Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Malibutomi válasza CHaooSS (#7949) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hagyjuk mar ezt, nem kell sajnalni szegeny T64B-t, amint kicsit tobb lesz, es meglesz a jobb loszeruk is roflstompolni fognak siman.

Challengernek is van ketfele APFSDS loszere, megis mit kap alapnak egy olan APDS-t ami meg a T64A-t sem tudja atvinni...azzal kell grindolni.

Cukormazazhatod megy egy darabig, a lenyeg nem valtozik, a T64B-t olyan erosre csinaltak amennyire lehet (jopar statja ugye BV igazabol), a tobbit meg amolyan ex-has alapon ugy hogy pont ne ne legyenek igazan ellenfelek neki...lasd Chally loszer pont annyira lett gimpelve az atutese hogy ne tudja atloni a T64B-t

[ Szerkesztve ]

(#7952) Francia91


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7953) Tactical válasza Francia91 (#7952) üzenetére


Tactical
tag

Ha meglesz az M1, akkor szerintem komoly pénzügyi gondjaink lesznek.

A legutóbbi játék egyenlege (prémiummal):

MBT-70, egy pontos foglalás a sivatagban, a csapat veszít.
0 halál 6 tank kilövés egy asszisztálás. 5023 ezüstoroszlán.
Ha kilőtték volna az MBT-t, akkor mínuszba ment volna át.
Az M1 Abrams javítási költsége kifejlett állapotban kb. 15.000 lesz.

Szerk: Most nézem csak, hogy csak AB-ben, RB-ben jóval olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#7954) Malibutomi válasza Tactical (#7953) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hogy kapsz 5000-et 6 killre premiummal? En olyankor 28-30K-t kapok

(#7955) SP4C3 válasza Francia91 (#7952) üzenetére


SP4C3
veterán

Mire meglesz, addigra nem marad az idegrendszeremből semmi.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7956) Alg válasza SP4C3 (#7955) üzenetére


Alg
veterán

Egyébként ha ennyire frusztrál miért játszotok vele? De tényleg - néha én is észreveszem magamon hogy nem megy, idegeskedek, na olyankor abbahagyom, és inkább csinálok mást mert az már nem szórakozás.

Vagy átmegyek a német P-47-el állatkodni ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7957) SP4C3 válasza Alg (#7956) üzenetére


SP4C3
veterán

Mintha lehetne is vele állatkodni... Mivel tank reálban sz@rt sem ér, szétnerfelték.

Wirbel és OPwind szétszed, jön a skilless fokker, szétszed, jön hulladék balzafa halhatatlan japán gép szétszed, minden jobban fordul nála, minden gyorsabb...

A rakéták max a soviet tejeskocsikat ölik meg, a bombákkal is 1 dobásod van a 2x1000 font.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7958) Tactical válasza Malibutomi (#7954) üzenetére


Tactical
tag

Ellövöldöztem 11.000-et. Baromi nagy az a sivatag. :)

(#7959) Alg válasza SP4C3 (#7957) üzenetére


Alg
veterán

Hát ha ennyi OP gép van a játékban akkor azokkal kell játszani kicsit lazításnak :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7960) Francia91


Francia91
veterán

Ugyanaz a szopóág megy, mint eddig :U
A csapat 3 perc után már sehol sincs, nekem meg bújkálnom kell, mert csapatostul tódulnak a spawnunkra... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7961) Francia91 válasza Francia91 (#7960) üzenetére


Francia91
veterán

A mai napon csak 60 ezret buktam, így van ez jól.... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7962) maximilian4 válasza Francia91 (#7961) üzenetére


maximilian4
addikt

Részvét, ismerős szitu és égető problémája a játéknak szvsz.

Más: RB/SB esetén valóban érdemes az élsimítást teljesen kikapcsolni? Úgy értettem egy angol nyelvű videóból hogy nagyon elmossa az éleket és nehezebb észrevenni a tankokat. Jobban belesimulnak a környezetbe.

Maxi

(#7963) Francia91 válasza maximilian4 (#7962) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem alapból ki van kapcsolva, mert nem egy erőmű a videokártyám :)

Amúgy az anyagi részén is változtathatnának a Realistic résznek, mert azért odab*sz, hogy 5 killel, 1 zónafoglalással a 29 ezerből csak 5 ezer marad nekem.... Eleve itt már minden tanknak 8-10 ezer a javítása... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7964) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Imadom mikor full amcsi csapatba tesz be (ABrams MBT.)
Pl tunisia, gyerunk A-hoz...mire odaerek mindenkit kinyirtak elfogaltak..akkor irany B...de valaki foglalja A-t gyerunk vissza..mar majdnem ott vagyok, kinyirtak az illetot es visszafoglaltak...na jo akkor irany B fele..na azt mar valaki foglalja...akkor tovabb C hu egy ellenfel...Crit...assist.....na elfoglaltak C-t is..akkor ennyi...lemaradtam mindenrol

(#7965) SP4C3 válasza Francia91 (#7963) üzenetére


SP4C3
veterán

Különösképp, hogy az 1.77-es update érkeztével majdnem megduplázódott a játék gpu igénye. DirectX 9-et eltávolították... Nem lenne akkora gond, de akkor miért nem kaptunk Vulcan-hoz supportot?! Hol van már? Mindenki úgy hype-olta a DX12-t, a Vulcan meg még fényesebbnek nézett ki, de sehol semmi, pedig már 2 éve "piacon" van...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7966) Francia91 válasza SP4C3 (#7965) üzenetére


Francia91
veterán

Vissza kellett vennem nekem pl a minőségből, mert az eddigi 40-50 FPS helyett lett 30-35 FPS-em.... :U
Remek fejlesztés

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7967) SP4C3 válasza Francia91 (#7966) üzenetére


SP4C3
veterán

Játszhatatlan... Nagyon messze van a 60fps-hez.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7968) Tactical válasza Malibutomi (#7964) üzenetére


Tactical
tag

:)
Ismerős szitu.

(#7969) Francia91 válasza SP4C3 (#7967) üzenetére


Francia91
veterán

40 FPS-től már egészen játszható. Csak akkor van 60 FPS-em, ha ULQ-ra teszem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7970) SP4C3 válasza Francia91 (#7969) üzenetére


SP4C3
veterán

Kinek mi a játszható... Sokan elvannak a laggfesztivállal, de Nem véletlenül 60Hz-esek a monitorok, nem azért, hogy 30fps-sel szaggason rajta a játék.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7971) PAtr0n válasza Francia91 (#7966) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem semmi nem változott, ugyanolyan jól fut a laposon is. Plusz rákapcsoltam az új TAA-t, legalább nem villódznak a fák.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7972) Francia91 válasza PAtr0n (#7971) üzenetére


Francia91
veterán

Oké, de az hány generacióval újabb GPU? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7973) laskr99 válasza PAtr0n (#7971) üzenetére


laskr99
addikt

Dettó, TAA-val sincs kevesebb FPS minden ultra, max. Egyedül az SSAA a nagyon szaaar. Anélkül 120 :D

(#7974) PAtr0n válasza PAtr0n (#7971) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem ha egy új grafikai eljárástól lefekszik a lassan 10 éves GPU, akkor sajnos nem kell csodálkozni. Jó gép még mindig, meg a quadro sem szar kártya, de alapból nem játékra tervezték, a támogatás persze más kérdés.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7975) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na ez is megvan..

Miota megvan 10 percet kell varni csatakra

(#7976) Tactical válasza Malibutomi (#7975) üzenetére


Tactical
tag

Nekem meg az M1 Abrams. Mentem vele 3 kört.... minden kilő. Tudom, hogy nem kell tőle csodát várni, de elég gáz volt ez a három menet. Nem bírtam szemből belőni egy Jagdtigert, egy T95E1 viszont engem szemből simán kilőtt. Lényegében minden lövést bekaptam, amit rámküldtek, folyamatos javítgatás, 'oszt halál. Nem volt vicces.

(#7977) Malibutomi válasza Tactical (#7976) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A Challengert is atviszi az Object 120 siman

(#7978) Francia91


Francia91
veterán

150%-os Booster, és 500-as ping, majd kibasz a meccsből... Mekkor vééééletlen.... Érdekes, hogy csak Booster alatt történik ilyen mindig... Tegnap nem volt Boosterem, fix 60-as ping.... :U
Puszta véletlen, hogy csak Booster alatt basz ki meccsből 500-as ping miatt, máskor sosem?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7979) sith7 válasza Tactical (#7976) üzenetére


sith7
nagyúr

minden kilő.

Engem is :D

Bár most már meglett a Tiger 2, és a Panther A , utóbbinak legalább már jól forog a tornya

(#7980) laskr99 válasza Francia91 (#7978) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem aranycsaták alatt csinálta. Már egyszer jelentettem de az ISP-re lett fogva. Most volt egy másik ugyan ilyen report fent, írtam hozzá de a moderátor nem emgedélyezte úgyhogy nem jelent meg az írásom.

(#7981) Francia91 válasza laskr99 (#7980) üzenetére


Francia91
veterán

Na akkor az nem véletlen van, hogy a moderátor nem engedi...
Csak az az érdekes, hogy Booster nélkül sosem dobott ki, meg a pingem is rendben volt, amint aktiválok egy nagyobb fokozót, szinte biztos, hogy ez lesz

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7982) laskr99 válasza Francia91 (#7981) üzenetére


laskr99
addikt

Csak ennyit írtam:

Same hapoening to me, weekly 5-6 times randomly, and happened now too, and lost one try from gonden wager. I reported this long time ago, but you said it is ISP problem. BUT I do NOT have any problem with other games like Battlefield 1, Armored Warfare, WOWs, BSGO,Crew1. So it is definetly your games problem, playing other games without problem all day, but here it is do timeout..

[ Szerkesztve ]

(#7983) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na csak meg egy kiegeszites az uj tankokhoz:

A Challenger legjobb loszere nem tudja atloni a T64B tornyat sem sehol kiveve az agyunal.
Szoval sem a front plate sem a torony...az agyut is kivehetjuk ha nem agyhalott es elforditja a tornyot,

Szoval egy T64B akinek nem latszik az also lemeze, es nem agyhalott az kiloheto egy 10x2cm-es driver viewporton keresztul...ennyi. Sok sikert hozza mondju Kursk-on 1500 meterrol.

Mig o barhol atlovi a Challengert.

(#7984) SP4C3


SP4C3
veterán

USSR+GER+FR vs. US+GB meccs volt, egyik csapattárs beírja, hogy sok szerencsét, mondom neki, hogy nem lesz rá szükség, nyomja meg a tab-ot, a bias velünk van. Mit ad Isten, győztünk 2 perc alatt. A meccs után kapom az üzenetet:

:))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7986) laskr99 válasza laskr99 (#7985) üzenetére


laskr99
addikt

(#7987) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fura tgenap jo csapatokat kaptam, miota megvan a Challenger csak agyhalottakat :)

(#7988) Francia91


Francia91
veterán

Enyhén kezdem már unni, hogy 10-ből 9 reál meccsem erről szól... :U

Ezért szopom a 8-10 k-s javításokat, mert a tankmeccs kizárólag bombázásról szól.... :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7989) Malibutomi válasza Francia91 (#7988) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Top tierben most legalabb ez jobb...a csucs AA-k amin vanradar kaptak radart, jeloli nekik az erkezo gepeket es van kis segito kor is hova kell celozniuk. Ugyhogy a repcsik visszabb vettek.

Az angol AA-n persze nincs radar :)

[ Szerkesztve ]

(#7990) Francia91 válasza Malibutomi (#7989) üzenetére


Francia91
veterán

Rohadt jó tényleg... Bejövök tankkal, már a spawnon kibasznak bombával....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7991) Malibutomi válasza Francia91 (#7990) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyebkent a spawn kor sztem a a bombak ellen is kellene vedjen

(#7992) Francia91 válasza Malibutomi (#7991) üzenetére


Francia91
veterán

10 m-t mozdultam el, már b*ssza rám a tonna bombát....
Ma is 60 ezer minusz, csakmert minden meccsen egy tonna szart rámb*sznak

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7993) maximilian4 válasza Malibutomi (#7991) üzenetére


maximilian4
addikt

Az akkor nem működik, mert nekem is többször volt olyan hogy bespawnoltam és 5 sec múlva ki is bombáztak. Sőt olyan is volt h az arty szedett ki, pedig elvileg spawn védelem is járt volna és nem is lehet spawnra artyzni.

Maxi

(#7994) Francia91


Francia91
veterán

Ágyúval véletlen elkaptam a távolban :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7995) Malibutomi válasza maximilian4 (#7993) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Arty-t nem lehet a spawn kozelebe sem.

De bombazni siman lehet.

(#7996) maximilian4 válasza Malibutomi (#7995) üzenetére


maximilian4
addikt

Attól függetlenül megtörtént...
Elvileg kibombázni sem tudott volna pár másodpercel (kb. 5) a bespawnolást követően.
Illetve meccs utáni ládából most nyitottam 50k ezüst oroszlánt, ba**ott hozzáadni az egyenlegemhez. Komolyan ez egy trash játék. Nem adok neki több esélyt törlöm a picsába. Amúgy sem pálya az hogy minden meccsen azon kell stresszelnem hogy majd mennyi mínuszban jövök ki a végén.

Maxi

(#7997) sith7 válasza Francia91 (#7988) üzenetére


sith7
nagyúr

BR 6 - ban is ez megy ma :((

(#7998) Francia91 válasza maximilian4 (#7996) üzenetére


Francia91
veterán

26 meccs alatt nem tudtam plusz Lion-t szerezni, hiába van prémium fiókom... A kibombázásokkal annyi minuszt beszedek a 8-10k-s javításokkal, hogy nincs plusz Lionom.... 1.18 millión stagnálok egy hete... :U
Ráadásul ezek az új prémium Magach tankok uralják a meccseket... Érdekes, hogy ami új prémium, az mind visz mindent az első pár héten....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7999) Alg válasza maximilian4 (#7996) üzenetére


Alg
veterán

Amikor a meccsből kijössz, már forgatás előtt hozzáadja a kiforgatott trophy-t.

De ha stresszel, akkor hagy tényleg a picsbe, az már nem játék.

De ez a folyamatos sírás már tényleg fárasztó itt, néha benézek mi hír van de csak az megy hogy így szar úgy szar minden OP csak az nem amivel éppen én megyek, drága a javítás, szemét játék soha nem játszok többet vele stb.

Szóval a fenti gondolatmenet alapján azt hiszem én a fórumot fogom hanyagolni ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8000) maximilian4 válasza Alg (#7999) üzenetére


maximilian4
addikt

Tudom mennyim volt meccs előtt, és azt is tudom hogy nem adott hozzá egy szál semmit...Hagyom is, nem ér ennyit ez a hulladék. Keresek más alternatívát. Ez a játék annyira ordít a hibáktól, hogy nem érdemli azt hogy bárki az idejéből szenteljen rá.

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.