Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) CHaooSS válasza BoB (#8750) üzenetére


CHaooSS
őstag

Pont az, hogy gyenge, erősebbnek kéne lennie

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8752) milkabrams válasza BoB (#8750) üzenetére


milkabrams
őstag

Épp ez az a nyugati tankok papírból vannak. Tank polygonban hogy lövöm át 415mm átütésű lövedékkel a challenger 470mm KE tornyát?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8753) CHaooSS


CHaooSS
őstag

"Hesh is completely overhauled with new post damage effects is now deadlier depending on how sloped the armor is. The more sloped the armor is that is hit, the deadlier the effects of hesh are"

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8754) gabro0 válasza CHaooSS (#8753) üzenetére


gabro0
őstag

Ru-nál jól jön majd. Ha berakják ezt Fritz X-et, az nem lesz semmi. Irányított bomba, szóval kelleni fog hozzá új irányítási mód, amit kicsit kétlek, hogy raknak bele... :U

[ Szerkesztve ]

(#8755) CHaooSS válasza gabro0 (#8754) üzenetére


CHaooSS
őstag

Raknak.. :D nem a semmiért rakták be, le volt írva, hogy hogyan kell irányítani, de a fórum annyira túlterhelt, hogy nehéz visszakeresnem

"Looks like Gaijin also nerfed the penetration values of the following German shells at 60 degrees and slightly buffed them at 30 degrees: 8.8cm Pzgr.39 / 43 (8.8cm KwK.43 / PaK.43) of the Tiger II, 8.8cm Pzgr. (8.8cm Flak.37 / KwK.36) of the Tiger H1/E, 12.8cm Pzgr. (12.8cm K.40) of the Sturer Emil and 10.5cm Pzgr.Rot (10.5cm KwK L / 68) of the 10.5cm Tiger II.

To me it looks like only the changes for the 8.8cm Pzgr.39/43 of the Tiger II and 10.5cm Pzgr.Rot of the 10.5cm Tiger II might make a big difference and as it seems like it will be (much) harder trying to pen something that is angled."

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8756) CHaooSS


CHaooSS
őstag

DM33 a Type-90é !! DM13 van csak a Leo-nak, de majd meglátjuk




hoppá:D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8757) CHaooSS


CHaooSS
őstag

RIP

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8758) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Teljes lista

https://imgur.com/a/d3xtVqP
https://imgur.com/a/JUmbqa5

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8759) CHaooSS


CHaooSS
őstag

No comment....

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8760) CHaooSS


CHaooSS
őstag

szerk: csak bug

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8761) SP4C3


SP4C3
veterán

DEV 1.79 SERVER OVERVIEW

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8762) milkabrams


milkabrams
őstag

hogy kapcsolódhatok fel a dev serverre?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8763) BoB válasza milkabrams (#8762) üzenetére


BoB
veterán

[link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8764) milkabrams válasza BoB (#8763) üzenetére


milkabrams
őstag

The game hasn't been activated for your account.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8765) CHaooSS válasza milkabrams (#8764) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze mivel 21:00 órától 14:00 óráig volt

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8766) milkabrams válasza CHaooSS (#8765) üzenetére


milkabrams
őstag

*2018-06-03 21:53:29

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8767) CHaooSS válasza milkabrams (#8766) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen, harmadikán 14óráig

--------------
ez jónak hangzik

"EuropeanCanadian did some tests with the chally on the dev server and the t-64b couldnt pen it's turret cheeks with the best shell and the chally could ufp the t64b (not only on the driver weakspot).

p.s.: every tier 6 tank have a gap in the center of the turret(in terms of protection).

If these are final to me it seems like this is as good as the chally can get. "

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8768) BoB


BoB
veterán

Hmm hát ki van húzva a T-62 is, de csak 50 ezer SL-em van és a BMP-1-et is meg kellene venni :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8769) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Az is6 hogy üt be szemből pár fokos szögbe áll hozzám képest. Lánctalpon keresztül oldalról bever mint a szart. Több mint 300as átütés kellene ehhez. De neki elég a 207 is.

(#8770) milkabrams válasza v!ct0y (#8769) üzenetére


milkabrams
őstag

Sztálinium vs Hruscsovium

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8771) BoB válasza v!ct0y (#8769) üzenetére


BoB
veterán

Egyáltalán miről van szó? :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8772) v!ct0y válasza BoB (#8771) üzenetére


v!ct0y
veterán

(#8773) BoB válasza v!ct0y (#8772) üzenetére


BoB
veterán

Árkád. Az érdektelen :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8774) CHaooSS válasza v!ct0y (#8772) üzenetére


CHaooSS
őstag

Overmatch belenyúlt biztos :D több mint 1.3x nagyobb a kaliber.

BOb: T-62M jó lesz 2. backupnak.. én kb alig fogom használni mert fix, hogy t64A-t hozom be meg ha kell akkor a zsu-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8775) v!ct0y válasza CHaooSS (#8774) üzenetére


v!ct0y
veterán

Plusz egy op orosz premium fos. Belőni alig lehet viszont ő bárhonnan bármikor.

(#8776) BoB válasza v!ct0y (#8775) üzenetére


BoB
veterán

Jaj szegény alig tudsz kilőni valakit téged meg mindenki kilő. Brutál egy játék ez ;] :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8777) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ajaj lehet nem a rookie-t kellet volna választanom :((( :DDD

AMX-13 amúgy nagyon jó, kezd a kedvencem lenni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8778) CHaooSS


CHaooSS
őstag

DM23-mat kapott a Leo 2A4

https://forum.warthunder.ru/index.php?/topic/242712-otsutstvuyut-snaryady-dm23-dm33-v-nomenklature-boepripasov-tanka-leopard2a4/

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8779) Tactical válasza CHaooSS (#8778) üzenetére


Tactical
tag

Öröm és boldogság.

Sajnos az angol ágon még nagyobb szopás lesz. Top tier-ben nagyon kellene valami mozgékonyabb, gyorsabb tank, erre megleptek minket egy szottyos 7.0-ás vánszorgó hókotróval. Vicces fiúk ezek...

(#8780) Tactical válasza CHaooSS (#8777) üzenetére


Tactical
tag

Ehhez meg gratulálok!

(#8781) CHaooSS válasza Tactical (#8780) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mindjárt megyek még pár kört, hogy meglegyen az öccááz arany :D
Amúgy aki nem próbálta még amx-13mat annak nagyon ajánlom, kis troll tank egy panter löveggel, nagyon adja

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8782) CHaooSS válasza CHaooSS (#8781) üzenetére


CHaooSS
őstag

háromszor veszítettem zsinórban, percek alatt kinyírtak 9-15 killeket nyomtak profi játékosokkal... kicsit sem furcsa ááá.. bassza meg a ...... anyját a gazsi

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8783) v!ct0y válasza CHaooSS (#8782) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem szabad panaszkodni. :)

(#8784) CHaooSS válasza v!ct0y (#8783) üzenetére


CHaooSS
őstag

én nem napi szinten panaszkodok ugyan azért .. :)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8785) CHaooSS válasza CHaooSS (#8784) üzenetére


CHaooSS
őstag

gondolom eztt Franciás eset miatt mondtad nem? mert ő azért messzire ment amikor napi szinten szidta és rakta ki a képeket.. megértem, hogy dühös, de azért sok. Én meg hónapok óta nem panaszkodtam szóval megérdemlek egy kis anyázást :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8786) v!ct0y válasza CHaooSS (#8785) üzenetére


v!ct0y
veterán

Valaki írta hogy nem kell mindig panaszkodni. Erre mondtam. Jó de sok jót nem lehet írni. Legalább pörög a topik.
Na jó írok valami pozitívat is: Kiszedtem egy is6 ot szemből :DDD

(#8787) Francia91


Francia91
veterán

Problem Solved, törölve a WT 3 hete a gépről
Van helyette értelmesebb játék is, nemcsak olyan, ami kizárólag Pay to Win
Az hogy minden meccsen 3 perc után 15 vs 1-ben szopsz, mert mindenki szalad kilövetni magát a meccs legelején, nem játék :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8788) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Jó nagy felháborodást keltett... nem csodálom

Vehicle modification upgrades

"Van helyette értelmesebb játék is"
Ha tankos/repülőset akar az ember akkor nincs

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#8789) Francia91 válasza CHaooSS (#8788) üzenetére


Francia91
veterán

Nem tankos repülős, de masszív 1,5 év szopás után végeztem, elég volt
Amúgy is egyre kevesebb időm van a gép elé kerülni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8790) BoB válasza Francia91 (#8787) üzenetére


BoB
veterán

"Van helyette értelmesebb játék is, nemcsak olyan, ami kizárólag Pay to Win"

Ahoz képest ha jól emlékszem prémium tank-al nyomtad. Szóval hogy is van ez? Na mind1 :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8791) Francia91 válasza BoB (#8790) üzenetére


Francia91
veterán

A prémium tankom ingyen lett, a Ru 251 és a T-44-122-es is ;)
A T-44-122-es 75%-os kedvezménnyel lett az enyém, Golden Wagerből vettem 1.200 Aranyért, a Ru 251-est 50%-os kedvezménnyel vettem 3.500 Arany körül, szintén Golden Wageres aranyból
Kvázi egyikért sem fizettem egy fillért sem ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8792) BoB válasza Francia91 (#8791) üzenetére


BoB
veterán

Ja és még ingyen is kaptad a prémium tankokat? Ez aztán tényleg kizárólag pay to win játék volt számodra :C

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8793) Francia91 válasza BoB (#8792) üzenetére


Francia91
veterán

Nem érted mire mondom a Pay to Win-t...
Nem is érdekel, minek ragozzam
5,5 éve vagyok a játékban, érdekes módon tudtam tankozni és repülni is, elég jól, erre 1.5 éve agyhalott csapatot kapok, javító és poroltó nélkül a spawnt követő első 200 m-en gyújtanak és ágyút lőnek
Érdekességképpen visszamentem 4.0-ba, ottt fullos minden járművem, de ott is 3 perc elteltével csak én élek a csapatból 5-6 killel az első helyen, a másik csapatból meg ketten léptek ki
Haverommal mentünk squadban, na ott ketten hoztuk a meccset, de a szokásos semminek sem nevezhető csapattal
Úgy már lehet valamire jutni
Örülök, hogy Neked jól megy a WT, vagy 4 évig nekem is jól ment
Aztán egy 180 fokos fordulat, pedig nem felejtettem el játszani

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8794) BoB


BoB
veterán

Nem értem a T-62-ből miért az M1 változat lesz sima M helyett. Ennyire fájt nekik betenni még egy rakétát? :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8795) Francia91 válasza BoB (#8794) üzenetére


Francia91
veterán

Amúgy a T-62-es éppen meglett, még egészen jó tank is volna, ha nem dobott volna Leo2K ellen a legelső meccstől kezdve. Majd ha esetleg látok olyat, hogy a BR rendszert, vagy a matchmaking-et a helyére teszik, akkor visszateszem a WT-t

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8796) BoB válasza Francia91 (#8795) üzenetére


BoB
veterán

Odafent ha akarnák sem lehetne beszűkíteni, így is állandóan 7vs7 csatákban megyek mert nincs elég ember.

Amúgy jó lenne ha lehúznák max fél BR különbségre a jelenlegi egy egész helyett.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8797) Francia91 válasza BoB (#8796) üzenetére


Francia91
veterán

+/- 0.5 lenne a reális szórás, és minden rendben lenne

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8798) BoB válasza Francia91 (#8797) üzenetére


BoB
veterán

Ezt írtam én is.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8799) v!ct0y válasza Francia91 (#8797) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mondanám hogy gyere árkádba. De ott se lehet nyerni. teljesen mindegy mit csinálsz. Ha 10et ölsz akkor se nyersz.

(#8800) Francia91 válasza v!ct0y (#8799) üzenetére


Francia91
veterán

Az Arcade-ot hanyagolom, reálban legalább egy picit megvan az esélye, hogy domboldalon a fák között campelhetek TD-vel, AB-ben simán kijelez, a fal mögött is, hogy ott vagyok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.