Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Dewri


Dewri
aktív tag

Épp gondolkodtam, hogy rá kéne már nézi a játékra több mint egy év után, de lehet hogy másfél. Viszont itt a fórumot elnézve jobb ha hagyom...

Azért szomorú, hogy akármelyik tankos játékot nézzük az ingyenes online piacon, egytől egyig mind tönkre van téve a fejlesztők által. Néztem pedig párat: Armored Warfare, WoT, WoT Blitz, Ground War Tanks és persze ez. És mindenhol első helyen az MM, aztán pedig az úgynevezett játékmechanika (eltűnő lövések, nevetséges látótávrendszer, szintén szánalmas átütésrendszer, stb) áll az első helyen, a végén meg mindennek a tetejébe a játékosállomány, miszerint szemben mindenki pro, nálunk mindenki zombi 10ből 8x...

Pedig olyan egyszerűen lehetne jó játékot csinálni. Azonos tier, nulla rng, kb ennyi lenne kezdetnek. De nem. A WoT Blitz (PC változat természetesen) már majdnem sikerült, nincs benne arty és csak +-1 tierbe dobál. De a játékmechanika ugyanaz a sz*r maradt és az állománnyal együtt így ugyanúgy játszhatatlan sajnos...

És mégis megélnek így is a készítők. Bár ez már a játékosok hibája, mert amíg ilyen f*shalom játékokba is ölik a pénzt, akkor minek változtassanak bármit is. A wg hajósában is most jött be egy olasz prémium csatahajó, már aznap délután ott volt a csatákban... Gondolom itt is, akik panaszkodnak a veteránok közül, nem egy. nem kettő prémium jármű ott figyel a garázsban, az éves prém fiók mellett.. Én legalább nem fizetek a szenvedésért, ennyi vigasztal... :D

(#7052) Francia91 válasza CHaooSS (#7050) üzenetére


Francia91
veterán

IS-4M - T-54 kombóval bukta meccseket mentem a múlt héten, azóta felé sem nézek
Arról nem beszélve, hogy poroltó és javítókészlet nélkül egy darab sz@rkupac vagyok, ingyen kill bárkinek. Mert még a Kugel is azonnal závárzatot vagy motort lő, meg minden tank...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7053) Malibutomi válasza CHaooSS (#7045) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ok sem foglaltak, ez benne a vicc. A mi csapatunk legalabb ketszer elkezdte foglalni az oveket.

(#7054) Laszmen válasza Dewri (#7051) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Baj van a Wt-vel is sajnos, nem én mondom, több százan panaszkodnak a fórumokon, hogy nem jó irányba haladnak, és nem azért mert 20 csatát mész Amerikaiakkal és mind vesztes, de ha ellenük mész 20 csatát akkor is vesztesz, hanem az amit már én nagyon régóta mondok az az hogy stat alapon megy az mm, és hülyének néztek mikor írtam a hivatalos fórumon is ezt, a sok modi egyből nyugtatgatott hogy csak rossz szériám van... Sok a kérdés az a baj, hogy lehet az hogy ha nincs tűzoltó készüléket még egy faág is kigyújt, illetve ha nincs javító készlet akkor meg folyton závárzatot lőnek,vagy ellövik a csövet, hogyan képes a rendszer ezt az adat állományt feldolgozni, és enemy találat esetén figyelmeztetni a lőszert hogy "héééé tee, ne robbantsd fel a tankot, csak sebezd meg, nincs javítója, hagyd szopjon a szerencsétlen..."... STB-vel tolom, minden csatámban ki kellett ugranom a tankomból mert vagy ellőtték a csövem,vagy kigyújtottak, de most hogy megvan a szerelőláda, és a javító, most egy lövés és out.... Én teljesen kiábrándultam a játékból, sok ismerősöm(veteránok a játékban, már régóta nem is játszanak vele) pont az ilyen szemétségekért! A Fejlesztőket nem érdekli hogy ter élvezed e a játékot vagy sem, ők azt akarják hogy vegyél prémium napokat, vegyél Talizmánt, vegyél prémium járművet, és beléd verik azt hogy prémium járművel 5x gyorsabban fejlesztesz mint egy alap járművel! Nagyon idegesítő az hogy a kis hülye gyerek megveszi 1-es szinttel az Object 120-at, megy vele 50 csatát és kifejleszti az orosz ágat, de a játékról fingja nincs, nem ismeri a pályát, és nem ismeri a járműve képességeit és hátrányait, és azért szívsz te, én meg sok száz másik "veterán" mert a Gaijin elkövette azt a hibát hogy lecsökkentette a tankok fejlesztési pontjait hogy az ember hamar eljusson a szopóágra.. Mennyire jó érzés mikor 12ezer csatával a hátam mögött megyek a járművemmel és 2000 méterről kibassz egy Object 120 akinek a vezetője 4-es szintű...

(#7055) Malibutomi válasza Laszmen (#7054) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyebkent az durva mennyire lecsokkentettek az RP meg SL mennyiseget ami szerezheto.

Regen pl repulos agat jo volt fejleszteni arkadban bombazoval, ami eleg nagy a bazisokhoz. Most ezt megprobaltam a franciaknal, nyertunk, elso voltam a csapatban, kaptam 7! ezer ezustot....a bombak ujratoltese volt 14! ezer. Koszi.

Tankoknal ugyanez, nem tudom pl a javitasi koltsegeket kinek a hasara utva takjak be. Regen angoloknal a Caernarvon volt emiatt hasznalhatatlan, mert valami 16.000 volt a javitasa. Egy ev konyorges utan lett javitva.
Franciaknal most ugyanez: 6.0 MX4 javitasa 2500, 6.3 Lorraine javitasa 11.000

(#7056) gabro0 válasza Malibutomi (#7055) üzenetére


gabro0
őstag

Ferdi javítása 21k árkádban, Tigris II 7k. Ha nem nyersz és nem vagy a top3-ban elbuksz vagy 15k-t.

(#7057) laskr99 válasza Malibutomi (#7055) üzenetére


laskr99
addikt

Ez főleg azért van mert a sok barom bombázóval ment és mire bejutottál a csatába vadásszal vége volt a csatának mert 8k méteren a bombázót mindent taroltak.

(#7058) Malibutomi válasza laskr99 (#7057) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hatooo a sok barom megprobalta a a feladatot jatszani ahelyett hogy esz nelkul kavarog a vadasszal kozepen mikozben a csata egy ground strike lenne.

(#7059) laskr99 válasza Malibutomi (#7058) üzenetére


laskr99
addikt

Én nekem nem is volt és nem is lesz bomber. Vadász forever. Jobb a kill or be killed-et játszani.

(#7060) Malibutomi válasza laskr99 (#7059) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor talan nem kellene lebarmozni aki tesz is hogy nyerjen a csapata ahelyett hogy esznelkul csak a killekre megy. De ez csak az en velemenyem.

(#7061) laskr99 válasza Malibutomi (#7060) üzenetére


laskr99
addikt

Igen ám, de az milyen játék már,hogy belépsz a csatába és 2 perc múlva vége? Játék és fejlődés úgy hogy? Magyarázd el nekem.. Mikor a csapat fele fent campel a map tetején és se lelőni nem tudod se semmi mert gyáva féreg és mire felérsz vége a csatának.

[ Szerkesztve ]

(#7062) Tactical válasza laskr99 (#7061) üzenetére


Tactical
tag

Szia!

Csak nemrég kezdtem repülni, úgyhogy nem okoskodni akarok, csak leírom az eddigi tapasztalataim.

Először én is belevetettem magam a sűrűjébe. Nem volt nagy élmény, gyorsan levadásztak a tapasztalt játékosok. A csata közepén már a hangárban voltam, pont, fejlődés semmi.

Ezután próbálkoztam bombázókíséréssel, de egyrészt unalmas és kevés pontot hoz, másrészt a csapattársak nagy része nem érti mi a fenét csinálok ott körülöttük és megpróbálnak lerázni (volt olyan istenbarma is, amelyik egyszerűen lelőtt). Úgyhogy ezt hamar abbahagytam.

Mivel most az amerikai ágat tolom, amivel jobb kerülni a fordulóharcot, az elején emelkedek a jobb vagy bal szél felé és védem a célpontokat a bombázóktól. Mikor nagyjából elfogytak, csak akkor megyek bele a sűrűjébe és "boom & zoom" módszerrel szedegetem ki a vadászokat. Eddig ez hozza a legtöbbet, sokkal jobb helyen végzek, sokkal több ponttal.

(#7063) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Egyébként bombázóval hogy érdemes védekezni? Simán a lövészeket fejlesztve a géppel manőverezni, vagy egeres irányítással a lövészeket kezelni?

(#7064) Francia91 válasza bazsi83vp (#7063) üzenetére


Francia91
veterán

Én magam szeretem kezelni a lövészeket, hiába vannak maxra húzva :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7065) bazsi83vp válasza Francia91 (#7064) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Köszi, kedvet kaptam rá. Majd este szólok unokaöcsémnek, hogy mára kérem vissza az accountomat egy picit.... remélem gyűjtött elég ezüstöt. :DDD

Látom a képeket US tankjaid vannak, azok mennyire jók? Én talán az M6A1-ig vittem.

[ Szerkesztve ]

(#7066) Francia91 válasza bazsi83vp (#7065) üzenetére


Francia91
veterán

Még egy régebbi gameplay-em Reálban, 5 repülő a lövészekkel leszedve

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7067) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Gondolom nem megdicsért, hanem valami csúnyát írt.. :D
Na ki tud oroszul?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7068) Dewri válasza CHaooSS (#7067) üzenetére


Dewri
aktív tag

A google fordítóba lehet oroszul is gépelni... Beírva a szöveget ezt adja, a szokásos google fordító minőségben:

"hogy a tankok lezáródtak"

"küldött kibaszott tinédzser"

Én néha a "fucking kids" szóösszetételt szoktam írni sikeres csaták esetén, gondolom ez valami orosz megfelelője ennek. :D

(#7069) CHaooSS válasza Dewri (#7068) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nem teljesen értettem a szuper fordítást ezért kérdeztem

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7070) Imilenni


Imilenni
addikt

Még mindíg az +1.0 BR van érvényben? :W

Press "F" to pay respects.

(#7071) Francia91 válasza Imilenni (#7070) üzenetére


Francia91
veterán

Az, folyamatosan
Az 5.3-as Cometemmel Tiger II (P) és T-44-esek ellen meccselek :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7072) Imilenni válasza Francia91 (#7071) üzenetére


Imilenni
addikt

:D Ne is mond, németekkel játszom :DDD
Ez a bokros dolog elég durva hogy tankokra lehet rácsapatni :Y

Press "F" to pay respects.

(#7073) Francia91 válasza Imilenni (#7072) üzenetére


Francia91
veterán

Ha Tiger I - WaffenTrager trióval megyek, akkor T34, T29 és társai ellen... :D
A Tiger H1 nagyon fasza a saját BR-jében, de 6.7 ellen nulla :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7074) Imilenni válasza Francia91 (#7073) üzenetére


Imilenni
addikt

Évente 1x visszanézek hátha változott valamit, de nem :( Nem értem miért áll egy helyben a játék ilyen téren...
Az előbb a csapat a bázison kempelt, mindösszesen én!!!!!! tartottam az elfoglalható pontot egy Lee-vel ami valamiért nem mozdult :D (mármint én voltam a tankkal)
Rossz látni hogy mennyi bot van a játékban.. :(((

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#7075) CHaooSS


CHaooSS
őstag

IS4-től kezdek agyrákot kapni, egyszerűen nem ide való...értelmetlen

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7076) Alg válasza Francia91 (#7073) üzenetére


Alg
veterán

Tegnap az 5.3-as shermannal mentem Tiger E, meg T34-85-ök ellen, nyertünk és második lettem a csapatban 5 killel (2xT-34, 2xTiger,1XWW)

Erre varrjatok gombot ;]

Egyébként tényleg baromi unalmas ez a sok sírás-rívás már

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7077) Francia91 válasza Alg (#7076) üzenetére


Francia91
veterán

;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7078) CHaooSS válasza Alg (#7076) üzenetére


CHaooSS
őstag

Az az unalmas, hogy napról napra próbálok újabb br-t és újabb tankot, de mindig ugyan az a vége..
4 éve nem wotoztam ,de most felraktam és elkezdtem újra játszani... WT koporsójába nem kell már sok szög

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7079) Francia91 válasza CHaooSS (#7078) üzenetére


Francia91
veterán

Én is most a briteket húznám, de +1.0-ban esélytelen rendesen haladni a fejlesztésekkel. Az az unalmas, hogy full stock 6.7-es tankkal only 7.7-be baszogat fel, meg 20-30 év technológiai eltéréssel. Ez az unalmas

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7080) CHaooSS válasza Francia91 (#7079) üzenetére


CHaooSS
őstag

Legalább valami indok lenne, de semmi.. ez az ami igazán idegesítő

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7081) Francia91 válasza CHaooSS (#7080) üzenetére


Francia91
veterán

Az IS-4M nekem is megvan pár hete, de tényleg semmi keresnivalója 7.7-ben

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7082) CHaooSS válasza Francia91 (#7081) üzenetére


CHaooSS
őstag

őszintén is4-nek 7.3 kéne mausnak meg 240-es torony, fokkal jobb lenne mind a kettő

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7083) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Remélem, ha hajók kijönnek akkor jelenlegi vizes pályákon majd azok is lőni fognak minket a repülők mellett.. tudom, hogy sokan beszólnak, hogy realitáshoz hozzá tartoznak a repülők, de kicsit unalmas, hogy csak azzal képesek megölni... hozzák a szaros tier1-es vackokat majd 4-5en bejönnek rakétákkal bombákkal kipucolják a csapatunkat majd hozzák be a top tankokat..

értem én, hogy repülők is kellenek, de miért nem lehet CSAK tankos játékmód?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7084) laskr99 válasza CHaooSS (#7083) üzenetére


laskr99
addikt

Engem most valami vadász baszogatott de nem tudom hogy. Super pershing-el mentem és átütött mindenhol és ment tovább 500-al.

(#7085) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Úúgy látszik, hogy 7.7-es szovjet balszerencse meghozta az amcsi szerencsémet :D Nagyon jó köröket megyek M103mal , lassan meg is van az M60 végre, bár attól a hatalmas kupolától kicsit félek

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7086) milkabrams válasza CHaooSS (#7085) üzenetére


milkabrams
őstag

Ma kipróbálom azt az alient, eddig kb. minden átvitte.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7087) CHaooSS válasza milkabrams (#7086) üzenetére


CHaooSS
őstag

Annyira azért nem könnyű kilőni. Ha rárontasz valakire zavarában nem tudja, hogy hova lőjön, sokszor félnek is tőle. Ja és nem árt bokrot rakni a kupola elég mert elég hasznos.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7088) milkabrams válasza CHaooSS (#7087) üzenetére


milkabrams
őstag

Engem lazán kib...tak a ruszki 100mm-es ágyúk, ott is ahol egy T32 lazán kibírja.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7089) CHaooSS válasza milkabrams (#7088) üzenetére


CHaooSS
őstag

Engem nem. Amúgy tényleg jól megy mert eddig 16 körből 12 győzelem :D Ruszkiknak tényleg szarul megy most :P

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7090) milkabrams válasza CHaooSS (#7089) üzenetére


milkabrams
őstag

Ma sikerült legyőznünk őket!!!!!!!!!

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7091) laskr99 válasza CHaooSS (#7089) üzenetére


laskr99
addikt

Super pershinggel rántásból húztam egyet a t54 felé és elsütöttem. Szegényt sajnáltam, a toronyról valahogy bepattant a tankba a lövedék telibe a lőszert ;]

(#7092) CHaooSS válasza milkabrams (#7090) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ennyi volt már zsinórban 4. vereség.. szép volt amíg tartott

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7093) laskr99 válasza CHaooSS (#7092) üzenetére


laskr99
addikt

Van kedved csapatni?

(#7094) CHaooSS válasza laskr99 (#7093) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha van 7.7-es géped akkor igen :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7095) laskr99 válasza CHaooSS (#7094) üzenetére


laskr99
addikt

6.7, de 7.7-be helytáll :D

(#7096) CHaooSS válasza laskr99 (#7095) üzenetére


CHaooSS
őstag

Kétlem, ha még 8.0-ás tankokkal sem tudunk nyerni... el is ment a kedvem

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#7097) milkabrams válasza CHaooSS (#7092) üzenetére


milkabrams
őstag

Azért még mindig van itt gerinctelenség. Mi az, hogy az M60-as APDS lövedékét 50 méter alatt megfogja a T54 1947 lövegpajzsa? Vagy hogy az M103 AP lövedékét úgy fogja meg egy T54 1949 csöve, hogy attól vagy 30 centire menne el? Prém tank vagy fiók nélkül szintel lehetetlen pénzhez jutni. Ugyan van prém Jumbom, de b...hatom ha állandóan T-34 85 és IS1 ellen megyek.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7098) Francia91 válasza milkabrams (#7097) üzenetére


Francia91
veterán

Ne aggódj, a Leo 1-es APDS lövedékével is csak hitelgetem a T-54-est....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7099) milkabrams válasza Francia91 (#7098) üzenetére


milkabrams
őstag

Vicc, hogy amivel az Arab-Izraeli háborúkban halomra mészárolták az orosz haditechnikát, itt semmi esélye. Senki se gondolja, hogy az M48 van (a játékban, nem a valóságban) olyan jó mint egy T54.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7100) Malibutomi válasza milkabrams (#7097) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Miert amikor a Francia solid shot 160mm atutessel eltunik egy Cromwell geppuskajaban nyom nelkul az milyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.