- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- bitpork: Malac java, új kuMpi, káposzta sali
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
King Unique
titán
válasz
3szli #107352 üzenetére
Egyrészt törölni kellene a lemezt és szabad terület néven kellene ott megjelennie, majd utána a tovább lehetőségre menni, ahogyan a másik válaszban is írták. Ellenben nálad először nem ez volt, meg nem kizárólag csak 1 db partíciónak kell lennie, mivel BIOS/MBR és UEFI/GPT telepítésnél is létrejönnek kisebb partíciók a rendszer számára fenntartva.
Aztán maga a nettó 28 GB-os célmeghajtó is gond lehet, mivel az kissé kevés, 1903-as verzió óta meg hivatalosan 32 GB a követelmény (bár a telepítő kevesebbet ír a partíció kiválasztásánál). Viszont ha 1507-es verziót telepítesz, akkor azt ez nem érinti. De másrészről annak sok értelme nincsen, pláne hogy Home/Pro kiadásoknál már nem is támogatott...
Ha csatlakoztatva van a géphez pl. USB-s háttértár, SD-kártya stb., akkor az is okozhat a telepítésnél gondokat, lásd másnál a nemrég történteket. Vagyis ha ilyen van, akkor a telepítés idejére értelemszerűen minden zavaró eszközt ideiglenesen el kellene távolítani. -
-
krealon
veterán
válasz
3szli #107352 üzenetére
"win 10 telepítésekor a következő feliratott kaptam tudja valaki mi lehet a baj (win 7 is ugyanezt írta és most raktam bele a 30 gb ssd-t"
A minimum tarolo (HDD, SSD) kovetelmeny a 1903-as verzio ota: 32 GB
https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/design/minimum/minimum-hardware-requirements-overview#331-storage-device-size -
Cs1csó
titán
válasz
3szli #107352 üzenetére
Lehet kicsi neki, egy 64GB-os legalább kellhet neki, lehet, hogy tud valaki jobbat de ha egy régebbi Windows 10 build-et próbálnál azzal lehet menne. Egy nem túl régi build-ben módosították a hardverkövetelményeket. A 1703 vagy a 1709-esnek talán még elég egy ekkora háttértár, fizikailag elférne rajta 20GB-ot sem foglal a Windows 10.
-
raidx
őstag
Sajnos IE nélkül sokminden nem működik a Windowsba. Nagyon bedrótozták az Edgével együtt. Annó A hetesbe kiiktattam az IE.t de vissza kellett állítani mert nem működött megfelelően a rendszer. Az viszont az MS hüjeseége, hogy officenál is frissíti a nem telepített részeket. Gondolom ha váletlen még is használnák naprakészen legyen. Az ingyenesség ára a részümkről befolyásolhatatlan frissítési mechanizmus és adatgyűjtés.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- Update 06.10. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i7-8GEN I 16GB I 256GB I 14" WQHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged