Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) LK válasza Tüzi (#48550) üzenetére


LK
addikt

Én fegyelmezett visszavonulást látok, védve a cv-t is. Ritka az ilyen. Általában mindenki tojik mindenkire. Az a csapat nyer akinek jobb az RNG és legalább két három ember összefog.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48552) Kelvin válasza LK (#48551) üzenetére


Kelvin
őstag

Sőt ha az a két pont be lenne foglalva ahol a csoportosulás van még jó is lehetne. Jó taktika lehet két pontot behúzni majd megtartani.
(legalábbis én azt figyeltem meg, hogy az ilyen meccseim többnyire nyertesek)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48553) LK válasza Kelvin (#48552) üzenetére


LK
addikt

Nyerni és veszteni is lehet ugyanígy. Vesztettem már így 15 másidperccel a vége előtt, hogy vezettünk, de utolsóként utolértek. De nyertünk is így nem is egyszer, hogy 2 másodpercen múlt kb.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48554) Kelvin válasza LK (#48553) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván, én csak azt mondom, szerintem jó taktika két pontra játszani. Persze ahogy írtad is, bármi megeshet. A random 'szépsége'.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48555) Kolbi_30 válasza Kelvin (#48554) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Bami lehet.. A héten mentem úgy mecset hogy 2 pontunk volt vezettünk 300 ponttal 6v3 volt a hajó előnyünk, a retardaltakon meg ahelyett hogy menekülnek vagy sziget mögött védekeznek ramentek a 3 gecire... Persze epik bukta lett.. Es amikor leirtam hogy ezt miért én voltam a fasz, mert mit mondom meg hogy játsszon... Es ebből van elege sok embernek, közte nekem is.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48556) IreN!CuS válasza cheatergs (#48549) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csííkee voltam :( Az a szomorú, hogy ~7 perc alatt eljutottak a srácok a szigetek mögé és se több se kevesebb -2ben vagyunk 3 cap az ellenfélnél és hát tudjuk mi lett a vége. Pedig 5 nmy jött A-ra, ergo lehetett volna pusholni a C majd B cap-et.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#48557) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Remek az új patch. Armory-ba nem enged be, clan base-be nem enged be. Naval battle-t nem tudom elindítani.

(#48558) KJ82


KJ82
senior tag

Karácsonyi lottó ismét : [link]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#48559) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az Adrenaline Rush a secondary-ra is hat?

[ Szerkesztve ]

(#48560) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#48557) üzenetére


Kolbi_30
őstag

DEtto

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48561) ddt500hu válasza ddt500hu (#48559) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úgy döntöttem az all armaments-be beletartozik a secondary is. 50% hp-nál az 10% reload boost.

(#48562) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Fickó teljesen egyedül megtartott egy oldalt 5 hajó ellenében. :Y

Nem rossz a srác: [link]

[ Szerkesztve ]

(#48563) CactuS válasza ddt500hu (#48562) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A játékosok neve nálad WN rang alapján van színezve? Melyik addon ez?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48564) Kelvin válasza CactuS (#48563) üzenetére


Kelvin
őstag

Elégedett vagy a Massa-val? Én nagyon örülök, hogy megvettem, nagyon erős hajó és jól is megy vele.
Másnak sem jön be a naval battels meg az armory?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48565) Kelvin válasza Kelvin (#48564) üzenetére


Kelvin
őstag

"Másnak sem jön be a naval battels meg az armory?"

Gyorsan megnéztem a hivatalos fórumon, sajnos álltalános hiba a frissítés letöltése után...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48566) CactuS válasza Kelvin (#48564) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem bejön igen, nem annyira keményfejű, mint az orosz vonal, de a legtöbb köröm kellemes vele. Mondjuk most annyi hajtás volt melóban, hogy már egy ideje nem tudtam játszani, de talán majd a következő hetekben esténként. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48567) sh4d0w válasza CactuS (#48563) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A klánok neve van színeze a CB-n elért liga alapján, addon nélkül.

https://www.coreinfinity.tech

(#48568) sh4d0w válasza Kelvin (#48564) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam működik, meg néhány klántársamnál is, de nem mindenkinek.

https://www.coreinfinity.tech

(#48569) CactuS válasza sh4d0w (#48567) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48570) cheatergs


cheatergs
senior tag

Armory nálam is infinite loop, de legalább pár perc után laggolni kezd meccs közben is. gg wg

Mindig minden mindegy

(#48571) Kelvin válasza cheatergs (#48570) üzenetére


Kelvin
őstag

"Hello commanders,

Unfortunately we're currently still experiencing some issues with certain aspects of the game (Chat, Armory, Clan-Tab, etc.) that might impact you. We're sorry for the inconvenience, currently we're investigating this and work on a solution. As soon as we have more information about the fix we will share it with you."

Más: Még kéne szereznem kb. 30 ezer szenet a Thunder-ra mielőtt kiveszik, nem tudom összejön-e. Ez a karácsonyi hópihe móka nem túl acélos ahogy nézem, talán a ranked...
Ti hogy álltok, valamit még ki szeretnétek venni szénből mielőtt kiveszik őket a boltból?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48572) cheatergs válasza Kelvin (#48571) üzenetére


cheatergs
senior tag

Néhány patch-enként mindig elővarázsolják ezeket a bugokat, szal változatlanul gg wg.

Én csak a Pommernt meg a Moskvát tervezem, de lehet, megvárom, amíg azokat is ki akarják venni legalább tempre, hátha bedobnak helyettük vmi jobbnak tűnőt.

Mindig minden mindegy

(#48573) ddt500hu válasza CactuS (#48563) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem használok semmilyen modot.
Nekem a Shikishima kell. :B

[ Szerkesztve ]

(#48574) KJ82 válasza Kelvin (#48571) üzenetére


KJ82
senior tag

Szerintem simán összejön. November 12. volt mikor írták az eltávolításukat, onnantól számítva kb. 3 hónap múlva nem lesznek elérhetőek.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#48575) Tüzi válasza Kelvin (#48571) üzenetére

Nem egy nagy eresztés a tündi.
Nekem megvan, amikor kivettem k.va jó volt, itt fikáztam, hogy mekkora op szar, aztán valamilyen ismeretlen oknál fogva elromlott... érted... ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48576) ddt500hu válasza Tüzi (#48575) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nálam még működik. :DDD

(#48577) IreN!CuS válasza Tüzi (#48575) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Elmúlt egy hétben használhatatlan lett a Tündi előtte mindent is most már csak OP vagy lepattan :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#48578) Tüzi válasza ddt500hu (#48576) üzenetére

Nekem meg mindennek is mellélő, a célpontok körül potyog le a skulók 80%-a, a múltkor mentem vele egy-két kört, és volt olyan, hogy 16 találatból volt 1db gyújtásom, pedig full piróra van húzva a kapitány, és alapból 60%os a gyújtása.
Elhiszem, hogy neked működik, és kurvajókatis mész vele, de ha nem találsz el semmit... akkor elég nehéz jól menni vele. Is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48579) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az Isten verje meg, hogy nem lehet egy normálisat játszani!! :W

(#48580) Kelvin válasza ddt500hu (#48579) üzenetére


Kelvin
őstag

Legalább a f*sz jó oldalán voltál. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48581) ddt500hu válasza Kelvin (#48580) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most ott vagyok.

(#48582) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Gyújt ez. Csak egyik csata szarabb mint a másik. Thunderer 4 vereséggel nyitott (vagy 5?).

[ Szerkesztve ]

(#48583) LK válasza ddt500hu (#48582) üzenetére


LK
addikt

Na, ha egyszer kedvem lesz a cp mellett játszani, megnézem a Thunderert. Lehet hogy döntöttek a wg hatalmasai, hogy eleget tündökölt? Ugye szénért vettük,még pénzt sem adtunk érte. Csoda, hogy eddig hagyták.
Na majd ránézek, működik-e.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#48584) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát ez a mai a top5 legszarabb napba benne van az biztos.

(#48585) #21346560 válasza ddt500hu (#48584) üzenetére


#21346560
törölt tag

És még szinte alig kezdődött el a nap! :DDD

(#48586) Kolbi_30 válasza ddt500hu (#48584) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem minden nap szar.. November vége óta nem tudtam menni semmivel, értelmes kört... Es az a baj hogy nem rajtam múlt.. Pl yoshino Vál 35k sebzés, mert nincs kire lőni, spot hiányában... Vagy 100 he találatból nulla tűz... stb.. CV nagyon ment, most kB örülök ha hakuval sebzek 70kt mert instant elhull minden repülő hiába kerulgetem az AA flakkot.. Vagy 10k spot dmg el zárom a meccset mert mindenki csak sportot kér de lőni nem akar.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48587) cheatergs


cheatergs
senior tag

"IV Dante Alighieri, V Conte di Cavour:

AP shells maximum damage lowered from 8,560 to 8,100;
Armor penetration of AP shells lowered by roughly 20%."
+
Grátisz

Megy ez! :C

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#48588) Kelvin válasza cheatergs (#48587) üzenetére


Kelvin
őstag

VIII TALLINN:
Armor penetration of AP shells increased by roughly 12.5%.

Az amúgy is OP Tallinkán meg erősítenek még...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48589) sh4d0w válasza cheatergs (#48587) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"An additional 5% of Elite XP which will be earned by all commanders with less than the maximum amount of skill points will help in the process of leveling up."

Ehhez gratulálni tudok megint. Büntetnek, mert az elmúlt években törekedtem rá, hogy minél több maxos kapitányom legyen...

https://www.coreinfinity.tech

(#48590) Kelvin válasza sh4d0w (#48589) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem rosszul fogod fel. Ezzel segítenek a kezdő játékosoknak, mert úgy tűnik még nagyobb szerepe lesz a kapitányoknak ezentúl. Így is elég nagy már a szakadék a kezdők és az öreg motorosok között, mivel túl gyorsan fel lehet jutni nagy tierbe.

Más: Szerintetek érdemes lehet visszavásárolni jó-pár T5-7 hajót a szenes event miatt? (SNOWFLAKES)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48591) Kelvin válasza Kelvin (#48590) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem lehet hsz.-t törölni szerkesztési időn belül? :F

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48592) redzsi válasza Kelvin (#48591) üzenetére


redzsi
senior tag

Igen! Kreditet a legkönnyebb szerezni, és amúgy is évente egyszer van ilyen event. :K

#48590:
Akit azzal a lövedéksebességgel lehet farmolni 16km-ről az meg is érdemli. Narai operations-ben viszont jól fog jönni, másra talán úgy sem nagyon való sajnos az Atlanta.

[ Szerkesztve ]

(#48593) sh4d0w válasza Kelvin (#48590) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem érted: én pont ugyanúgy hátrányban leszek azokkal szemben, akik az egész napjukat ezzel a játékkal töltik, ezenkívül akiknek most nem maxos a kapitányuk és elérik a 19 pontot, meg fognak előzni az extra earning miatt - mert nem maxos a kapitányuk -, tehát engem büntetnek, amiért törekedtem arra, hogy kimaxoljam őket. Ennek tetejében ott van, hogy még grindeljek 1.2 M xp-t, a már belefeccölt nemtom hány százezer mellé... Köszi.

https://www.coreinfinity.tech

(#48594) Akagi válasza sh4d0w (#48589) üzenetére


Akagi
tag

Miért büntetnének? Egyetlen maxos kapitányod se lesz a rework után, csak akkor, ha elit commander vagy free xpből megveszed (1.2 milla xp lesz 19-ről 21-re húzni 1 kapitányt)...

Segítség eltévedtem!

(#48595) Kelvin válasza sh4d0w (#48593) üzenetére


Kelvin
őstag

Értem csak máskén látjuk.
A legtöbb új játékos nem játszik egész nap és már akkora grind sem szükséges mint régen. (ahogy hallom) Úgyhogy kétlem, hogy CactuS :DDD vagy én utolérnélek valaha is vagy megelőznélek. Mármint ami a kapitány pontokat illeti. :P
Neked sem kell "grindelned" az 1.2 M kapitány xp-t, majd jön ha játszol.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48596) Kolbi_30 válasza sh4d0w (#48593) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Klán csattan ha jól zaszlozol meg festel, nyertes meccsen jöhet akár 60-100k commandwr XP csatankent. Simán hozható az 1.2 milio akár 1 hét alatt és nem kell egész nap nyomni, csak este mikor klán csata van.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48597) Kelvin


Kelvin
őstag

Hivatalos fórumot átfutva egy hasznos kis weboldalt találtam, https://whaling.in.fkn.space/ .
Megmutatja mennyi steel, coal-t szerezhetsz az event alatt a meglévő hajóállományoddal, illetve ha meg/vissza vásárlod amiket már kifejlesztettél. Valamint nyomon is követheted, hogy haladsz. Hátha valaki hasznos találja.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#48598) sh4d0w válasza Kolbi_30 (#48596) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, ennek az elméletnek hibája, hogy alig jövünk össze kláncsatára :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#48599) Kolbi_30 válasza sh4d0w (#48598) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nalunk meg van :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#48600) KJ82


KJ82
senior tag

Rigged karácsonyi ládák, a játék fele funkciója használhatatlan, és most mégjobban szétcseszik az egészet a skill reworkkel.

Asszem menni fog a refund, leszarom a Belfastot. Még jó hogy észrevettem hogy december 27.-ig meg van hosszabbítva.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.