Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) hubai38 válasza CHaooSS (#8850) üzenetére


hubai38
aktív tag

Az biztosan,nem is tudom hogy mi a francnak van,tegnap farba löttem egy TIGER-2P,szépen rám forult és egy lövéssel elintézett.10-métere nem áltam töle.

[ Szerkesztve ]

(#8852) Alg válasza hubai38 (#8851) üzenetére


Alg
veterán

Nem farba kell mert attól csak menni nem tud, hanem tarkón ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8853) hubai38 válasza Alg (#8852) üzenetére


hubai38
aktív tag

Most sikerült kinyirnom egy szovjet vakarcsot,300-méteröl,pontosabban T-44-100,méghozzá frontálisan.de viszont az 50-kaliberü gépuska hangját el-cseszték.

Biztos igazad van,majd legközeleb ha találokozom egy tigrissel akkor hozom a vazlelint,elnézést kérek mindenkitöl az irotakért csak ez a játék oly sok mindent ki hoz az emberböl.De nem tudom abba hagyni.

(#8854) Alg válasza hubai38 (#8853) üzenetére


Alg
veterán

Csak arra gondoltam hogy ha a seggét lövöd meg hátulról, akkor legjobb esetben kigyújtod a motort, miközben rád fordul és agyonvág szemből, ez tök mindegy hogy német orosz vagy amcsi, mindig így működik. Ha meg a torony hátulját lövöd meg, akkor max elmenekülni tud, mert jó eséllyel viszed a loader-gunner-cannon breach-turret drive és egyebeket.

Amúgy úgy látom a topic néha kicsit átmegy "mivel lehet mit kilőni szemből célzás nélkül" vitába, pedig ennél sokkal többről szól egy-egy tank képessége és csatában való használhatősága/élvezeti értéke. Legalábbis AB-t kivéve, ahol a spotting miatt tényleg az átütés/péncél tengelyen mozog minden.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8855) hubai38 válasza Alg (#8854) üzenetére


hubai38
aktív tag

Igen igazad van sok mindenbe,ismerni kéne a tankok képeségeit mielőt harcba indulunk,nem csak az nagyobb-gyorsabb.Mit tudom én.Az tuti hogy ha az elenség csapatában megjelenik 3-4 darab szovjet harckocsi akkor már el is dölt a mecs.Gondolok én ISZ-2-ISZ-3.

(#8856) Tactical


Tactical
tag

Mentem még pár csatát....

A prémium XM-1-ek hullanak mint a legyek. Szerintem most anyázik rendesen, aki egy zsák pénzt adott érte elővételben.

[ Szerkesztve ]

(#8857) SP4C3


SP4C3
veterán

Top tier még mindig játszhatatlan. Az MBT-70 egy vicc, ezzel nem lehet kihúzni az abramst, meg adjanak már guided rocket-et, ha a foshulladék SPAA-k kaptak radart. Egylövés nekik minden. (kivéve ugye a vulcan, mert az egy fos német gané gepardhoz képest).

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8858) CHaooSS válasza Tactical (#8856) üzenetére


CHaooSS
őstag

XM-1 nem rossz csak tudni kéne használni
olyan ez mint a Ru-251, az egy rohadt jó kis gép, de a sok agyatlan instant hal vele

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8859) milkabrams válasza CHaooSS (#8858) üzenetére


milkabrams
őstag

A ru előnye az, hogy gyorsabb mint a többi 6.7-es tank, de a leo 2a4 is ugyan olyan gyors mint a prém mini abrams, így oda az előny.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8860) CHaooSS válasza milkabrams (#8859) üzenetére


CHaooSS
őstag

2A4 pont, hogy lassab mint a 2K, XM-1 gyorsabb nála. meg nem mindig mész 9.7-be

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8861) milkabrams válasza CHaooSS (#8860) üzenetére


milkabrams
őstag

Jó de mennyivel? Nincs fele akkora különbség sem mint egy T34 és RU közt, de gondolom még annyi sem mint M46 és közte.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8862) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ezekre a hangokra nem hiszem el, hogy valaki azt mondta, hogy húú ez rohadt jó lesz...

(#8863) BoB válasza v!ct0y (#8862) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem tök jó lett.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8864) BoB


BoB
veterán

Meg is van a BV, de hogy!

Kettő csatát kellett mennem összesen hogy meglegyen a 27.000 RP, mert az első csata után szerintem valami bug miatt így nézett ki (csata előtt 0 RP volt belefejlesztve):

:C

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8865) BoB


BoB
veterán

Amúgy most látom hogy nem is a T-62M1 került be a játékba, hanem a T-62M-1. Úgyhogy rakéta is van meg jobb motor is :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8866) milkabrams


milkabrams
őstag

A csapat fele azzal a prém fostalicskával megy, úgy megy be nyilacskákat lövöldöző tankok közé, hogy van összesen 300 csatája, kilövök 3 tankot majd azt veszem észre, hogy vagyunk 2-en a csapatból, a többiek megpusztultak. majd 1 hónap múlva ránézek az Abramsre, addig hanyagolom.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8867) CHaooSS válasza BoB (#8865) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szovjeteknek annyit segít ez mint halottnak a csók. 1.81-ig hozzájuk sem nyúlok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8868) Tactical


Tactical
tag

Sikerült nagy nehezen kifejleszteni a Leopard 2A4-t.

Még soha nem adott ennyi gáz meccset, mint most. A csapattársak egy része 10-20-as szintű szerencsétlen volt, aki csak behozta a prémium tankját szétlövetni, a másik fele meg szerintem telefonált, filmet nézett, esetleg szexelt játék közben... mert játszani azt nem igazán akart. Zsinórban 22 vereség után 1 győzelem, aztán megint 8 vereség, stb....

Elkeseredős, asztal csapkodós, szánalmas vergődés volt játszani, most valahogy nem is tudok örülni az új tanknak.

(#8869) BoB válasza Tactical (#8868) üzenetére


BoB
veterán

Este azért majd gyere fel játszani hogy több legyen a leopárd hús amivel etethetem a BV-met nyammnyamm ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8870) gabro0


gabro0
őstag

A Tiger II percenkénti lövési sebességét megemelték 7-ről 8-ra és kapott elsődleges lőszerrekesz mechanizmust. A 105mm-es verzió lőszere tompaszögben erősebb, hegyesszögben picit gyengébb lett. Ezek a módosítások hogyan hatnak a tankokra, próbálta valaki?

CHaooSS: Ja hogy ezentúl a toronyban mindig lesz lőszer? :(((

[ Szerkesztve ]

(#8871) CHaooSS válasza Tactical (#8868) üzenetére


CHaooSS
őstag

Te nem aludtál vagy mi a fene? 1 nap alatt 390.000 nem semmi, nekem még 150.000 az AMX-40 : (

gabro0: tiger 2 99% 1 lövés a toronyba

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8872) Tactical válasza BoB (#8869) üzenetére


Tactical
tag

Oké, de nem vagyunk egy kategóriában. :) Plusz este már én is a T64BV-vel fejlesztem a az új T-62-t.
Játszol mostanában egyáltalán? Az adatlapod szerint nem.

(#8873) Tactical válasza CHaooSS (#8871) üzenetére


Tactical
tag

"Túlnyertem" magam a németeknél talizmánnal. Így könnyebb volt, hogy minden top tier tankon van. (Tettem is fel képeket róla)
"Okoskodtam" a fejlesztéssel is. A Leopard A1A1 és a RakJPZ 2 HOT utolsó fejlesztési sorait csak addig húztam, hogy épphogy ne legyen meg. Így pár játék alatt sok pontot tudtam összeszedni.

[ Szerkesztve ]

(#8874) CHaooSS válasza Tactical (#8873) üzenetére


CHaooSS
őstag

jaa igen modifikációkkal jól meg lehet tolni, T-64Bnél is ezt csináltam.
minden top tier tankon van :Y

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8875) BoB válasza Tactical (#8872) üzenetére


BoB
veterán

Miért nem vagyunk egy kategóriában? :Y

Játszok minden nap, hol látod azt hopgy nem? Játékon belül vagy a honlapjukon?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8876) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na végre megvan :P

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8877) P.O.W.


P.O.W.
tag

Centurion Mk3 zsinórba 15 vereség. Elég idegesítő tud lenni.

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#8878) Tactical válasza BoB (#8875) üzenetére


Tactical
tag

Mert te RB-t játszol én meg AB-t. Úgy nehéz játékban találkozni. :)

A nevedre keresve nálam ezt mutatja (nulla tank kilövés, stb...)

(#8879) Tactical válasza CHaooSS (#8876) üzenetére


Tactical
tag

Gratulálok!

(#8880) Tactical válasza Tactical (#8878) üzenetére


Tactical
tag

Ehhh... de nagy marha vagyok! Elfelejtettem átállítani realisztikusra, azért tűnt úgy, mintha az utóbbi hónapban nem játszanál.

(#8881) CHaooSS válasza Tactical (#8879) üzenetére


CHaooSS
őstag

Kösz, bár német spam ellen nem valami kellemes most játszani :/

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8882) CHaooSS válasza CHaooSS (#8881) üzenetére


CHaooSS
őstag

Telibe el lett baszva a 2A4-el meg XM1-el.. 80-90% win-el mennek a németek.. katasztrófa

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8883) Tactical válasza CHaooSS (#8882) üzenetére


Tactical
tag

Ahhoz képest, hogy még egyelőre totál kifejletlen a Leopard 2A4, tényleg nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#8884) CHaooSS válasza Tactical (#8883) üzenetére


CHaooSS
őstag

ezt hívjak unfair, unbalanced, fos, szar, ..... stb-nek

Majd, ha kevesebb XM1 lesz akkor kicsivel jobb lesz, de 2A4, 2K meg Type90 akkor is picsázni fog mindenkit

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8885) BoB válasza CHaooSS (#8884) üzenetére


BoB
veterán

Ahoz képest az amx-40-nek van a legűberebb lövedéke az 550-510-es pen-el, a többi ezt még csak meg sem közelíti.

Szóval ne sírjál az op tankoddal :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8886) CHaooSS válasza BoB (#8885) üzenetére


CHaooSS
őstag

op? nincs páncél, mobilitás nerfelve van, 20 milis nerfelve van és tier 4-es az apfsds... ami op az német nem francia

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8887) CHaooSS válasza CHaooSS (#8886) üzenetére


CHaooSS
őstag

annyira op mint a t-64 ugye..

messze ez a legrosszabb patch eddig... M1P meg T-80 nagyon kellett volna, hogy legyen balansz

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8888) dokken


dokken
tag

Humble Bundle

War Thunder: SdKfz 140/1 Starter Pack -50% €2,99 [link]

[ Szerkesztve ]

(#8889) CHaooSS


CHaooSS
őstag

50 kör megvan amx-40el.. hát alapon kurva szar.. mobilitás elmegy, de a heat.. fú b+ de szar.. kihúzok pár modifikációt még és megveszem aranyból apfsds-t mert ez vicc

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8890) Tactical


Tactical
tag

Tegnap elővettem a T114-et .... Eddig imádtam a kis röfit, de most teljesen tönkretették. Lecserélték a lőszerét pusztulat HEAT-ra és az újratöltést is teljesen szétcseszték. Röhej.

Leopard 2A4: 15 lövés után a tank használhatatlan lesz, mert onnan kezdve a legénység kávészünetet tart két lövés között. A jó kis 6 másodperces töltési idő 26 másodpercre változik és úgy is marad.

(#8891) Tactical válasza Tactical (#8890) üzenetére


Tactical
tag

A 26 másodperc kézi mérés, igény szerint lemérhetem pontosan is IPSC órával.

(#8892) BoB válasza Tactical (#8890) üzenetére


BoB
veterán

Nagyon is normális hogy így van. Egyébként ez persze nem fix mert közben pakolnak vissza, csak akkor ha gyorsan lövöd el mind a 15-öt.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8893) Francia91


Francia91
veterán

Gaijin megint alkotott
Eddig volt stabil 50-60 FPS-em, a frissítés óta kb 20 másodpercenként leesik 10 FPS-re, meg kidobál meccsből... Köszönöm a hasznos frissítést.... Legalább ne adnák ki addig, amíg nem stabil.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8894) CHaooSS válasza Francia91 (#8893) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem is most droppol bino-ban és scope-ban viszont m1, hogy leveszem a grafikát semmi nem történik ugyan úgy leesik... hát valami jól elbasztak

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8895) Francia91 válasza CHaooSS (#8894) üzenetére


Francia91
veterán

Az 50-60 FPS most is megvan, ahogy eddig, de játszhatatlan így, hogy kb 20 másodpercenként lemegy 10 FPS-re... :U
Én is levegttem ULQ-ra kíváncsiságképpen, ott 100 FPS mellett is ugyanezt csinálja
S.W.A.T 4 és F1 2012 nem csinálja ezt, tehát Gaijin-ék csesztek el valamit (már megint)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8896) BoB válasza Francia91 (#8895) üzenetére


BoB
veterán

Nekem most is meg ez előtt is 140 fps-em volt, csúcs grafikán. Na jó bizonyos helyeken kicsit lejjebb megy :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8897) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ma jött valami peccs. Hangokat megcsinálták végre.

(#8898) BoB


BoB
veterán

Most nézem hogy a Type 90-nek 5 másodperces újratöltési ideje van autoloader-el. El kellene kezdeni a japán ágat :D

Egyébként marha nagy f@sság hogy a nem autoloader-es tankok menet közben ugyanolyan gyorsan töltenek :(((

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8899) CHaooSS válasza BoB (#8898) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tornyot nem lehetne mozgatni sok tanknál töltés közben, néhány csak akkor tudna lőni, ha előre néz.. etc.
ez nem szimulátor

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8900) BoB válasza CHaooSS (#8899) üzenetére


BoB
veterán

De nem is éppen lézerfegyverekkel lövöldözünk, a fejlesztők a valóságot próbálják követni. Csak nem eléggé :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.