Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Francia91 válasza edari (#16347) üzenetére


Francia91
veterán

Közel lévő légi célpontokra nem jó, jeteknél meg ki kell tapasztalni, mikor érdemes lőni. Én bemérem, és megvárom, míg 2-3 alkalommal elszórja a csalikat, majd mikor már elfele húz, akkor indítom a rakétát






[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16352) edari válasza Francia91 (#16351) üzenetére


edari
őstag

Szerencsére már túl vagyok rajta, így már nem idegesít. :)

(#16353) Urna válasza csongi (#16345) üzenetére


Urna
tag

Ismét linkelek akkor super -wariorként, hogy ez mindenkire hatással van.. elismerem, idegesítő. :(((

Svéd 8.7 | 12 -3 Nuke
ha le szeretnél csalózni, akkor explicit is lehet nem sértődök meg :D nincs semmi "program"
3:22-kor látható hogy nekem is rángatja a célkeresztet amikor a célzókör a közelebbi tereptágyra ugrik (oszlop).
Ez azzal magyarázható hogy a fehér kör mindig a legközelebbi tereptárgyakra ugrik amit látsz, a sárgát pedig oda fogja irányítani. Emellett pedig mivel a tps-nézet nem a csőbeli, hanem feljebb és a tank mögött van, a paralax miatt feljebb teszi a fehér kört mint amit te látni vélsz. Ezért nem csinálja ezt, amikor a csőbeli nézettel viszed a kurzort odébb. Ezt le tudod ellenőrizni azzal ha tps-ből szabadnézettel elforgatod a kamerát "lejjebb":
Ugyanaz a beállás TPS:

És TPS de elmozgatott kamera esetén:

S10 + Galaxy Watch 3

(#16354) wednesday válasza Urna (#16353) üzenetére


wednesday
őstag

"Ez azzal magyarázható hogy a fehér kör mindig a legközelebbi tereptárgyakra ugrik amit látsz, a sárgát pedig oda fogja irányítani"

Akkor azért van az a jelenség, hogy pl. lévédelemmel egy városi pályán, mondjuk Berlin...ha alacsonyan repül egy gép és te a lerombolt emeletek közötti réseken (TPS nézetből), ablak maradványokon keresztül akarod szitává lőni, akkor az épület egyszerűen "vonza" a lövéseket?

(#16355) Urna válasza wednesday (#16354) üzenetére


Urna
tag

Igen, ha követed a gépet és a kör átmegy egy adag házon akkor fel fogja emiatt rántani az instruktor, mert a ház közelebi object mint a "végetlenben" lévő gép.

S10 + Galaxy Watch 3

(#16356) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, az miért van, hogy a Marder- ből kilőtt rakéta néha beleáll a földbe előttem? Vagy megy a tank felé, aztán egyszer csak elkanyarodik?
Meg úgy tűnt, van olyan tank, aki észlelte a rá indított rakétát. Ezt is jelzik a modernebbek?

-

(#16357) Francia91 válasza 7Sony7 (#16356) üzenetére


Francia91
veterán

A "megy a tank fele és egyszer elkanyarodik" az az eset lehet, amikor az ellenséges tanknak van IRCM-je (rakétaelhárító rendszer)
A beleáll a földbe verziót még nem tapasztaltam, mondjuk kb fél éve nem volt előszedve a Marder, lehet összefügg azzal, hogy a rakéták pályáját módosították, és mostmár spirál vonalon kanyarogva megy a cél felé, ezt a BMP-2-esen és a Beigletpanzer 57-esnél veszem észre, azokkal játszok mostanság

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16358) wednesday


wednesday
őstag

Ez a 10.3 német ez most valami szörnyű. Nektek mennyi a winrate-etek 9-10-be?

Nem mintha bármikor is nézegettem volna, de azért elárul valamit a RANK és BR-ekről.

Mert nagy átlagban mindenhol 45-50-52% mondjuk. Most itt 24%.... 33 meccsre 25 vereség jutott. És ha elhúzódó körök lennének vereséggel, akkor fel sem tűnne. Csak a legtöbb a gyors káosz halál.
És még a győzelmekben sincs sok köszönet. Mondom tuti heli rush, meg égi áldás lesz érzem, azonnal légvédelemmel kezdek....nem történik semmi. :D Jó, hogy nyert a csapat sokat nem tettem hozzá.

Most Ozelottal is szívtam. Természetesen szétverték a csapatot 2 perc alatt és jöttek a helik, gépek. Heli 3 km-ről, tisztán!! Na mondom véged. ÉÉS...az istenért nem lockolt rá a rakéta (vagy bármi másra), szóval indítani sem tudtam. Kilőttek, a tartalékkal ugyan ezt eljátszottam..mondom még a spawn védelem tart, rálockolok. Hát ő nem és kész. Nézzem csak a zöld kört végig...ugyanúgy kilőttek.

(#16359) Francia91 válasza wednesday (#16358) üzenetére


Francia91
veterán

10.0 németezek, a meccsek 60-70%-a bukta, ahogy írod, 2 perc alatt ledarálva a csapat. Ketten, jó esetben hárman maradunk egy komplett csapat ellen 2 perc után.
Ozelot korlátozottan használható, de ott nagyon jól. Igen, sok esetben előfordul, hogy simán látom a helikoptert,. de nem lockol rá, miközben Ő már abból a távolságból röhögve kiszed.... Nem egy ruszki Strela-102-es, tény :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16360) wednesday válasza Francia91 (#16359) üzenetére


wednesday
őstag

Hát nem. :( Főleg, hogy a lock még semmit nem jelent, még simán kitérhet, flar stb.

Pláne, ha feldob 11-be és a fejem felett kőröznek 7-8km-ren és szórják a GBU-t...Legalább akkor a 3km adja be.

Itt az uptier sokkal nagyobb ugrás, mint mondjuk 4,7-5.7-6-7stb. Ott repülőkbe alig jelent valamit, tankoknál meg so-so, lehet kezelni. De itt 10-11 repülőkbe nagyon nem mindegy.

(#16361) 7Sony7 válasza Francia91 (#16357) üzenetére


7Sony7
addikt

Á, gondoltam hogy valami saját zavarórendszer lehet. Igen, spirálban megy. Lehet, hogy túl alacsony szögben indítom. Megpróbálom felfele indítani legközelebb.

-

(#16362) Francia91 válasza 7Sony7 (#16361) üzenetére


Francia91
veterán

Valamikor ősz elején vagy nyár végén volt ez a változás, hogy spirálban megy, azóta nem ugyanúgy kell indítani bizonyos szögekből a rakétákat.
T-80-asnál már azthiszem van IRCM, T-90-esnél biztosan, németeknél meg az első ilyen jármű tudomásom szerint a PUMA (11.7-ig vannak német tankjaim, de itt csak a PUMÁ-nál van IRCM elhárító rendszerem, a 11.7-es Leo-knál vagy kifejlesztendő, vagy nincs is)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16363) wednesday válasza 7Sony7 (#16361) üzenetére


wednesday
őstag

Igen van zavaró, van besugárzás jelző is. Viszont...

A célkereszted maga a fő fegyvered, a Mardernél a 20-as ágyú, a rakétád viszont nem ott van. Ez főleg BMP-1 kezdő rakétájával nagyon feltűnő, mert még nem is vízszintesen van fenn a rakéta. És mikor indítod a lövést rögtön célkeresztre akar korrigálni a fúvóka és elkezd táncolni.

Amelyik jármű a csőből indítja a rakétát is (BMP3) sokkal simább lövést lehet leadni vele.

Érdemes a cél főlé lőni,. aztán majd menet közben becélzod.

(#16364) 7Sony7 válasza Francia91 (#16362) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem tudom, 7.7 es tankkal voltam, úgyhogy 8.7 ig kellett, hogy legyen valami.

Wednesday: Értem, megpróbálom így, hátha...

[ Szerkesztve ]

-

(#16365) Francia91


Francia91
veterán

Az összes meccs és szerver tele van kínai mindent alázó userekkel.... :U
Prém jármű, kínai név = mindent aláznak érdekes módon....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16366) Francia91


Francia91
veterán

Tavaly nyár óta először találkoztam végre a Dzsungel pályával. Az öröm nem volt felhőtlen, ezt a pályát is le kellett szedálni, nem lehet felmászni a dombokra, körbeb*szták sziklákkal.... Ahol a képeken szikla látható, azokon a helyeken mindehol fel lehetett menni a dombokra

Kérdem én, minek van dombos pálya, ha semmilyen domborulatra nem lehet felmenni? :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16367) csongi


csongi
veterán

Az milyen helikopteres repülési tudás jellemző, mikor függőlegesen lő felfele a rá zuhanó repülőre? Realistic, nem is lehet más. :D

(#16368) wednesday


wednesday
őstag

Nehéz szülés volt a mai első győzelem. Szerintem a csúcson kell abbahagyni. :U

(#16369) KROK640 válasza wednesday (#16368) üzenetére


KROK640
veterán

Ez nálam is így szokott lenni, csak nem úszom meg ilyen kevés meccsből.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16370) KROK640


KROK640
veterán

Ma belépek, gamet indítanék, erre pont akkor jön új verzió?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16371) kigyi_23 válasza KROK640 (#16370) üzenetére


kigyi_23
addikt

Már rég éles töltsd le.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#16372) KROK640 válasza KROK640 (#16370) üzenetére


KROK640
veterán

A Német fán kaptunk egy BF109C-t, elsőre azt hittem a többi nagy gép nem fog érinteni (pl Alpha Jet, bár a németeknél azonnal fejleszthetem), ami viszont totál meglepett, de az olasz fába integrálva megkaptuk a magyar fát, igaz csak 5.0 feletti gépekkel.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16373) csongi


csongi
veterán

megint sikerült ez csomag, lesz mit javítani a következő fél évben :D
életveszélyes 30 perces játékosok uralják a játékot.

(#16374) csongi


csongi
veterán

kezdődik a javítási hullám :D
Ismét ugyan azok ujra és ujra.

(#16375) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Kérdéseim lennének a BP-hoz kapcsolódó kötvényboltban vásárolható különleges feladatokról:

- átvihetők egyik szezonról a másikra?
- mennyit lehet egyszerre nyitni (van vagy 10 lehetőségem) és mi lenne a jó taktika (egyszerre sok, aztán előbb utóbb csak-csak beérnek, vagy egymás után, esetleg pár darabbal, hogy lehessen cserélni, ha két, uolyan nem lehet köztük, de kellene a megcsinálható fajta)?
- el lehet velük (a teljesítésükért dobott kötvényekből) érni a nagyobb prémium járműveket rank III-as sorokkal, vagy csak aprópénzt dobálnak és elégedjek meg a +5 előrejutásokkal?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Úgy tűnik, hogy már meglehet az IL-8-as, ha az 50, könnyű tankkal elkövetett kill-t is megcsinálom, akkor a festése is a napi belépésekkel és a könnyű feladatok teljesítésével.
A napi, közepes feladatok cseréjére ugyan elmegy a napi bevétel a legtöbb esetben, de ha lehet a következő szezonra feltankolni kötvényből és esetleg abból kiszedni egy rank II-III-as prémiumjárművet, akkor miért is ne...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16376) KROK640 válasza Kotomicuki (#16375) üzenetére


KROK640
veterán

- Nem, nem vihetők át egyik szezonról a másikra maguk a feladatok. Az azokból kapott kötvények viszont IGEN.
- Egyszerre egy sima és egy "kalapos" (különleges) lehet nyitva, tehát a legjobb szándék mellett is maximum kettőt tudsz csinálni. Az egyik áll egy T2-es majd egy T3-as feladatból, közben a másik a "kalapos" különleges párhuzamosan fut mellette. Ilyenkor érdemes a T2-es feladatot is minimum T3-as járművel csinálni, mert akkor lehet párhuzamosan haladni a kalapossal is.
- Rendszeresen ezekből érem el a level 51-es járműveket, és a hozzájuk tartozó festést. Nem is kell annyira nyomni, az elején megcsinálsz pár T3-ast is, utána T2 + kalapos pörgetésből simán megvagy, ha mindennap csinálod. Optimális esetben némi szerencsével napi 15 perc játékkal is eléred amit akarsz.

A T3-as (napi közepes feladatok ahogy te írod) cserélgetése nekem is drága szokott lenni, épp ezért ha 1-2 csere után nincs kedvemre való, akkor aznapra kihagyom. Ha megvan a T2-es meg a kalaposból is lemegy heti 2-3 akkor nem lesz para. :)
4 éve tolom így, működik. (egyetlen egyszer vettem Battle Pass-t, annyiból megéri, hogy elképesztő mennyiségű jutalmat dob rád a játék, nem győztem eljátszani a boostereket, meg rengeteg szemetet is ad (festések, mindenféle kiegészítő, minden vacak) ami sajnos nem eladható a piactéren már, pedig régen az vissza is hozta a BP árát).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16377) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Amióta aktív a nyerj meg két csatát, amiben elpusztítasz 1-1, +1 BR-os járművet kötvény feladat, azóta csak +0.7-es csatákat ad a script rank III-ban (még nincs nagyobb sorom), megszűnt a szinte állandó +1.0..., "érdekes" - nekem így se rossz..., és még nyerünk is hébe-hóba. :K

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16378) wednesday válasza Kotomicuki (#16377) üzenetére


wednesday
őstag

Hát eskü én szívesen nem teljesítenénk egy ilyen feladatot csak hogy játszak pár jó meccset. :D

Már csak olyan kötvény feladatnak örülnék jobban, hogy játsz 10 db uptier meccset.

(#16379) KROK640 válasza Kotomicuki (#16377) üzenetére


KROK640
veterán

Érdekes amit mondasz, mert én is ezt tapasztalom. De ezt a legegyszerűbb egyébként megoldani : nekem van egy 4.0-ás presetem (3db P4 és egy P51) és abba szoktam belerakni a pengehátú Mustangot ami 6.0. Ettől úgy feldob, hogy a 4 gépből bármelyikkel szembejön egy ellenfél az tuti uptier kill lesz.

De egyébként gondolkodok már a hivatalos fórumon egy postot írni arról, és leginkább megkérdezni, hogy miért user unfriendly ez a játék?
Pl amikor az a célom hogy szedjek ki X db bázist, és kimegyek egy olyan presettel amiben 2-3 bomber is van, - ne talán csak bomber - akkor egészen hulla biztos, hogy reptérbirtoklást kapok ... És vagy kilövetem a gépeimet úgy, hogy esélyem sincs lehozni a feladatot, vagy kilépek és még én kapok 8 perc crew lock büntetést. Mikor a játék a hülye ...
De ha pl X assitot kell összehozzak, akkor egész délután csak és kizárólag killjeim vannak, és még sorolhatnám. Elképesztően durván kilóg a lóláb, ahogy szivatni próbálják a játékosokat.
Lehet, hogy Moszkvában ez a szokás (hiába próbálja eltakarítani a nyomait, ne felejtsük el, hogy ez egy orosz játék), de a világ értelmesebb felén inkább a user friendly berendezkedésre hajlanak.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16380) 7Sony7


7Sony7
addikt

Neken azt mondja már meg valaki, hogy a bmp-1 rakétáját hogy kell irányítani? Nekem elrepül jóval a cél fölött. Nem tudom úgy irányítani, mint a marder rakétáját. A tesztpályán szépen tudom irányítani, de a rendes játékban nem.

[ Szerkesztve ]

-

(#16381) csongi válasza 7Sony7 (#16380) üzenetére


csongi
veterán

Nekem a warrior rakétát nem lehet irányítani rakétás irányzékkal. :)
Csak a lövész nézetben. :D
Majd javítják, aztán megint elbaxodik , és megint javítják- Béláim túltoltuk :)

(#16382) Kolbi_30 válasza KROK640 (#16379) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Vicces :DD Nekem mikor crit kell akkor bármiről lepattanok..vagy overpenelem minden érdemi sérülés nélkül...esetleg ha kurva nagy makom van kill..termeszetesen ha engem lőnek akkor azonnal pukk..akkor is ha csak karcol.most fejlesztem a 11.7 nemet leopardot...de igy nagyon szar... Mert vagy kb semmit mem csinalol vagy nagyon minimalisat..

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16383) 7Sony7 válasza csongi (#16381) üzenetére


7Sony7
addikt

Ez a Milan nevű rakéta, de így használhatatlan. Csak arra jó, hogy felfedje, hol vagyok.

-

(#16384) KROK640 válasza Kolbi_30 (#16382) üzenetére


KROK640
veterán

Vicces? Ez maximum az első alkalommal az, a másodiktól a huszadikig pech, utána meg rájössz, hogy fel vagy ültetve, mert ilyen nincs.
Manapság egyébként azzal jelzem a rendszernek, hogy átlátok rajta és ez így nem fasza, hogy amikor lekezdi ezt csinálni, akkor bezárom a játékot és lelépek.
Nagy baj továbbá, hogy régen viszonylag egyszerű feladatokat (szerezz X assitot, csinálj X crit hitet) tettek mostanában kivitelezhetetlenül nehézzé, pl még régen 3-4 critet is lőttem egy nagyobb ellenséges gépen, addig ma 3-4 meccs (tehát 15-20 általam kihozott gép) kell egyetlen crithez. De a T2-es feladat ugyanúgy csinálj 10 critet. Nem győzöm lapozgatni már a T2-es feladatokat is, hogy valami emberi idő alatt lehozhatót dobjon, és egyre nagyobb eséllyel dob be olyat amit dobnom kell. Nekem meg egyre kevesebb kedvem az egészhez.

A 9.0-ás USA presetem 4+ éves, és a gépek fejlesztése mind az első soros modifikációnál tart. Igaz, hogy csak 60-70 meccset mentem velük ezidő alatt, de 6.3 felett már kétszer 7.0 felett pedig nyolcszor meggondolom, hogy akarok-e én játszani azon a BR-en?
A stock gépekkel meg kb nem csinálsz semmit dolog ismerős, 4.0-tól vettem észre anno ezt, ezért is akartam egy időben a "mozgó BR-t" bevezetni mert egy gép ami mondjuk 5.7, az full stockon még 4.0-nak se nagyon megy el. Ha ehhez még egy kicsit fel is dob, akkor simán vagy gyakorlatilag 3-4BR hátrányban.
Szerintem 8-9BR felett már arról szól a játék, hogy öntsed bele a pénzt mint állat, a prémium csak egy kötelező minimum, ahogy az is, hogy te (tíz)órákat töltesz a játékban, free fragként.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16385) Kolbi_30 válasza KROK640 (#16384) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ma volt egy meccsem 10.3 nemet...9 assist 1 foglalas..0 kill..akkor vannak ezek a csoda kinai nevu jatekosok..szembol keresztul lottem semmi megint semmi mellem lott HE lovedekkel pukk..kurva sok a csiter. Masik pelda haz mogott domb mogott lovok magam ele erre a map masik felerol fustbol 5 roncson sok novenyzeten es egy dombon keresztul lo ki...es egyre tobb.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16386) Francia91 válasza Kolbi_30 (#16385) üzenetére


Francia91
veterán

9.7 szovjetezek és 10.0 németezek, nálam is tele van mindent alázó, sebezhetetlen kínai nevű játékosokkal a meccs, percek alatt lealázzák a csapatunkat, én meg pattanok róluk, de volt, hogy hárman lőttük 3 felől, és kiszedett minket, alig sérült valamit egy ZT96 (P)-ben

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16387) Kolbi_30 válasza Francia91 (#16386) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ez a fos jatek a beka segga ala le lett zullesztve..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16388) Francia91 válasza Kolbi_30 (#16387) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom, 2013. februárja óta játszom vele, Reál repcsiztem rengeteget, de sikerült odáig nerfelniük mindent reálban, hogy már csak be-be nézek pár meccsre hetente, inkább tankozok, de prémium cucc nélkül 7.0 felett az is felejtős, top tier meg messzire kerülős, ha nincs prémiumod....
Reálban tök jókat mentem bombázókkal, sikerült odáig nerfelniük a lövészeket, hogy az első kósza szellőtől meghalnak, aztán csak elviseled, hogy nincsenek lövészeid, és darabokra szaggatnak, miközben teheteltne vagy... Pedig fullos + Exprert képesítésű lövészeim vannak, minden fullra húzva az adott legénységen
A 4-5 kill egy B-25-össel, B-17-essel vagy A-20G-vel szokásos volt Reál meccsen a lövészek segítségével. Most ez esélytelen, már attól, hogy feltűnik a vadászgép, és egyetlen golyót elszór, meghalnak a toronylövészek.... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16389) csongi válasza 7Sony7 (#16383) üzenetére


csongi
veterán

Ez is a milan, Milan2.
Ez a fejlesztes is jol sikerult. :)

(#16390) csongi válasza Francia91 (#16388) üzenetére


csongi
veterán

Mikor ki irja, higy az ellenseges lovesz eszmeletlen,de mindegyik tuzel. Ez a kedvencem.
Az en loveszeim sorra elhalnak. A pro kegyelmezett loveszeit leszedni nem lehet.
Kinai orosz jatekosok szama azert ugrot meg szerintem, mert a szerverek fele ott van. A gazdasagi recesszio miatt az europai szervereket jelentos reezet lezartak. Banki tranzakciok Magyar ceg bonyolitja. Ezert is lettek magyar jarmuvek. Ha ez nem tortenik meg, akkor sosem lesz. :) Siras ide vagy oda.
A jatekok 1/3 fos vagy ultra fos pl-el mennek.
Ping 70 pl 38 :D.
De a nullas pl szerveren is kriminalis az esemeny.
Most a keleti szerveren szopunk,melotte a nyugatin. Ugyan ezekkel az anomaliakkal kuzd a rendszer. Ehhez tarsul a jatek motorja, fizetos felepitese.
GPU 96% CPU 15.
Konzol gepek optimalizalasa a fo irany.
Megjelent androidra is a jatek. :)

(#16391) Kolbi_30 válasza csongi (#16390) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem van atlag 280 fpsem..nem azzal van baj. Hanem a csalokkal, meg a lepkefing jatekos bazissal.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16392) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Szombaton nem volt túl jó a játék vasárnap kifejezetten rossz volt érzésre. Hiába lőttem lepattanó volt minden is. Nagy ritkán beadott 1-1 kill-t.
Ugyanazokkal a tankokkal tegnap mentem előre mint kés a vajban. Repülőkkel ugyanez Jaguar IS-el szedtem a népet csokorba. Átmentem Arcade-ba ott is sikeres voltam kisebb BR-ben. Nem tudom mi az oka annak, hogy 1-1 nap semmit sem tudok csinálni máskor meg szinte amit eltalálok az kill.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#16393) Kolbi_30 válasza kigyi_23 (#16392) üzenetére


Kolbi_30
őstag

En most mentem par kort..ma lepattano napot es kb semmirevalo krit napot tartottam..persze mire 200 metert haladtam a csapatom fele mar kilepett vagy be sem lepett..szoval remek volt..ha meg nem ez volt akkor 3 perc utan mar mindenki a spawnunkat lotte..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16394) KROK640 válasza csongi (#16390) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem is fura, hogy vannak játékosok akik mintha tök másik játékkal játszanának, teljesen másképp történik náluk minden. Őket nem üti át, nem hal ki a lövésze mint nekem stb. Saját klántársakkal is jártam így, hogy bizonyos meccsekben együtt repülve is ugyanazokkal a gépekkel is látványosabb jobban sikerült nekik minden. Amúgy azt szerettem, hogy 3-4 ilyen alkalom után elindult a magyarázat, hogy mert ő egyszerűen jobb player. Játszott 1/3-ad annyi ideje se mint én, napi fele annyit se mint én, de vett pár prém cuccot.
Ami a magyar járműveket illeti örülök neki, de nagyon nem érintenek, relative magas BR.-es belerakva az olasz fába... persze önáló faként nem állta volna meg a helyét de : HE112B0 (1.7), egy 3.7-es BF110, egy 5.0 és két 6.0 jármű a többi 8.0 ... Jobban örültem volna ha a német fa gépeire lehet kihozni magyar festéseket mondjuk 1-200 kill-el. Akkor esélyesebben össze lehett volna rakni egy magar presetet.

Androidra? :Y
De az csak ilyen belépős cucc nem, ha nem tudsz játszani is lépjél be? (gondolom azért van a belépési bónusz is, mert azt prezentálják a boardnak, hogy naponta milyen sokan belépnek és az a "játékosbázis", nem pedig aki ténylegesen játszik is).
Mert, hogy ezt a játékot telefonon értelmesen, élvezhetően játszani kb sehogy nem lehet, abban biztos vagyok.

#16391 Kolbi_30 :
mikor OC-ztam, a procimat, nekem 660-ra is felment, de 450-500 körül simán jött movie grafikán FHDban. De le van korlátozva 60FPS-re és így a CPU-t meg a VGA-t is kíméli, van, hogy a VGA-n a ventilátor egész meccs alatt el se indul. így se röccen meg, pedig a CPU-ban a turbo is ki van kapcsolva. Szóval tényleg, ha nem AMD Radeon VGA-d van akkor legalább a játék jól fut, de sajnos csalókat, furán favorizált játékosokat stb ígyis kapsz. :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16395) Kolbi_30 válasza KROK640 (#16394) üzenetére


Kolbi_30
őstag

AMD VGA van es 4k filmszerű grafikán játszom. LGC1 TV-n. Hétvége kuka volt a tegnapi nap is es a mai is. Kilonek hegyen házon at...en meg lepattanok vagy szinte crittel sem sebzek semmit..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16396) KROK640 válasza Kolbi_30 (#16395) üzenetére


KROK640
veterán

Egy időbe minden baja volt az AMD VGA-kkal, de akkor ezekszerint ezt kijavították :)
De abban egyetértünk, hogy a gépigénye nem túl vészes (bár nem bánnám ha leírnád, te pontosan milyen géppel játszol)

Jah, hát ezt én is észrevettem, hogy hullámok vannak, és ezek eltérő hosszúságúak, de mintha gyűlnének. Amikor hullámvölgybe érsz, akkor napokig nincs egy rendes meccsed. Már néha ott tartok, hogy keresek, kilépek, csak hogy haladjunk, tudjuk le azokat a meccseket amik szarok lennének amúgyis. Sokszor már a töltő képernyőn meg utána még lépkednek be, látom, hogy megint fölösleges lesz játszani. és a tapasztalataim jük, tíz meccsből kb egyből nem éri meg kilépni a többi full kuka. Szóval nemrég úgy döntöttem túl drága nekem az időm ahhoz, hogy ezeket végignyomjam. Ha az első két géppel nem vagyok benne a mezőny első felébe instant quit, mert akkor a továbbiakban sem leszek.
Ha reptérbirtoklás van full bomberes presetnél? Instant quit, elvégre a célomhoz nem kerülök közelebb, minek játszanék le egy 10 perces meccset? Pláne, hogy az előző 8 meccsben is ugyanezt a szitut kaptam ... Csak hát ugye itt meg én kapok crewlockot, mert a játék aktívan bünteti, ha te a random büntit megpróbálod elkerülni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16397) csongi válasza Kolbi_30 (#16393) üzenetére


csongi
veterán

Kolbi_30
Az fps másodlagos.

KROK640
Amikor a hálózat úgy dönt átmegy rajtam minden :D
Ott állok az enemy cspat mellett, és egyesével szedem ki őket 30 méterről.
Volt olyan, hogy egy lövéssel kettőt.
nem csalok, :D
Egyszerűen van amiről a hárompálcás motor és szerver park tehet.
persze fizetett prók vannak,

Androidra a játék jelent meg.
Elég friss.

Érdemes az otthoni hálózatot időként restartolni.
Mikor kezd elszaródni restartolom az egészet.
utána egy darabig érezhetően jobb.

(#16398) KROK640 válasza csongi (#16397) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem ez a legritkább, hogy én mákolok be valamit. Többnyire ellenem vannak olyanok, hogy a másik repcsin átmegy a lövésem vagy szemtől szemben repülünk egymással és ő egyszerűen kifordul a lövéseim elől, persze nekem esélyem sincs. WTF?

Tuti vannak fizetett pro-k. meg streamerek akiket nézve azt mondom, nekem 10 év játék alatt nincs ilyen mint nekik óránként. Ismerek valakit aki a magyar fordításban részt vett. Neki a szemmem láttára sikerült egy teljesen másik WT-vel játszani egy ideig.

Maga az egész WT? Gondolom csak valami egyszerűsített vagy belépkedős vacak (ezutóbbiról hallottam)

kifogom próbálni ezt a hálózat restartot, bár egy időben a Vodafone eléggé gyakran nyomta és a WT nem lett jobb tőle :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16399) Kolbi_30 válasza KROK640 (#16396) üzenetére


Kolbi_30
őstag

7900XT vga 5800X proci 32Gb ram.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16400) csongi


csongi
veterán

B.ák meg ezt az atomos módosítást. 2 sziréna és ott van. Esélytelen a védekezés.
Minden 4. körbe bedobják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.