Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) laskr99 válasza Francia91 (#7350) üzenetére


laskr99
addikt

De problémám sose volt még, csak a mostani csatában volt egy bt5. IS6 is csutka front átütve.

(#7352) Francia91 válasza laskr99 (#7351) üzenetére


Francia91
veterán

Addig örülj

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7353) milkabrams válasza laskr99 (#7349) üzenetére


milkabrams
őstag

Rendben de ez AB nagyon nem mindegy. Én is látom, hogy szintem mindig top tier vagyok az M103-al vagy bármilyen 7.7-es amcsival. Az esetek kb. 70%-ában van 3-4 7.7-es tank, a többi 6.7-7.0. Természetesen ha ruszkik ellen megyünk, náluk 10-11 tank 7.7 a többi 7.0.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7354) Malibutomi válasza milkabrams (#7353) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Oroszokkal olyan mindegy... mikor 300+ atutesu APDS-el meglivom az IS3-at, at is uti, de a sofor erosebbmint a pancel, citromsarga szinu lesz, de megallitja egymaga a lovedeket a fogaval.

Vagymikor az IS6-bol kilovom a toronyban levoket, es hamarabb cserel loveszt mint en ujratoltok.

[ Szerkesztve ]

(#7355) maximilian4 válasza Malibutomi (#7354) üzenetére


maximilian4
addikt

Szoktál oroszokkal játszani? Azért nem ilyen leányálom ahogy gondolod. :D

Maxi

(#7356) Francia91 válasza maximilian4 (#7355) üzenetére


Francia91
veterán

Viszont én szoktam reálozni Object 906-ossal, undorító, hogy könnyedén vagyok 5-6 killnél 4-5 perc alatt, még az alaplőszerrel is. Múltkor vagy 1 km-ről oldalra rálőttem a Maus-ra, mondom egy próbát megér. És pukkant... :Y

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7357) Malibutomi válasza maximilian4 (#7355) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Minden nemzet minimum 7.0-ig ki van tolva nekem.

Nem kell az oroszokat vedeni ebben a jatekban...nem veletlen hogy akik mecsre varnak altalaban 5-6 minden nemzetbol de 25-30 az oroszokbol.

(#7358) maximilian4 válasza Malibutomi (#7357) üzenetére


maximilian4
addikt

Semmit nem jelent.
"Nem kell az oroszokat vedeni ebben a jatekban..."
Mert az mivel jobb hogy minden hsz.-ban leírod hogy így milyen szemetek az oroszok, úgy milyen jók...Ha ki van fejlesztve 7.0-ig és olyan op-nak tartod, akkor tessék velük játszani.

Francia
Nekem az Object 906 pont nincs kifejlesztve, de azon kívül szinte minden 7,7-ig és nagyon más nemzettel nem is játszok.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7359) Malibutomi válasza maximilian4 (#7358) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szoval te csak oroszokkal jatszol es ezert nagyon banto amit irtam. Kb ez a hozzaszolasod lenyege :)

"Semmit nem jelent"
Neeem csak a veletlen muve. Made my day :)

Ettol amit irtam igaz, es nem csak en mondom hanem kb mindenki a hivatalos forumon is....kiveve persze aki csak oroszokkal jatszik es ezt a szivere veszi.

[ Szerkesztve ]

(#7360) maximilian4 válasza Malibutomi (#7359) üzenetére


maximilian4
addikt

"Szoval te csak oroszokkal jatszol es ezert nagyon banto amit irtam. Kb ez a hozzaszolasod lenyege :)"

Szövegértés egyes! Nem, nem bántó, csak mivel a legtöbbet az oroszokkal játszok, így van némi rálátásom a dologra, és továbbra is fenntartom állításom miszerint egyáltalán nem álomvilág az oroszokkal való játék.

Másik kérdésem: Ha ennyire Op-nak tartod az oroszokat, miért nem játszol velük? Éppen ellenkezőleg. Folyamat azt írod, hogy így szopattak szét, meg úgy pattantam le róla stb. Szerinted fordított esetben nem történhet ilyen? Számos példát tudnék írni hasonló esetekről mikor angol vagy amerikai tankkal történt ugyanez. Tier4-ben pl. főleg az angolok szarrá szopattak minket tegnap több csatában is.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7361) maximilian4 válasza maximilian4 (#7360) üzenetére


maximilian4
addikt

Illetve józan paraszt ésszel: Anélkül hogy játszanék, nem tudok tapasztalatot szerezni, azaz valakinek ahhoz hogy tapasztalatot szerezzen játszania kell. Mivel van 1000 órám csak az oroszokkal, ezért bátran fel merem vállalni a tapasztalataimat. Most az angolokat húzom, ezerszer szimpatikusabb mint az orosz ág.

Maxi

(#7362) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Akkor igaz ,hogy a B és BV változat is jön. Nem kérdés, hogy ruszkikkal kell játszani mert 3 T-64 elég nagy előny

T-64B: When Good Is Not Good Enough

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7363) Malibutomi válasza maximilian4 (#7360) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Visszaneztem a hozzaszolasimat, volt vagy ketto az oroszokrol :)

Ertem hogy nagyon a szivedre veszed, de sajnos nincs igazad, orosz jatek...orosz tankok...csak egy pelda...APDS-t hasznalnak az angolok amcsik regota...az orosz tankoknak altalaban 60fokos a frontpanceljuk...erdekes modon talaltak gazsiek a "sicret dokument" amiben az van hogy az APDS nagyon lepattanos...61foktol..pont 61-tol.

Az APDSFS ami annyiban mas hogy vannak rajta szarnyak az tokeletesen mukodik...ja a T64 azt hasznal...igy mar ertheto.

Hogy miert nem jatszom veluk? Mert az angolok szimpik.
Meg nem tetszik az a jatekmod ahogy az oroszokat es nemeteket jatsszak/kell jatszani...rohanni korbe spawncampelni hatbaloni mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#7364) CHaooSS válasza Malibutomi (#7363) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nyugi 1.77-ben már jön az APDS buff

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7365) Francia91 válasza CHaooSS (#7364) üzenetére


Francia91
veterán

Azért csak várjuk meg, hogy mi lesz belőle... Mert kétlem, hogy pl a Leopard 1-es APDS-ét feljavítanák rendesen, mert akkor nagy konkurencia lenne a ruszkiknak... Jelenleg (500 m-en) 293 mm-es átütéssel pattogok a T-54-esekről,de mikor összeakaszkodtam vele, tologattuk egymást, mert závárzatot lőttem neki, közvetlen közelről is lepattantam az APDS-sel a T-54-esről.... Vagy 6 lövésből... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7366) maximilian4 válasza Malibutomi (#7363) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem mindegy, de szerintem egyáltalán nem olyan jók ahogyan azt sokan beállítják. Az meg hogy szar a hitbox, az tény és minden nemzettel szemben vannak érdekes dolgok csata közben. Nekem annyira közel áll a szívemhez az orosz, hogy már annyira elegem van velük játszani hogy elkezdtem a briteket húzni, illetve az amerikaiakat folytatom 5,0-tól. Tehát gondolhatod mennyire gázoltál a lelkembe (ahogy ezt így próbálod lehinkább magaddal elhitetni)... :D

Maxi

(#7367) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Update 1.77 “Advancing Storm” highlights
"About 20 new vehicles" úgy néz ki tartogatnak meglepetéseket

illletve
"When will the dev server be opened"
"Follow the news closely, especially on the forums"

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7368) Francia91 válasza CHaooSS (#7367) üzenetére


Francia91
veterán

Még mindig az adott szisztéma:
"Rakjunk be egy talicska új járművet, de a kezdetek óta elb@szott matchmaking marad ahogy van"... :U "

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7369) maximilian4 válasza Francia91 (#7365) üzenetére


maximilian4
addikt

Jelentem most ebben a pillanatban pattantam le t-54-gyel leo1 front páncélról teljesen szemből úgy 250m távolságból. Szemét oroszok...ennyit erről. Oda-vissza szar az egész. Ezt csak a példádra válaszul szántam. :D

Maxi

(#7370) CHaooSS válasza maximilian4 (#7369) üzenetére


CHaooSS
őstag

lánctalp az oka ugyan úgy mint T29, T34-nél. Ritkán pattansz Leoról viszont sokkal gyakrabban a ruszkikról

Francia91: nem kell játszani és kész. vagy játszol azokkal aminél jó az mm

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7371) Francia91 válasza CHaooSS (#7370) üzenetére


Francia91
veterán

A probléma az, hogy hiába lehet érvényesülni ruszkikkal, ha egyszer pont az nem köt le. Sokkal jobban szeretek Tigrisezni például, mert annak van történelmi hitelessége...
Az a baj, hogy konkrétan nem köt le az, hogy elfingom magam az Object 906-ossal, és percek alatt 5-6 killnél vagyok vele. Viszont mikor a Tigrissel megyek egy húzós meccset, sok lövést kiállok, a végén 2 emberrel fejezem be a meccset, 5-6 killel, az jól esik, mert megdolgoztam érte. Ez akkor meg is volt, amikor még anno meglett a H1-es majd a Tiger II(P), és amikor nem +1.0-ban kellett játszanom a Tigrisekkel. Volt élményfaktor a játékban. Ez mostmár teljesen kiveszett belőle... :(
Ha tetszik a véleményem, ha nem
5 éve WT-zek, és az elején sokkal értelmesebb userekből állt a WT közössége. A szellemi felhígulás miatt nem repülök már lassan 2 éve, pedig csak reál repcsit nyomtam a tank előtt, és annak is volt élményfaktora, mikor A-20G-vel nyomtam a lövészekkel 7-8 killt is, 1 motorral fejeztem be a meccset úgy, hogy a gép éppen túlélte, és vagy 40 percig tartott a meccs, értelmes korrekt ellenfelekkel és csapattársakkal... Ebből ma semmit sem látok sajnos :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7372) CHaooSS válasza Francia91 (#7371) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem csak azokkal kell játszani. Ugyan úgy tolom mai napig németekkel is mert csak ruszkikkal nem bírnék játszani viszont kell a győzelem is. Obj906-ot is sokat szidtam aztán végül kifejlesztettem, nem a kedvencem, de tudod néha a f@sz másik oldalán is kell lenni :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7373) Francia91 válasza CHaooSS (#7372) üzenetére


Francia91
veterán

Hát most mentem vele egy meccset, pár perc alatt 1 lövéses killek...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7374) CHaooSS válasza Francia91 (#7373) üzenetére


CHaooSS
őstag

MM sokkal jobb nem lesz egy ideig, de remélem legalább 1.77-ben visszahozzák amcsi-brit-német csapatokat..
Értem, hogy KPZ+MBT kombó erős volt, de már rég nem dominánsak sőt ezek után meg.. leo 2k németeknek olyan mint halottnak a csók

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7375) Malibutomi válasza CHaooSS (#7372) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En nemeteknel visszamegyek neha 3.3 korul bohockodni Panzer IV-el meg Marder-el.

(#7376) maximilian4


maximilian4
addikt

Ezt a kiba**ott OP orosz preset-et úgy szarrá alázta az angol-francia együttes, hogy levegőhöz nem jutottunk. :D Pedig elvileg teli vagyunk standard cancer russian bias űrcsiklókkal.

Maxi

(#7377) maximilian4


maximilian4
addikt

Összegyűlt az IS3-ra a pénz. Jól tettem hogy megvettem? Mennyire használható?

Maxi

(#7378) Francia91 válasza maximilian4 (#7377) üzenetére


Francia91
veterán

Ha downtierbe mész vele, akkor állja a sarat, de leginkább 7.7 ellen fogsz vele menni, ott meg belövik aránylag egyszerűen. De képes meglepetést okozni a tornya. Viszont nekem megvan az IS-4M is, sokkal jobban szeretem, azt leszámítva, hogy annak már magas a 7.7-es besorolás, annak is 7.3-ban lenne a helye

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7379) CHaooSS válasza maximilian4 (#7376) üzenetére


CHaooSS
őstag

senki sem verhetetlen..

IS3: rakás fos, nem éri meg.. tönkretette a mm

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7380) CHaooSS


CHaooSS
őstag

M1 Abrams: The Desert Warrior

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7381) Malibutomi válasza CHaooSS (#7380) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Weee

Amugy pl Sinai nyugati reszen kifejezetten tetszik a high tear gameplay.

Ugy ertem korulneztem jatek kozben, es valami eszmeletlen allatul es realisztikusan nezett ki a sivatagban hull down poziciobol tavoli celpontokra tuzelo 4-5 Chieftain.

(Aztan rontott az illuzion egy szikla tetejere felmaszott kb fejjel lefele logva lovoldozo idiota, de hat ez van)

[ Szerkesztve ]

(#7382) CHaooSS válasza Malibutomi (#7381) üzenetére


CHaooSS
őstag

Erre kíváncsi leszek

RNG szopatni fog szerintem... :D
" Such system, if the panels functioned properly, would allow the crew to wait out the fire in the ammunition storage whilst remaining inside a tank, and after the fire was out, the crew could either leave the tank or drive it away from the battlefield."

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7383) Malibutomi válasza CHaooSS (#7382) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igazabol mindegy.
Ha oldalbalottek es az osszes ammod felrobbant akkor ugyis halalraitelt vagy tokmindegy...ammo nelkul mire mesz.

Ugyanez a Challanger panaszkodnak emberek hogy a lower plate lesz a gyenge pont mint a Chieftain-nek...hat minden tankon az a gyenge pont.

(#7384) CHaooSS válasza Malibutomi (#7383) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért az túlzás, hogy halálra vagy ítélve, elég sokszor el lehet azért menekülni és berohanni a pontra

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7385) maximilian4 válasza CHaooSS (#7379) üzenetére


maximilian4
addikt

Na ba**us. A nehezen összegyűjtött pénzemet is egy "fos"-ra költöttem. Fenébe. :D

Lehet már sejteni mikor jön az update?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7386) CHaooSS válasza maximilian4 (#7385) üzenetére


CHaooSS
őstag

Részvétem.. :/

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7387) maximilian4


maximilian4
addikt

Ezt szopásnak szokás nevezni? :D

Maxi

(#7388) milkabrams válasza Malibutomi (#7383) üzenetére


milkabrams
őstag

Olvastam, hogy Challenger 2-est azon a részen vitt már át RPG-29-es. Így ez szerintem nem légből kapott.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7389) Francia91 válasza CHaooSS (#7380) üzenetére


Francia91
veterán

Remélem az MM Tiger II-esek ellen teszi be... :U
Ha már eleve 20-30 évvel későbbi tankok ellen megy a Tiger II-es, akkor ez már nem oszt - nem szoroz...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7390) Malibutomi válasza milkabrams (#7388) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Olvasd azt is hogy soha nem volt akcioban Challenger 1 vagy 2 az elejen levo kiegeszito pancel nelkul.

(#7391) milkabrams válasza Malibutomi (#7390) üzenetére


milkabrams
őstag

Talán kifejleszthető lesz. Ha meg nem akkor orosz...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7392) CHaooSS válasza milkabrams (#7391) üzenetére


CHaooSS
őstag

Majd később... úgyis Britek meg Amcsik állnak jelenleg a legjobban, best combo az abrams meg a chally

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7393) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

...eees megint ugy halok meg hogy a bamba idiotakent maszkalo tankbol kilovoma gunnert, de o elobb cserel legenyseget mint en ujratoltok, es szepen szetlo.

(#7394) laskr99


laskr99
addikt

Valaki best squad fogadást van kedve csinálni? Van 5 db most.

(#7395) CHaooSS válasza laskr99 (#7394) üzenetére


CHaooSS
őstag

írtam

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7396) laskr99 válasza CHaooSS (#7395) üzenetére


laskr99
addikt

Vagyok, csak takarítottam, mert láttam AFK vagy :D

(#7397) maximilian4


maximilian4
addikt

Számoltam, egymás után 4-szer fordult elő a szitu, és nagyon idegesít: Oldalba lövöm az emberkét. Kigyullad, belülről szanaszét megy, minden piros és fekete. Erre még mielőtt eloltaná a tűzet rám fordul toronnyal pillanatok alatt mintha semmi nem történt volna és kilő. Egymás után 4-szer haltam meg így. Többször is tapasztaltam, sőt nekem is volt ilyen, hogy én csináltam, de szerintem iszonyat unfair a dolog. Akkor is ha én csinálom. Csak miután eloltom/eloltja a tűzet azután válik mozgásképtelenné...miért?

Szerk.:
Egyébként lassan, de biztosan épül a t-62. 130k rp már megvan.Nagyon várom már. Az egy más kérdés hogy a pénzt hogyan gyűjtöm össze a tankra meg a legénységre. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7398) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ne eddig ez a csucs nalam bombazasban.
Belepottyant a ZSU nyitott fulkejebe es lecsorgott belul mint az apropenz az automataban...aztan kabummm :)
:C :C

(#7399) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hat bakker mostanaig mentem a 8.0 Chieftain MK3-al az egesz jo volt, Battle tankok lejatsszak, egesz jol taktikazni is kell stb.
Meglett a Mk5 ami 8.7 onnatnol a csapatok 90%-a MBT akikkel megyek, mint a barmok rohannak elore es vagy bedaraljak a masik csapatot vagy csak meghalnak mint a hulyek.
Semmi taktika semi ertelmes jatek, csak rohanas.

(#7400) maximilian4 válasza Malibutomi (#7399) üzenetére


maximilian4
addikt

Welcome to modern warefare. :D

Mentem T-62-vel egy tesztvezetést, hogy mégis milyen lesz élesben vele a real. Nagy reményeket fűzök hozzá, mert k*rva jó volt. Menet közben is úgy kiegyenlítette az út egyenletlenségeit mint a kisangyal és alaplőszer mindenen (is) átment.

[ Szerkesztve ]

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.