Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#634) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék a tekintetben, hogy van-e vmi ötletetek, hogy mi lehet a baja a win7-nek a gépemen.

Dual bootos gép xp és win7 7100-as build.

Azóta a win7-et használom mióta elérhető, szal egy elég jól bejáratott rendszerről van szó.

A történet annyi, hogy tegnap este még vígan néztem egy két sorozat epizódot... este kinyomtam a gépet (új dolgot nem telepítettem, nem frissítettem, nem töltöttem semmit stb, ergo a szoftveres környezet nem változott), reggel viszont azt tapasztaltam, hogy betölt a desktop ahogy szokott, ugyanakkor nem tudok kattintani semmire, az egér mozog, de használhatatlan a gép, pár pillanatra néha mintha feltámadna (bejön a start menü, az egér átvált a töltő-karikára stb.), de aztán ekkor sem történik semmi, ráadásul a ctrl+alt+del kombinációra sem történik az ég világon semmi.

Csökkentett módban pöccre indul a gép de nem tudok rájönni h mitől lehet, hogy normál módban gebasz van, utolsó működő beállítás-os indulással sem megy, ugyanaz a helyzet mint a normálnál.

Gondoltam esetleg Kaspersky IS kavar be (bár ez is fenn van hónapok óta, 2010-es verzió), de azt meg uninstallláni nem tudom, mivel csökkentett módban nem engedi.

A hardveres probléma is ki van zárva úgy gondolom, mert most az xp-ről írok, és minden működik. A vinyóval sincs semmi baj.

Ötlet? :D

A válaszokat köszi előre is!

Ui.: normál esetben nem írnék ide, mivel xarom le a régi telepítést ha vmi gond van, és egyből feldobom rá újból a op rendszert, ugyanakkor most semmiképp nem akarnám ezt megtenni, mert van egy telepítésem (játék) és félek, hogy elvesznek a mentéseim (noha lementettem a save könyvtárat, de láttam én már karón varjút nahhh)

c.

That's a real nasty habit you got there......

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.