Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) BoB válasza CHaooSS (#9050) üzenetére


BoB
veterán

Ez már előtte is így volt mindig is. Nem az XM-1 meg A4 tehet róla.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9052) milkabrams


milkabrams
őstag

Még mindig nem lehet élni a németek miatt, hiába lövöm be az A4-et semmi repeszhatás, ha meg valamelyik végre megpusztul jön vissza repcsivel, az AA radarja meg nagy ritkán hajlandó működni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9053) BoB válasza milkabrams (#9052) üzenetére


BoB
veterán

Közben rájöttem hogy lehet működésre bírni a radart. Az annak megfelelő gomb nem működik, helyette az izét kell nyomni aminek a neve nem jut az eszembe és most nem vagyok gép előtt de majd otthon megnézem.

Azzal a gombbal mindig működik.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9054) Alg válasza BoB (#9053) üzenetére


Alg
veterán

Ez egy csodálatosan hasznos és informatív post volt :DDD :DDD :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9055) laskr99


laskr99
addikt

4 éve játszom, ma van a szülinapom ,erre elsőnek sikerült :D

(#9056) CHaooSS válasza BoB (#9051) üzenetére


CHaooSS
őstag

Dehogy volt így, persze előtte sem volt rózsás a helyzet ,de T-64el még 45-50% win hozható volt meg viszonylag balanszoltabb volt, 1.79el lett elbaszva végleg

-------------

Huge az.. kalap szar nyereményt ad mindig

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9057) BoB válasza CHaooSS (#9056) üzenetére


BoB
veterán

Lehet nálad nem, de nálam pontosan így volt, ahogy írtam folyamatos 6vs6 7vs7 (kevés játékos). Winrate
lényegtelen mert a kevés játékos az oka és nem a winrate. Még az 1.79 előtt.

Egyre inkább úgy érzem én egy másik dimenzóban játszok :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9058) CHaooSS válasza BoB (#9057) üzenetére


CHaooSS
őstag

Előtte sem volt olyan sok játékos, de patch után meg főleg nem mert ki az az idióta aki noob XM1 hordával akar profi 2K és 2A4 játékosok ellen játszani.. én sem nyúlok hozzá 1.81ig az fix

ha most jött volna T-80BV meg az M1P akkor semmi gond nem lenne mert lenne játékos a 3 fő nemzetnél és kiegyenlítettebb is lenne

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9059) BoB válasza Alg (#9054) üzenetére


BoB
veterán

Szóval emlékezetből (mert a játék megint resetelte a beállításaimat):
Korábban a Controls -> Tank -> Target tracking (tank) volt beállítva mert azt hittem az lenne a radar. De nem, az tök más.

A Controls -> Common -> Lock target viszont működik.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9060) Tactical válasza laskr99 (#9055) üzenetére


Tactical
tag

Gratula! Isten éltessen!

(#9061) Tactical válasza CHaooSS (#9058) üzenetére


Tactical
tag

Az arcade sincs tele top tier játékosokkal. Reggelente csökkentett létszámú a csapat és azt is több szerverről szedi össze. Délután és este teljes a létszám, de már szinte minden játékost ismerek névről, aki ott játszik.
Sokan az irreálisan magas javítási költségek és lőszerárak miatt hanyagolják ezt a kategóriát.

(#9062) CHaooSS válasza Tactical (#9061) üzenetére


CHaooSS
őstag

Javítás nem a legnagyobb baj, lejjebb is van csomó tank 12-14 akár 22 ezres javítással is. top tier félkész, unbalanced. stb. kb. játszhatatlan

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9063) BoB válasza CHaooSS (#8901) üzenetére


BoB
veterán

Azt hittem először Leo2A4, de miután két lövést tudott leadni amíg én töltöttem, rájöttem hogy ez egy Type 90 :D

[link]

Alig várom hogy meglegyen :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9064) BoB


BoB
veterán

Chat miután a T-64-ekkel szarrálőttük az Abrams-XM1 hordát :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9065) BoB


BoB
veterán

A meccs amin elhasználtam az 500%-os pénz bónuszt:

És az azt követő amire már nem volt bónusz:

:))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9066) Francia91 válasza BoB (#9065) üzenetére


Francia91
veterán

Tipikus forgatókönyv
Biztosan ez is csak tök véletlen van így ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9067) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Aloha Arcok!
A német, orosz, amcsi fáról t2-t5-ig tudna vki feldobni egy-egy képet, nem otthon vagyok, a munkahelyi proxy meg nem enged sehova ami pont-pont-pont game...köszi. (Ja igen, és a gugli a barátom, a pici találati képeken még oké, de megnyitni már nem tudom őket.)... :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#9068) CHaooSS válasza bypass|HUN (#9067) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tessék
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9069) bypass|HUN válasza CHaooSS (#9068) üzenetére


bypass|HUN
tag

:R Köszönöm.

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#9070) milkabrams


milkabrams
őstag

Mi a véleményetek az M47-ről?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9071) SP4C3 válasza milkabrams (#9070) üzenetére


SP4C3
veterán

Kaksi.
Páncél nulla, az ágyú egy rossz vicc, alaplôszer APffffff, mobilitás is gondolom olyan, mint az m46. Kifejlesztettem, megvettem mert muszáj volt, de nem raktam crew slotba...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#9072) braker


braker
tag

Üdv érdekelne hogy lehet az a játékban hogy a 4.7-es tank egy 6.3-as tank ellen harcol nem értem a logikát ég és föld a két tank között a különbség.Meg érdekelne melyik ágon érdemes fejlődni ahol jó tankok vannak főleg heavy tank érdekelne az amerikai ág jó lenne ha nem lenne ez hogy 4.7-ben 6.3 ellen harcolok.Az angol-t próbálgatom az sem rossz a közepes tanknál akad 1-2 jó viszont mk7-ig szenvedni kell sokáig. A német tigris meg papír sajnos 5.7-ben.

(#9073) CHaooSS válasza SP4C3 (#9071) üzenetére


CHaooSS
őstag

M47 is egy nagyon jó tank ugyan úgy mint az M46, nyugodtan vedd meg és használd, megéri.
AP-val meg mi a bajod? buff óta nagyon jó lőszer

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9074) Tactical válasza braker (#9072) üzenetére


Tactical
tag

Szerintem az összes ágon érdemes fejlődni, mindenhol megtalálod azokat a tankokat, amivel élvezet a játék. Kiindulási alapnak esetleg jó lehet... én ezekkel a készletekkel és tierekben szeretek játszani különböző nemzetekkel (a japán és a francia ág még nincs kifejlesztve):

USA:

4.7

7.7

8.0

9.0

9.7

Orosz

4.3

5.3

7.3

7.7

8.0

9.3

Angol

3.3

6.7

7.0

8.3

9.3

Német

4.3

5.7

6.3

7.0

7.3

8.3

9.7

(#9075) CHaooSS válasza Tactical (#9074) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egy baj van ezzel, hogy ez full AB lineup, RB azért más, de jó segítség volt.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9076) v!ct0y válasza Tactical (#9074) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hú Te hány órát toltad eddig? :DDD
Nekem van kb kettő 150es legénységem :) Többi 100 alatt van.

(#9077) Tactical válasza v!ct0y (#9076) üzenetére


Tactical
tag

Megnéztem az adatlapon. Szégyen. Rájöttem, hogy lényegében nincs életem. :D

(#9078) braker válasza Tactical (#9074) üzenetére


braker
tag

Köszi a választ. Egy kérdés ahogy nézem az angoloknál az alacsonyabb heavy tankok Churchill nincsenek benne azt direkt hagytad ki vagy csak véletlen?Meg még egy kérdésem lenne ez lehet hülyén fog hangzani de nem jöttem még rá hogy vannak a wagerek azt milyen csatában tudom elhasználni mert pl kaptam commander golden battles wager-t és azt is valami csoda folytán kaptam 100 arany sas-t.Hogy tankos csatában kéne használnom vagy repülőt kéne használni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#9079) Francia91 válasza braker (#9078) üzenetére


Francia91
veterán

Tank, repülő, Szimulátor, Arcade és Reál
Bármiben el tudod használni, nincs megkötés

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9080) Tactical válasza braker (#9078) üzenetére


Tactical
tag

A 3.0-ás Churchill-t át lehet ugrani a fejlesztési fában (nem kell kifejleszteni a következő tankhoz), úgyhogy azt hagytam is a fenébe.

A 4.0-ás Churchill-el nem volt annyira rossz a kilövés / halál statisztikám, de embertelen lassan megy. Nem értem be vele a foglalási pontokra. Sokszor csak vánszorogtam az események felé és mire odaértem, mindenkit kilőttek. Ha benéztem és rossz irányból próbáltam megközelíteni az szikla mögött álló ellenfelet megszívtam, már nem volt időm korrigálni. Megkerültek, seggbe lőttek.Saját tier-ben még aránylag jó volt, de többnyire 4.7 jött szembe. Ott már kevés volt a páncél, simán belőttek.

Wager.

Amelyik ikonban tank van (az oroszlán feje felett), azt csak tankkal, amiben repülő, azt csak repülővel. A többit (célkereszt, stb...) bármelyikkel.


(#9081) braker válasza Tactical (#9080) üzenetére


braker
tag

Rendben köszi a választ.

(#9082) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez a wallonia el van átkozva. Ugyanaz megtörtént mint ami a videóba. Csak most lőttem vagy 6 ot. Panther 2 elejébe és tiger 2 oldalába. Mind undamaged. Utána egy is4 el is elszórakoztam ott se nagyon akarta megadni.

(#9083) milkabrams válasza v!ct0y (#9082) üzenetére


milkabrams
őstag

Milyen videó?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9084) Francia91


Francia91
veterán

Berak egy olyan szerverre, amin 500-as ping van, 2 perc után kitesz emiatt, majd mindenre crew lock.... Előző és következő meccsemen is 60-as pingem van... :U

Ha olyan nagy koponyák, nemtudnak írni egy algoritmust, hogy megállapítsák, miért tűnök el a meccsből?,,, :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9085) BoB válasza Francia91 (#9084) üzenetére


BoB
veterán

Nem mindegy már neked ha úgysem játszol? :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9086) SP4C3 válasza Francia91 (#9084) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam is elôfordult, az egész server lehalt, a csatának is nyoma veszett, mindenkit kártérítettek, mert mindenkit ledobott. Crew lock ott is járt 8 perc...
Amcsi servereken nagy a PL, még a helyieknek is, mostanában meg eu servereknél jelentkezik ez a crash.

Amikor nagy a pingetek, akkor lehet nálatok a hiba (túlterhelt hálózat), nálam ezért fut folyamat a GPING.exe, 100ms-onként 64byte-os pingelés (8.8.4.4 vagy az 1.1.1.1-et), így tudom ha nálam a baj, vagy a túloldalon. :P

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#9087) v!ct0y válasza milkabrams (#9083) üzenetére


v!ct0y
veterán

(#9088) CHaooSS


CHaooSS
őstag

kirááály
Battle Rating changes (July 2018)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9089) Francia91 válasza CHaooSS (#9088) üzenetére


Francia91
veterán

No, végre meglépték a 10.0-át? Mióta ugattuk már fórumon, hogy kéne.... Leo 2K is megy fel 9.7-be, végre! A stock 8.0-ás ruszki szarjaimat percek alatt ledarálja a Leo 2K-ból álló csapat..

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9090) CHaooSS válasza Francia91 (#9089) üzenetére


CHaooSS
őstag

azt viszont nem értem, hogy a T-62 mit keres még mindig 8.0-ban.. megérdemelne legalább egy 8.3-mat

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9091) Francia91 válasza CHaooSS (#9090) üzenetére


Francia91
veterán

Hát nemtudom, nekem megvan, még csak javítóval és poroltóval, de nem nagy durranás, jobbra számítottam

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9092) v!ct0y válasza Francia91 (#9091) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha megvan a mozgékonysága akkor már egész használható. De pont jó ott 8 ba.

(#9093) milkabrams válasza CHaooSS (#9088) üzenetére


milkabrams
őstag

Abrams 10.0...ennyi.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9094) CHaooSS válasza Francia91 (#9091) üzenetére


CHaooSS
őstag

Pedig nagyon állat, aláz mindent.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9095) Francia91 válasza CHaooSS (#9094) üzenetére


Francia91
veterán

Jelenleg engem aláznak, a spawnról 100 m-t gurulok, és a pálya túlfeléről ki vagyok lőve :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9096) BoB


BoB
veterán

Kíváncsi vagyok lehetek-e béta teszter a tengeri csatákhoz, most adtam be a jelentkezést :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9097) SP4C3 válasza BoB (#9096) üzenetére


SP4C3
veterán

:))

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#9098) CHaooSS válasza SP4C3 (#9097) üzenetére


CHaooSS
őstag

Beszarok, hogy egyesek mit pörgetnek.. egész játék alatt egy szaros talizmánt kaptam CA Lorraine-hez és 1 75%-os kedvezményt M4A3E2-re és ennyi.. oké, hogy ilyen ládákat még nem nyitottam, de fogatok, hogy lófaszt nem kapnék itt is... majd egyszer fogok 100eurót aztán veszek annyi ládát meg kulcsot amennyit csak lehet aztán meglátjuk

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9099) BoB válasza CHaooSS (#9098) üzenetére


BoB
veterán

Én csak 7500 kreditet (ez a leggyakoribb) meg semmit nem érő "order" szarokat kapok.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9100) CHaooSS válasza BoB (#9099) üzenetére


CHaooSS
őstag

order nem is tudom mit keres ládában.. annyi van belőle már mint a szemét nem győzöm elnyomni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.