Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Tactical


Tactical
tag

De a legdurvább....

Században játszom. Nem top század, csak négy jó barát üti-vágja az ellent esténként. Vannak jó és rossz köreink vegyesen, együtt sírunk, együtt nevetünk. Az utóbbi két-három hétben viszont valami változott. Eddig is top századokkal kellett küzdenünk, már megszoktuk a szopóágat is, de amit most művel az MM az színtiszta aljasság.

Pl.

Arcade tankcsaták, 8.7, este 8 óra, sok csata, sok játékos, csúcsidő. Az addigi meccseink mind vereség. Sorba mentek el a csaták, mi mégis 12-13 percet vártunk arra, hogy a nyomorult találjon nekünk valami combos századot (szinte mindig ugyanazokat, többnyire oroszokat). Hosszas nyűglődés után végül az "INTRA" századdal kerültünk össze. 6 játékos a 6 játékos ellen (ebből 4 INTRA-s).

Lőttek ki tőlünk tankot, mi is kinyírtunk párat, végül kb. a meccs felénél fölénybe kerültünk. Miénk volt mind a három pont, ők az éledési pontra szorultak... szóval végre nyerhettünk volna egy csatát. De egyszer csak a semmiből megjelent náluk a T88 század (TOP 7. század) három friss tankkal, sérülés nélküli legénységgel, és úgy legyalogoltak minket, hogy levegőt nem kaptunk.

Szóval ha az MM eldönti, hogy megdöglesz, akkor megdöglesz, még ha patkány módszereket is kell alkalmaznia.

(#10352) Francia91 válasza Tactical (#10350) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt írtam korábban, hogy engem 2 évig only +1.0-ban volt képes szopatni. Egyszer utolér mindenkit...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10353) Malibutomi válasza Tactical (#10350) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jatssz RB-t az ertelmesebb.
Plussz akkor az osszes Leo es T55 a te oldaladon lesz es elvezheted hogy letapossatok az amcsi angol csapatokat.

(#10354) Francia91 válasza Malibutomi (#10353) üzenetére


Francia91
veterán

Velem RB-ben csinálta ezt, amíg le nem töröltem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10355) Malibutomi válasza Francia91 (#10354) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Velem is csinalja, de ott tobb eselyed van uptierben, mert legalabb nem tudja mindenki hol vagy.
Lehet bujkalni es meglepni ellenfeleket.

Pl a nyomi kis 6.7 Type 60-vel imadtam elbujni es kinyirni IS7-eket :)

(#10356) zolo0525 válasza Tactical (#10351) üzenetére


zolo0525
tag

Ezután következik majd a 0-3 killes meccs,mert hirtelen elfelejtettél játszani.

(#10357) Francia91 válasza Malibutomi (#10355) üzenetére


Francia91
veterán

Kizárólag RB-ztem, egy stock 6.7-es tankkal nulla esélyed volt 7.7-es szemetek ellen, fejleszteni meg esélytelen volt a kizárólagos +1.0 miatt....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10358) miazmá


miazmá
tag

Sziasztok.

Hosszú kihagyás után gondoltam ránézek a játékra, de játszhatatlanul laggolok az adatlapomon lévő konfiggal.
Alacsony és minimális beállításokon is 20-40 fps között megy a játék.
Van valami 5letetek mitől lehet?
(Más játékok jól futnak)

(#10359) SP4C3


SP4C3
veterán

IPM1 első meccs, első találatra kigyulladok...

Tipp újoncoknak: USSR, Soviet/Orosz ágat toljátok, semmi mást, rank 3-ig lehet másik nemzettel is valamit alkotni, de hosszú távra a szovjet járművekkel tervezzetek. Ennyi.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10360) BoB válasza SP4C3 (#10359) üzenetére


BoB
veterán

Engem már 2 éve folyamatosan kigyullaszt a játék, ezért egy éve már le is töröltem ezt a szemetet.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10361) SSJPeter válasza SP4C3 (#10359) üzenetére


SSJPeter
őstag

Annyi kiegészítést tennék, hogy a 4.0-4.3 német is mehet, az se rossz. Ennél feljebb csak haladóknak és türelmeseknek ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10362) Francia91 válasza miazmá (#10358) üzenetére


Francia91
veterán

Monitorozni kéne, hogy megy-e minden megfelelően, a kellő órajelen (HW Info64 programmal szoktam, meg a videokártyát a GPU-Z-vel). Azzal a hardverrel lazán kéne futnia, ha nekem az alábbi laptop hardveren medium beállításokkal stabil 40-50 FPS-sel eldöcög

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10363) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Retro nap felkialtassal kiprobaltam az IS4M-et ujra 7.7-ben. 5 killel fejeztem be a meccset pedig azt hittem tiszta gaz lesz

(#10364) Francia91


Francia91
veterán

Amikor nagy véletlen nem dobott fel vele, hanem saját BR-jében reàloztam vele, imádnivaló tank volt, alig tudtak kiszedni belőle

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10365) Malibutomi válasza Francia91 (#10364) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

en spec most talalkoztam 8.7 Leoval is, de legyurtem

(#10366) Alg válasza BoB (#10360) üzenetére


Alg
veterán

Iseewhatyoudidthere ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10367) milkabrams


milkabrams
őstag

Kb. 1 hónapja letöröltem ezt a sz@rt a gépemről, ma majdnem felraktam, de mikor megláttam, hogy nem M1A1HA kerül az amcsikhoz, hanem a sima M1A1, a másik oldalon meg a sokkal erősebben páncélozott leo és t80u, rájöttem, hogy rohadjon meg az egész ott ahol van.

SSJpeter:
Azért arra emlékszem, hogy szerinted én voltam a hülye, mikor egyszer kiakadtam azon, amiről ti is beszéltek(csal a gazsi) akkor még az volt az álláspontod, hogy ez nem igaz, mert itt minden rendben van.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10368) BoB válasza Alg (#10366) üzenetére


BoB
veterán

De komolyan, vállalhatatlan ez a fórum :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10369) BoB


BoB
veterán

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10370) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Remenykedtem hogy a rank 7-el esetleg rendberakjak /szethuzzak a BR-eket, de nem csinaltyak loszart sem csak hozzacsaptak az uj tankokat.

Termeszetesen a T64B/T80B kapott szep uj 480mm atutesu loszert, a Challenger nem kaphat jobb loszert mert csak. Komolyan nevetseges amit a britekkel csinal a gaijin.

[ Szerkesztve ]

(#10371) SSJPeter válasza milkabrams (#10367) üzenetére


SSJPeter
őstag

Biztos vagyok benne, hogy senkit nem hülyéztem le. Nincs minden rendben, vannak bőven anomáliák az átütést illetően de az, hogy csak és kizárólag premium tankkal lehet jól játszani, azt most is ostobaságnak tartom. Jó, nem egy hátrány a premium cucc, az biztos, most már én is úgy látom, hogy mondjuk úgy kiszámíthatóbban reagál bizonyos helyzetekben, megbízhatóbb teljesítményt nyújt. Kevesebb az anomália.

Pár száz kill után amúgy a 6.3 USA meccseket illetően azt tudom mondani, hogy ebben a BR-ben kiegyensúlyozottan dobál fel és lefelé, nem is ezzel van gond. Hanem azzal, hogy amik ellen megyek az 5.7-6.3-as tankokkal azok már tierjükben is jóval gyengébbek, mint amik ellen harcolni kellene velük. De én itt csalást speciel nem látok.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10372) SSJPeter


SSJPeter
őstag

A játék fő problémája, hogy az átütés kiszámíthatatlan, pl. néha kibírok 6-7 lövést egymás után (T26E1) egyTigris II-től is, de volt olyan eset, hogy egy Panter D 1000m-ről az első lövésre keresztül lőtt. Random az egész sajnos. :(

Let’s go Brandon!

(#10373) milkabrams válasza SSJPeter (#10371) üzenetére


milkabrams
őstag

Nyilván nem csak prémmel lehet jól játszani, de prém jumbo és sima közt ég és föld a különbség, 2016-ban kezdtem a játékot, így volt időm észrevenni pár dolgot.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10374) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Arrol ne beszeljunk, hogy minden premium mikor bekerul a jatekba "veletlen" nem korrektul van modellezve es elegge OP..aztan par honap mikor lecsengett az eladasi hullam hirtelen kiderul meg rola nemi info es kicsit kevesebb lesz a pancel, kicsit mas a loszer, kicsit gyengebb itt ott.

Ezert nem tudok komolyan venni olyan embereket akiknek egy nemzetnel az osszes premium megvan szinte.

[ Szerkesztve ]

(#10375) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ritkan de top tierben is lehet elvezzetes meccseket jatszani

Es erdekes modon ez egy elvezetes meccs volt az uj alaszka palyan

[ Szerkesztve ]

(#10376) SP4C3 válasza Malibutomi (#10375) üzenetére


SP4C3
veterán

Épp most 3000 SL-t kaptam egy killes meccsért.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10377) SSJPeter válasza Malibutomi (#10375) üzenetére


SSJPeter
őstag

Gondolom itt 7 kill már nagyon soknak számít, még nem próbáltam, ezért nem tudom, hogy a top tierben mi a helyzet. Ha abból indulok ki, hogy 4.0-ban simán összejön 12-14 kill is, 6.3-ban már csak 5-6-7, a top tierben örülhetnék ha 2-3 összejön.

Let’s go Brandon!

(#10378) Malibutomi válasza SSJPeter (#10377) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jaja 1-2-3 az mar okes, sajna itt altalaban az van hogy az egyik csapat lerombolja a masikat 2 perc alatt.
Epp visszaneztem egy replayt, ha felere lassitom akkor olyan egy osszecsapas mint 5.7-6.7-ben :)

Mindjart csinaok is egy videot role azt belinkelem

(#10379) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na itt egy kis tegnapi akcio:

[link]

(#10380) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Aki panaszkodik, hogy a WT-nek köze nincs a realisztikussághoz: [link]

Én azt hittem az a játék sem lehet már rosszabb, casual-abb. Tévedtem.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10381) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Minap mergelodtem szokas szerint hogy megint nekem van 9 killem a csapat meg bena, fele kihal kill nelkul stb....a szokasos ami itt a topicban is sokszor megy.
Asszonykam meg felhivta a figyelmem ra, hogy nem-e lehet inkabb hogy a tobbiek az atlag jatekosok, en meg a lvl100 aki 5.7BR-t jatszik eppen es emiatt vagyok annyival jobb.
Es tokre igaza van....szoval aki regi es tapasztalt jatekos de kis tierben nyomja az ne lepodjon meg ha a csapat nagy resze tapasztalatlan jatekos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10382) SP4C3 válasza Malibutomi (#10381) üzenetére


SP4C3
veterán

Level 100 M18 vs 10 Level 7 Tiger H1 + 5 Level -10 T-34-85

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10383) v!ct0y válasza Malibutomi (#10381) üzenetére


v!ct0y
veterán

Fentebb már nem tapasztalanok vannak hanem idióták.

(#10384) SP4C3 válasza v!ct0y (#10383) üzenetére


SP4C3
veterán

Most látom, hogy a panther A is lekerült 5.7-be. Adnak a balance-ra rendesen. Még ezek után picsog a sok kis wehraboo, agyon kellene őket ütni, ja az lehetetlen...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10385) Francia91 válasza SP4C3 (#10384) üzenetére


Francia91
veterán

Mikor még fent volt a WT, az pozitív volt, hogy a Panther II-est letették 6.7-be. Az évek alatt legalább egy értelmes BR módosítás volt :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10386) SP4C3


SP4C3
veterán

Német 5.7 preset BR 6.3-as csatában 10 kill...
Jólvan, előtte egyszer a sovietek el3.14csáztak.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10387) SP4C3


SP4C3
veterán

Napisz@r.hu-n láttam:

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10388) Tactical


Tactical
tag

Sziasztok!

Ma reggeltől nem javítja a játék automatikusan a tankokat. Én állítottam át valamit véletlenül vagy ez valami új marhaság?

(#10389) Tactical válasza Tactical (#10388) üzenetére


Tactical
tag

Közben meglett...
Be volt kapcsolva az automatikus javítás, két slotot mégsem javított. Kikapcsoltam, újra bekapcsoltam és most jó.

(#10390) Pyki24 válasza Tactical (#10389) üzenetére


Pyki24
lelkes újonc

Nálam is volt ilyen bug tegnap, bár játszani is nehezen hagyott, mert hiába voltak a sorban negyvenen, ötvenen, hetvenen, perceket kellet várjak.

SP4C3: Én úgy vettem észre hogy a párducok kaptak egy kis buffot, sokkal nehezebb most őket ki lőni mint régebben. Én nem bánom, mert nem tudnak hátra menni, így ezért kell egy kis páncél védelem. Viszont 5.7 párducok valójában 6.0ásnak felelnek meg, nem csoda hogy 6.3ban is elboldogul, pláne árkádban. És néha ők is kifogják a 7.0 vagy a 6.7 magasságot. Ahogy észre vettem gazsinak német oldalon van még egy hasonló párhuzamos logikája, az pedig pz4 f2 ha jól megnézzük alig gyengébb a 4.7 társánál. Bár lehet hogy nincs igazam, de inkább örülni kéne hogy van még játszható tier a németeknél, és ezt bátran merem állítani, hogy 3.0 pz3masok, és 5.7 tankjaik elégé ütőképesek, bár a Leopard 2A5 is annak tűnik, de szerintem fognak azon csiszolni.

(#10391) BoB


BoB
veterán

WT2 topik: [link] :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10392) zolo0525 válasza BoB (#10391) üzenetére


zolo0525
tag

Így elb@szottan is jobb,mint a fos tündér.... nincs olyan,hogy zsinórban 20-at elvesztesz.

(#10393) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

gaijin fele modellezes:
[link]

(#10394) 5ent1nel válasza Pyki24 (#10390) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Az ilyen "sok játékossal órákat várás" az nem bug szvsz hanem keresi a MM az über játékosokat +1.0-val feletted, hogy ki tudjon b@szni veled... :(
Nálam ha ez van, már meg sem lepődök az ilyen furcsaságokon meccs közben.

(#10395) Francia91 válasza 5ent1nel (#10394) üzenetére


Francia91
veterán

Object 120...
Csodákra képes ruszki prémium....
Öröm volt ellene menni stock amcsi T34-essel (6.7) :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10396) Tactical


Tactical
tag

Árkád tankcsatákban a helikopter a legnagyobb aljasság amit a Gaijin kitalálhatott. Az utóbbi 8 körben csak az csapott ki, tank nem.

Kidob a büdös nagy pusztaságba, egy pontos foglalás. Amint bejött az első helikopter, lelépett a csapat. Volt aki inkább kiszállt, csak ne lőjjék ki.

Mindenki rühelli, de azért erőltetik.

(#10397) 5ent1nel válasza Francia91 (#10395) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Most itt pont nem a tank volt a lényeg... ;)

Az szokta felcseszni az agyam, amikor a játék nem tartja be a SAJÁT szabályait! Ilyenkor 3 lövésből sem robban be a tárolt lőszer - még HEAT-tel lőve sem -; nem gyullad ki a motor/váltó/üzemanyagtank, mindegy mit csinálsz; nagy kaliberű lőszerek pattannak le/abszorbálódnak 5mm-es lánctalpszoknyán - minden sérülés nélkül -; olyan szögből és olyan helyen oneshot-olnak, ahonnan gyakorlatilag képtelenség lenne a páncélvastagság miatt; stb,stb,stb...

Én az ilyenek miatt már 2x letöröltem a játékot, de pár hét múlva azért visszanéztem... viszont nem egy barátom végleg befejezte vele a pályafutását néhány ilyen érdekesség után. :(((

(#10398) Francia91 válasza 5ent1nel (#10397) üzenetére


Francia91
veterán

Januárban letöröltem én is, azóta sem néztem felé

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10399) 5ent1nel válasza Tactical (#10396) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

A repülők is elég gázok tudnak lenni... 3.0 hajóknál német ágon többet nézem a levegőt mint a vizet, mert lassú sz@rokkal van tele a BR, amik jók lennének tűzerőben, de ha van fönt gép - és többnyire van ugye... -, akkor egyből kiszúrnak, lebombáznak -> jóccakát. :(((
Egyszer kb. 6-8 mp-ig éltem, mert a spawnpont fölött körözött egy bombázó.

(#10400) BoB válasza 5ent1nel (#10399) üzenetére


BoB
veterán

Az FJ-4B sokkal gázabb mint bármilyen helikopter.

Hajóknál amikor már eljutsz a rombolókig, azoknak olyan légvédelmük van hogy gyakorlatilag lehetetlen a közelükbe jutni repülővel.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.