Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48401) ddt500hu válasza LK (#48399) üzenetére


ddt500hu
veterán

És ez tényleg egy jó csata volt. Nagyon nem üt az ágyúja.
Persze én is láttam a videót ahol 5X citával kivágja az Izumo-t de a valóságban BB-be egyszer lőttem nagyot 14 csata alatt.
Ott ahol a Monti deva-zik ez lő 17k-t. Rendszeresen! Ha lenne időm meg kedvem csinálnék róla egy videót de nincs. Annyit nem ér ez a szar! :N

[ Szerkesztve ]

(#48402) CactuS válasza Kolbi_30 (#48400) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legutóbb egy olyan DDnk volt, aki a BBk mögött volt fixen 1-2 térkép kockával. Már az ellenfél is cikizte folyamatosan, de akkor se ment spotolni. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48403) Kelvin válasza Kolbi_30 (#48397) üzenetére


Kelvin
őstag

"A nemet BB ag az ritka szar."
Én még csak tier 8-ig jutottam el velük, de nekem nagyon tetszenek és jól megy velük a játék.
Szóval a tier 9-10 ritka szar lesz? :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48404) ddt500hu válasza Kelvin (#48403) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azért nem olyan vészesek. :U

(#48405) LK válasza Kelvin (#48403) üzenetére


LK
addikt

Német BB T6-8-ig 55-65-60 % wr-em volt velük. Jó játékosok közül sokan utálják. Most kaptak pontosság buffot. Gneisenau a kedvencem volt, torp tök jó rajta pl.

Nehéz inkább.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48406) LK válasza ddt500hu (#48401) üzenetére


LK
addikt

Egyik keresztbe menő hajónál előre láttam, hogy süllyedni fog. A 3 cites 😃 Ugye a tapasztalat.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48407) Akagi válasza Kelvin (#48403) üzenetére


Akagi
tag

A t9 elmegy, de a goku... na azzal nem lettünk barátok.

Segítség eltévedtem!

(#48408) ddt500hu válasza LK (#48399) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igazándiból 10:30 táján kezdődik a problem. Először a megálló Conqueror-ra 0 találat, aztán 8 találat a broadside GK-ba és csak 17k sebzés. Az bármelyik másik 10-es BB-vel 30k lett volna.

(#48409) Kolbi_30 válasza Kelvin (#48403) üzenetére


Kolbi_30
őstag

A T9 szerintem jó. Bismarck az nagyon random. A Gk meg ég kurvara, lomha, kicsi a lotav, elvileg a secondari lenne jó de az amcsi jobb. A buff ellenére a dispersion mint az okorhugyozas. Ja és overpen overpen hátán.... Te meg szépen beveszed a felépítményre a kövér peneket meg simán citaznak az újabb barmik. Lehet van gyengébb T10 BB de még nem futottam bele..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48410) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jövő hét végén ha jó fizut kapok (sok volt a túlóra) veszek 20/40 Santa Mega Gift konténert.
Van igény youtube live stream nyitásra? Mert akkor olyan időpontban nyitom ami kb. minden érdeklődőnek jó.

[ Szerkesztve ]

(#48411) LK válasza ddt500hu (#48410) üzenetére


LK
addikt

Engem érdekel. Ilyet magamnál úgysem látok. Makarovod biztos meglesz, majd meglátod. :DDD [link]
Na, Montizok egyet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48412) Tüzi válasza ddt500hu (#48410) üzenetére

https://www.youtube.com/watch?v=-hyuejlhsts
tuti erre akarod elkúrni a pénzed?

mod:
most látom már idebökte valaki :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48413) ddt500hu válasza Tüzi (#48412) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem érdekel a hajó. Dublon, szén, prémium nap, speciál zászló ami izgat. Ha kihúznék egy 180 napos prémiumot már "visszahozná" az árát. :U
Uhh de okádék csata volt. 16 percen át "harcoltam". :Y

[ Szerkesztve ]

(#48414) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Más nem tapasztalt olyat, hogy elindítja a játékot és ekkor elkezd 100%-on dolgozni a winchester és ha kilép ez akkor is így marad? Újra kell indítanom a wint, hogy rendbe legyen.
Eredeti win 10, az az adatlapomon található konfiggal.

(#48415) LK válasza ddt500hu (#48413) üzenetére


LK
addikt

:))

Chris0321 :nem láttam még ilyet

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48416) KJ82 válasza ddt500hu (#48413) üzenetére


KJ82
senior tag

Én vettem 40 közepes ládát.......meg 8 nagyot.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#48417) ddt500hu válasza KJ82 (#48416) üzenetére


ddt500hu
veterán

És mi volt benne?

(#48418) KJ82 válasza ddt500hu (#48417) üzenetére


KJ82
senior tag

2x90 day prémium, 60k coal, hajó : Viribus, Hill, Löwenharrdt, Bagration, Eugen, Champagne, Lenin, California, Belfast + vagy 5k dubi amiből vettem egy Okhotnikot* kuponnal.

* Ezt csak azért hogy az összes T5 rombi meglegyen........ha valaha esik T5 rombi, az csak Kamikaze vagy Gremyaschi lehet ezentúl.

Szerk. : Ja meg egy tonna camo meg zászló

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#48419) Chris0321 válasza LK (#48415) üzenetére


Chris0321
addikt

Régebben is előfordult valamelyik world of játékkal ez a probléma de megjavult valamiért.

(#48420) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha ma nem töröm össze a billentyűzetemet akkor soha.

(#48421) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jézusom! Ez mire adja az XP-t? És mit csináltak a többiek?

(#48422) LK válasza Chris0321 (#48419) üzenetére


LK
addikt

Game Center-Játékbeálítás-ellenőrzés javítás. Tolj át rajta egy javítást.

ddt500hu: ilyenkor nyugalom, volt ilyen meccsem DD-vel, 1200 hp-n, cv-vel a nyakamban egy rohadt jó csatát mentem.
utóirat: ennyi
múltkor 23k dmg-vel lettem első, mondom, durva a játékosfelhozatal

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48423) - = Zk = - válasza ddt500hu (#48421) üzenetére


- = Zk = -
félisten

OFFC-és vagy Te is?!... :C
wasek-et szoktam nézni mikor sztrímel, csurog diviben...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48424) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tirpitz kuka. Soha többé nem megyek vele amíg nem kap buffot.
Nem vicc, konkrétan csodálkozom amikor eltalál valamit. AFK Mainz 14,5km-ről, full broadside=1 lepattanó.
Az állítólagos pontosság buff szerintem csak rontott rajta.

(#48425) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát az bizonyos, hogy ez volt a legszarabb napom a wows-ban. 40 csata és egyre sem emlékszem. Mind szar volt. Lőttem párszor 150k-t a Pommern-nal de semmi egyéb. :(

(#48426) eventus


eventus
veterán

Ma megyek majd vele :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#48427) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#48424) üzenetére


Kolbi_30
őstag

szerintem az armorjat is megvarialtak kiicsit, sokkal papirabb mint volt.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48428) Tüzi válasza ddt500hu (#48424) üzenetére

Én a missuval vagyok így.
45-55k között tudok lőni vele, mert minden mellé meg, vagy bounce, vagy shatter... :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48429) sh4d0w válasza Tüzi (#48428) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap Izumóba lőttem overpent - Pommernnel... :W

https://www.coreinfinity.tech

(#48430) Kelvin


Kelvin
őstag

A karácsonyi ládás "bundából" jó nagy sz*r keveredett végre. Tegnap élő WG stream alatt (18k néző) felrobbant a chat, győztek moderálni. Persze szerencsétlen EU-s srácok kapták az oltást, látszott is milyen kellemetlen nekik. A rossz azonban, hogy vajmi kevés közük van hozzá. A különböző fórumokon is elszabadultak az indulatok, kíváncsi vagyok lesz-e bármi hivatalos válasz hétfőn...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48431) Tüzi válasza Kelvin (#48430) üzenetére

Dehogy lesz. Csernobilnál sem volt semmi érdemleges... hetekig...
Gondolod majd pont egy ilyen fa..zopó cégnél lesz, mi? :D
Amúgy igazából abban meg a wg-nek van igaza, hogy a birkák azért vannak, hogy nyírják őket.
Szóval ha így nézem, akkor megérdemli mindenki aki erre a szarra pénzt költ.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48432) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

A tegnapi 7 bukta(zsinorban) feltette az ire a pontot..kibaszzott ertelmmifogyatekos bazis miatt hoszu szunet kovetkezik..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48433) Kelvin válasza Tüzi (#48431) üzenetére


Kelvin
őstag

"Szóval ha így nézem, akkor megérdemli mindenki aki erre a szarra pénzt költ."
Ha a ládákra gondolsz akkor, a most kirobbant balhé tudatában igazad van.
Azonban ha a játékra akkor már kevésbé. (mert ugye nyilván az költ rá és az játszik vele aki élvezi.)

Kolbi_30: Mérjük.:D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48434) #21346560


#21346560
törölt tag

No ma 8 csata után ismét rá kellett jönnöm, hogy ez nem az én játékom...
Nekem nem fekszik beállni egy hegy mögé, és onnét lődözni az ellenfelet.... :U

(#48435) Kolbi_30 válasza #21346560 (#48434) üzenetére


Kolbi_30
őstag

vagy azt se csak afkol :DD :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48436) LK válasza #21346560 (#48434) üzenetére


LK
addikt

Sajnos a hatékonyság néha unalomba torkollik. Conquerorral nem mehetek közel, mert 50 k sebzéssel küldenek vissza a kikötőbe...... Nemrég összesen 2-3 km-t mentem egyik csatában és megtörtük kb. hárman 6 hajó támadását. Ebből 4 hajó süllyedt. GK+Slava+Mino+valami DD. Megnyertük. Első lettem 210k körüli sebzéssel ami nem is sok. Csak a Slava-ról 75k-t kaptam le. Meg is köszöntem neki chat-ben :D

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48437) CactuS válasza Kelvin (#48433) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48438) ddt500hu válasza Kelvin (#48430) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vagy talán megpiszkálják a rendszert, hogy Makarov-ot dobjon mindenkinek. :U

(#48439) sh4d0w válasza Kelvin (#48433) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem legfőképpen azért érthetetlen ez a marhálkodás a lootboxokkal, mert a nyakunkon a CP2077 megjelenése és pont most rúgni ekkora öngólt... Szerintem ehhez már képzett kókler hülyének kell lenni.

https://www.coreinfinity.tech

(#48440) Kelvin válasza ddt500hu (#48438) üzenetére


Kelvin
őstag

Megtörtént, frissült a bejegyzés. Most már fedhetetlenek :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48441) LK válasza sh4d0w (#48439) üzenetére


LK
addikt

Bizony !!!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48442) ddt500hu válasza Kelvin (#48440) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hülye! :C
Mindenesetre még átgondolom a dolgot. Lehet inkább 40 big konténert veszek, ...vagy semmit.

[ Szerkesztve ]

(#48443) Tüzi válasza Kelvin (#48433) üzenetére

Hát nézd.
Egy ideje már játszogatok wg-s játékokkal.
Volt itt már pár érdekes dolog, és ha összeveted őket időrendben, akkor azért észre lehet venni, hogy minden évben egyre patkányabb dolgok vannak.
Ez eddig a csúcstartó, de ugye volt itt már Pommern (?) vagy melyik német build geciskedés, előtte volt a PR fail, azok előtt meg fű alatt változtatgatások, stb.
Nem tudom de lehet, hogy én vagyok túl maradi mert ha egyszer átbasznak már azt is nehezen viselem, de a többszöri hülyének nézés után én teljesen elvesztem a bizalmam bárki iránt.
Ezek a tetvek már nézték párszor hülyének a játékos közösségüket, de ha ezt a közösség elnézi nekik, vagy csak simán minden évben néz az új átbaszásra mint borjú az új kapura, akkor tudod... :) nyírni kell őket :)
Néztem a flamu meg a hans videókat, és ők is úgy viselkednek, mintha most fordult volna először elő a hülyének nézés a cég részéről... mondjuk az jól csinálják, hogy szép lassan tekerik felfele az átbaszom-o-metert, mert a béka sem ugrik ki a vízből ha szép lassan melegíted.
Az más kérdés, hogy a cégnek ezt miért veszi be a gyomra, de ők tudják.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48444) CactuS válasza Tüzi (#48443) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem igazán van már túl sok feddhetetlen játék készítő cég, gyakorlatilag már mindegyik túl van egy-két balhén és ez alól a WG sem kivétel. Elég csak a Blizzardot, az egykori nagy céget megnézni, aki A játékokat készítette, hogy mi lett vele az Activisonbe olvadása után, szép lassan ráhúzták a fizetős shopot egy havidíjas MMOra és még nem gyújtották fel a HQt. De ott a sokak által várt CP2077 cím is. Emlékszik még valaki arra, hogy miket ígértek az előrendelés indulásakor? Hát, ahhoz képest elég sok dolog változott, igazából egy ismerős se maradt, aki ne kért volna refundot végül.

Egyébként az, hogy valaki fizet egy ingyenes játékban valamiért, ami tetszik neki, attól nem lesz birka, ezzel általánosan lehülyezel elég sok embert, amit azért nem kéne. Másrészt ha ennyire ingerült vagy a WG és a játékai iránt akkor miért is játszol vele? Azért, hogy kiírhasd itt a feszkót? Vagy visszajársz a pofonért, mint a nyuszika a viccben?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48445) Tüzi válasza CactuS (#48444) üzenetére

Azért azon két dolog között, hogy valaki vesz prémet, vagy havi 2-300 dollárokat tol egy olyan játékba ami nyilvánvalóan hülyének nézi... szóval ezen két dolog közé egyenlőségjelet húzni azért nem kéne.
De szerintem ezt elmondanom sem kéne'...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48446) ddt500hu válasza Tüzi (#48445) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem hiszem, hogy Oliver kivételével itt bárki is havi 2-300$ tolna a játékba.

(#48447) CactuS válasza ddt500hu (#48446) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha szórakoztató a játék neki, akkor miért ne? Attól még nem lesz valaki birka, mert tetszik neki és ezért szívesen költ arra, amivel szívesen foglalkozik a szabadidejében. A bele rakott pénz nagysága meg relatív, nyilván az adott egyén anyagi helyzetétől függ, hogy mi a sok, meg mi a kevés, az meg mindenkinek a magánügye.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48448) ddt500hu válasza CactuS (#48447) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem sem lesz birka tőle. Csak nem hiszem, hogy itt havi szinten túl sokan költenének ennyit.

(#48449) eventus


eventus
veterán

Tegnap is inkabb fun korok voltak a tirpitzel, mint henteles. De elveztem :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#48450) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Tegnap este nem bírtam mentem 4 kört.... 2 yoshino sima bukta mind. 1 tirpic és 1 scharnhorst... Tirpo meg a horst nyertes volt, de igen viccesen... Tirpo 10 km-en belülről sem tudott beutni semmit.. Vagy lepattant vagy torpedó prot hit vagy simán korbeestek a lövedékek.. 4x k sebzesert vért izzadtam.. De akár hogy próbáltam vele szogelni ette a kövér peneket.. A T7 csodával meg betett 3 Kansas meg 2 Orosz cruiser elé... Az egyik Kansas elesett a másik2 50% az oroszok meg szetkaptak bárhogy próbáltam menekülni... A végére közel 4 milla potensonal... de kipukkadt..
Nem élveztem egyik meccset se..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.