Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Tactical válasza Tactical (#10050) üzenetére


Tactical
tag

Így jobban látható, hogy miért.

(#10052) SSJPeter válasza Tactical (#10050) üzenetére


SSJPeter
őstag

Neked honnan van meg? Nekem is kéne, de nem látom, hogy hogyan tudnám megszerezni jelenleg.

Let’s go Brandon!

(#10053) milkabrams válasza SSJPeter (#10045) üzenetére


milkabrams
őstag

A KV számomra nem igazán heavy. Az amcsi 75 mm-est megfogja, de a 76 milis átviszi, a németekről nem is beszélve, igen sok KV tankot szedtem ki M10 és PZ4-vel. Az IS1 már más tészta, az rendben van, IS2 teste azon a szinten nem elég erős, mod44 egesz jó, IS3 meg állandóan heatfs ellen megy.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10054) Tactical válasza SSJPeter (#10052) üzenetére


Tactical
tag

Volt anno valami event, ahol meg lehetett nyerni.

(#10055) #06865280


#06865280
törölt tag

Kv sorozattal tényleg semmi baj nincs, kicsit be szögeli az ember és lehet vele nagy pofával játszani. Én még ellenük is szeretek menni mert jó kihívást nyújtanak.

(#10056) milkabrams válasza #06865280 (#10055) üzenetére


milkabrams
őstag

Szeretem kiszedni az nagy pofával játszókat, jóval könnyebb mint a taktikázókat.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10057) zolo0525 válasza SSJPeter (#10052) üzenetére


zolo0525
tag

Vedd meg most eléggé occsóóó :D cirka 160 Euro

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10058) #06865280 válasza milkabrams (#10056) üzenetére


#06865280
törölt tag

Kv élvonalbeli tank, jó páncélja és ágyúja van, neki a foglaló ponton van a helye, sőt ahol megjelenik érezhető lesz a hatása, szóval nem értem hogy mit akarsz egy kv1-el taktikázni.

(#10059) milkabrams válasza #06865280 (#10058) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha megyek vele egyenest előre, általában bekapok egy német 75 miliméterest, vagy amcsi 76-ost, esetleg egy 17 fontost. Mikor azt látom, hogy a csapat fele úgy döglik meg, hogy nem csinált semmit, az azért van, mert az ő taktikájuk a "W", tehát nem taktikáznak.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10060) Malibutomi válasza Tactical (#10050) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja oldalt ket pici helyen.
A KV1B azert eros mert a nemetekkel van. Minden meccsen van kb 2 tank aminek eleg eros az agyuja hogy kiloje.
Mar ha nem hulye es all mozdulatlanul

(#10061) Alg válasza milkabrams (#10059) üzenetére


Alg
veterán

Mondjuk azt én is utálom mikor a 2/3 csapat bejön az M18-al, rohan előre, elfoglalja a pontokat, rohan tovább előre és meghal 2 percen belül. :W Aztán hozza be a következőt és eljátssza ugyanezt újra.

Vagy behoznak mind repülőt és 6 vadászgépünk pötyögteti a kétszeres túlerőben lévő ellenséges tankokat.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10062) milkabrams válasza Alg (#10061) üzenetére


milkabrams
őstag

Közben természetesen az ellenséges csatarepülőket nem szedik le.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10063) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Felsőbb szinteken játszható egyáltalán a játék? Most oldottam fel a BR 7.3-as BMP1-et és IS3-at, de modulok nélkül baromi gyengék, és kb. 10 csata alatt a javító szettet nem sikerült még kifejleszteni. És ez még csak 7.3.

9-10 körül mi a fene lesz? Prémiummal is hetekig fogok egy poroltóért küzdeni? :W

(#10064) v!ct0y válasza Sidorovich (#10063) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor nem tudd meg mi volt régen. Ha a láncodat ellőtték a kezdőn akkor odáig jutottál.:)

(#10065) Francia91 válasza Sidorovich (#10063) üzenetére


Francia91
veterán

A BMP-1 elég jó cucc, még stockosan is, az IS-3-nak pedig nem 7.3-ban lenne a helye, ráadásul stockosan elég szar szegényke

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10066) Sidorovich válasza v!ct0y (#10064) üzenetére


Sidorovich
senior tag

A Ground Forces részt kb. fél éve kezdtem el intenzíven tolni, először USA-val kb. 6.0 BR-ig jutottam, majd meguntam, hogy gyakorlatilag játszhatatlan. Nagyjából minden 10. halálomra jutott egy ölés. A Shermanokat pl. az nem lövi ki szemből aki nem akarja.

Most az oroszokkal játszom, IS-3-at most oldottam fel. A hétvégén még meglátom, de lehet itt fogom abbahagyni a Ground Forces részt. Az IS3-at egy I. világháborús tank körbeszaladja. Vietnam pályán percekig mentem 15-20-al, hátha elérek oda ahol az akció van, majd egy repülő meggyújtott rakétával. A poroltó ha ebben a tempóban haladok talán tavaszra meglesz, szóval a biztos halál miatt Alt + F4 -el léptem ki a játékból és fejeztem be mára. :W

Pedig prémiumom van, boostereket is veszek néha, de utóbbit egy ideje már direkt nem. Úgy érzem ez nem is játék csak egy frusztráló szar pénzszivattyú, és minél feljebb jutsz, annál rosszabb. :((( Pedig rengeteg potenciál van benne de egyszerűen nem tudom megérteni a fejlesztőket, mégis mi mentén alakítják a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#10067) milkabrams válasza Francia91 (#10065) üzenetére


milkabrams
őstag

IS3-val nem megyek semmire, folyamatosan 7.7-8.3 környékén megyek.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10068) Francia91 válasza milkabrams (#10067) üzenetére


Francia91
veterán

Én is +1.0-ban vagyok 2 éve, azért is hagytam fel az egész WT-vel. Játszhatatlan így, fejlesztésre semmi esélyed

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10069) Malibutomi válasza Sidorovich (#10063) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat jatssz RB-t ott lehet bujkalni es lesbol tamadni, arra valo a BMP

(#10070) SSJPeter válasza Sidorovich (#10066) üzenetére


SSJPeter
őstag

Annyit tehetsz még, hogy pár száz aranyért megveszed a poroltót és a javító kitet. USÁ-val sem minden tank játszhatatlan, alacsonyabb szinten a Jumbo sherman mindenkit lehentel, ha nem dobja fel. Jó még a T14-es is, igaz az preémium.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10071) SSJPeter válasza zolo0525 (#10057) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szoktam költeni a játékra, de ennyit azért nem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10072) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

A 2 új BR 7.3-as tankom statisztikája:

10 csata alatt 2 győzelem. :W
BMP-vel 1-et, addig IS-3-al 11-et tudtam kilőni ugyanazokban a meccsekben.

Valahogy nekem ez a BMP nem adja, pedig teszt pályán nekem is szimpi volt. Legutóbb egy T-44-100-at oldalba lőttem vele ágyúval, majd rakéta, de túlélte, mi több, utána kigéppuskázott. :W Páncélja gyakorlatilag nincs, nem is értem minek rá tető, cabrio is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#10073) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jol megkaptam

[ Szerkesztve ]

(#10074) v!ct0y válasza Sidorovich (#10072) üzenetére


v!ct0y
veterán

Előbb szokd meg a játékot. Játsz kisebb tierben. Tanuld meg a pályákat.

(#10075) Sidorovich válasza v!ct0y (#10074) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Hát épp ez a bajom, hogy ezeken már rég túl vagyok.

Fél éve minden nap játszom, elvittem USA-t 6.0-ig, most az oroszt 7.3-ig, szerintem ezalatt kilehet ismerni a pályákat és mindent. Volt már csata amiben 15-öt öltem a sima T-44-el, de most valamiért játszhatatlanná vált a játék, ezalatt azt értem, hogy a csaták 85%-át veszítem el de úgy, hogy pár száz pontot van lehetőségem összeszedni.

Még ha én is lennék a nagyon béna, ez akkor is bullshit, nem egy emberen múlik a csata, ha nem csinálok semmit csak állok a kezdőn akkor se kéne a meccsek majdnem 90%-át veszítenem. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#10076) BoB válasza Sidorovich (#10063) üzenetére


BoB
veterán

T-80B-t 301 csata alatt sikerült teljesen kifejlesztenem prémiummal, talizmán nélkül.

16 modul van benne jelenleg, ami azt jelenti hogy átlagosan 19 csata kellett egy kifejlesztéséhez.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10077) Sidorovich válasza BoB (#10076) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm az infót! :R

BMP-1-et te használtad, jó volt valamire?

30 csata alatt erre sikerült kihoznom a 2 új tankom:

A BMP-vel kb. csak azt csinálom, hogy (mivel gyors) kezdéskor a középső pontra szaladok elfoglalni, aztán ha tudok valakit az érkező ellenségből kilövök, de mint látszik többnyire nem tudok. Pedig volt már ilyen papírpáncélos tankom, de valahogy erre nem érzek rá és ennek tűzereje sincs. Ráadásul szerintem a T-44 mozgékonyabb is, pedig több mint 2x olyan nehéz. :C

(#10078) Francia91 válasza Sidorovich (#10077) üzenetére


Francia91
veterán

BMP-1-essel (és minden mással) csak reálozok (pontosabban reáloztam, már nincs fent a gépen a WT), ott viszont egy mocsok dög a kis BMP, én nagyon szerettem
Nincs tűzereje.... Ne röhögtess :D
300 mm HEATFS, 6 másodperc töltéssel... Több mint jó :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10079) Tactical válasza Sidorovich (#10077) üzenetére


Tactical
tag

Szerintem a T-44-100 mellé jobban jársz az Objekt 268-al.

A "sorozatvereség", meg majd elmúlik. Siettetni a végét csak úgy tudod, ha összeállsz valakivel osztagba.

[ Szerkesztve ]

(#10080) milkabrams válasza Francia91 (#10078) üzenetére


milkabrams
őstag

Túl sok bmp-t kiszedtem már, hogy féljek tőlük, ha találkozunk, általában ő hal meg.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10081) Francia91 válasza milkabrams (#10080) üzenetére


Francia91
veterán

A másik oldalról szedtem ki én is elég sokat, kartondobozból készült talicskát nem is nehéz kiszedni. De reálban bizonyos pályákon azért elég jól lehet ám használni, főleg ha az adott pályán vizes terület is van,. ahol a vizen az ellenség hátába tudsz kerülni. Meg mivel lapos és kicsi, elég jól lehet vele bújkálni
A Ru 251 is könnyen kiszedhető, ügyesen játszva meg simán megvan vele Reálban a 7 kill/0 halál

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10082) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Akartok latni csalot?
Itt a replay linkje: [link]

BULLDOG48ru a neve

(#10083) milkabrams válasza Francia91 (#10081) üzenetére


milkabrams
őstag

Tudom, hogy jók tudnak lenni a könnyű gyors tankok, mostanában eszméletlen jó csatákat megy t92-vel.
Mióta megvan a nagyobb monitor csak RB-zek.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10084) Tactical válasza Malibutomi (#10082) üzenetére


Tactical
tag

Itt is van egy. Brutál ostobán csinálja (már ki van tiltva).

https://www.youtube.com/watch?v=BHhqXycGxso

(#10085) Malibutomi válasza Tactical (#10084) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lattam ez is kb ugyanaz. Fel is teszem YT-ra
Tisztan latszik hogy koveti az embereket akiket nem is lathatna. Engem is kilo a palya tulfelerol, 3 hazon es 100 bokron at.

(#10086) BoB


BoB
veterán

Megvan a T-72A jipíí.

De semmire nem megyek vele mert az alaplőszere semmit nem ér, marad a T-62M :O

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10087) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Egyébként arra rájöttünk már, hogy miért van az, hogy néha "szopó" ágra tesz a játék? Tehát az ilyen zsinórban 10 veszített csata, mindegyikben úgy, hogy mindhárom pont az ellenségé, miért vannak? Hogy működik a matchmaking? Ezért miért nem szedték még szét a Gaijint? :F

(#10088) milkabrams válasza Sidorovich (#10087) üzenetére


milkabrams
őstag

Elég sok teória van róla, de biztosat nem tudunk.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10089) Sidorovich válasza milkabrams (#10088) üzenetére


Sidorovich
senior tag

És mik a teóriák? :) :D

(#10090) milkabrams válasza Sidorovich (#10089) üzenetére


milkabrams
őstag

Ami én észrevettem, hogy prémiumoknak kedvez, illetve választ pár kiskedvenc embert egy időre. Pl. Abramsel 6-7 csatán keresztül, csatánként kiszedet 5+ tankot, utána 10 csatában 3-at.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10091) BoB válasza Sidorovich (#10087) üzenetére


BoB
veterán

DOTA2-vel játszottam ma párat.

Miért van az, hogy egy ingyenes játékban amiben semmilyen "hatásnövelő" nem vásárolható csak kozmetikus tárgy, pont ugyanez a helyzet? Zsinórban vesztes meccsek, egyszer 25 kill-em van, máskor 3-at alig tudok összehozni.

Ezért a Valve-t miért nem vonták még felelősségre? Sőt továbbmegyek, az összes ilyen csapatjátékban miért van ez így?

Vajon a zöld vagy barna színű gyíkember kaszt okozza ezt?

Kérem tegyék meg tétjeiket!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10092) BoB


BoB
veterán

Most mentem egy csatát a 3.7-es KV-vel. 4.0-ás Panzer IVG jött szembe, szóval már RB-ben sem +/- 1.0 van hanem 1.3.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10093) Francia91 válasza BoB (#10092) üzenetére


Francia91
veterán

Ez csak +0.3... Vagy én olvasom félre? :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10094) BoB válasza Francia91 (#10093) üzenetére


BoB
veterán

Igazad van, én nem tudok számolni, mennem kellene aludni :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10095) SSJPeter válasza milkabrams (#10090) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ami én észrevettem, hogy prémiumoknak kedvez, illetve választ pár kiskedvenc embert egy időre.

Ez egy loser duma. Semmi valóságalpja nincsen. Például én, orosz 4.0-ban kurva nagy májer vagyok, 70%-ban elhozom az első helyet. Most kipróbáltam magam francia 4.7-ben hangsúlyozom, hogy prémium tankkal (M4A1 FL10), szart se tudok. Miért? Mert míg az oroszokkal az esetek 75%-ban enyém a legmagasabb BR-ű tank, addig a franciákkal 80%-ban feldob 5.7-be, és olyan tankok jönnek velem szemben, amik ellen nem megyek semmire, míg a Panzer IV-eseket rommá lövöm a T34-el, meg a KV-1-el.

Ennyi a magyarázat, nem kellenek az összeesküvés elméletek.

Ha teszem azt a franciákkal is mindig 4.3-as német tankok ellen dobna be, akkor ugyan úgy májerkedhetnék, de nem...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10096) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Azt sem értem egyébként, hogy a franciákat miért 100%-ban angol, meg amerikai tankok ellen adja be, nekik a szövetséges oldalon lenne a helyük, és nem a németek, meg az oroszok mellett. Oroszok ellen még egyszer sem mentem, mindig az amerikaiak, meg angolok ellen megyek. :( M1-es ágyúval felszerelt Jumbo + M18 + Comet + Centurion kombó ellen esélytelen vagyok a 4.7-es tankajimmal.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10097) milkabrams válasza SSJPeter (#10095) üzenetére


milkabrams
őstag

Csak a tapasztalatom. Prém jumboval letarolom a gaz ellent, a simából meg fél perc alatt kiszednek. Ez van looser vagyok.
De szerencsére a saját tapasztalataimra hallgatok, mint RÁD.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10098) Francia91 válasza milkabrams (#10097) üzenetére


Francia91
veterán

Tiger II-essel ugyanez van. Sla. 16-osok alázzák a másik csapatot, a sima Tiger II (H)-t pedig szedik ki lazán, mintha BT-5-ös lenne :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10099) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Na 15-ből egyszer bead azért 4.3-as olasz-német csapat ellen is, akkor ellenük azért jobban megy, nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10100) BoB válasza milkabrams (#10097) üzenetére


BoB
veterán

Gyíkemberek előre! :))

Csak tudnám akkor én a prémium tankokkal miért pont ugyanúgy megyek mint a nem prémiumokkal :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.