Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) radio100jozs válasza aicon (#24800) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkor még jó, hogy nem töltöttem fel az egyenlegemet, hiába kaptam meg tegnap a regisztráció élesítését.

Már maga a honlap is érdekes (reenger.com), se egy ÁSZF, díjszabás kivonat nincs fent.

Maradok az ephone.ch-nál inkább továbbra is, főleg, hogy most működik az új eszközzel is a szolgáltatás. Nekem sokkal "hivatalosabb" cégnek tűnik, mint ez a reengeres.

(#24802) Zeki


Zeki
nagyúr

Nos, a legújabb immmr végre nálam is értékelhetően hív, a másik fél hall engem. :) Sőt, hívás után még valami hívásminőség ellenőrzést is kiírt, hogy excellent.

(#24803) zeg74 válasza Zeki (#24802) üzenetére


zeg74
aktív tag

Én is most raktam fel.Az előző nem volt jó. Le is töröltem.
Az 1.1.45. jónak tűnik.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#24804) szuszinho válasza Zeki (#24802) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez melyik verzió?

(#24791) CineDOG1

Ez nem a legfrissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#24805) Zeki válasza szuszinho (#24804) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hehh, tényleg, ez az 1.1.45.

(#24806) Zeki válasza Zeki (#24805) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amúgy érdekes, mert kicsörgés közben mintha valami másra váltana, másképp kezd kicsörögni, valszeg akkor csörög ki a másiknál.. A hívás minőségét csak új kapcsolatnál figyeli (wifi vagy mobilnet).
Amúgy tompább a hangminőség.

(#24807) dugynok


dugynok
senior tag

Hát mekkora szar ez reenger/nordtelekom. Sms még mindíg nem jött, válaszolni nem válaszolnak, belépni weben be tudok, de egyik sip kliens sem regisztrál be reenger fiókba se wifiken, se mobilneten. Bc acc simán megy. Hogy akarnak így szolgáltatást nyújtani?? Ezek után nem is kérek belőlük.

(#24808) #08205312 válasza dugynok (#24807) üzenetére


#08205312
törölt tag

Újra regeltem 3 napja.
Azóta se nem jött meg a belépéshez szükséges megerősítő email....
Pedig 2x is próbáltam, 2 különböző email címmel, és 2 különböző mobil számmal.
Szumma szummárum: ugyanolyan tré szolgáltatók, mint amilyenek voltak...
Soha többet nem próbálkozok a reenger-rel!

(#24809) tsteve válasza #08205312 (#24808) üzenetére


tsteve
senior tag

spam-ek közt sincs?

(#24810) #08205312 válasza tsteve (#24809) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nincs

(#24811) tc2014 válasza #08205312 (#24810) üzenetére


tc2014
aktív tag

Nekem azonnal jött a mail a regisztrációhoz szükséges aktiváló kóddal és a spam mappába tette a gmail.

(#24812) dugynok válasza tc2014 (#24811) üzenetére


dugynok
senior tag

Az nekem is megjött egyből, de nem spam-ba.

(#24813) #08205312 válasza tc2014 (#24811) üzenetére


#08205312
törölt tag

yahoo-s cím
Újra megnéztem, de semmi....
Mindegy....jó nekem a stuntcalls....

(#24814) aicon válasza dugynok (#24807) üzenetére


aicon
senior tag

Nálam a reenger mindenhonnan repült a kukába és felkerültek az erősen kerülendő lista elejére.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#24815) tibor23


tibor23
senior tag

Érdekes milyen durcásak itt az elvtársak a Reenger-re. Nekem semmi bajom nem volt az egyenlegfeltöltéssel, és a régi számom sem szűnt meg náluk, pedig vagy egy éve nem használtam. Valószínűleg azért nem szűnt meg, mert a Fritzbox-omon folyamatosan be volt regisztrálva. Még a Dellmont is megszűnteti az account-ot ha sokáig be sem lép a felhasználó. A feltöltés néhány másodperc alatt megvolt, most pedig élvezem az olcsó MINŐSÉGI telefonálást, ami a Dellmontos klónokról koránt sem mondható el. A 21-es körzetszám engem nem zavar, vissza is tudnak hívni azon is, és akármelyik másik számomon is. Én már régóta egy ilyen szolgáltatót vártam, mert a Dellmont minőségével sose voltam megelégedve, ez a 2,5Ft-os percdíj pedig jobb, mint amit reméltem.
Nem vagyok a cég fogadatlan prókátora, de gondolom nincs hatalmas számmezőjük, így a nem használt számokat megszüntetésük után újra kiadják. Hallottam ilyen keveredést 20-as 30-as körzetszámokban is, pedig ott bőven van számmező.

[ Szerkesztve ]

(#24816) anadroid válasza tibor23 (#24815) üzenetére


anadroid
senior tag

A Dellmont nem szünteti meg az accountot, csak felfüggeszti, ha egy évnél hosszabb idő alatt semmi sem történik vele. A rajta levő pénz megmarad, és a webhelyen történő belépés 1-2 perc alatt reaktiválja. A webhelyen leírtak szerint kell eljárni, ha az automatikus újraaktiválás sikertelen lenne.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#24817) Zeki


Zeki
nagyúr

(#24819) embe válasza Zeki (#24817) üzenetére


embe
nagyúr

Mire akarsz célozni? A magyar nevekre? :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24820) Zeki válasza embe (#24819) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja... :)

(#24821) Magnat válasza Zeki (#24818) üzenetére


Magnat
veterán

Tesó: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24822) #79335424 válasza tibor23 (#24815) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem kb. fél évig elég egy 10 Erzsis Dellmont feltöltés. Az új rendszerben fél évre mennyit kellene otthagynom Reengeréknél? Akkor mennyibe is lenne 1perc hívás? Bibi1. Gyakran hívok külföldi számokat. Ez mennyibe kerülne Reengeréknél? Bibi2.

(#24823) tibor23 válasza #79335424 (#24822) üzenetére


tibor23
senior tag

Nézd, nyilván a felhasználói szokások függvényében kell választani. Nekem is megmarad a Stuntcalls account-om hazai vezetékes és külföldi hívásokra. A mobilok viszont már a Reengeren mennek. És mint már mondtam, nekem a fő problémám a Dellmonttal a hangminőség, ami kiszámíthatatlan.
2. A Dellmont nem ad nyilvános telefonszámot, ezért nem szünteti meg az account-ot.
3. Az új rendszerben fél évre 3.000Ft-ot kell befizetni a Reengerhez, ez kevesebb, mint egy Dellmont feltöltés, és jóval többet tud vele beszélni ha hazai számokat hívsz.

[ Szerkesztve ]

(#24824) dugynok válasza tibor23 (#24823) üzenetére


dugynok
senior tag

Főleg, ha lehetne regisztrálni rendesen és működne... Vagy legalább lenne support, aki válaszolni méltóztatik.

[ Szerkesztve ]

(#24825) edk- válasza Zeki (#24820) üzenetére


edk-
őstag

DT fejesek.

Judit Andrasi, Vice-President Strategy Europe at Deutsche Telekom

Attila Keszeg, Senior Vice President for Commercial Excellence Europe at Deutsche Telekom

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#24826) tibor23 válasza dugynok (#24824) üzenetére


tibor23
senior tag

Mint fentebb írtam nekem egyből ment minden.
Support gondolom annyi, mint a Domino kártyához vagy a Dellmonthoz, kb. 0.

(#24827) dugynok válasza tibor23 (#24826) üzenetére


dugynok
senior tag

Sajnos ez rajtam és sok más felhasználón nem segít, hogy kipróbáljuk és használjuk. Hogy akarnak így ügyfelet szerezni?
Próbáltam új email címmel regisztrálni de nem engedte, hivatkozott, hogy a számmal már regisztráltak. Kértem jelszóemlékeztetőt telefonszámra, továbbra sem jön sms.
Nos, én megtettem mindent, de ez nem szolgáltató, ez egy fos!

[ Szerkesztve ]

(#24828) tibor23 válasza dugynok (#24827) üzenetére


tibor23
senior tag

Meg van adva egy pesti szám ügyfélszolgálatként. Azt sem veszik fel? Nordtelekom ügyfélszolgálattal is lehet próbálkozni. Én a Domino kártyám MOST opció állításához rengeteget kínlódtam, mire rájöttem hogyan érhető el az Üfsz.

[ Szerkesztve ]

(#24829) Stanlee


Stanlee
őstag

Van renger-nek valami szabadon hozzaferheto arlistaja? A weboldalon semmi nincs.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#24830) tibor23 válasza Stanlee (#24829) üzenetére


tibor23
senior tag

Pedig fent van minden. Reenger.com > Csomagok

(#24831) Stanlee válasza tibor23 (#24830) üzenetére


Stanlee
őstag

Koszi. Reenger.hu => csak regisztracio van. A reenger.com-on vant fent minden, de a regisztracio mar reenger.hu-n keresztul megy. Ennel bonyolultabban mar nem is mehetne.

Meg mindig nem talalom, hogy mondjuk ha a legolcsobb csomagbol egy nemet mobilt felhivok, akkor az mibe kerul?

[ Szerkesztve ]

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#24832) n@p@lm válasza #08205312 (#24808) üzenetére


n@p@lm
őstag

Gmailnél nekem a spam-be tette...

(#24833) Dexar007


Dexar007
veterán

Stuntcalls-on mikor emeltek meg az arakat? Most a magyar mobil mar nem 0.010 ,hanem 0.012. :F

Give me your cum,bull!

(#24834) #08205312 válasza Dexar007 (#24833) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ma emeltek, a tegnapi híváslistám szerint még 1.0 cent volt a percdíj.

Érdekes: román vezetékest hívni 3x drágább mint a mobilt. Eddig ez se nem így volt...

[ Szerkesztve ]

(#24835) betyarr válasza #08205312 (#24834) üzenetére


betyarr
veterán

nyavaja....épp tegnap néztem,mondom jó,nem emeltek mobilt,de a vezetékes drágult.régen néztem már.

(#24836) MadMancs


MadMancs
veterán

Immmr: No pánik, igaz most off. De ezt a mail küldték:

Dear Telekom Fellows and immmr friends,

as we explained in our last newsletter, our next country release coincides with a system update today. The deletion process has already begun, where all your personal data within immmr will be removed. 

You may notice that you currently cannot use immmr, but you do not have to do anything. Just wait for our next email and re-register. No need to even delete the app!

Azaz mindenkit töröltek és a reg se elérhető ma rendszerfrissítés miatt. De amint küldik újra az emailt hogy ok, újra lehet regisztrálni. Hogy mindenkinek, vagy csak tesztereknek, azt nem tudom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#24837) betyarr válasza MadMancs (#24836) üzenetére


betyarr
veterán

lehet mostantól fog fizetőssé válni :P

(#24838) zeon.hu válasza MadMancs (#24836) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Majd jelezd már itt, ha küldik a mailt.
Reméljük, használható lesz még egy ideig :)

#?*@&!

(#24839) betyarr válasza zeon.hu (#24838) üzenetére


betyarr
veterán

én nagyon bízom benne.ma is volt egy 20 perces hívásom.szerencsére most is tökéletes minőségben :K

(#24840) Zeki válasza betyarr (#24839) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem enged be az immmr.

(#24841) betyarr válasza Zeki (#24840) üzenetére


betyarr
veterán

még délelőtt telefonáltam rajta.most engem sem enged be.lásd fentebb.

(#24842) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez a webes immmr mükszik, csak nem enged be. Regisztrálásnál meg azt mondja a számomra: not on white list

Na ezt szépen kinyírták.

Szlovák telefonszámot beírva, már küldi is az sms-t az azonosító kóddal. Igaz szlovák simem az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#24843) MadMancs válasza Zeki (#24842) üzenetére


MadMancs
veterán

Linkeltem az emailt. Rendszerfrissítés van

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#24844) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Hosszú idő után váltani akarok Stuntcalls-ra, mert a browsercalls eléggé megdrágult már mobilra, s a Stuntcalls jó ideje már a legolcsóbb magyar mobilra ahogy olvasom, s stabilan tartotta is az árat, épp most akarok regisztrálni, de jól látom hogy árat emelt?? Ezt nem hiszem el, vagy 1 éve nézem az árait és 3,1 Ft volt mindig a magyar mobilra, de most emeltek 3,75 -re..., s ez akkor beindult fel, s ha felmegy oda mint a többi akkor feleslegesen regisztrálok.

[ Szerkesztve ]

(#24845) tc2014


tc2014
aktív tag

Sziasztok!

Reenger a weboldalon beenged lépni. Az androidos Zoiper programban ugyanezekkel az adatokkal Regisztráció sikertelen, Forbidden 403 hibát ír ki. Mi lehet a megoldás? A beállításokat innen néztem.

(#24846) dugynok válasza tc2014 (#24845) üzenetére


dugynok
senior tag

Én ma beszéltem velük. Más jelszó kell a sip klienshez és webes belépéshez. Hívd fel őket, 2-es menüpont(technikai segítség) és elküldik sms-ben és emailban is a sip jelszót! Azzal már jó lesz.

(#24847) tc2014 válasza dugynok (#24846) üzenetére


tc2014
aktív tag

Köszi, sajnos nem veszik fel, csak "zenél és közli velem, hogy megnövekedett a várakozási idő...". Üzenetet nem hagyok, még próbálom később.

(#24848) KILLERLALA válasza Ferenc. (#24844) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ja, emeltek ! De nemsokára indul a DIGI ! Légy türelmes, hátha jó lesz ! :K

(#24849) dugynok válasza tc2014 (#24847) üzenetére


dugynok
senior tag

Én 3 percet vártam. Emailra nem válaszolnak, telón egyből elintéztük, érdemes telózni.

[ Szerkesztve ]

(#24850) Ferenc. válasza KILLERLALA (#24848) üzenetére


Ferenc.
tag

Köszi, ennek az oldalnak az url-jét bemásolnád ide? Mert látom itt van "'view chart" is, azaz visszamenőleg meg lehet nézni mennyi volt az ár(remélem évekre) , s kíváncsi vagyok hol mennyire stabil az ár.
Nem szeretem azt mikor egyre csak emelkedik. Amúgy ha a stuntcallsra fakes usa címmel regisztrálok be, de magyar bankkártyával fizetem be a 10 dollárt, az gáz? Mert akkor maradna a netto 3,75Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.