Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) sith7 válasza Malibutomi (#7900) üzenetére


sith7
nagyúr

gondoltam, csak poén volt :R

tegnap nekem is volt egy hosszabb csatám, mindhárom tankot be tudtam vinni csatába, és győztünk is, prém nélkül adott nettó 34k ezüstöt :))

(#7902) CHaooSS válasza Malibutomi (#7897) üzenetére


CHaooSS
őstag

mivel 8.3-ig beszívja ezért 8.0 lefelé fog menni ezért chieftainnek és t62-nek jó dolga lesz

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7903) Tactical válasza CHaooSS (#7902) üzenetére


Tactical
tag

Végre használható lesz a Maus is.

Elindult a frissítés.

(#7904) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hu a hangok nagyon faszak, foleg a repulok ahogy elhuznak felettunk

(#7905) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jatekok mar fullon Abramsal meg Challengerrrel

(#7906) Tactical válasza Malibutomi (#7905) üzenetére


Tactical
tag

Na ja. Fél órával a frissítés után már az új tankokkal nyomul a társaság fele. Vicces lesz így fejleszteni...

(#7907) laskr99


laskr99
addikt

Remélem most élesben már nem lesz az a kihagyó hang dolog,hogy egyszerre több hang összeakad,főleg a mély hangok. Habár lehet nem ezzel fogok játszani mert meghívást kaptam a Crew 2 zárt alphára.

(#7908) laskr99


laskr99
addikt

Na kis újság: Deven nem volt csak TAA de most van SSAA is, na 1060-al 45FPS-t ad, TAA maradt 100 körül, nem figyeltem nagyon, de keveset esett.

(#7909) CHaooSS


CHaooSS
őstag

AMX-30 végre használható. Mentem vele pár kört és sokkal jobb lett a HEAT

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7910) CHaooSS válasza laskr99 (#7908) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem csoda, hogy SSAA-val sokat esik mert mindent erőből elven működik :D
minden pixelt többször számol ráadásul eltolva, megeszik legalább 30-40%-ot

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7911) SP4C3


SP4C3
veterán

Holnap ilyenkorra már énis tapasztalhatom, hogy milyen az update! :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7912) CHaooSS válasza SP4C3 (#7911) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szarrá szopatnak az Abramsel.. nekem már most elment tőle a kedvem :W :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7913) SP4C3 válasza CHaooSS (#7912) üzenetére


SP4C3
veterán

Ettől tartottam, hogy sokaknak meglesznek már aznap az új gépek és free kill mindenki, akinek még nincs meg... Az előző update-nél is ez volt, meg a következőnél is ez lesz... T95E1-el annyit szenvedtem mire meglett az MBT.... :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7914) Tactical válasza CHaooSS (#7912) üzenetére


Tactical
tag

8.0-val most jól lehet fejleszteni.

(#7915) Malibutomi válasza CHaooSS (#7912) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En elvezem vegre nem az van hogy a full T64 csapatok lemosnak mindenki mast rohogve es szotyit majszolva.

Miota nem az van hogy a csapat elhullik mint a muslicak azota nekem is jobban megy hozok 4-5 killeket a Chieftainnel...meg marha jo a laposabb roppalya az APFSDS-nek

(#7916) CHaooSS válasza Malibutomi (#7915) üzenetére


CHaooSS
őstag

"En elvezem vegre nem az van hogy a full T64 csapatok lemosnak mindenki mast rohogve es szotyit majszolva."
:N
Amíg bezzeg MBT/KPZ gyorsan töltött és felmosta a padlót T-64el semmi gond nem volt
T-64 erős, de MBT/KPZ sem gyenge még mindig. Jó csapat ellen ruszikkal nem olyan könnyű ám gyözni
Azzal nincs bajom, hogy erősebb tankot kaptak az amcsik, de ne az legyen már, hogy egyből kihúzzák és szarrá szopatnak mindenkit

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7917) Malibutomi válasza CHaooSS (#7916) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

AMcsi/angol csapat full orosz ellen az rohogve nyeres az oroszoknak szinte mindig...vagyis volt eddig

(#7918) CHaooSS válasza Malibutomi (#7917) üzenetére


CHaooSS
őstag

Gondolom csak amcsi/angol szemszögből nézted.... teljesen más amikor te vezeted. volt olyn nap, hogy 20% volt talán a win t64el

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7919) CHaooSS válasza CHaooSS (#7918) üzenetére


CHaooSS
őstag

Amúgy meg, ha már nem T64A a top és amcsi-német nem mehet együtt én visszaadnám az újratöltését az mbt-nek.. abrams meg 2k 5sec alatt tölt, ha ace ezek meg 10-el azért elég unfair..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7920) laskr99 válasza CHaooSS (#7910) üzenetére


laskr99
addikt

Tudom, tudom, csak gondoltam bírni fogja 60-al ,de nem :D

(#7921) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tok fura..miota a Chieftain mar nem cel csak eszkoz hogy grindoljam a Challengert azota elkezdtem agresszivabban jatszani vele es igy sokkal jobb...persze ehhez az is kell hogy mar majdnem fullos

Na de a Challenger legalabb megkapta az L23A1 loszert igaz kb 50mm-el kevesebb atutessel mint a valos, de igy legalabb van egy kigrindolhato lovesenkent 920SL-be kerulo loszer ami kb olyan jo mint a T64B ingyenes alap loszere :)

[ Szerkesztve ]

(#7922) CHaooSS válasza Malibutomi (#7921) üzenetére


CHaooSS
őstag

"igaz kb 50mm-el kevesebb atutessel mint a valos" mondd ezt az Amx30-nak ami 100milivel kevesebbet üt.. 8.7-ben ül az a szerencsétlen és alig lő át valamit
" ami kb olyan jo mint a T64B ingyenes alap loszere" jobb

---------------------------------

T-64A-val amúgy kezdek kiégni mert rohadtul nehéz fejleszteni.. 17 kör 22k RP... kénytelen voltam talizmánt meg prémiumot venni mert szerintem felakasztanám magam lassan annyira szar

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7923) Tactical válasza Malibutomi (#7921) üzenetére


Tactical
tag

Szépen haladsz!

(#7924) Tactical válasza CHaooSS (#7922) üzenetére


Tactical
tag

T64A talizmán nélkül (AB) : 179 meccs és már "csak" a füstgeneráló rendszer és a távolságmérő van hátra. Mire ezt kifejlesztettem én is meguntam.

(#7925) CHaooSS válasza Tactical (#7924) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerencsére minden modifikációs szinten kihagytam egyet így legalább lesz egy kis bónusz RP :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7926) Tactical válasza CHaooSS (#7925) üzenetére


Tactical
tag

Én az MBT-70-el tettem ugyanezt. :)

(#7927) Malibutomi válasza CHaooSS (#7922) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha nem lenne premiumom en sem jatszanek top tierben...amikor egy-egy modul 32.000RP..es egy nyeresert kapsz 4-5K-t, vesztesert meg 2K-t...

(#7928) CHaooSS válasza Tactical (#7926) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jobban örülnék, ha nekem is ott lenne, de sajnos most t64-el kell mennem... legalább Leo2 jön kövi patchbe így visszamehet németekhez. Na meg, ha jön T-80 akkor folytatom még ruszkikat, még 1 tankot 4kmh tolatással nem bírok ki

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7929) Malibutomi válasza CHaooSS (#7922) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igaz 60 fokon jobb az angol loszer DE nem tudja megbizhatoan atutni a T64B-t, es dupla annyiba kerul mint annak a fejlesztheto loszere.
8 loves egy csataban es tobbe kerult mint a tank javitasa...azt nem is mondom mi van ha felrobbansz mondjuk 20 loszerrel...

(#7930) CHaooSS válasza Malibutomi (#7929) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szerintem nincs azzal baj, ha nem tudja megbízhatóan átütni.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7931) Tactical válasza Malibutomi (#7929) üzenetére


Tactical
tag

A tankban tárolt lőszer mennyiséget is felszámolja, ha kilőnek?

(#7932) CHaooSS válasza Tactical (#7931) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem mert amennyi ammo rack robbanás van már mindenki tönkrement volna

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7933) maximilian4 válasza Tactical (#7931) üzenetére


maximilian4
addikt

Na az durva lenne. Nem is nagyon játszanának prémium lőszerrel. Nekem a T-54-ben 20 darab apds berobbanna, darabja 1000 ezüst kiscicáért, biztos agyvérzés küszöbén állnék, plusz még ugye a javítási költség. :D Még így a D-s lőszerrel plusz 4-5 killel is hozzávetőleg nullában jövök ki. Akkor van szívás ha 3-4 lövés kell ahhoz, hogy megmurdeljen a tank.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7934) Tactical


Tactical
tag

Most lőtt ki 7.7-ben egy Leopard 2K. Gyorsan fejlesztenek a srácok...

(#7935) maximilian4 válasza Tactical (#7934) üzenetére


maximilian4
addikt

7,7-ben hogy lőhetett ki mikor 9,3?
Most látom hogy a kispöcs "csak" 8,7-et kapott. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#7936) SP4C3


SP4C3
veterán

MBT-hez meglett a "sabo" lövedék, jó, de nem kifizetődő használni... 5+k ezüst ment a pár lövésre, tiszta lehúzás. Stock rakéta használhatatlan.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7937) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Páran vártunk... :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7938) Tactical


Tactical
tag

T64B letudva. :) Sajnos expert legénységre már nem jutott ezüstoroszlán. Most az M1-et fejlesztem, amíg még lehet (amíg nem lesz tele minden az új kilőhetetlen csodákkal).

(#7939) CHaooSS válasza Tactical (#7938) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezt meg hogy?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7940) Tactical válasza CHaooSS (#7939) üzenetére


Tactical
tag

Többnyire 8.0-ban (AB), prémium, plusz mindenen talizmán. A létező összes félretett fokozót felhasználtam (500% 300%, 133%, stb..., amik nem jártak le azt eddig nem használtam fel) és az alvás nem volt opció.
Sajnos az amerikaiaknál úgy látom most nem működik a 8.0, folyamatos az uptier, fokozóm sincs már, úgyhogy ez lassabb lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#7941) Malibutomi válasza CHaooSS (#7939) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is mar csak valami 120k van a Challyhoz, de nem akartam tovabb fennmaradni.

De jo is lesz a fullos Mk10 utan hasznalhatatlan APDS-el grindolni.

Mondjuk mindegy mert a 920SL/db APFSDS sem viszi at a T64B frontjat a jelenlegi "behazudunk valamit hogy pont ne vigye at" allapotaban.

(#7942) CHaooSS válasza Malibutomi (#7941) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jó mondjuk én csak azért tudtam 150 ezret fejleszteni mert csak talizmánt használtam és prémiumot nem mert most 2 napig alig tudok játszani így feleslegesnek éreztem beaktiválni.

Látom még mindig ki vagy akadva, hogy nem viszi át.. én örülök neki mert Abrams eleve jobb legalább a frontját ennek már nem tudják átlőni akárhonnan.. gyenge mobilitás mellett ez kell

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7943) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En tuti nem veszek talizmant tobbezer aranyert

Gyenge mobilitas HAHAHAHA

Szoval a T64 es a Chally mobilitasa kb ugyanolyan, de az tok rendben van hogy a T64B mindent atlo de o atlohetetlen, ellenben a Challyt atviszi minden, de o nem tud valaszolni?

Jol ertem ez igy okes? Ugyanolyan mobilitas melle T64-nek jar ammo ami jobb mint valoban volt es jobb pancel mint valoban volt, Challynak rosszabb armor mint a valosagban es rosszabb loszer. Ez igy balanced szerinted.

[ Szerkesztve ]

(#7944) CHaooSS válasza Malibutomi (#7943) üzenetére


CHaooSS
őstag

MBT/KPZ, Leo 2K, Abrams mind jobb nála, Chieftain rosszabb Challyvel meg kb. ugyan az.

T-64B páncéljáról van hivatalos dokumentumod amiben gyengébb? mert fórumokon amiket linkeltek ott orosztól kezdve CIA dokumentumig nagyon hasonlított. Ugyan abban a CIA papírban az Abrams is azonos értékekkel bír mint a játékban.

atlohetetlen :)) Oké, hogy front nem lőhető, be de ott az alsó lemez meg a löveg melletti hatalmas rész belőhető könnyen. Célozni kell és kész,KPZ-vel mentem már pár kört és simán kilőttem nem egy "átlőhetetlen" T-64B-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7945) CHaooSS válasza CHaooSS (#7944) üzenetére


CHaooSS
őstag

Chally 1 érvekkel egyetértek azonban maga a berakása a játékba egy hatalmas hiba volt mert egyáltalán nem illik még ide. Inkább vártak volna vele 1.79ig amikor már T80-tól kezdve Leo 2-ig minden jön és akkor normális páncélt és lőszert kaphatott volna

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7946) Malibutomi válasza CHaooSS (#7944) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Figyelj...nem tudom hogy mit nem ertesz.

Itt orulsz hogy a T64 megerdemli a "gyenge" mobilitas melle hogy atlohetetlen front pancelja legyen.
Kozben meg leirod hogy nem baj hogy a Challenger gyengebb loszert kap mert csak...
En is tudom irni hogy MBT/KPZ, Leo 2K, T64B jobb nala. akkor a Challenger miert nem erdemel meg normalis ertekeket?

T64B panceljarol minden amit linkeltek azt mutatta hogy egy jo 30mm-el tulteljesit. De ez nem is erdekelne ha a Challenger kapna realis ertekeket a loszerre, mert akkor nem lenne gondja visszaloni jelen allapotban sem.

"Oké, hogy front nem lőhető, be de ott az alsó lemez meg a löveg melletti hatalmas rész belőhető könnyen. Célozni kell és kész,KPZ-vel mentem már pár kört és simán kilőttem nem egy "átlőhetetlen" T-64B-t"

Nem unod meg ezt a faszsagot? Ki fog meghalni szemtol szemben? Aki celozgat a gyenge pontokra, vagy aki point and click akarhova? Kozelrol is el ez meg tavolrol is.

(#7947) CHaooSS válasza Malibutomi (#7946) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Kozben meg leirod hogy nem baj hogy a Challenger gyengebb loszert kap mert csak..."
Az előbb írtam le, hogy egyetértek..

"Nem unod meg ezt a faszsagot? Ki fog meghalni szemtol szemben? Aki celozgat a gyenge pontokra, vagy aki point and click akarhova? Kozelrol is el ez meg tavolrol is."

............

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7948) Malibutomi válasza CHaooSS (#7947) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mar bocs de ezt a celozz a gyenge pontra csak azok irjak akinek nem kell...anno a Tiger tulajok a Shermanra, most az orosz tankerek irjak a tobbieknek.

En is kiszedem a T64-et a sima APDS-el ha szerencsem van, de varosi palayn mikor osszekoccanunk a sarkon o csak click es halott vagyok, en meg rangatom az egeret hogy celozgassak

[ Szerkesztve ]

(#7949) CHaooSS válasza CHaooSS (#7947) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tegyük fel, hogy T64B ugyan úgy átlőhető mint az A verzió vagyis 2000 méterig csak rá kell nézni a frontra és halott.
chally 1 kivételével mindegyik helyzetelőnybe van mert hamarabb eléri a pályákon a jó helyeket, jobb lövegsüllyedéssel és jobb töltésidővel rendelkeznek amivel szintén előnyre tesznek szert mert fedezékből könnyen/gyorsan tüzelnek és hamar vissza is tudnak vonulni.

hmmm várjunk csak ez emlékeztet valamire.. ááh igen amikor még mbt/kpz nem volt nerfelve és szarrá alázták a ruszkikat...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7950) Tactical


Tactical
tag

Engem ez a játék most valamiért nagyon szeret. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.