Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7515) __Psion__ válasza Male (#7512) üzenetére


__Psion__
tag

Na de a virtuális PC-re installált Linux-nak éppen az a lényeg, hogy nem kell újraindítani a gépem, ha valamelyik linuxos alkalmazásomat szeretném használni. Különálló partíción eddig is volt Linux installálva a gépemre, csak alig használtam (mer' a fa**om indítja újra azé' a gépet). Mint írtam nálam tökéletesen működött az ubuntu XP-s, VPC alatt... nem tudom mennyit használtál Vistát, mert a legtöbb ilyen esetben az operációs rendszerrel van a gond. Jó pár jól megszokott, Xp-n bevált alkalmazást kellett lecserélnem, mert a Vista alatt egyáltalán nem működött, vagy működött, csak nem megfelelően.

Őszintén szólva az én olvasatomban sokkal furcsább, hogy Xp-re, Xp-t installálsz... ha Windows Me/98/95 lenne, valami régi 16 bites alkalmazás miatt, érthetőbb lenne. Persze ez a te dolgod, az meg az enyém, hogy miért akartam VPC-re linuxot installálni... :DDD

ps.: rettegjen aki Male MSN listáján van! ;]

[ Szerkesztve ]

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.