDD Hát, kb.
Erről írtam legutóbb, hogy a már hulla CA utolsó sec. találata kigyullaszt.....

Chris0321: általánosságban értettem, nem pont rád....
Ha valaki a szar sec. miatt nem tesz rá skillt (mint pl. én), aztán megjavítják, akkor már cseszhetjük, mert már megint dubiba fog kerülni a kapitány reset. Ezért az lenne a minimum a wg-től ,hogy addig legyen ingyenes a reset, amíg nem áll egyenesbe a dolog.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49694) Chris0321 válasza LK (#49693) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze csak nem biztos, hogy el fogják ismerni, hogy elrontották a másodlagosakat.
Plusz jelenleg magyarítás sincs még a játékhoz így nekem pl. nehezebb kiválasztani a megfelelő skilleket főleg úgy, hogy a játék nem mindig ad normális ajánlást.

(#49695) ddt500hu


ddt500hu
veterán

- Hányszor gyújtottál?
- Igen. ;]

ui. 3 killt leloptak.

[ Szerkesztve ]

(#49696) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Az olasz csatahajókról:

A füstgenerátor mennyire használható? Nincs még magas tieres olasz církálóm amin van ilyen és kipróbálhatnám.

(#49697) ddt500hu válasza Chris0321 (#49696) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valamennyire igen de úgy rémlik elég sokat veszít a takarásból tüzelés közben. Mondjuk ez a BB-t nem érinti mert az szinte mindet elveszti.
De hasznos mert teljes sebességnél is elrejti szóval kifordulásra nagyon jó.

(#49698) Tüzi válasza ddt500hu (#49692) üzenetére

15k-nak örüljél mint majom a farkának. Nekem az lett volna 2db overpen, már ha egyáltalán eltalálom.
Tudom, mert nincs annyi csillag az égen ahányszor eljátszotta velem ezt ez a tetves program.

#49696 Chris0321
:DDD
Figyeld bazeg :D Azt írja a tirpákja, hogy "not the greatest accuracy" :DDD
Ez a vídzsí terminológiájában annyit takar, hogy egy sapka szar lesz a pontosság, és a német secondary pontosabb lesz mint az olasz főágyúk :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#49699) LK válasza Chris0321 (#49696) üzenetére


LK
addikt

Szerintem kapjanak torpedót is, és hívjuk őket Nagy Rombolóknak :U

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#49700) scyllarus válasza Tüzi (#49698) üzenetére


scyllarus
veterán

Dábljúdzsí :P

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.