Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) KROK640


KROK640
veterán

Na, toltam egy jó RB-t, rögtön első meccsnek az új BF2C1-el : (4 kill, 2325 pont, meccs első)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15252) KROK640


KROK640
veterán

Különös arcot vettem észre az új repülőn, de csak belülről látható

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15253) BerserkGuts válasza KROK640 (#15251) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nekem 2700 ponttól szokott jó lenni a meccs. :DDD

Van egy youtube videójuk nem reg rakták fel Retard bomb vagy valami ilyesmi erre egy jo komment készült amit jópár ezren like-oltak mintha magukról beszélnének xd

Megvan [link] https://youtu.be/VgnJeQkhhfQ
Nyilván top komment lett :DDD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15254) SP4C3 válasza BerserkGuts (#15253) üzenetére


SP4C3
veterán

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#15255) KROK640 válasza BerserkGuts (#15253) üzenetére


KROK640
veterán

Nálam változó, de első bevetésén szerintem nem rossz ez, pláne 1.0-ás BRen :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15256) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, ha tankkal vagyok, nincs olyan hogy ne legyenek benne repülők?

-

(#15257) Francia91 válasza 7Sony7 (#15256) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#15258) 7Sony7 válasza Francia91 (#15257) üzenetére


7Sony7
addikt

Szupi, kösz.

-

(#15259) Francia91 válasza 7Sony7 (#15258) üzenetére


Francia91
veterán

Én is imádom, amikor reál tankcsatában (csak reált játszok) egymás után 4x b*sz ki repülő, meg egyszerre 5-6 repülő is bombázza szét a csapatot :U
Legalább korlátozhatnák, hogy mondjuk maximum 2 vagy 3 repülő lehet bent 1 csapat részéről, de neem, be kell engedni 5-6 repülőt is, és lebombázzák a csapatot.... Remek "szárazföldi csata", tényleg

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#15260) 7Sony7 válasza Francia91 (#15259) üzenetére


7Sony7
addikt

Én is reálban megyek, de mikor találok egy jó pozíciót, mindig megtalál egy bomba. Kaptam már 1500 fontosat is a nyakamba. Még a mellettem levő tank is kiégett. Aztán, ha bejövök légvédelemmel, három irányból jönnek... Esélyem sincs. Legalább át lehetne ülni billentyűkombinációval légvédelmibe, és vissza.

[ Szerkesztve ]

-

(#15261) KROK640


KROK640
veterán

War Thunder - olcsó repülő javítás + repülőim lista
Megjegyzem a tankos kollégáknak is hasznára lehet a videó

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15262) BerserkGuts válasza 7Sony7 (#15256) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C :DD :DDD :N top komment

Ez az AirThunder amúgy itt a repcsi úgy megbasz mint az életben de sajna nincs egy játék se megcsinálva ahol a tankokról szólna csak a játék bár talán volt az a armored warfare de az nekem full gagyi rosszabb mint a wot.

Bár kellene fórumon meg supportban szólni hogy volna rá igénye egy rétegnek aki nem szimulátort akar játszani

(amúgy a játék még a közelében sincsen full kamu pl: ez lepattana https://www.youtube.com/watch?v=V3fc378Kauc [link] )

hanem inkább tank vs tank ellen

Vagy legalább ne legyenek már olyan idegesítően túlerőben a repcsikkel.
Lehetne limitálni mennyi és mikor lehet egy tank csatában meg ami hiányzik hogy övék a pálya faszé nem lehet a reptérrre menni is kilőni őket a picsába amikor felszállnak.

Na meg akkor repkedjenek ha már foglaltak maguknak repteret
és nem hogy bemegy a hülye gyerek capre valami fossal aztán spotol párat amiből assistja lesz vagy esetleg kilő valakit de már ennyi nem kell hogy repkedjél és onnantól kezdve már csak szedi a killeket és egész végig repülős játékot játszunk de jó.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15263) BerserkGuts válasza Francia91 (#15259) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C :K

"szárazföldi csata" :DD aha légi csata lett inkább

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15264) BerserkGuts válasza 7Sony7 (#15260) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Na igen ha túl jól játszol akkor bármi áron kiszednek bárhonnan és megint az dominál kinél vannak okos repcsisek és így nem is értem minek kell külön játék mód nekik vagy akkor miért nincs nekünk is külön csak tank o.O

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15265) 7Sony7 válasza BerserkGuts (#15264) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem is értem amúgy, lehet a "hadsereg" nél is menni tankkal, meg a "légierő" nél is, de mindenhol vannak repülők. Akkor mi a különbség?

Krok: köszönjük a nép nevében! :) Kipróbálom.

-

(#15266) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

7.3 német rakétát szóró izét komolyan gondolták :DDD
Nekem jó pont ott megyek legtöbbet de ez szerintem már túlzás.

+ Csökkent a fejlesztési pont idáig jó körökre 8kill+ cap adott prémmel 7-8000 fejlesztési pontot most csak 5 körül max 6 és ez azért baj mert ilyen körök nem mindig jönnek inkább 3000 körül ad ami meg régen 5000 volt de 30körből megvolt akkor egy nagy fejlesztés 150.000 körül.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15267) KROK640 válasza 7Sony7 (#15265) üzenetére


KROK640
veterán

Örülök, hogy tetszett :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15268) 7Sony7 válasza KROK640 (#15267) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi, működik. Tegnap leamortizáltam pár tankot, mára helyrejöttek. :)

Mondjuk most meg lődözés közben kékhalállal újraindult a gép...

[ Szerkesztve ]

-

(#15269) KROK640 válasza 7Sony7 (#15268) üzenetére


KROK640
veterán

Örülök, hogy segíthettem :)
2016-ban (úgy, hogy ősszel nyertem 1M SL-t) folyamatosan 100 ezer alatt voltam, néha 10 ezer alatt, már lassan csak a tarcsi (tartalék/reserved) gépekkel tudtam játszani, meg néha az egyetlen ággal amit húztam a német 4.3-al ... amíg rá nem jöttem erre a módszerre. Most láthatod, a videón is 34 Millió SL-em van, úgy, hogy nincs prémem, és rengeteg nagyon magas szintű drága gépem van, plusz kb akármit megvehetek. Volt olyan presetem, (USA Tier VI) ami gépekkel és személyzettel (presetbe téve, plusz a repcsik megvétele) 9 Millió SL-be került! Enélkül a módszer nélkül, még prémmel is kb kigazdálkodhatatlan egy ilyen! (rengeteg emberrel találkozok akiknek 1M alatt van tartósan az SL - mindenki csak néz, hogy nekem hogy van ennyi? ) Maximum SL-t tudsz venni, de az meg baromira drága euroban. (ha megnézem, hogy így mennyi idő alatt szedek össze X SL-t és az menyni Euro, és annyi "fölösleges pénzem" mikor lesz, akkor ez a módszer nagyon sokkal jobb.)
És nem most kell SL csodára számítani, de ha 2-3 évig ezt csinálod, akkor meg fogsz döbbenni, hogy mennyi SL-ed lesz. (amit lehet majd elhasználni személyzet fejlesztésre, ami gyorsabb javítás és még több SL spórolás. Én már ott tartok, hogyha akarnám sem tudnék kifogyni az SL-ből).
Most gondolkodom, hogy tudok majd csinálni még egy hasznos videót, a kötvényfeladatokról, és h miért jók ezek.

Ha a kékhalál gyakori, akkor meg írj ide, és segítünk, ha tudunk

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15270) 7Sony7 válasza KROK640 (#15269) üzenetére


7Sony7
addikt

Jó lesz ez. Muszáj leszek így csinálni, mert megint nincs annyim, hogy megvegyem a következő tankot, és tényleg, a javításokkal nagyon megy a lóvé.

Ok, megátom mi lesz, évek óta nem volt kékhalál a gépemen, hátha csak valami múló dolog.

-

(#15271) KROK640 válasza 7Sony7 (#15270) üzenetére


KROK640
veterán

Ismerős. Nekem is míg erre nem jöttem rá, emlékszem egyetlen ágat húztam a németet, és 4.3-nál jártam. Mivel tele voltam stock gépekkel minimális harci sikerek jöttek, a javítás meg nagyon drága volt. Egyszer még valódi pénzért SL-t is kellett vegyek. Akkor jöttem rá, hogy ez hosszútávon nem lesz tartható, hogy én havonta X ft-ot SL-re költök a játékban, akkor inkább hagyjuk.
Aztán próbáltam azt, hogy 1.0-ás gépekkel játszok egy csomót, összelövöm azt az SL mennyiséget amivel kivihetem nagy presetet, ha kijött egy modifikáció akkor megtudom venni, meg 1-2 körre kitudom vinni a presetet. Rájöttem, hogy ez az elképesztően lassú fejlődés kulcsa. Szerintem sokat elárul, hogy az első 15 hónap alatt 4.3-as BRig jutottam egyetlen (a német) ággal. Aztán rájöttem erre a javítás kikapcsolásra, plusz elkezdtem újabb ágakat, hogy amikor 1.0-ás ingyenes gépekkel megyek ki, akkor annak legyen értelme is (legalább azok is fejlődnek) így kezdtem másodiként az USA-t, majd az oroszt, aztán az angolt, és a japánt. (akkor még csak ennyi nemzet volt a játékban).

Szóval szerintem játsz így. A másik nagyon fontos dolog, hogy a személyzetnél a javítást (javítás rangja és sebessége) húzd fel a lehető legmagasabbra. Ugyanis ha gyorsabb a legénységes javítási idő, akkor az SL mennyiség kisebb időre oszlik el. Tehát ha van egy géped ami 10 óráig javulna, de legénységgel feljavítod 4 órára, és utána 4 óra múlva kivinnéd, akkor a javításnak nem a 60%-át fogod kifizetni, hanem csupán a 20%-át.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15272) BerserkGuts válasza 7Sony7 (#15270) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Milyen fiokkal játszol? Free vagy prem?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15273) BerserkGuts válasza KROK640 (#15271) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nem olyan vészes végig lehet vinni tankot ha csak 1 ággal foglalkozol már megvolna rég a német de előtte belekezdtem az oroszba is ezért nincs kifullozva 4hónap alatt a német.

Csak egy dologgal kell foglalkozni meg azért a prémiumra nem kell sajnálni azt a havi 3000ft-ot kb.
Persze vettem pár prém járművet de lehet fölösleges van olyan talizmán is ha jobban megy egy járművel akkor érdemes lehet azzal játszani de igazából nem muszáj mert 7.3-ban nincsen semmi ilyenem és mégis eljutottam a 11.3-as leo-ig.
Repcsiben ugrottam előre egy prém bombázóra mert nincs nagyon más megoldás nem érdekel a repülős része a játéknak így szárazföldiben jól jön ha magas tierben is van valami ami hozza a fejlesztési pontokat normálisan.

Egy darabig havonta vettem meg aztán jött most a leárazás inkább megérheti ha egész évben ezzel játszol.

ez a fölös orosz kalandozás innen kuka 27másodperces töltési idő vicc

Már írtam most érezni hogy vissza vettek a fejlődési pont osztogatásából mert átlag 7-8 killem mindig megvan ami kb top 2700-3000 pont körül szokott lenni és erre adott mindig 5000+ fejlesztési pontot (ritkán 7-8000) de most már alig adja inkább 3-4000 ami jön csak.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15274) Francia91 válasza BerserkGuts (#15273) üzenetére


Francia91
veterán

"ez a fölös orosz kalandozás innen kuka 27másodperces töltési idő vicc"

Semmi gond nincs a ruszki 122-es ágyúkkal, ha tudod a játékmódját, k*rvajól használhatóak ;)
Legalábbis Reálban biztosan, csak Reált játszok. Mai napig szeretem az IS-2-est és T-44-122-est. Ász legénységgel és kimaxolva azthiszem 22 másodperc körül van a töltésem. Az ágyú miatt megvan a saját játékmódjuk ezeknek a tankoknak, de minden pályán jól használhatóak a töltésidő ellenére, ha rájössz a módjára

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#15275) 7Sony7 válasza KROK640 (#15271) üzenetére


7Sony7
addikt

Ok, köszi- Én négy nemzettel játszok, 4-5 br körül. Megpróbálok mostmár a személyzet javítási sebességére koncentrálni, de amúgy ez a személyzet fejlesztés nagyon lassan halad, nem tudom miért.

BerserkGuts:
Free vagyok. Tulajdonképpen csak kipróbáltam a játékot, aztán itt ragadtam. :)

-

(#15276) BerserkGuts válasza Francia91 (#15274) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Aha jön a csigazabáló(francia) 4másodpercenként lő nem sok esélyed lesz ;)

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15277) BerserkGuts válasza 7Sony7 (#15275) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát freeben meg így összevissza akkor kb 4-5év lesz mire lesz neked 11.3
haverom is már 6 évet játszott de sose volt neki :DDD azóta abba hagyta pedig még klánjuk is volt.

Szerintem megéri a havi prémium az árát az úgy nem sok kb 3000ft.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15278) aradebil2 válasza BerserkGuts (#15277) üzenetére


aradebil2
senior tag

Ma élesedett at economy update, ősszel jön az RP változtatás, szóval hátha gyorsulni fog. + Csomó vehicle visszakerül folderbe hál istennek.

(#15279) 7Sony7 válasza BerserkGuts (#15277) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem szempont az, hogy végigjátsszam. Tök jól elvagyok alsóbb szinteken is. Úgy értem, eddig, ha fentbb léptem, és láttam, hogy húdejó tankom van, beléptem azzal a tankkal az első csatába, azonnal sz@rrá lőttek. Szóval, ha fejlődök, az elllenség is fejlődik. Annyi, hogy szereném a legénységet fejleszteni, meg egy-két tetszetős tankot megvenni. Ma pl viszamentem 1.7 br-be lazulni. Tök poén volt. :) Így is sokat vagyok a gép előtt.

[ Szerkesztve ]

-

(#15280) BerserkGuts válasza 7Sony7 (#15279) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nekem alapvetően a modern tankok voltak érdekesek T-72 stb... mert wot-ból már ismerem a többit.

Bár itt a reaktív páncélzatot hamar szétszedik kipróbáltam T80UK-t aztán láttam az orosz vonal nem olyan jó itt mert a leo-nak jobb átütése és felső páncélja van amikor beállnak egy jó kemping helyre nem lehet kiszedni.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15281) KROK640 válasza 7Sony7 (#15279) üzenetére


KROK640
veterán

Már 4.3 körül kirajzolódott az első fámnál, ugyanez, amit leírsz! De most 8-9-es BRen (repülőnél, de szerintem ugyanígy igaz tankkal és hajóval is), hogy igazából minél magasabb szintre érsz, annál nagyobb sz0pás a játék, sőt, konkrétan arra inszentivizál, hogy maradj alacsony BR-en.
Egy fullos és egy stock (modifikációk nélküli) gép között (mindegy, hogy repülő, tank, hajó --> továbbiakban gép) óriási a különbség!
A stock gépek szándékosan le vannak gyengítve, egy 4.3-as totál kifejlesztetlen gép feltétlenül nem hozza egy 2.3-as teljesen kifullozott szintjét (pláne ha a személyzet egyéni képzettsége is magas rá).
Minél magasabb szinten vagy, annál több LB (lihgtbulb vagy XP) kell a modifikáció kifejlődéséhez, ám arányaiban (pláne prém nélkül) nem nő annyira az LB gain. így 8-9-es BRnél már többszáz meccs mire egy gépet kifullozol, vagyis többszáz teljesen szar, és részlegesen szar meccsre vagy ítélve, amit gyakorlatilag "felfelé" játszol, mert egy 9-es BR-es gép modifikációk nélkül sokszor 6.0-át sem nagyon ér, a játék viszont 9.0-ába sorol.
Az nem tudom h nálam sajátosság-e, hogy rendszerint fullos gépeket kapok ellenségnek, olyan fegyverekkel és megoldásokkal, hogy csak pislogok, plusz ha teheti 1-1.3-al még amúgyis feldob, hogy garantáltan elmenjen a kedvem attól, hogy egy bizonyos BR felett fejleszteni akarjak! Ez úgy általánosságba vége 5-6os BR felett válik erősen kezelhetetlenné, ezért is láthattad a videón, hogy négy techtree kivételével mindenhol 6.0 vagy az alatt vagyok, de kettőben 6.7 és 7.7, kettőben 9.0 környéke, de ezekkel a fákkal is jellemzően maximum 6.0 környékén vagy lejjebb játszok. De a legjobb, az 2.3BR és alatta. Pontosan ezért jó ideje már nem is igyekszem "felfelé", mert sajnos nem szórakoztat, csak idegesít. Ezért nagyjából 4 éve el is engedtem azt, hogy én 10.0 meg e feletti BRen valaha is rendszeresen játszogatni fogok.

Ezért is bosszant, hogy folyamatosan felfelé fejlesztik a játékot, mert sorozatosan jönnek ki patchek, sok új géppel úgy, hogy engem nem érint, mert tudom, ha nekiállnék szívni ezerrel akkor is 2-3 év napi több óra játékra lennék ezektől a gépektől, pláne ha nem csak elérni, hanem használhatóvá tenni is akarom őket. (itt nyilván arra van szorítva a játékos, hogy euroért vegye meg a gépeket)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15282) KROK640 válasza BerserkGuts (#15277) üzenetére


KROK640
veterán

El vagy tévedve valamennyire, bár vannak kitétek, így talán igaz is lehet amit írsz.
8 éve 6 hónapja és 18 napja játszom játékkal, egy darab féléves szünetet beiktatva, gyakorlatilag mindennap (volt, hogy csak 10-20 perc, volt, hogy 10 órát). Ezidőben 4,5 év (gyakorlatilag félidő) alatt folyamatosan megszakítás nélküli prémem volt, de előtte is több hónapos foltok előfordultak. Tisztán nyugodtan beszélhetünk 5 év prémről...
így van a német ágon egy darab 11.0-ás, egy darab 10.7-es és egy darab 10.3-as gépem.

Azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy az összes fát húztam, nem csak egyet.
Illetve amikor én kezdtem a játékot, akkor a német fán még a ME262-esek (6.3 ; 6.7) majd később a HO229V3 (7.7) volt a csúcs, a vége. Emlékszem mikor ezek megvoltak, akkor a "semmibe" mentek az LB-t mert nem volt mit kifejleszteni. Ezért is nem sietek nagyon a gépek kihúzásával, mert ha eléred a fa tetejét, akkor az LB "elszáll".

Ha ma kezdenék, mai tudásommal és prémmel, akkor lehet, hogy 4,5 év alatt elérném a 11.3-at, pláne egy fával, de, hogy túl sokat nem szórakoznék az is biztos. Maximum fizetésért kezdeném előről.

3000ft / hó prém az évente 36000ft. Az nem kevés. Sok évig ki tudtam grindolni az eventekkel félévente, de aztán tavaly óta nem megy. Valamit állítottak, plusz az 50% OFF 30 lett, így már hiába toltam napi 6-7 órát az eventet nem jött össze. Tavaly ősszel még vettem prémet pénzből idén tavasszal viszont azt mondtam, hogy nem, nem fogunk ebből rendszert csinálni, nem szeretném azzal "jutalmazni" a kapzsiságukat, hogy akkor most már a sok óra grind mellé még meg is veszem a drága prémiumjukat.
Innentől kezdve szerintem most már évekig "free" fog jönni, mert a kacatos eventet se lesz úgy kedvem nyomni, hogy tudom, hogy esélyem sincs összeszedni egy ingyenes féléves prémre a GJC-t.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15283) 7Sony7


7Sony7
addikt

Na mindegy srácok, a lényeg, hogy egy-két változtatás ráférne a játékra. Viszont, ha jól látom, a grafika javult valamennyire. Legalábbis a téli pályán már pustol a hó frankón. Mondjuk pont nem látok tőle semmit... :) De hát ez van. Ja, a napos városnál a sivatagban meg esik az eső. :D

Van kb 1,5 millió bulb-om. Mire jó az? Azt mondja átváltható fejlesztésre, de mikor váltanám, nincs elég arany sasom. Persze, hogy nincs, 0 van. De akkor miért mondja, hogy átváltás ingyenes?

-

(#15284) KROK640 válasza 7Sony7 (#15283) üzenetére


KROK640
veterán

Kétféle lightbulb van a sárga és a kék. A kék ami azonnal fejlődéssé alakul, a sárga ami felmegy oda a felső sarokba, az egyfajta "adó". Lejön a megkeresett kék lightbulbokból. A sárga lightbulbot be tudod váltani fejlődéssé, maja a sárga LB ingyenes (hiszen korábban vonta le tőled), viszont csak aranysassal váltható át, ráadáasul iszonyúan rossz konverziós rátával. (egy-egy mofiikációért egy prémium Tier V gép árát képes lekérni, gondoskodva arról, hogy bármennyi aranysasom is legyen soha ne jusson eszembe ezt használni).
Az, hogy az átváltás ingyenes egy nagy félrevezetés, még ugyan drága!

Ami a grafikát illeti időnkét a levegőben is van fejlődés, de a gépigényben is :
2015-ben Core I3 4330 (2C4T, 3500MHZ), 8GB RAM, GTX950 2GB, a játék movien ment 250-282FPS-el.
2020-ban Core I3 4330 (2C4T, 3500MHZ), 16GB RAM, GTX950 2GB, a játék highon ment 40-50FPS-el, durva beesések 1FPS-re is akár
2021-ben Core I5 10400F (6C12T, 2900MHZ), 16GB RAM, GTX950 2GB, a játék highon ment 50-60FPS-el, de néha voltak durva beesések, 10-20fps-re.
2023 jan : Core I5 10400F (6C12T, 4000MHZ), 32GB RAM, RTX3060 12GB, a játék movien ment 500-650FPS-el. :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15285) 7Sony7 válasza KROK640 (#15284) üzenetére


7Sony7
addikt

A sárgát nem tudtam mire jó, de akkor nem foglalkozok vele.
Én még a "múzeumi" gépen játszom, csak vettem bele egy 1050Ti-t, ez sokat segített rajta. Viszont 40-70 fps megvan közepes beállítás+bekapcsoltam valami ssa-t asszem.

-

(#15286) BerserkGuts válasza KROK640 (#15282) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Szerintem havi 3000ft nem olyan sok annyi minden másra elkölti az ember a sokszorosát is akár aztán azoknak sincs sok értelme xD.
Wothoz-képest ez a játék olcsó is :DDD ott karácsonyi ládákra költenek 75.000ft-ot vagy egy darab tank megszerzésére én annyit nem áldoznék rá azért.
(Meg ott kötelező már fizetni pedig én goldammot se vettem 10évig meg nem költöttem a játékra mert béta óta játszottam de annyi változást hoztak folyamat hogy nem lehet érvényesülni ezért is hagytam abba.)

Hát én minél előbb elakartam érni mert a modern tankok érdekelnek és nincs sok vetélytársa a tanos játékokban nem olyan széles a paletta mint lövöldözős fps-nél cod fortnite stb... van milliószámra konkurencia de itt nem sok.

Szóval nekem 4 hónap volt mire elértem egy 11.3-as leóA5-t ami még nem fullos bár írtam ha nincs az orosz félre siklás akkor meglenne.
Viszont most már nem adja olyan jól mert idáig kb 30 meccset mentem és megvolt egy nagyobb fejlesztés ami 150.000 körüli szóval jól haladtam szerintem.
A sárga free fejlesztési pontokból van milliószámra de azt nem fogom pénzért váltogatni az elég drága buli.
A fokozókat azokat kaptam meg vettem is de mint kiderült akkor jobban szívat mert többször vagyok a vesztes oldalon. :DDD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15287) KROK640 válasza 7Sony7 (#15285) üzenetére


KROK640
veterán

Megnéztem az adatlapodon a géped, és akkor láttam, hogy nincs az adatlapodon a géped, így nem tudom sajnos, hogy a múzeumi gép mit takar :(
De egyik haverom C2Q-val játsza, ULQ-ban (legalacsonyabb beállítás mindenre) és már úgyis röcög neki, ugyanazon a gépen 3-4 éve még low/medium közötti beállításon is stabil 30FPS volt.
De hát nem csoda, hiszen azért a grafika is fejlődik folyamatosan.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15288) KROK640 válasza BerserkGuts (#15286) üzenetére


KROK640
veterán

Na, az ilyen emberek miatt életképesek azok a cikkek amik így szólnak "10 dolog amit ha nem csinálsz, akkor sokkal több pénzed lesz" és társai.(az ilyen cikkekből kiderül általában, hogy 9 ellenjavalt dolgot nem csinálok :D )
Ennek ellenére jó, hogy vannak playerek akik így fogják fel, mert ebből él a játék. És mivel könyörtelenül és teljes mértékben online modellre támaszkodik (ha nincs szerver a hangárig sem jut el, de még próba repülni sem tudsz), így addig van játékunk ameddig elegen gondolják úgy, hogy "az a havi párezer rosszabb helyre is elmegy". Utána, ha kihúzzák a szervereke, minden amiért fizettünk, minden amit évek alatt több ezer beletett órával elértünk megy a levesbe. (egyébként ez a tudat mostanában alaposan elveszi a kedvemet attól, hogy komolyabb célokba kezdjek a játékon belül -- mondjuk az, hogy ott szivat ahol ér, az nem segít).

A WOT egy undorító szar, anno vagy 10 éve én is játszottam, vele aztán mivel tankos volt nemfogott meg a WOP helyett meg mára WT jött. Aztán láttam pár havert, hogy a csak gold/prémium ammoval lehet érvényesülni elv miatt talicskával hordják a pénzt a játékba, így már pláne nem érdekel.

Amúgy sokszor leírtam már de most is megteszem : A WTnek a repülős része a szerencsére, a tankok felől szerintem egy hét alatt elfelejtettem volna, a hajók felől fel se rakom... a repülős rész viszont egy elképesztően hiánypótló játékot csinált belőle, aminek ma sincs párja. 2015-ben alig hittem a szememnek mikor megláttam, rögtön kedvenc lett, annak ellenére, hogy frusztrált, hogy nem mehetek egyből olyan kedvencekkel mint a BF109-ek FW190-ek, vagy ME262 (ami akkor a fa teteje volt) mivel ezek nekem makettban is megvoltak, ezekbe akartam beugrani rögvest! (mondjuk akkoriban mg belső nézet sem nagyon volt, csak pár gépnél, a bombereknél pl nem volt műszerfal, de vadászoknál is előfordult a "hiánypótló pilótafülke" ami egy általános stock műszerezettség volt, nem hasonlított a gép valódi fülkéjére és a műszerek sem működtek...

Most meg úgy vagyok vele, hogy nem fogok azért "jutalmazni" azaz prémet venni pénzért, mert állítottak az eventen, csökkentették az akciót, és akokr nicsak, többen vesznek prémet. Ennek az az üzenete, hogy szép lassan feszítsék a húrt, és emeljék az árakat. Nekem ez most (a elmúlt félév gazdasági helyzetének fényében) NEM fér bele. :(
De nem is sietek sehová, hiszen kb minden fán elértem azt a szintet ami érdekelt, meg ami még játszató...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15289) 7Sony7 válasza KROK640 (#15287) üzenetére


7Sony7
addikt

Jaa, beszéltük mar amúgy. Q9400, 5Gb ddr2, meg akkor még Gt1030 volt, most meg 1050Ti. Viszont a mon felbontás csak 1400*900.

-

(#15290) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

En most kezdtem játszani ezzel,kb másfél hónapja..
Nemet vonalat huzom, mar van tigris2 meg panther A talán es minden ki van maxolva a tigris 2 kivételével. Rafekudtem a realisztikus szarazfoldire, mert ott jol adja a penzt es a fejlesztésű pontot is..15 nap premiumot vettem eddig. A wows után kicsit felüdülés volt, de most itt br7 környékén ugyan az van mint abban. Mindenki campel valami mögött, pontfoglalas az ritka, ha valakinek mégis sikerül akkor valószínű az a csapat győz.. Repcsi leszopat többnyire ha nem segg aki benne ül.. AA meg kb jo ha van de mintha nem lenne..
De azt en is észrevettem ha használok valami sl vagy fp boostert akkor nagyon semmit nem ad be, akkor nem akad a critikus találat, azonnal eltörölnek... stb ha nem hasznalok akkor jobban celzok.. :DD
Amugy 4k full full grafikan szep 120 fps mellett.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#15291) BerserkGuts válasza Kolbi_30 (#15290) üzenetére


BerserkGuts
őstag

A játék mechanikával van baj rendesen itt is.

Semmi értelme bázist foglalni számolgat magának valamit ami úgyis tök mindegy mert az az oldal nyer aki több kill-t szerez.
Sokszor volt olyan hogy már a foglalási csíkot végig a mi csapatunk csinálta az egész meccs alatt, de elfogyott az ember a végére és hirtelen ez miatt a kis nyúlfarknyi kb 1000pontjukkal megnyerték miközben mi 10ezervalamennyivel vezettünk, de ha nincs már több tank=játékos a játékban hamar vége lesz.

Meg ugye van aki repkedni szeret az sok pontba kerül és ha elbassza elfogy a pont amivel újjászületsz a tank ára is felmegy szóval 2x repülőre költi már aki ügyes és ennyi azzal nem foglalt semmit.

Aki nem ügyes hanem béna annak a szokásos:
1 amikor befut a ligh-tal vagy gyors tankkal a capre esetleg spotol vagy killt is szerez
de már repülőzik az első percekben és kilövik na ők ennyit játszottak.
Sokat ér vele a csapat és így lesz oldalanként egyre kevesebb ember.

Meg sokan mennek csak 2 kört mert látják bukó a meccs kár időt pazarolni de ők legalább nem 0-ások.
Bár már kezdem érteni miért teszik mert nem egyenlőek az oldalak van amikor a vesztesre rak = az ellenfélnek jobb kempinghelye van és ha nem nyomik kihasználják aztán könnyű győzelem lesz.

Megfigyeled van amikor a végére marad kb 3-4 ember aki kitartó és eldönti a csatát kivétel amikor 12-4 az állás akkor történik a jöttünk láttunk győztünk effektus végig mennek a pályán és rövid meccs lesz bár ez a több A B C foglalósra igaz mert gyorsabban lenullázza a számolgatást.

Szerintem értelmesebb lenne egy támadás védés ahol a védők mindig visszább lennének respawnolva mert teljesen unrealisztikus amikor puff oda beszületik eléd meg csak jönnek a vágóhídra.

Na meg valami értelmet adnánk a foglalásnak persze jó hogy tudsz crew-t "javítani" de még lehetne több dolgot belerakni hogy aki foglal az többször újra éledhet cserébe.
Meg beraknám a repülőteret is ha elfoglalták akkor van repkedés addig köszi nem kell + benzint is kéne foglalni mert nem repülsz vagy tankozol szóval összetettebb játék lenne akkor több feladattal hogy ne 1 helyre lehessen kempingezni ami megöli a játékot.

Bár szerencsére ez még így se a wot ahol a ringasd a tested bébi tank táncoltatás van előre hátra és az egész erről szól hogy egy kempinghelyen ki hogy tud táncikálni.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15292) KROK640 válasza 7Sony7 (#15289) üzenetére


KROK640
veterán

Jah tényleg! Hát ez nem egy mai darab... Érdekesség, hogy a CPU-d mostanság viszonylag drágán eladható, kb ingyen lehetne egy upgradeed egy 4th gen I5-re amennyiben NEM brand géped van.

Úgy látszik lassan teljesen kuriózum vagyok azzal itt, hogy csak én repülőzök.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15293) 7Sony7 válasza BerserkGuts (#15291) üzenetére


7Sony7
addikt

Ezt bekeretezve ki kellene tenni valahova... Teljesen igaz!

-

(#15294) 7Sony7 válasza KROK640 (#15292) üzenetére


7Sony7
addikt

:) Sajnos brand HP. Tervben van a csere, csak már úgy hozzámnőtt... :D

Mikor valaki lebomáz, mindig mondom, hogy remélem nem Krok az. :)

-

(#15295) KROK640 válasza 7Sony7 (#15294) üzenetére


KROK640
veterán

Ajjjaj, azt mndjuk nem nagyon lehet eladni, de ha hozzádnőtt, akkor M-zárolva letárolva megtarthatod.
nekem is van egy Core2Duo-m itthon, igaz most szét van szedve, de elcsomagolva dobozkba. Egy másik gép (4th gen I3 4170, 16GB RAM, GTX960 2GB, 120GB SSD) meg egybe becsomagolva és letárolva.

Nem szeretnél ilyen képet? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15296) 7Sony7 válasza KROK640 (#15295) üzenetére


7Sony7
addikt

Á, egyszerűen lusta vagyok összeválogatni. Kellene ház, meg táp is, én meg heteket rágódok az ilyesmin, most meg nincs hozzá kedvem. Tegnap átkapcsoltam "filmszerű" re, 40-50 fs-el viszi. Míg ez a monitorom van, elvagyok.
Ja, ilyesmi képem nekem is van, csak azt írja: "Repülőgép megsemmisítve" :D

[ Szerkesztve ]

-

(#15297) Francia91 válasza KROK640 (#15292) üzenetére


Francia91
veterán

"Úgy látszik lassan teljesen kuriózum vagyok azzal itt, hogy csak én repülőzök."

Én 2013 februárjában kezdtem, nyilván repülőzéssel, top jetekig kihúztam sok nemzetet.
Bombázóval szerettem menni Reálban (és többi géppel is csak Reálban játszottam a kezdeti 1 év Arcade-ot követően), de amikor nerfelték 4-5 évvel ezelőtt a bombázók lövészeit, és onnantól egy kalap sz*rt sem érnek, ott felhagytam a repülőzéssel. Ott kezdtem ráunni, amikor a japánoknál az N1K-2 meglett, akkor 6.3-as gép volt, és berakott R2Y2-esekkel egy csapatba. Azok 3 ezer m magasságból indultak, 5 km-rel előttem, és ugyebár jetek, minden killt elvittek a pár propelleres gép elől.... Ha B-29-essel jöttem be, spawnolás után 30 másodperccel ott voltak az R2Y2-esek a bombázómnál, és egy laza sorozattal ingyen kill voltam... Spawn után fél perccel, tehát bejöttem ingyen killnek, és kapásból -30k....
Jónéhányszor repültem szimulátorban is bombázókkal (A-26C Invader, B-25 és B-17), amíg a lövészeket nem nerfelték, tök jó volt, bombázás mellett volt 2-3 killem a lövészekkel (azon az egy legénységi helyen, ahol a bombázókat használom, fullosra vannak fejlesztve, de ha akció van, mindig átülök a lövészekhez, és én osztottam az ellent, elég hatásosan a nerfelésig)
Amíg a B-57-es jet bombázó 7.3-as és 7.7-es volt, tök játszható volt, magasról kezdtem, jet léte miatt tudtam vele mászni, és bombázni, Reálban 40-50 ezreket hoztam meccsenként. Ez tök jó volt, amíg fel nem b*szták 8.0-ába, és onnantól már 2-3 km-ről hatásos rakétákkal ingyen és tehetetlen célpont vagyok mindenki számára :U
Időnként most is bemegyek attacker vagy kisebb bombázóval (B-25, A-20G), de továbbra is sajnálattal veszem észre, hogy amíg a lövészekkel hatásosan megtudtam védeni a gépet korábban, a nerfelés óta az első kósza szellőtól és tölténytől megpusztul a lövészem (amin Expert képesítés van, és az összes lövész fullra van húzva....), és megint egy fasza ingyen célpont vagyok a második másodperctől....
4.0-áig repcsizek vadászokkal még ma is, az a BR teljesen játszható, fentebb a pénz beszél.

De ráuntam arra, hogy mióta a Gaijin átállt a pénzéhességre, azóta a lövészeim semmit sem érnek, egy papíron kurva szarul forduló prémium P-47 és P-63 lefordulja a Spitfire gépemet (nem vagyok hülye repülős, tudok jól repülőzni), stb....

Bár nyilván ennek a felét sem tapasztalod Arcade-ban, én csak bő 10 ezer meccset repültem Reálban, meg kb 80-at szimulátorban. Sok más Reálos is ezekért hagyta ott a repülőzést

Sok jó meccsem volt, és nem voltam szar repülős:
Bf-109-essel
Spitfire géppel Yak-9-essel táncolgatva
Spitfire szinén
A-20G-vel rengeteg jó meccset mentem anno
B-25-tel 5-6 killeket hoztam meccsenként a földi célpontok mellett

Azért vagy lassan egyedül ezzel, mert Arcade-ot nyomsz, és ott nem nagyon veszed észre azokat a dolgokat, amiket Reálban leépítettek az utóbbi pár évben.
Valamint én már az első jeteknél tartottam több ezer Reál meccset követően, mikor Te beregisztráltál a játékba, akkor már kezdődött a repülős rész leépítése (nehogymár bombázóval lehessen jól keresni véletlen, ha valaki tud lövészeket kezelni :U )

Ha picit visszakeresel, láthatod, hogy korábban eléggé élt a repülős rész, sok más fórumtárssal squad-ban mentünk Golden Wager meccseket, és sok közös repülésünk volt. Jó társaság volt, jó meccsek voltak, de ami jó, azt le kell építeni, nehogymár a pénz helyett játékélmény legyen.... :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#15298) KROK640 válasza 7Sony7 (#15296) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez a legkevesebb, írsz egy összeget, aztán megnézem, hogy mi lehetséges abból :)
De egyébként erre külön topic is van. :)

Itt is azt írja, hogy repülőgép megsemmisítve :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15299) KROK640 válasza Francia91 (#15297) üzenetére


KROK640
veterán

2015 január 2-án kezdtem. :)
Reálban csak bomberrel szeretek menni, egyéb gépekkel (különösen csapásmérővel) nem.

Az utolsó jó patch egyébként az 1.69 volt, mikor jöttek az olaszok is. Ha vissza lehetne állítani a játékot oda állítanám vissza (bár sajnos azóta pár jó és hasznos fejlesztés is eltűnne akkor :( pl amit imádok, hogy végre mneglehet nézni a harcifeladatokat játszma közben is!). Utána emlékszem, hogy a bomberek véeken át egy lövés darabokra hullanak tipusúak voltak, az RB-t ekkor nagyon hosszú időre otthagytam, de az AB sem volt jobb, csak vadásszal érte meg kimenni. Ez hamar divat is lett a közösség szintjén, a játék a régi Airfix Doghfihghter (1999) szintjére butult. Ekkoriban erősen gondolkodtam, hogy ott is hagyom, de hosszú telefonbezsélgetések, és podcastok hallgatására kiválkó volt, hogy ne az óres képeryőt bámuljam, hanem csináljak is valamit. Kb ez entete meg a játékot, akkor már másodjára. (egyszer már 2015 őszén is majdnem otthagytam, ez meg 2018 körül volt)

Kipróbáltam a szimo-t is, de nekem borzasztó hosszúak és unalmasak voltak a meccsek, így 2-3 után végleg felhagytam velük.

Igazad van sajnos sok gépet b*sztak fel és tettek használhatatlanná. Elég ha arra gondolok (B57 is) amit a TU4-essel cisnáltak! 6.0-ából feldobták 8.0-ba!! Azóta képtelenség volt vele bármennyi pontot is összeszednem, ugyanis bespawontam és olyan messziről, hogy nem is láttam (a lövészek pláne meg se nyikkantak) kirakétáztak. Javítási ktg meg mínusz. Az utolsó 10 meccsében egy grammot nem tudtam vele bombázni, akkor végleg kikerült a presetből. A Gajin-t ez nem izgatja, évek óta 8.0-án van, nekem meg egy újabb repülő, ami biztosan soha nem lesz kifejlesztve, és jó eséllyel soha többet használva sem.
De észrevettem (nekemis sok bomberen van 75-ös expert lövész és személyzet), hogy az autiomata lövészek maximum egy célpontot lőnek ki, a másodikat már biztosan nem, azt mabuálisan kell.

"egy papíron kurva szarul forduló prémium P-47 és P-63 lefordulja a Spitfire gépemet" - sajnos ezt én is tapasztalatam, hogyolyan gépek fordulnak le, hogycsak lesek. Ez bizony AB-ben is előfordul. Bár azt megjegyzem, hogy most szerintem az AB az élhetőbb, nekem legalábbis határozottan.

"mióta a Gaijin átállt a pénzéhességre" - sajnos ezt nagyon észre lehet venni, fentebb is írtam, amit akacatgyűjtügetős eventtel si csináltak tiszta szégyen! Napi 6-8 óra játékkal nem tudtam összeszedni félév prémre, ami korábban úgy ment, hogy malardt pár GJC még skinekrei s. Jah és a félév prém 50%-a volt acél mert ugye leárazás, de 1 éve beveztték, hogy az is csak 30%, ezzel még esélytelenebb lett, hogy összegrindoljak a prémre. Talán ha 2-3 eventet(1,5 év) megcsinálok, majd kijön egy félév, de úgy, hogy nem az instant prémért csinálom, nem lesz kedvem hajtani, szóval a 2-3 event inkább 4-5 lesz... Hát akkor most pár évig free leszek, istenem, maguknak akarták. Mert 5-10 eurot még belepótoltam volna, de nem úgy, hogy a belem kijátszom a helyéről, és akkor még 10+ ezer ft ...

Azt vettem észre, hogy ABben 6.0 felett egyébként is elérkezik egy határ, és alig játszanak, mert lentebb 1-2 perc alatt van game (ha keresi a legszarabb játékot, akokr 4-5 perc, de ez tény, ha sokáig keresi mindig irgalmatlan sz0pás lesz a meccs, ezért újabban rászoktam arra, ha 3 perc alatt nincs meccs, akkor megyek már BR-t tök mindegy, hogy mit akartam). 6.3 felett viszont általánossá válik az 5-10 perces keresési idő, 9.0 és környékén pedig bőven előfordul már a 10+ perces várakozási idő is :(
Ezekben a Brekben pedig fullstock gépekkel RBbe kimenni még 3 feles pálinka után is idegesítő kiemnni, ráadásul netto SL pocsékolás.

Emlékszem, hogy régen volt közösség, 2018-2019-ben a klánommal akármilyen wagereket lehoztunkm imádtam a legjobb osztag és társait, emlékszem, hogy egy délután simán összelehetett halápolni a megfelelő fogadásokkal 500-1000 de akár 1500GE-t is. Egy délután! (De a rekordom 4000GE volt egy nap alatt! - az 30-35 eur)
Ma már nem tudok összeszedni négy embert ehhez .... :( Egyáltalán ahhoz se, hogy együtt repüljünk :(
Sajnos sokan gondolják úgy, hogy a játékélmény helyett már a pénzre mennek.
Talán az elégedetlen hangoknak köszönhető az is, hogy pár napja beszántották a hivatalos fórumját is a játéknak, bár mostanra lett valami erőtlen próbálkozás, de full átláthatatlan az egész!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15300) 7Sony7 válasza KROK640 (#15298) üzenetére


7Sony7
addikt

Ha oda kerülök, lehet rád írok.

"Itt is azt írja, hogy repülőgép megsemmisítve" - Na jó, ezzel nem tudok vitatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.