Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Tactical válasza SP4C3 (#10499) üzenetére


Tactical
tag

Nem kell megadnod a telefonszámod. Meg lehet adni másodlagos e-mail címet is (csinálsz gyorsan a instant Gmail címet, oszt' annyi.)

Nekem sikerült összehozni a Merkava-t, gyorsan el is adtam 80 GJN-ért, mert annyit nem ér (egy az egyben megy az euro / GKJN árfolyam, bármit vehetsz belőle: aranysast, prémium előfizetést, prémium tank csomagot)
Vettem helyette 60 GJN-ért egy prémium 8.7-es Type 74G-t, plusz aranysast. A maradék alkatrészt eladtam, abból is összejött 89 GJN, aminek egy részét a jövő havi akcióban egy éves előfizetésre költöm, a maradékból meg veszek még aranysast.

Lényegében prémium előnyökkel, de ingyen játszik az ember. Ennyit megér szerintem egy plusz e-mail cím.

(#10502) Tactical válasza Alg (#10500) üzenetére


Tactical
tag

Későn jöttem rá sajnos, hogy nem kellett volna összerakni. Egy gép alkatrészeinek árából összejött volna a Merkava (vagy a két kisebb prémium és még maradt is volna GJN).

[ Szerkesztve ]

(#10503) Alg válasza Tactical (#10502) üzenetére


Alg
veterán

Nem foglalkoztam ilyennel, alkalmi játékos vagyok, havi max 6-8 órát játszok vele átlagban, de van mikor elő sem veszem hónapokig. Ráadásul ez egész élvezetes kis jószág, szeretek vele játszani és elég jól hozza a liont, plusz nekem most pont jó helyen van fejlesztési szempontból.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10504) SP4C3 válasza Tactical (#10501) üzenetére


SP4C3
veterán

Tényleg? Gaijin nem ezt mondja. :)))))))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10505) Tactical válasza SP4C3 (#10504) üzenetére


Tactical
tag

Tényleg. Csináld végig az utolsó menüpontot (Two-step authentication via e-mail).
Működik, én sem adtam meg telefonszámot.

(#10506) Tactical válasza Tactical (#10505) üzenetére


Tactical
tag

(#10507) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Annyira imádom mikor nincs meg a tűzoltó akkor állandóan csak felgyújtanak. Ha már megvan akkor 1 lövés vagyok bárkinek...

(#10508) Francia91


Francia91
veterán

Újra elővettem a T-44-122-est, valamiért csak ezzel tudok jó meccseket menni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10509) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Valamiért most nálam is elkezdte a random 5 másodpercenként 2 FPS jelenséget a játék. Pedig az utolsó frissítés óta már sok idő eltelt és eddig nem csinálta, és más se volt változtatva mostanság. (OS, driverek, bármi). :C

Processzor sose volt 70% felett.

[ Szerkesztve ]

(#10510) Sidorovich válasza Sidorovich (#10509) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Valaki tapasztalt már ilyet?

Csak a garázsban, periodikusan megakad a játék kb. 1 másodpercre. Hiába indítom újra a játékot, gépet, akkor is csinálja. Most a videokártya illesztőprogramot frissítettem a legújabbra, továbbra is fenáll a probléma.
Megnéztem a videokártya terhelést feladatkezelőben, és ott is jól kivehető a jelenség, leesik a GPU % ilyenkor:

(#10511) milkabrams válasza Sidorovich (#10510) üzenetére


milkabrams
őstag

Nálam is hasonló van, csak itt szinte mindig 1-2 fps, bár most, hogy volt egy vga driver frissítés, van mikor megvan a 3 fps is!

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10512) Sidorovich válasza milkabrams (#10511) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Adtam fel support ticketet, a screenshotok és a DxDiag alapján végül azt mondták, adjak fel bug reportot. :C

Ezek szerint a hiba nem az "Ön" gépében van. :))

[ Szerkesztve ]

(#10513) Sidorovich válasza Sidorovich (#10512) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Nem tesztelem túl régóta, de egyelőre úgy tűnik van megoldás. Ha a Windowsban az energiagazdálkodási beállításoknál Teljesítmény centrikusra állítod, akkor folyton magas órajelen járatja a processzort, és azóta nem tapasztaltam ilyet.

(#10514) v!ct0y


v!ct0y
veterán

2x kiszedett a majom brummberrel vagy mi a szarral tizesbe úgy, hogy rám se látott. Ezt 1x még el is hittem volna de 2x már kicsit gyanús. 32% os a csávó.

(#10515) Malibutomi válasza v!ct0y (#10514) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Replay megnez a szerveren es ha kell reportol

(#10516) milkabrams válasza Sidorovich (#10513) üzenetére


milkabrams
őstag

Nálam asztalin is eljátszotta, notin is ugyan ez van, hiába minden

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10517) Sidorovich válasza milkabrams (#10516) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Sajnos tévedtem, a teljesítmény centrikus profilban is előfordul. Most volt kisebb frissítés, azután is ugyanúgy előjön néha. De eddig nekem csak a garázsban volt, csatában soha. A support tanácsa alapján feladtam bug reportot róla, meglátjuk kezdenek-e vele valamit. :))

Ti látjátok amúgy a bug reportomat? Egyelőre pending approveal státuszban van: https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/451003-187184-periodic-fps-drops-only-in-the-garage/

De elég árulkodó, hogy a support azt mondta, adjak fel bugot, nem pedig azt próbálta kihozni, hogy nálam van valami hiba. :K

[ Szerkesztve ]

(#10518) SP4C3


SP4C3
veterán

Mi a faszra vár a balfasz MM?????

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10519) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Valaki árulja el nekem, hogy van az, hogy a HEAT (Object 268) lőszer bármilyen gallyal, táblával, fakerítéssel ütközve azonnal robban, de az ellenséges tankról le tud pattanni? :W :C

(#10520) zolo0525 válasza Sidorovich (#10519) üzenetére


zolo0525
tag

Érdekes volt az is,mikor a 40-60 tonnás tank fennakadt a fakerítésen.

(#10521) Sidorovich válasza zolo0525 (#10520) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Külön kedvencem a légicsaták. Újabban van, hogy berak egybe, és egyből ejtőernyőzök is ki, mert nem akarok a totál vesztes helyzetben csak pontot adni az ellenségnek. Itt van például ez a gyönyörű példa:

Se esélyem leszedni őket, se elérni a földi csatát és megszórni valakit mert előbb utolérnek. Semmi értelme.
Miért nem tud egymással szembe messzebbről berakni minket ahogy a rendes repülős részlegben kezdődnek a csaták? :C

[ Szerkesztve ]

(#10522) laskr99


laskr99
addikt

Mostanság érdekes a hitreg. A Tiger 2-m H változat. Az első lánchajtó kerék mellett szemből a páncél és a kerék közé lőttek, erre meghalt a legénység, 1 repesz jutott be de az is hogy. Panther 2-t eltaláltam fronton, írta hogy lepattant, de a tank meg felrobbant. Centurion mk3 front alját eltaláltam, pattantat írt, meghalt a vezetője.

(#10523) Tactical


Tactical
tag

Ma mentem japán 8.7-ben 6 kört (arcade). Agybaj.

Halál okok:

1. Tank 1: tüzérségi tűz Tank 2: helikoper Tank 3: helikopter
2. Tank 1: tüzérségi tűz
3. Tank 1: helikopter Tank 2: helikopter
4. Tank 1: tüzérségi tűz Tank 2: repülő
5. Tank 1: helikopter
6. Tank 1: tüzérségi tűz Tank 2: helikopter Tank 3: helikopter

A War Thunder repülős / helikopteres / tüzérségi játék lett tank célpontokkal.

[ Szerkesztve ]

(#10524) laskr99 válasza Tactical (#10523) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem eddig a könnyű tankokkal volt helis balesetem. Általában vagy oldalba kapnak, vagy telibe szemből a nyíl lövedékkel, ami ellen esélyem sincs :D

Mentem egy ilyet,sajna bukta :( B-re kellett vissza mennem mert kifogytam, 23 lövésem ellőttem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10525) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Ha egy játékos szándékosan vízbe lök, lebombáz repülővel (teamkill), nekem jön és akadályoz a pont foglalásban, a meccsen belüli reporton kívül mit lehet még tenni? Hol lehet reportolni esetleg videóval?

(Őszintén szólva ha ilyet látnék az adminok helyében match replayen, bannolnám örökre és mindenét elvenném, de lehet én vagyok túl szigorú.)

(#10526) Francia91 válasza Sidorovich (#10525) üzenetére


Francia91
veterán

Vagy mikor direkt kitol az ellenfél elé, hogy kilőjenek... Ezek is közrejátszottak abban, hogy letöröljem a WT-t. Abban a reményben voltam sokáig, hogy legalább RB-ben értelmes játékosok vannak. Ez pár évig így is volt, de aztán felhígult rohadtul a mezőny.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10527) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

FYI: Hatalmas akciók vannak most War Thunderen.

Ez pl. elég kecsegtető nekem, aki az orosz-usa ágakat húzza: https://store.gaijin.net/story.php?title=Tracks-Victory-bundle-1

:C

(#10528) BoB válasza Sidorovich (#10527) üzenetére


BoB
veterán

Ja, holnap van a győzelem napja (az oroszoknál), ilyenkor mindig van.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10529) Tactical


Tactical
tag

Tipikus Gaijin... Adtak is, meg nem is.
Örülj, mert kétszeres a szorzó, de valójában nem kapod meg.

(#10530) v!ct0y válasza Tactical (#10529) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kezdetben ez a duplázás alap volt :)

(#10531) Highground


Highground
aktív tag

Üdv mindenkinek! Elég új vagyok a játékban, régebben elkezdtem de aztán letettem. Mostanában elég sok PhlyDaily videót nézegettem és megjött a kedvem a játékhoz újra. Viszont eléggé lassan megy a fejlesztés :/ Mennyire éri meg ebben a játékban a premium acc? Persze láttam, hogy mit ad (+100% RP in all game modes;
+50% Silver Lions,...), de ez nekem most így nem mondja meg hogy mennyivel gyorsul fel a fejlesztés. Átlagos játékos vagyok, nem egy pro de nem is agyhalott. Most láttam, hogy ákcijós a 180 napos premium pont :) Megéri egy kezdőnek ha beinvesztál, vagy nem gyorsul fel lényegesen a fejlesztés? :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#10532) BoB válasza Highground (#10531) üzenetére


BoB
veterán

A +100rp azt jelenti hogy pontosan feleannyi ideig tart a fejlesztés. Mi a kérdés? :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10533) v!ct0y válasza Highground (#10531) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megéri a prémium mert hamarabb megvannak a fejlesztések a tankokra és a következő tankot is hamarabb ki tudod fejleszteni. És több SL-t (pénzt) kapsz a játékban. Legjobban egy prémium tank és prémium előfizetés éri meg :)

BoB: normálisan nem megy? Akkor felesleges mindenhez hozzászólni...

[ Szerkesztve ]

(#10534) BoB válasza v!ct0y (#10533) üzenetére


BoB
veterán

Ez teljesen normális volt.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10535) sayid76


sayid76
csendes tag

From 11:00 GMT 8th of May until 09:00 GMT 13th of May..
Nem akarok hülyeséget kérdezni ,de ez a "hatalmas" akció csak a nyavalyás szövetségesekre vonatkozik ? Eddig akárhányszor léptem be nem láttam ,hogy a Német ágon lett volna bármiféle kedvezmény is. A 30% jól jött volna a szerény pénzemhez. 1-2 rep vagy az első helikopter vásárlásához.
Egyébként amióta megy ez a játék ez a leggyengébb győzelmi napi akciójuk. Szánalmas amit ez a csiga net csinál. wot,Armored fényévekkel több kedvezménnyel (ingyen cuccokkal)támogatja a játékosait ilyen alkalmakkor..csak azokat már nem szeretem. De a warthunder is erre a sorsra jut nálam :( . Kiábrándító ami itt megy .

(#10536) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na ez egy jó kör volt :)

[ Szerkesztve ]

(#10537) Thomas09


Thomas09
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbálta az új módot? Tudom még teszt üzem, de egyenlőre szerintem elég katyvasz. Vélemények?

(#10538) Alg válasza Thomas09 (#10537) üzenetére


Alg
veterán

Arcade markers, bombsight és AA sight -> no-go :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10539) SP4C3 válasza Thomas09 (#10537) üzenetére


SP4C3
veterán

What kind of new mode? Nem is hallottam róla, belefulladok a melóba. Valaki informáljon pls.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10540) Thomas09 válasza SP4C3 (#10539) üzenetére


Thomas09
csendes tag

Világháború a neve. Van több hadszíntér. Egyenlőre, ha jól tudom csak az egyik elérhető még. Megszabott járművekkel lehet részt venni benne. Mindenféle feladat van benne. Pl teherautókat kell kísérni A-B pontba. Azt támadja az ellenséges csapat repülővel harckocsival és meg kell védeni. Nyilván, ha a másik csapatba lépsz akkor fordított a felállás. Vagy már elfoglalt pontot kell védeni vagy támadni. Nem tűnik szörnyűnek az elképzelés. Mondjuk tegnap rakott olyan csatába ahol egyedül védtem a teherautókat és 7 ellenséges jármű volt. Nem értem ezt hogy hozta össze.

(#10541) SP4C3 válasza Thomas09 (#10540) üzenetére


SP4C3
veterán

Kössz az infót! Az elképzelés jól hangzik.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10542) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez a szar hogyan számolja a fokozókat?? Betettem egy 300%osat és kaptam 17000 xp-t. 4300pontom volt meccs végére. Következő kör 3400pontom volt összesen és kaptam érte 8400xp-t...oké be volt rakva egy 15% os fokozó. Akkor az kb 7000xp és az szerintem 300%os fokozó mellett 21000. De akkor se jön ki...Múltkor is ez volt csak ott 500-as volt berakva. Akkor kaptam összesen egy nagyon jó csatáért prémiummal prém tankkal 20000 et...

(#10543) Dingle válasza v!ct0y (#10542) üzenetére


Dingle
tag

Nem a pontok száma adja az XP-t.

(#10544) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Azért amikor az ellenség csapatában kezdéstől 3-al több játékos van... :W Egyre nagyobb röhej a match making, ezzel nem akarnak kezdeni valamit? Alig van olyan csatám már amire azt lehet mondani, hogy kétesélyes. Vagy mi nyerünk baromira, vagy ők.

[ Szerkesztve ]

(#10545) Francia91


Francia91
veterán

Jópár hét után megkíséreltem meccsbe lépni, de továbbra is kiábrándító az egész....
A 6.7-es Presetemmel (Caernavon, FV4202, stb) only Leo 1, Maus és T-54-esek ellen megyek... Semmi mást nem látok az ellenfélnél, csak 7.7-es g*ciládákat.... Köszönjük.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10546) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Csak én vagyok az, aki szerint a Mozdok egy siralmasan bűn rossz pálya? Az egy capture pontos változatát aki meg kitalálta... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#10547) BoB válasza Sidorovich (#10546) üzenetére


BoB
veterán

Én sem kifejezetten szeretem ezt a pályát, de van rosszabb is. Nekem Kurszk a legutálatosabb.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10548) v!ct0y válasza Sidorovich (#10546) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem tetszik a 3 pontos változata. De az 1 pontos csak bizonyos irányból tetszik.

(#10549) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Eddig ez a mai napom:

Szívem szerint abba is hagynám egy időre, csak nincs refund a prémiumra. De biztos én vagyok annyira béna, hogy miattam kap ki az egész csapat, vagy ez csak véletlen. :C

Konkrétan nem tudok haladni, fejlődni, vagyis csak fele olyan tempóban emiatt. :W

[ Szerkesztve ]

(#10550) Alg válasza Sidorovich (#10549) üzenetére


Alg
veterán

Ez szemét P2W game már megint...

Oh wait... ;]

Amúgy 2/3 tempó (ha jól emlékszem RB 150% a win multiplier ) - AB-ban meg 4/5 tempó mert ott 125%

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.