Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Francia91 válasza BoB (#10850) üzenetére


Francia91
veterán

Szimulátorban ér valamit a Maus páncélja, vagy ott is minden talicska egylövésezi? Reálban konkrétan használhatatlan a Maus, bármi kiszed egy lövéssel, ki is vettem a 7.7-es presetből...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10852) BoB válasza Francia91 (#10851) üzenetére


BoB
veterán

Nem tudom, eddig még nem találkoztam vele (csak nemrég tértem vissza játszani), most meg nem tudtam megnézni mennyit ér :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10853) SP4C3 válasza Francia91 (#10851) üzenetére


SP4C3
veterán

Csak ha topdog.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10854) BoB válasza SP4C3 (#10853) üzenetére


BoB
veterán

SB-ben nincs ilyen. Ott fix BR van. A kisebbik hidegháború BR-e max 7.7. Ott "top dog". (de amúgy ez sem igaz mert konkrétan le van szabályozva melyik tank jöhet)

A nagyobbikba meg be sem jöhet.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10855) Francia91 válasza BoB (#10854) üzenetére


Francia91
veterán

Jaja, 6.7-esből sem jöhet minden, pl a Tiger II-eseket nem engedi, Ru 251-est sem hozhatom, stb. Coelian, Panther II, Kugel, JagdTiger meg jöhet, hiába azonos a BR. Itt már válogatnak erőteljesen, úgy vettem észre. Ami nem is baj. Majd Maus-szal bejövök, megpróbálom, ki van fullozva rég, csak nem használtam egy ideje már. Egyedül a majdnem 33 ezres javítás nem tetszik

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10856) BoB válasza Francia91 (#10855) üzenetére


BoB
veterán

33 ezres javítás

:Y Hogy mivan :F Jesszus...

Most pont az a mód van amikor jöhet a Maus. Minden nap 13:00-kor van váltás. Majd oszd meg a tapasztalataid :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10857) Francia91 válasza BoB (#10856) üzenetére


Francia91
veterán

Nem nagyon szeretek drága javítású gépekkel meccsbe menni (ezért nem is amcsi tankozok 6.7-ben és 7.0-ban pl). De most szimulátorban egy próbát megteszek a Maus-szal

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10858) Francia91


Francia91
veterán

Szimulátorban, szemből, ennyi..... Köszönjük Gaijin.... :U
Akkor a Reál mellett szimulátorba is kár elővenni, főleg 33 ezres javítás mellett....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10859) Francia91


Francia91
veterán

Első Maus meccs megvolt SB-ben, bár a javítási költség miatt lófaszt sem kerestem, csak buktam....
Egy T-54-es messziről lövöldözött, de kárt nem tudott tenni bennem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10860) BoB válasza Francia91 (#10859) üzenetére


BoB
veterán

:C

Ez a pénz amibe a javítás kerül teljesen abnormális. Ezeknek elmentek otthonról...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10861) Francia91


Francia91
veterán

18 kill/0 halál Reálban, 40-es szinttel... Ahha, meg jópár dollár Gaijin számlájára, úgy esetleg elhiszem... Nekem 12 kill volt a maximum, T-44-122-essel (és csak 13 lőszert vittem magammal, azért, kellett volna több is, de ki gondolta volna eleve, hogy 6-7 tanknál többet ölök halál nélkül). De még csapattárssal, ellenséggel sem találkoztam a pár év alatt, aki 40-es szinten 18-at öl halál nélkül egy mezei tankkal (még level 100-asok sem...)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10862) BoB válasza Francia91 (#10861) üzenetére


BoB
veterán

Könnyen lehet hack.

Az meg mi hogy csak 13 lőszert vittél magaddal?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10863) Francia91 válasza BoB (#10862) üzenetére


Francia91
veterán

122-es ágyú, 24 sec reload, 7-8 killnél több sosem sikerült a T-44-122-essel. Feleslegesnek éreztem több lőszert vinnem, több eséllyel robbantanak be. Mindaddig :D
Addig 6-7 kill volt az átlag, ahogy ennek a meccsnek a végén is láthatod

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10864) Francia91


Francia91
veterán

Ász legénységgel, és kimaxolt töltőkezelővel 23,4 másodperc az újratöltés :) . Ez nem az a tank, ami 10 feletti killre van egy Reál csatában. Vagy nagyon ritka

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10865) Francia91


Francia91
veterán

Agyhalott banda minden meccsen.... :U (+ természetesen uptier, mert miért is ne....)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10866) BoB válasza Francia91 (#10863) üzenetére


BoB
veterán

Jaj, én ilyenekkel nem szórakozom, full ammo mindig.

Ezt a köcsög helikoptereknek, avagy miért viszek mindig rakétát is :) :


You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10867) BoB


BoB
veterán

Na és akkor ez a spawn camp? 50 méterre a spaw-unktól (jobb oldalon látható, én égek), azonnal kilőtt amikor másodszor bejöttem :((

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10868) Francia91 válasza BoB (#10867) üzenetére


Francia91
veterán

Ez tökéletesen spawncamp

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10869) Bertiee válasza Francia91 (#10861) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Na ugye, hogy nem mindig +1 BR-ben mégy! Itt 6.7-el topdog voltál és a 18 killes kolléga is... :)

(#10870) Francia91 válasza Bertiee (#10869) üzenetére


Francia91
veterán

Itt csak IS-3-assal és BMP-1-essel találkoztam... Oké, nem +1.0, de azért feldobott itt is jócskán.
A legjobb az, mikor csak 7.0-ában megyek, de az is fehér holló kategória, 7.3 és 7.7 a jellemző

Bejöttem T-44-122-essel és 6.3-as ruszki presettel, természetesen 7.3-at kaptam ott is... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10871) BoB


BoB
veterán

Komolyan nem értem mi a k*rva anyjuknak kell helikopter meg repülő a tank csatákba. Még SB-ben is, hogy halok meg? Első életem helikopter veszi el, majd ahogy bespawnolok kibombáz egy k*cs*g repülő :o

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10872) Francia91 válasza BoB (#10871) üzenetére


Francia91
veterán

Na igen, de mikor top tier tankban (9.0 és fentebb) a spawn felett áll a helikopter, és ahogy gurulsz 10 m-t, kiszed rakétával.... És egymás után vagy 10 tankunkat.... És ezt engedi a Gaijin, mert fizetnek neki.... :U
Konkrétan nulla esélyed van, mikor bespawnolsz, és vagy 3 km-re lebeg a helikopter a spawnra nézve, hogy kirakétázzon a spawnodról. Aki bespawnol, azt rakétázza kifele... Voltam olyan meccsben, hogy így volt 14 killje (mert ugyebár lehet egyből jönni helikopterrel, nem kell érte letenni az asztalra semmit (mint mikor repülőt hoznál), csak a pénztárcádat a Gaijin-nak :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10873) BoB


BoB
veterán

Jöhet május 8-adika. Kár hogy még az 50%-os akcióval sem lesz elég az SL. A többi nemzetről nem is beszélve :(

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10874) Francia91


Francia91
veterán

Booster hegyek.... :D
Kíváncsi leszek, mekkora szopatást kapok, ha aktiválom :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10875) BoB válasza Francia91 (#10874) üzenetére


BoB
veterán

Én ezeket a nagy boostereket soha nem merem elnyomni. Pont ezért becsukott szemmel játszom ilyenkor ;]

De néha bejön. Néha :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10876) Francia91 válasza BoB (#10875) üzenetére


Francia91
veterán

Úgy lett, ahogy mondtam, reál repülőben használtam el a 200%-ost. Egy találattal az Me 264-es lövésze leszakította a szárnyamat.... Amúgy meg 2-3 db Me 264-est szoktam leszedni meccsenként, kisebb sérüléseket szerezve, de épségben.... :U
Aztán a következő Reál tankban picit jobban sikerült, szépen meghúztam magam

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10877) BoB válasza Francia91 (#10876) üzenetére


BoB
veterán

Én is kaptam 75%-os SL boostert, de kénytelen voltam ratyi RB-be menni mert ma nem top kategória megy SB-ben. Jól ment :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10878) Francia91


Francia91
veterán

A mai nap eddig szarul megy... :)
(Only Realistic természetesen)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10879) milkabrams


milkabrams
őstag

Valakinek valami ötlete, hogy az orosz vasakkal guruló játékosok miért olyan elképesztően noobok? Most kínlódok ruszki 8.3-al és ennél retardáltabb játékosokkal csak árkádban találkoztam.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10880) BoB válasza milkabrams (#10879) üzenetére


BoB
veterán

Passz, én orosz vasakkal nyomulok leginkább, majd te megmondod miért vagyok retardált:))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10881) Francia91 válasza milkabrams (#10879) üzenetére


Francia91
veterán

Nem csak orosz vasakkal gurulóknál van ez... Ha némettel, ha amcsival tankozok, a csapat megöleti magát perceken belül, aztán meg egy komplett csapat elől kell bújkálnom.... Leginkább 6.7-től vehető észre ez a tendencia

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10882) milkabrams válasza Francia91 (#10881) üzenetére


milkabrams
őstag

Az imént mentem egy orosz-amcsi-stb vs francia-svéd csatát és én voltam az egyetlen orosz tank ami megvolt félidőnél. Gyanítom mimden új az orosz és német vasakkal megy.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10883) milkabrams


milkabrams
őstag

T-62 győzelmi arány 33%, nemrég 14 volt, az iménti csatában kilőttem 6 tankot, a csapat többi része összesen 7-et. Általában nem megy ilyen jól, de a csapat szinte mindig ilyen szörnyen béna.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10884) decla


decla
csendes tag

Én azt nem engedném meg, hogy valaki vesz prémium járművet és van kb 10 csatája azt sem tudja merre van az előre.Az ilyen játékos totálisan hazavágja a játékodat.

(#10885) Francia91 válasza decla (#10884) üzenetére


Francia91
veterán

És mennyi ilyen van.... Object 120-asokkal level 9-es játékosok.... Bejönnek meccsbe, 2 percig élnek, aztán kilépnek....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10886) BoB válasza decla (#10884) üzenetére


BoB
veterán

Itt van az egyikük: [link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10887) Francia91


Francia91
veterán

Amikor már a bespawnoláskor lehet tudni 100%-ra, hogy ez totál bukta meccs lesz.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10888) BoB válasza Francia91 (#10887) üzenetére


BoB
veterán

A harcicsiga odabaszott neked, mi? :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10889) Francia91 válasza BoB (#10888) üzenetére


Francia91
veterán

?

Jaa, most látom az ellenség soraiban. Nem találkoztam vele, csak only német nemzet 6 más nemzet tankjai ellen... ilyenkor percek alatt bukta a meccs.... És úgyis lett

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10890) Francia91


Francia91
veterán

Amikor fasza csapatod van megint, és a vesztes meccsért kidolgozod magad...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10891) SP4C3 válasza Francia91 (#10890) üzenetére


SP4C3
veterán

Buktam már ettől nagyobb erőfeszítés mellett is. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10892) Francia91 válasza SP4C3 (#10891) üzenetére


Francia91
veterán

Én is, most ennyire telt :)
/meg ez reál, itt ritka a tizen kill/

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10893) SP4C3 válasza Francia91 (#10892) üzenetére


SP4C3
veterán

Csak realban jatszok meg sim... :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#10894) Francia91 válasza SP4C3 (#10893) üzenetére


Francia91
veterán

Ennyire futotta a pár perc alatt, amíg a csapat megölette magát :D
Nem kellett hozzá sok idő :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10895) BoB


BoB
veterán

[link]

Hát ez elég ratyi lett...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10896) milkabrams


milkabrams
őstag

M1A2-nél külső nézetben is van hőkamera? Egyáltalán érdemes copni vele vagy hagyjam az amcsi top tiert a francba?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10897) BoB válasza milkabrams (#10896) üzenetére


BoB
veterán

Nincsen egyiknél sem hőkamera külső nézetben.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10898) BoB


BoB
veterán

[link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10899) Francia91


Francia91
veterán

5 nap után visszajöttem 1-2 meccsre, befejezni 2 gép kifejlesztését, de nincs változás, agyhalott agyhalott hátán....

De legalább nem hiába mentem be, innentől pár hónapra megint viszlát a WT-nek. Bár érdemi változás úgysem lesz, ugyanaz lesz hónapok múlva is..

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#10900) Francia91


Francia91
veterán

Gaijin sokat dolgozott a spawncamp problémáján..... Jah, konkrétan szart sem.... Ez a meccs kezdete után kb 5 perccel volt, a fél csapat már ott hentelt....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.