Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) BoB válasza zolo0525 (#10150) üzenetére


BoB
veterán

Lehet, mit szeretnél? :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10152) zolo0525 válasza BoB (#10151) üzenetére


zolo0525
tag

Előbb már sikerült,ágyú találat miatt elfüstölt az összes lőszer a tankból,néztem értelmesen ... :F

(#10153) Pyki24 válasza SSJPeter (#10124) üzenetére


Pyki24
lelkes újonc

M4 nem valami jó tank, kinek mi, számomra fantasztikus. Elképesztő jó kis köröket tudok vele menni, be szögelve egy patintó gépezett, ezért is szerettem városi pályákba be vinni mert ott lehet vele rendesen sidescrapingelni abban a tierben csak a kv1 tudja felvenni vele a versenyt. Németek, semmi páncéljuk nincsen, bármi ki lövi őket, pz4esek is csak az ágyújuk miatt kell félni de ha be lövöd már nem ellenfél, aminek meg lenne páncélja németeknél az 6.7nél kezdődnek, de onnantól instant 1+ tiert kapsz ahol már nem ér semmit a páncél védelmed, de 5.0 és 5.3 csak páncél vadászaik vannak. Oroszok egy meta nemzet, végig az ő tankjaik uralkodnak, ami gyenge lenne az rng majd segít nekik, mert a lehetetlent is tudják lepatintani, annyira durva az az ág hogy még nekem is sikerült az arányomat 53% fölé emelnem. Feljebb tigriseknek az ágyúja ki váló de annyira nincs páncélja hogy egy alap t34-es is ki tudott szedni, pz4esek meg se izzadnak, ha feldob az az igazi élvezett, ágyúja az amcsi t34 és a tigris2hnál be csődöl, el is megyek ha szembe találom magam velük mert nem tudom felvenni a versenyt. Párduc nem lenne rossz ha tudna hátra menni. Oroszoknál a t34 kicsit meg kopik a fénye, de a 85ös ágyú emlékeztetni fog hogy a bab nem hús. Az isek meg méltó ellenfelek lesznek, de a t44eket lehet utálni fogod főleg a 100as csodát, páncélvadászaik a 152 ágyúval képzelheted mit művelnek. Persze ez szubjektív, és ugye ki milyen játékmodban vadászik, én az árkádot szerettem, mert az a mod tartja fent az adrenalint, szeretem a közel harcot, és a sok akciót, nekem ez a kihívás. Elnézést a helyesírási hibákért de nagyon sietek lefeküdni, jó éjt.

(#10154) Sidorovich válasza Pyki24 (#10153) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Az orosz páncélvadászok és IS-ek rákfenéje egyedül a baromi hosszú (20+ másodperc) újratöltési idő. :U

Ha egy IS-t lőni láttam a közelben, akkor mindig rászaladok mert bő 20 másodpercem van kinyírni. :D

(#10155) Francia91 válasza Sidorovich (#10154) üzenetére


Francia91
veterán

Tudod Te, hogy IS-2-essel és T-44-122-essel milyen jó reál meccseket lehet menni? 6-7-8 kill lazán megvan, úgy hogy Téged nem szednek ki. Ijesztőnek tűnik az a 22-24 sec reload, de ha megtapasztalod, hogyan kell használni melyik pályán, nagyon jókat lehet vele trollkodni meccseken. A T-44-122-est ráadásul imádom, a mozgékonysága ezzel az ágyúval vegyítve egy rohadt jó tankot eredményez. Az IS-2-es pedig marha jól tolat

Engem csak lebeszélni akartak az IS-2-esről és T-44-122-esről, mégis ezekkel mentem a legjobb és legélvezetesebb meccseimet tank reálban. A töltésidőt pedig meg kell tanulni kezelni, és ennek megfelelő játékmódot alkalmazni, aztán nem kell foglalkoznod azzal a 20-24 másodperccel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10156) Tactical válasza Pyki24 (#10153) üzenetére


Tactical
tag

"Németek, semmi páncéljuk nincsen, bármi ki lövi őket, pz4esek is csak az ágyújuk miatt kell félni de ha be lövöd már nem ellenfél, aminek meg lenne páncélja németeknél az 6.7nél kezdődnek..."

Vannak lejjebb is erős "német" tankok... :)

(#10157) Francia91 válasza Tactical (#10156) üzenetére


Francia91
veterán

Echte deutsch :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10158) Alg válasza Tactical (#10156) üzenetére


Alg
veterán

És akkor bemész egy 4.3-as meccsbe és 100%-ban ezek a sz@rok jönnek szembe... az érzés megfizethetetlen ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10159) Tactical válasza Alg (#10158) üzenetére


Tactical
tag

Most megszerezhető a kötvényüzletből ez a Churchill, gyúrj rá! (A 747 is onnan van ha jól emlékszm, a KV1 meg event volt).

[ Szerkesztve ]

(#10160) Alg válasza Tactical (#10159) üzenetére


Alg
veterán

Azok az idők már elmúltak mikor WT-ben bármire gyúrtam volna. Mostanában max hétvégente veszem elő pár meccs erejéig, elég is annyi belőle.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10161) v!ct0y


v!ct0y
veterán

(#10162) BoB válasza v!ct0y (#10161) üzenetére


BoB
veterán

Egy kicsit tultoltak a CGI-t :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10163) PAtr0n válasza v!ct0y (#10161) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem tetszett, a maga kis "hollywoodiasságával" :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10164) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Miért nem tudom beütni a 76mm-es M1-es amerikai ágyúval a német Tigrist előről 500m-en belül, 90 fokos szögből, szemből? Lepattantam már vagy 10-szer a T-20-asal, egyszer sem sikerült még belőnöm, csak 10m-ről legfeljebb. Ennyit a premium biasról amúgy. Be kéne ütnöm, nem? :F 500m-ről is bevisz elvileg 116mm-t...jó kemény 10 fokban meg van döntve, de az semmi.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10165) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Miert kell mindig ennyit kuzdenem...

(#10166) SSJPeter válasza Malibutomi (#10165) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hogy belinkelhesd a képet róla. :) Gratula.

Let’s go Brandon!

(#10167) SP4C3 válasza SSJPeter (#10164) üzenetére


SP4C3
veterán

Front páncél szélét lôdd (vagy pont a közepét).

Itt nem premium bias van, hanem minden ami amerikai az sz@r ebben a játékban. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10168) Sidorovich válasza SP4C3 (#10167) üzenetére


Sidorovich
senior tag

És minden ami orosz, baromi OP. :C

(#10169) BoB válasza SP4C3 (#10167) üzenetére


BoB
veterán

Leginkább az Abrams, meg az FJ-4B szar :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10170) SP4C3 válasza BoB (#10169) üzenetére


SP4C3
veterán

A sima abramset szétszedik a leopardok meg a T80-ak. Az M1IP még nincs meg.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10171) SSJPeter válasza SP4C3 (#10167) üzenetére


SSJPeter
őstag

Te melyik lőszert használod az M1-es ágyúhoz, az M62-est vagy az M79-est?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10172) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nemsokara atallnak uj ballisztikus szamitasra gazsiek, meglatjuk az mit hoz, de elvileg sok loszernek jol meg fog noni az atutese.

(#10173) Alg válasza SSJPeter (#10164) üzenetére


Alg
veterán

Ha szemben áll a front páncél közepét kell lőni, ott elvileg átviszi. Ha meg egy Porsche jön akkor megszívtad.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10174) SSJPeter válasza Alg (#10173) üzenetére


SSJPeter
őstag

"Ha meg egy Porsche jön akkor megszívtad."

Ezt kifejtenéd kérlek? Komolyan kérdem. Porsche torony, ugye? :F Mi a különbség? Egyébként általában meg szoktam szívni. :D

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#10175) bazsi83vp válasza SSJPeter (#10174) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Teljesen más a frontpáncél a testen is (~200 mm). Azt a tankot érdemes ferdén elkapni, hogy a front és az oldalpáncél közötti átmenetet verje telibe az ember. Közelről még az M62 is beviszi, de messziről is volt rá példa, ha majdnem derékszögben kapta el.
Egyébként a lövegpajzson is van 2 sáv, ahol "csak" olyan 120 mm a páncélzat... ha már nincs mit veszteni, próbát megér és néha bejön. Pontosabban bemegy :D
(gondolom az 5.7 prémium Porsche-ra gondolt)

[ Szerkesztve ]

(#10176) Alg válasza SSJPeter (#10174) üzenetére


Alg
veterán

[link]

204mm páncél, mint a Ferdinandon - kivéve az elején a két szélső szögben álló lemezt, szemből oda kell lőni. Vagy megpróbálni az alsó lemezt belőni.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10177) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Köszönöm mindkét választ.

Let’s go Brandon!

(#10178) SP4C3 válasza SSJPeter (#10171) üzenetére


SP4C3
veterán

Az alap apfsds-t, heat-et nagyon ritkan.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10179) PitLee válasza Malibutomi (#10172) üzenetére


PitLee
őstag

Sg.hu-n láttam róla, itt egy videó és egy táblázat . (ha még nem volt)

[ Szerkesztve ]

(#10180) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na Gaijin megint alakitott, megy is a flme a forumokon.
Beraktak az uj penetration formulat, szokasos gazsi modon, belebasztaka szmokat a kalkulatorba, ra sem neztek mehet live-ra.

Es akkor jonnek ilyenek:

Challenger alap loszer:

es a fejlesztett 900SL /lovesert:

Meg ilyenek hogy az IS7 alaploszere 300!!!mm atutesu lett majdnem annyi mint a sokkal kesobbi tankok APFSDS loszere

A Shermanok APHE lovedeke nagyobb atutessel bir mint a solid loszer.

(#10181) v!ct0y válasza Malibutomi (#10180) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az is7 meg is érdemli hisz olyan kis gyenge szegényke. alig lehet vele kezdeni valamit :)

(#10182) Tactical válasza v!ct0y (#10181) üzenetére


Tactical
tag

Az IS7 nálam 311 mm.

(#10183) BoB válasza Malibutomi (#10180) üzenetére


BoB
veterán

Ez érdekes, nálam nem így van.

Challenger alap lőszer:

Challenger fejlesztett lőszer:

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10184) laskr99 válasza BoB (#10183) üzenetére


laskr99
addikt

Szedd le a kieg. páncélzatot.

(#10185) BoB válasza laskr99 (#10184) üzenetére


BoB
veterán

Úgy már igen, egyértelmű bug.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10186) Tactical


Tactical
tag

Nocsak.... ilyen is van?

(#10187) PAtr0n válasza Tactical (#10186) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azta! :Y
De most ez pont annyit és úgy refound-ol, ahogy te ráköltöttél?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10188) Malibutomi válasza Tactical (#10186) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

ezmiez?

(#10189) Tactical válasza PAtr0n (#10187) üzenetére


Tactical
tag

Azért nem értem, mert az alaplőszer tűnt el, a kifejlesztett maradt.
Mindegy, nem tiltakozom...

(#10190) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szoval azt hittem az Unexpected Threat feladat nehez lesz.
Loj ki 15 tankot AA-val.

Az elso meccsben kilottam 11-et Magino-n, a masodikban 7-et Normandy mapon.AMX-13 DCA-40-el

(#10191) Pyki24 válasza Malibutomi (#10180) üzenetére


Pyki24
lelkes újonc

Ezért hagytam abba a játékot, ez a nesze semmi fogd meg jól te paraszt dolog, de az indokon amin jót nevettem. De legalább már látni japán tankot, de a problémát nem oldották meg, sőt, szinte csak orosz tankokba botlok. :C Bár a németeket szerintem csak azért játsszák mert sokan szeretik a nemzet hadiparát, de csak amerikaival, és orosszal lehet egyfolytában nyertes meccseket menni, kínosan nevetséges. A többi nemzet meg, tényleg aki játssza a játékot csodálkozik hogy miért nem használják. Talán az angol mbt a kivétel, de a vh tankok elég elcsépelt felhozatal. Franciát alig látni, nem csoda elkezdeni is nagyon nehéz, és tovább se hálás feladat, de állítólagos ki könyörgött olasz ágba se találkozni. Csak német, amerikai, orosz dominál, de mint mondtam németeket se a pozitív élmények hada kíséri a játékot. Az egész nemzetett és a tiereket át kéne gondolni, de nem mert avval munka van, és pénz megy vele. Hát köszönöm kedves fejlesztő cég, de nem szeretem amikor hülyének néznek, de a pénzüket szereti nyeldesni, de dolgozni érte minek jó nektek itt ott, kis buff, nerfecske, meg ezüst emelgetés, szerencse hogy evvel meglehet oldani a dolgot. Volt annyi eszem hogy nem fizettem egyetlen egy forintot se ezért a játékért pedig terveztem, még szerencse hogy ki várom hogy mikor néznek hülyének.

(#10192) Francia91 válasza Pyki24 (#10191) üzenetére


Francia91
veterán

A német ágat én is a történelme és a technika szeretete miatt vittem, főleg a Tigris I-II-esekkel és Pantherekkel, de mivel 20-30 évvel későbbi csodatankok ellen kellett mennem mindig, szopás volt németezni. A WT-t is abbahagytam, korábban leírtam miért, a lényeg, hogy a 3-4 évvel ezelőtti állapotához képest iszonyatosan szétcseszték ezt a játékot....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10193) PitLee


PitLee
őstag

A Tigrincs megkapta már a Pzgr 40 ?

(#10194) Tactical válasza Malibutomi (#10165) üzenetére


Tactical
tag

Szintúgy.

19 tank kilövés, vereség.

Amiben segítettek a csapattársak: keresztbe fordított (nagyon sürgős dolga akadt, rohant meghalni), fedezéknek használt, mögém állt és közben lökdösött, emiatt kétszer is mellé lőttem és ködöt dobált minden ok nélkül. És természetesen támadjuk a D pontot, nem , de igen, nem, megtagadom a parancsot....

[ Szerkesztve ]

(#10195) Alg


Alg
veterán

Mindeközben a japán géppuska bugot már vagy fél éve nem sikerült kijavítani (azaz valószínűleg nem is foglalkoznak vele, lesz@rják)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10196) Malibutomi válasza Alg (#10195) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vannak olyan bug reportok amit elfogadtak 2! eve es semmi
Azt is egy hete jelentettem hogy a hangarban a protection analysis hulyesegeket muatat ossze vissza, 20 mod megnezte, meg nemis engedelyeztek pedig videot is csatoltam:
[link]

(#10197) v!ct0y válasza Malibutomi (#10196) üzenetére


v!ct0y
veterán

Itt csak olyat lehet jelenteni, hogy valamelyik orosz tank még nem lett berakva a _Stalinium csoportba :DDD

(#10198) Pyki24 válasza Francia91 (#10192) üzenetére


Pyki24
lelkes újonc

Igen, olvastam hogy miért hagytad abba, nagyon sok helyen sok véleményt elolvastam, és irigylem akik a kezdett kezdetén játszhattak a játékkal. Nekem is ez volt az egyik bajom, főleg a 7.0 német tankokkal, mert ott nem igazán viszi a vasat vhs lövedék, és állandóan egyel feljebb dob be. Beszédes hogy amíg csak a németekkel játszottam 40% volt a win arányom, ahogy váltottam oroszokra 53% lett, ez se magas érték, de nem akartam fáradozni a százalékok növelésén, mert állandóan egy pont foglalós csatákba kaptam meghívót. Olvastam most a bugok jelenlétét, és jelentését, amíg alapvető dolgokat nem javítanak mint pl egy 60 tonnás monstrumot egy fa megálljt parancsol, ami nem tegnapi jelenség, addig az újakkal se fognak nagyon foglalkozni. Azt kell hogy mondjam hogy minőség téren le maradt a wotról de szerintem már technikai téren is. Grafikáról ne is beszéljünk, wtben egyes házak, sziklák, talaj textúrák, hegyek a rondaságukkal nagyon ki térnek a többi grafikai elemtől, wotban nagyon igyekeztek hogy vizuális, vagy művészi téren, ki hogy nevezi, a játék rendbe legyen. Nem akarom a wotot fényezni, de mivel ki próbáltam a napokban nem tudtam azt mondani hogy a fejlesztők igénytelen munkát raktak le, sőt nagyon oda tették magukat. Persze ott is vannak problémák, de minden probléma abban a játékban a pénztárcáért raktak bele. Most jön a következő tankos játék, bár avval nincsenek nagy elvárásaim.

(#10199) Francia91 válasza Pyki24 (#10198) üzenetére


Francia91
veterán

2013 januárjában kezdtem el játszani a WT-vel, egészen 2016 feléig teljesen játszható volt, tankos téren is (akkor még az eleje fele volt a tankos rész). De aztán durván elment szopatásba az egész....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10200) BoB


BoB
veterán

Na ki van itt

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.