Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43693) kivulallo


kivulallo
tag

Hello!
Belevágok a közepébe, nem húzom az időt.
Tehát, volt egyszer, hol nem volt, hogy én újraindítottam a gépet, hogy telepítse a Windows frissítéseit. És fontos frissítések lehettek mert ugye leállításnál konfigurált is. De mikor leállt, eszembe jutott egy dolog, amit nem írok mert szabályellenes. Szóval beindítottam csökkentett módban, és tudjátok: ha leálláskor konfigurál, akkor indulásnál is fog. És ezt is csinálta, de csökkentett módban természetesen nem ment. Ezért újraindítottam, hogy nyugodtan befejezze a dolgát, de kaptam egy kék képernyőt. (már máskor is beleestem a csökkentett módos csapdába, de eddig még ez nem volt.) A kék kép ERROR kódja: 0x000000F4.
Sokat néztem a neten, hogy mit is jelent. Sok minden dolgot is olvastam. Egyik se ment. A legtöbbhöz az volt írva, töltsd le, telepítsd és kész. DE HAHÓ! EL SEM INDUL!! :W
Miután a kék halálból újraindul, kijön a megszokott menü: Probléma volt az indításkor...bla, bla, bla... : Indítási javítás
Windows normál indítása
Ha az indítási javításra megyek, nem történik semmi. Villan egyet és kész.
A normál indításnál tölt a Windows majd kék kép.
Próbáltam a Windows telepítő lemezről javítani, nem sikerült, "bootrec.exe" sem ment, a rendszer-visszaállítás sem megy mert nem ismeri fel az op. rendszert. Próbáltam már, hogy törlöm a BIOS-t, úgy sem ment. Ha csökkentett módban indítom akkor eljut odáig, hogy Várjon... (Logon screen). Onnantól semmi. Egyszer elindult, akkor azt írta: A frissítések befejezéséhez újra kell indítani. Hát ezt is tettem, de semmi.

A teljes error kód:
0x000000F4 (0x0000000000000003, 0xFFFFFA800454F350, 0xFFFFFA800454F630, 0xFFFFF800033DDDB0)

Konfig: AMD Athlon 64 X2 4600+
ASRock ALiveXFire-eSATA2 R3.0
MSI RX2400PRO Cilent Edition
3GB DDR2-800 (2x512MB Kingmax, 1x2GB Kingston)
Samsung HD200HJ
Samsung HD161GJ (Windows Disk)
Windows 7 Home Premium 64-bit

Előre is köszi! És bocsi a hosszú történetért. :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.