Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Lauda válasza Szellem. (#24799) üzenetére


Lauda
félisten

Pedig nekem is van pár cucc feltelepítve, csak gondolom megvan, hogy mit tölt be és mit nem. Az az igazság, hogy kellemesen csalódtam a vistában. Amennyit szenvedtem már vele, el se hiszem, hogy most minden okés.

Ha jól látom nálad 64 bit van fent. :)

[ Szerkesztve ]

(#24802) Szellem. válasza Lauda (#24801) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nálam mind a kettő fent van.:) A kép x86 alatt készült.
Muszály mind a kettő, mert van egy tetves programom, ami nem megy sehogy x64 alatt, és szükséges sajnos nagyon!
Effektíve, meg x64.:)

Többek között nekem jobb a négy magom és a 4 giga miatt az x64. Arról meg nem is beszélek, hogy sokkal bizonságosabb.

Hát, igen, nagyon jó a Vista annak ellenére, hogy sokan fikázzák. Én jobba kedvelem, mint az XP-t. Már alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

[ Szerkesztve ]

(#24803) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Arra még kíváncsi lennék, h 32 bites oprendszerre felmegy-e a 64 bites vista? És akkor milyen driverek kellenek? 64 v 32 bitesek? 64-es elfogadja a 32-est, ha nincs 64-es?

(#24804) Morris


Morris
veterán

Hli!
Azt esetleg tudja valaki, hogy alvó állapot után miért fagy néha a rendszerem? :F
eddig már kétszer lefagyott. de nem állandóan.

(#24805) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én úgy hallottam (Info tanárunktól), hogy az elő-töltést is ki lehet kapcsolni, valamint (úgy képzelem), hogy hasonló csonkításokat Vistán is végre lehet hajtani telepítéskor, mint azt tették 1-2 Gamer-XP-n.

Javítsatok ki ha tévedek!!! Köszönöm! :R

Nekem Vista csak is és kizárólag DX10.1 (később DX11) support miatt kéne, hamár kiadtam egy halom pészt a modern ATTILA kártyámért... ;) Ergó, nem érdekel, milyen ótvar-rusnya lessz a butítás után... :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24806) Lauda válasza Szellem. (#24802) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy a fenébe lehet neked 3582 mb a fizikai memó? :D Nálam 3325 a 4 gigából.

Nekem egyenlőre marad a 32 bites, nem érzem hátrányát, illetve nem éreztem előnyét a 64 bitnek, mikor fent volt. Bár az is igaz, hogy amit kipróbáltam, az még a bie féle oem integrált 64 bites ultimate volt, nem ez az msdn-es cucc. Meg van abból is a 64 bites, lehet kipróbálom majd valamikor egy másik vinyón. :)

TESCO-Zsömle: csonkítani lehet persze, csak az égvilágon semmi értelme nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24807) Szellem. válasza Lauda (#24806) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ennyit vesznek le a perifériáim.
Egyébként vagy annyi van valakinek mint nekem, vagy annyi mint neked. Ezzel a két lehetőséggel találkoztam.

(#24808) Szellem. válasza TESCO-Zsömle (#24805) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az info tanárodnak üzenem, tanulja még a szakmát, ha ki akarja kapcsoltatni az előtöltést!

(#24809) vik733


vik733
csendes tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni.A problémám az hogy a játékoknál változó időközönként bezárja magát exe hibával.Vista alatt oldalsávtol elkezdve az asztal az előtöltés minden leállt hibával,a firefox összeomlás hibával megállt.Aztán feltettem az xp-ét de most is vannak hibák a játékok alatt.Néha ujra kell inditanom a gépet.Nincs semmi felhúzva.Valaki tudna segiteni megköszönném. :F

(#24810) grma


grma
csendes tag

Sziasztok!
Windows vista ultimate sp1est használok geforce7900gs vidikártyával.
Problémám van a játékok futtatásánál. Majdnem mindegyiknél.
Jelenség a következő:Játék elindít, majd a kép becsíkozódik és szétesik(vagy a kettő egyszerre). Csak azok a játékok indulnak el amelyek alap indulási képernyője az asztal felbontásával megegyező! Az alap pl.:1024x768 és a Pes pl elindul. Fifa09 már nem.
Olvastam hogy az aero felület okozhat ilyen hibát hát kikapcsoltam. Nem használt.
Driver cserék (több is)... Nem használt.
Valakinek vmi javaslata?
Bármi ötlet jöhet.... :O
Utólag is köszönet. :F

(#24811) zolikaDB válasza zolikaDB (#24803) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem senki nem segít? :DDD

(#24812) Szellem. válasza zolikaDB (#24811) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem megy rá a 64 bites Vista a 32 bitesre!
Teljesen tiszta telepítésre va szükség!
A Drivereknek meg szintén csak 64 bitesnek kell lenniük!
Mielött nekifognál a 64 bites telepítésének, nézd meg, hogy az eszközeidhez megvannak e a gyártók honlapjén a 64 bites driverek. Ha megvannak szedd össze őet, és adjál neki.:)

(#24813) Tails111 válasza zolikaDB (#24811) üzenetére


Tails111
aktív tag

32 bites oprendszert nem lehet frissíteni 64 bites el akár XP akár Vista mindegy.

(#24814) zolikaDB válasza Szellem. (#24812) üzenetére


zolikaDB
veterán

Srácok! A hardware-em a 32 bites! Arra rakhatok-e 64-es opot? :D

(#24815) Szellem. válasza zolikaDB (#24814) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem!
64 bites oprendszert, csak 64 bites architektúrára tudsz felrakni!!!

(#24816) Sequadon válasza zolikaDB (#24803) üzenetére


Sequadon
tag

Te valamit nem igazán értesz.

32 bites oprendszerre felmegy-e a 64 bites vista?

A Vista maga az operációs rendszer. Operációs rendszerre operációs rendszert telepíteni? A 32/64 bit jellemzi egyrészről az operációs rendszert, illetve jellemzi a processzorokat is. Értelemszerűen a 32 bites processzorhoz 32 bites oprendszer társul, 64 bites processzorhoz 64 bites OS.

És akkor milyen driverek kellenek? 64 v 32 bitesek?

Én úgy tudom driverben nincs jelentőssége ennek. De majd megmondják az okosok. :)


Mire megírtam már válaszolt a kolléga... Driverekben is van akkor különbség ezekszerint.

[ Szerkesztve ]

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#24817) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

konfigom az adataimnal
64 bites vistat hasznalok
mostanaban nagyon lassu a gep
ha telepitek vagy dvd-t irok, kepes teljesen behalni a gep, mikozben a magok es a memoria kihasznaltsaga minimalis szinten van
a net, filmlejatszas akadozik, nehezen tudok ablakot valtani
lassan indul a rendszer is, kell neki vagy 4 perc, mire hasznalhato a gep
mi lehet a baj?

(#24818) Morris


Morris
veterán

Tisztázom egy kicsit akkor én is!

A 64 bites operációs rendszert (vista, xp) nem nagyon érdekli, hogy milyen hardware-ek mocorognak a gépben. Csak és kizárólag a proci.
Ha 64bites procid van akkor fel tudod tenni a 64 bites vistát vagy xp-t és ki is tudod használni a 64bit adta lehetőségeket.

ellenben ha a procid 32bites akkor nem megy rá a 64-bit-es oprendszer (vagy lehet hogy felmegy, de fölösleges, mert nem lesz jó)

a hardware-eknek pedig innentől nem mindegy, hogy milyen drivert raksz fel. 64bites oprendszer alá 64 bites driver kell.
32-nél pedig értelemszerűen 32 bites (friss és normál :) )

[ Szerkesztve ]

(#24819) Morris válasza Sequadon (#24816) üzenetére


Morris
veterán

oh, lekéstem.

bocs, hogy beleszóltam én is :R

(#24820) #54715584 válasza #54715584 (#24817) üzenetére


#54715584
törölt tag

inkabb erre probaljatok vmit :)

(#24821) Kartács válasza Kartács (#24787) üzenetére


Kartács
aktív tag

Valaki megoldás erre?

Vista [32bit] OP van a gépemen letöltöttem a legújabb Nvidia Drivert
(8800GTS 640MB)
178.24_geforce_winvista_32bit_english_whql de valamiért nem akar felmenni és ez jön be:
KÉP

ötlet?
(azóta a FarCry2 is indítás után csak villog windowed ablakban és semmi) :F
Köszi előre!

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#24822) #67688960 válasza #54715584 (#24817) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha a bios nem lett elállítva, csinálnod kellene nem vista alatti tesztet, hátha döglődik(vagy túlmelegszik) valami hardvered
vagy memóriatesztet (F8 vagy F10), esetleg nézd meg csökkentett módban is hogy mi van

(#24823) zolikaDB válasza Morris (#24819) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ok, értem én! És bocs az elírásért!
32 bites proci-32 bites oprendszer!
64 bites proci-64 és 32 bites oprendszer!
Tiszta! Kösz a segítséget!

(#24824) Core2duo6600 válasza Kartács (#24787) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Körbenézhettél volna ...

http://prohardver.hu/temak/videokartya/listaz.php

(#24775) Sonja
Vedd már vissaz a lgobális peer kapcsolatok számát, nem attól lesz gyors, hogy sok helyről szeded, hanem, attól, ha gyorsan küldi a seeder.
Ha adsl el töltik fel, akkor 50 k nál többel ne akard leszedni, különösen az elején.

Ha a Cfosspeed kékhalálozik, akkor próbáld meg, creckelés nélkül, a hivatalos oldalról leszedve, és frissitsed a lan karid driverét.

(#24800) Sequadon
Jobb hűtés lehet a megoldás, hisz a vista annyit eszik, amennyi kell neki.
Tipikus esete a maglassulásnak.

(#24803) zolikaDB
Ezt a kérdés fogalmazd át.
Operációs rendszert, az a hardware re telepítunk, és nem egy másik Oprendszerre.
32 bites os, 32 bites driver, 64 bites os, 64 bites driver

(#24804) Morris
Nálam is fagy néha, valszeg a nem tökéletes HW lehet az oka.

(#24805) TESCO-Zsömle
Ki lehet, csak semmi értelme.
De akkor javaslom, hogy tedd fel a Vista startert, no az eleve kibutitott, nem használtam még.

(#24809) vik733
Sokminden lehet gond.
Akár a ramhiba sem kizárt.
Játékoknál a crack hibája szokta ezt csinálni.

(#24810) grma
A jétkok magát az Aerot kikapcsolják, amikor teljes képméretre kapcsolnak.
A dx9c aktuális változata fentvan ugye ?
Nem lennék meglepődve a vga kari ramhibán sem.
Egy 3dmark vantaget kellene lefuttatni.
Ha belefagy, akkor 99% ra a vga kari a hibás.

(#24818) Morris
Nem megy fel a x64 es a 32 bites cpura (és lapra), ha nem írja ki mi a baja, mert mondjuk nem ellenörzi, de ezt kétlem, akkor bele fog fagyni az első x64 es utasításba, mivel nem tud vele mit kezdeni.
]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#24825) Morris válasza Core2duo6600 (#24824) üzenetére


Morris
veterán

már azt hittem. h csak nálam csinálja ezt a fagyit.
pedig notim van :F
no mindegy, thx :R

nem eröltettem még 32-es platformra 64-es oprendszert :D . Gondoltam, h nem szeretné. Csak azt nem tudtam, hogy vislekedne a gép eközben.
Nekem is 64-es gépem van, de még mindig idegenkedek a 64bit-es rendszertől

(#24826) Hack3er


Hack3er
őstag

Sziasztok!

Lenne egy hatalmas kérdésem:

Létrehoztam egy vendég fiókot, hogy tudok én internet kapcsolatot csinálni a vendégnek hogy a rendszergazdától függetlenűl todjon csatlakozni a netre?

(#24827) Kartács válasza Core2duo6600 (#24824) üzenetére


Kartács
aktív tag

Kösz ezt én is megtaláltam de reméltem, hogy van külön Nvidia topic vagy valami drivers de ne mvolt ezért írtam ide hamár vistám van...
De akkor írok a 8800 topicba!

Thx

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#24828) lizakattila


lizakattila
senior tag

Nah, ezt is elértük:
Windows Vista SP2
:U

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#24829) localhost válasza lizakattila (#24828) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Naugye! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24830) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Szerintetek miért van az ,hogy a 64bites vista 1 hét alatt meghal nálam. Egyre több hibaüzi előszőr,most bármit bezárok utána jön fel a program működése leált felirat. Internet nem megy. Raktam fel 32bites progikat is ,ez a baja?

(#24831) Morden24 válasza DJ.Gróf (#24830) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az biztos nem.
Hibás driverek, instabil tuning, esetleg rommá fertőzött gép.

Sectumsempra - For Enemies

(#24832) Frenky87 válasza Morris (#24825) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Megprobalhatod.. a vista telepito ki fogja irni h 32 bites a processzor, erre nem rakja fel a 64 bites rendszert. (en is beleestem mar a "hibaba", 64 bites verziot raktam a notiba, ami 32 bites volt)

mas:

anno mukodott a PATA DVD meghajto eszkozkezelobol valo disable/uninstall utan fizikai eltavolitas/visszahelyezes bekapcsolt gep eseten. tegnap valahogy ez nem akart. miert?

///

(#24833) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

32 bites, ill 64 bites Vista mennyi memóriát tud kezelni?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#24834) Sequadon válasza Ace Ventura (#24833) üzenetére


Sequadon
tag

Ennyit :))

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#24835) Hack3er válasza Hack3er (#24826) üzenetére


Hack3er
őstag

Valaki legyen szives válaszolni.: (#24826)

(#24836) Core2duo6600 válasza Hack3er (#24826) üzenetére


Core2duo6600
veterán





Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#24837) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Amikor belép a windows felugrik 3 ablakocskaezek azok

Ezek mik? Mit csináljak hogy ne ugráljanak fel? :F

[ Szerkesztve ]

(#24838) Core2duo6600 válasza Zefír (#24837) üzenetére


Core2duo6600
veterán

az asló 2 , az keres valami file at amit nem talál, a felső, meg az adott progi nem megy jól.
Ha nem létszükséglet, akkor kapard le.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#24839) Morden24 válasza Zefír (#24837) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pl. szedd le ezt a wlan monitort. Egy file-t nem talál vagy nem jól működik (alsó két ablak - wlanapi.dll), és ezért nem megy a progi (felső ablak). Uninstall megoldja a gondot.

(#24837) Zefír: Melyik gyártó wlan-biszbasza ez? Mármint értem, hogy D-link... de minek kell ez a nyavalya hozzá? Van Vista-kompatibilis verzió? Esetleg próbáld rendszergazdai módban (újra)telepíteni.

Mellesleg keress rá a wlanapi.dll-re, hogy eltűnt, vagy csak szar és nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24840) Zefír válasza Morden24 (#24839) üzenetére


Zefír
őstag

Oké a 2 filet megkeresem neten de a 3.problémám h ha letörlöm azt a szart akkor nem lesz netem.:(

(#24841) Zefír


Zefír
őstag

leszedtem a wlanapi.dll elt és a readme-ben ez áll:

ÉÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ŰŰŰÜ Ű Ű ŰŰŰŰ Ű Ű ŰŰŰŰ ÜŰŰÜ ÜŰŰÜ ÜŰŰÜ ŰÜ ÜŰ ş
ş Ű Ű Ű Ű ÜÜÜ ŰÜÜ Ű Ű ŰÜÜ ŰÜ ß Ű ß Ű Ű ŰßŰßŰ ş
ş Ű Ű Ű Ű ßßß Űßß Ű Ű Űßß Ü ßŰ Ű Ü Ű Ű Ű ß Ű ş
ş www.ŰŰŰß ŰŰŰ ŰŰŰ Ű Ű ŰŰŰ ŰŰŰŰ ßŰŰß Ü ßŰŰß ßŰŰß Ű Ű ş
ČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍËÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍËÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĽ
ş ş
ş This dll-file was downloaded ş
ş from www.dll-files.com ş
ş ş
ş If you downloaded this file ş
ş from somewhere else, please ş
ş let us know. ş
ş ş
ČÍÍËÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ş
ş website: http://www.dll-files.com ş
ş ş
ş to contact us, see: ş
ş http://www.dll-files.com/contact.php ş
ş ş
ČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĽ

ÉÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ş
ş For a small fee, we can offer you ş
ş ş
ş Unlimited Live Computer Support ş
ş ş
ş See http://www.dll-files.com/support/ for more info ş
ş ş
ČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĽ

ÉÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ş
ş Install notes: ş
ş ş
ČËÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ş
ş Use ExpressZIP to extract the file to ş
ş your windows\system directory. ş
ş ş
ş If you don't have ExpressZIP you can get ş
ş it from: www.dll-files.com/software/ ş
ş ş
ş If you have any other problems, ş
ş see our FAQ at www.dll-files.com ş
ş ş
ČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍĽ

Most ako ezt hova tegyem?
:F

Nah de lehet hogy nemis ezt kellet lszedni ham azt a szöveget ami a zárójelben van?
"apsilinatalize"<--- aszem ez:D
a máik meg "apsgetinterfacecount"<---- a másik meg ez még bonyibb:)

[ Szerkesztve ]

(#24842) Zefír válasza Morden24 (#24839) üzenetére


Zefír
őstag

Most akor leszedtem azat wlanapi.dll -t és ezt kell beteni valami rendszer mappába?

Mért tegyem újra? :F

(#24843) Morden24 válasza Zefír (#24842) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most komolyan nem értem...

Ez egy program, amit fel kell raknod a wlan routeredhez, vagy akármidhez, nem? Akkor mássz fel a gyártó honlapjára, és töltsd le a programot, aztán rakd fel.

Azért rakd újra, mert gondolom valami miatt bekrepált a progid, ezért kergeti a dll-eket; amúgy azt nem írtad, hogy mióta krepált be, vagy minek a hatására...

Amúgy azt írja a readme-d, hogy a Windows\system mappába tedd a file-t.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24844) Zefír válasza Morden24 (#24843) üzenetére


Zefír
őstag

nah akkor a readme set jóltudtam:)

A program az azóta mióta összetettem a gépe, feltettem a vistát, után a a wireles netet.

Rákattintottam h probléma megoldása a neten de nem csinál semmit. :F

(#24845) Morden24 válasza Zefír (#24844) üzenetére


Morden24
nagyúr

Honnan kell letölteni ezt a programot?

Sectumsempra - For Enemies

(#24846) Zefír válasza Morden24 (#24845) üzenetére


Zefír
őstag

Már meg van :DD
Lekellet törölni a g-routert. és most nem ugrik fel semelyik ablak sem.:)

(#24847) Zefír


Zefír
őstag

Köszi mindenkinek a segítséget:)

(#24848) twine


twine
addikt

Sziasztok...
Két kérdésem volna:
Az egyik ,hogy futottatok e bele olyanba, hogy a 64bites Ultimate, nem zárja be minden esetben a programot, amiből kilépek! példának okáért mondjuk egy gyári megvásárolt játékot futtatok, majd szabályosan kilépek, a képernyőről el is tünik, de a feladatkezelő folyamatai között megtalálom(mivel ha ujra elinditanám azt mondja már fut az alkalmazás)! onnan kell kipöckölni :(( Viszont a Taskok között nincs..tehát alt+tab kombival nem tudnék átváltani rá! :(((
A másik kérdés, hogy van egy Linksys usb-s wi-fi eszközöm, ami pihentetés után nem hajalandó ujra felépiteni a kapcsolatot, csak ha tiltom , majd engedélyezem! Hónapok óta szívok vele, mostanra körvonalazódott, hogy talán valamelyik frissités kavarhat be...ötlet hogy melyik frissitésnek lehet köze ilyenhez?(ez a hiba 32 biten is előjön ultimate-en is, meg Business-en is :(( ergo különböző driverekkel is produkálja)
Ujjonnan telepitett(töbször is) oprendszerről beszélek sz@rrá frissítve....
köszi :R
üdv
Twine

[ Szerkesztve ]

(#24849) Core2duo6600 válasza twine (#24848) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A Második kérdésedre :

Nem kell a linksys nek a programja a wifi hez, a vistajé tökéletesen megfelel.
A energia sémáknál, az a zöld elelm szerű a control panelben, és ott nézd meg, hogy az usb re milyen energia gazdalkodás az aktiv, ha valami is be van kapcsolva akkor tiltsad le.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#24850) Morden24 válasza twine (#24848) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az első részére:

Csak egy-két progi csinálja ezt, vagy folyamatosan és rendszertelenül? Mert én is vettem már észre ilyesmit, ami vicces, hogy WMP és Office esetében... hogy mitől van, nem tudom, ahogyan azt sem, hogy ez a Vista hibája, vagy az adott progiké. Abban biztos vagyok, hogy 32-biten is volt hasonló, szóval valszeg nem attól függ, hogy hány bites az oprendszer.

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.