Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) davao válasza Zeki (#20700) üzenetére


davao
tag

Igen, ott körül mozog.
Közbe beugrott, h régebben már próbáltam :) Akkor is az ára miatt hagytam ott :)

(#20702) #79335424 válasza davao (#20701) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennyiért bármelyik Telenoros feltöltőssel is hívhatok GSM -en, Dellmont központon keresztül. Ok, az első perc +9Ft kapcs díj, de aztán megáll 14Ft alatt.

(#20703) cikcakk válasza sparks (#20692) üzenetére


cikcakk
csendes tag

Valamennyi adatforgalom után jött az sms a lassításról és persze lassították is. A speedtest nem mutatja a lassítást, de a lapok lassan jönnek.

(#20704) Fkris


Fkris
őstag

Ha a magyar teloszám amit hivok, külföldön van, akkor is a megadott tarifával beszélek vele?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#20705) 4Grider válasza Fkris (#20704) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hívónak nem kell tudni, hogy a hívott éppen hol tartózkodik. Ennek megfelelően mindig fix díjon hívsz egy hívószámot. A hívott viszont tudja, hogy épp roamingol, így neki kell fizetnie a külföldre történő hívástovábbítás költségét.

(#20706) Fkris válasza 4Grider (#20705) üzenetére


Fkris
őstag

Köszi :R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#20707) Zénó75 válasza Stanlee (#20698) üzenetére


Zénó75
tag

Igen van nekik nem is a fizetőssel volt bajom, inkább az mennyire megbízható mint cég. Hosszútávon szeretnénk használni.
Megpróbálom, a nettel nem hiszem, hogy baj lesz nálunk. Két szolgáltatóval van külön szerződésünk, cégeknek nyújtunk szerver szolgáltatásokat a rendelkezésre állás meg szigoru :)

Köszönöm a segítséget Neked és Macs-nak is, majd beszámolok hogy sikerült :)

(#20708) Stanlee válasza Zénó75 (#20707) üzenetére


Stanlee
őstag

Szia! En nem felnek toluk, mar evek ota van/volt ceges es magan elofizetesem is naluk. Egy probat megernek...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#20709) whbear


whbear
senior tag

Foglalkoztatok itt régen Android automatizálással. Mi a javasolt program, E-Robot, Tasker, Automate?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#20710) #79335424 válasza whbear (#20709) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy mit szeretnél. Van, amit az egyikkel egyszerűbb megoldani, van, amit a másikkal.

(#20711) whbear válasza #79335424 (#20710) üzenetére


whbear
senior tag

Találtam egy alkalmazást ami pont nekem kell erre a feladatra. Bluetooth connect and play. Mikor bekapcsolom az autórádiót kapcsolódik Bluetoothon és elindítja a Spotifyt. Nem kell elő venni a telefont.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#20712) #79335424 válasza whbear (#20711) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennyit az automatizálókról. :)

[ Szerkesztve ]

(#20713) tybsen válasza whbear (#20711) üzenetére


tybsen
addikt

Vicces hogy, mennyire eltérőek az igények mert nálam meg automatikusan indul be ami néha zavaró tud lenni :DDD

(#20714) whbear válasza tybsen (#20713) üzenetére


whbear
senior tag

A Spotify indul vagy a default player? Fontos volt hogy ki lehessen választani melyik BT eszköz melyik playert indítsa el.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#20715) tybsen válasza whbear (#20714) üzenetére


tybsen
addikt

Ezen atsiklottam tényleg, ne haragudj. A Google play music indul el automatikusan, nem a spotify! Bar spotify-t nem is használok, csak teszteltem egyszer - akkoriban nem tudom, hogy hogyan volt a letöltött zenékkel.

(#20716) bakkir


bakkir
tag

Üdv!
Nem vagyok szakértője a témának, de van nekem egy Like300-as T-mobile-s előfizetésem alap (300Mb) nettel.
Másik telón egy Surf csomagom. Kipróbáltam a vibert. És működött. Nem úgy van hogy nem lehetséges?
Előre is köszönöm

(#20717) Zeki válasza bakkir (#20716) üzenetére


Zeki
nagyúr

Véletlenszerű hogy mi megy meg mi nem. Nekünk a viber hívás egy ideig ment, aztán nem. A skype meg sosem. whatsapp okés.

[ Szerkesztve ]

(#20718) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom mi történt, de az utosó 3 dollárom eltűnt a browsercall accountomról. Rajtam kívül még a szüleim használták ezt a reget, de ők csak hívni tudtak és az még okés is lenne, hogy beragadt és elfogyott róla a pénz, de az összes előzmény is ki lett törölve. Sőt még pár névjegy is, amit még én sem tudtam kitörölni a böngészőben. Szóval az a gyanúm, hogy feltörték az accom. Egyedi eset lenne? Remélem.

Üdv, Dávid

(#20719) 4Grider válasza Nestor16 (#20718) üzenetére


4Grider
nagyúr

A https://www.browsercalls.com/recent_calls oldalon ott a hívásrészletezés.
Ha valami nem szerepel benne, akkor reklamálhatsz.

(#20720) Zeki válasza 4Grider (#20719) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valami gebasz van ezeknél, anyám is hívott, hogy hirtelen elfogyott a pénze, mert nem engedi telefonálni.
belépni sem tudok a weben:
A technical error occured. Please try again in 10 minutes. If the problem persists contact our customer service via the Help option on our website.

(#20721) Nestor16 válasza 4Grider (#20719) üzenetére


Nestor16
senior tag

Igen ezt néztem és az utosó hat hónapnyi időben semmit sem tud kilistázni, azt írja, hogy nincs semmi. Pedig amikor utoljára néztem kilistázta.

Üdv, Dávid

(#20722) KTU válasza Zeki (#20720) üzenetére


KTU
addikt

Semelyik BrowserCalls accounttal nem tudok belépni:

"Error (1812)
Something went wrong. Please try again. (1812)"

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20723) goop válasza KTU (#20722) üzenetére


goop
őstag

Nekem minden megy, listázás is, 4 dodó volt rajta, az is megvan még. Délelőtt volt róla hívás is, az is rendben.

[ Szerkesztve ]

(#20724) dugynok


dugynok
senior tag

Nálam is megy mindkét account, böngészőből is enged belépni és app-ból is enged hívni.

(#20725) hdekakas


hdekakas
senior tag

Én se tudok belépni se browsercalls-ra, se stuntcalls-ra már egy napja.
Akkor hát ennyi. Vitték a pénzünket. :R

(#20726) tybsen válasza hdekakas (#20725) üzenetére


tybsen
addikt

Nem tudom ez mitől függ, StuntCalls ugyanúgy működik nálam ahogy addig is, weben és a saját mobil alkalmazással szintén.

(#20727) Sayuar


Sayuar
őstag

3 voipblazer kontóm van:
0,04 € Error (1812)
0,03 € Error (1812)
0,98 € működik

1 freevoipdeal, teljesen elhasznált egyenleggel
0,00 € Error (1812)

1 browsercalls (soha nem volt töltve)
Error (1812)

(#20728) Zénó75 válasza tybsen (#20726) üzenetére


Zénó75
tag

Hagyd a szerencsétlent.

Neki se browser, se stunt...

Csak ez a kis szánalmas trollkodás..illetve még ahhoz is kevés.. Ennyi öröme maradt.

(#20729) nash2


nash2
tag

Stuntcalls jelenleg azt írja a weboldalán hogy súlyos szerver problémáik vannak jelenleg, és ennek egyik jele hogy a belépések nem működnek, meg hogy dolgoznak a probléma elhárításán...

Nash

(#20730) goop


goop
őstag

Most jutott eszembe, van egy tarcsi stuntcalls accom, az viszont error, pedig az még szinte nem is volt használva. :(

(#20731) #79335424 válasza hdekakas (#20725) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ember! Hol voltál, amikor az ég zengett? Eltűntél és emiatt csomó áremelésről nem értesültünk időben. Régen nem voltál ilyen hanyag!

(#20732) hdekakas válasza #79335424 (#20731) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ritkán használom ezt a szart, de ilyenkor se működik.
Érdekes, engem lehurrogtok hogy velem van csak a hiba, csak trollkodok, ehhez képest előttem is meg utánam is írja mindenki hogy be se tudnak lépni meg aki tud, oda az egyenlege.
Majd fog jönni az értesítés:
"Elnézést kérünk a hibáért, sajnos szerver hiba miatt néhány account-ot nem tudtunk helyreállítani."
Afféle Quaestor botrány lesz. ;]
Megbízható rendszer. :C

(#20733) #79335424 válasza hdekakas (#20732) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam megy MobileVoip -pal a Browsercalls. De, már régebben is pedzegettük neked, hogy értjük, hogy drágul, meg szar, de tudsz jobbat?

(#20734) goop válasza hdekakas (#20732) üzenetére


goop
őstag

Ha még így is lenne, és buknám a 10 eurót, akkor se érdekelne, mivel az eddigi évek alatti finareas használattal ennek a sokszorosát spóroltam már meg...

(#20735) Joe123


Joe123
aktív tag

Engem beenged a stunt accountra, eddig is 0 pénz volt rajta, az mind megvan.:)

(#20736) ShadowX válasza Joe123 (#20735) üzenetére


ShadowX
őstag

Még engem is, és az én balance-om is látszik. Reméljük így is marad.

(#20737) Zénó75 válasza hdekakas (#20732) üzenetére


Zénó75
tag

Teljesen igazad van.

Mi már réges rég elköteleződtünk a voip mellett.
Drága is meg szar is, de mi szeretjük.

Te viszont még fiatal vagy és sokkal okosabb mindenkinél.

Így ragadd meg az alkalmat, fordulj egy sokkal megbízhatóbb és főként olcsóbb megoldás felé.

Mondanám, hogy várunk a "3" szolgáltató valamelyik topicjában, de nem tehetem... Mi nem járunk oda.

Mi maradunk itt, de Isten véled... Ha hiányzol esküszöm majd irunk.

(#20738) goop


goop
őstag

Megy már minden ismét, egyenlegek is megvannak.

(#20739) Zeki válasza goop (#20738) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valóban!

(#20740) KTU válasza goop (#20738) üzenetére


KTU
addikt

:K

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20741) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hát ez is egy nagy user-error, elnézésesetek kérem, hogy aggodalmat keltettem bennetek!
A browsercall.com oldalon valóban ez a helyzet, de azért, mert már több mint fél éve nem is használtam, lebeszéltem már arról a pénzem régen... a voipblazer.com-ot használom aktívan és elfelejtettem, hogy kettő van :W Ez meg listáz stb, szóval minden rendben van.
Gondoltam is, sokkal ritkább amikor nem a felhasználó hibázik ilyen esetben.
Egyébként tegnap a voipblazer-re én se tudtam belépni, de ma már igen.
Üdv. :R

Üdv, Dávid

(#20742) Stanlee


Stanlee
őstag

Sikerult mar valakinek zoiper-ben sip-uri hivast inditania? Ha nem, melyik masik androidos kliens tud sip-uri hivast kezdemenyezni? (Nem dellmont klonok kozott akarok telefonalni es nem halozaton belul)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#20743) KTU válasza Stanlee (#20742) üzenetére


KTU
addikt

Callcentric-et használom SIP-URI-val, Groundwire-vel.
De működik a régi Bria-val, jó hangos jó minőségben.
Ja és Zoiper-rel is működik Callcentric-el.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20744) Stanlee válasza KTU (#20743) üzenetére


Stanlee
őstag

Koszi. Zoiper-ben androidon hogy irom be a sip-uri cimet? Lehet nagyon bena vagyok, de nem igazan talaltam meg neki a modjat...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#20745) KTU válasza Stanlee (#20744) üzenetére


KTU
addikt

Tárcsázónál az account név alá tapp,
és előjön az alfanumerikus billentyűzet.
vagy jegyzettömbből szoktam bemásolni. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20746) Stanlee válasza KTU (#20745) üzenetére


Stanlee
őstag

Koszi. sikerult beirni, meg nem mukodik, majd csak beindul egyszer...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#20747) Zeki


Zeki
nagyúr

Befrissült a viber az asszony ájfónján, és hopp, máris viberes hívásnak csörgött ki a mobilevoip.

(#20748) Pzoli2 válasza Zeki (#20747) üzenetére


Pzoli2
tag

Ma én is mobilvoipal hívtam és legnagyobb meglepetésemre viberen hívott vissza hogy én azon kerestem öt .

(#20749) goop válasza Zeki (#20747) üzenetére


goop
őstag

Többek között ezért váltottam, whatsappra. :)

(#20750) zeon.hu válasza Zeki (#20747) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Viber-In nem lett bekapcsolva a beállításokban?

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.