Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#452) Flatron710


Flatron710
tag

Az utóbbi pár napban nem volt időm játszani. Olvasom, hogy kezdenek gyűlni a WoT-os Vérpistikék? Mennyire súlyos a jelenség ami a játék játszhatóságát illeti?
Tény, hogy az alfában is voltak érdekes figurák, de azt inkább be lehetett tudni annak, hogy teszt. Értem ezalatt, hogy lőtték egymást "modul" tesztelés miatt, bejárták a pálya legtávolabbi sarkát, ütköztek egymással, stb...

Kedvencem amikor "alpha noob" vagyok az Iwaki Alpha-val. :D ( várom, hogy a chat-et mikor lehet kikapcsolni) Szerintem aki már régóta játszik vele, az nem csinál hülyeséget és ráhatással tud lenni egymaga is a győzelemre. Nem kifejezetten azért mert "skill-es". Én inkább ezt rutinnak nevezném. Ezt természetesen mindenki megszerzi majd pár száz csata után ha a képességei engedik.

Nem túl szerencsés egy zárt - fejlesztés alatt álló -- játékba pénzért beengedni bárkit is... valószínű, hogy ők nem "tesztelni" fognak, hanem szórakozni. Anno sok bug reportot küldtem be különböző hibákról.
A felhasználók számának emelkedésével nem biztos, hogy a hibajelzések száma is növekedni fog, pedig itt az lenne a lényeg, hogy a nyílt verzió eléréséig minél több hibát szűrjenek ki a játékból... :K

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.