Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#785) janos1988 válasza Mauzes (#779) üzenetére


janos1988
addikt

Azaz, csak majd mikor kapja az ember a figyelmeztetest, hogy csinalj vmit az aranyoddal...

Epp ez az, en is azokra ertettem, es nem arra aki parszor kolibol vagy hasonlo helyrol akar javitani mikor nagyon lement az aranya, hanem arra akik nem feltoltok, de 10-es, 50-es akarhanyas aranyuak, pl. 1TB-os le- es 25TB-os feltotlessel rendelkeznek. S egyre tobb ilyen emberke van sajna (hala az egyre tobb seedservert kinalo embernek es az egyre alacsonyabb araknak), es eleg nehez tartani meg a 1-es aranyt is (diginettel) leglabbis nekem, en meg nem fogom napi 12 oraba jaratni a gepet es 100GB-nyi cuccot allandoan a seedbe hagyni, hogy azert... Csalashoz meg nem folyamodok, mert kockazatos es a haver is felrugna ha miattam zarnak ki ot is :).

Bar ez reszemrol felfoghato sirasnak is, de kellene vmit a jelenseggel kezdeni a vezetosegnek.

De ha telitalatosom lesz az 5-os lotton kib@szok veluk, berlek 10db 1Gb-es szerot lobo67-tol... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.