Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) den89 válasza Soma01 (#2799) üzenetére


den89
tag

Köszönjük a részletes leírást. :) Azért ha nem titok, úgy durván mennyivel megy felfelé átlagban? 5-10 mb/s? Vagy 15-20-at is eléri esetleg?
Ki fogom próbálni, amit linkeltem. Csak nekem még 1 hét vissza van a myseedbox-ból, én addig nem fizetek elő másikra, nekem bőven elég egyszerre 1 szerver.
Egyébként arra, amit kérdeztél, hogy mit várunk 3-5 euróért: én túl sokat nem várnék el, mert tudom, hogy ez bagó érte és csak úgy éri meg az üzemeltetőnek is, ha túlzsúfolt szervereket üzemeltet. Ha 4-8 mb/s körüli átlagot hoz, 200-250 giga tárhelyet ad, és többnyire gyorsan betölt a webui, én már nem panaszkodom. Myseedbox ezeket hozza általában. Viszont gyakran lassan tölt be, és van, hogy fél-1 napig egyszerűen nem lehet letölteni semmit, annyira lassú (viszont a feltöltés olyankor is megy 2-3 mb/s-kel). De én már többször kihangsúlyoztam, hogy ezért a pénzért elégedett vagyok vele. Viszont hajlandó lennék 2000-2500 Ft-ot költeni rá, ha kicsit gyorsabb lenne az átlagfeltöltés (10-15 mb/s) és mindig betöltene normálisan a webui. A tárhely méretével elvagyok. Bár elviselnék kicsit nagyobb tárhelyet is. Mint pl, amire most te előfizettél. :) Viszont 2500 Ft-nál többet elvből sem költenék rá havi szinten. Talán a bestbox mini csomagja lesz nekem a megfelelő választás. De arról is elég vegyes képet festettek a kollégák itt a fórumon. :D

Imi1981: az hogy sikerült, hogy lejárt az 1 hónap és ennek ellenére nem állították le? Én ma kaptam emailt, hogy 1 hét múlva lejár. Szerintem nekem nem lesz olyan szerencsém, mint neked. :D

[ Szerkesztve ]

(#2802) Imi1981 válasza den89 (#2801) üzenetére


Imi1981
veterán

Email nekem is jött vagy 6 eddig hogy lejár de még mindig megy.

(#2803) whiskeys


whiskeys
őstag

Hát már le se akar tölteni a bestbox.be. Órák óta tölt torrenteket ahol rengeteg már a feltöltő. Mi a jó ebben? Hogy esetleg hátha megunjak az emberek és sosem rendelnek tőle? Ez a gyerek még válaszolni sem szeret annyira kínos gondolom már....

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2804) Imi1981 válasza whiskeys (#2803) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálad nagyon terhelt lehet. Ilyen gondom sosem volt bestboxnál. Sőt letöltés simán megy 70-80 MB/s-el. Te valami nagyon szar szervert fogtál ki. Nem próbáltad átrakatni magad? 16-án lesz egy szabad mert akkor jár le az enyém,rakasd át magad oda! Én meg kínlódok ezzel az új francia fo..al sajnos.

(#2805) whiskeys válasza Imi1981 (#2804) üzenetére


whiskeys
őstag

Állítólag átraknak valamelyik nap valahova. Nem ezért fizettem hogy valamikor átraknak és talán jobb lesz. Nekem tényleg többet nem kell szerver. Max a Seed.ST.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2806) Imi1981 válasza whiskeys (#2805) üzenetére


Imi1981
veterán

Ilyen kínlódás után megértelek. Én ki merem jelenteni, hogy eddig osszeségében ez a bestbox 200 megabit csomag volt a legjobb szerverem. Sajnálom is hogy most lemondom. Még kipróbálok párat és ha nem lesz jobb visszajövök ide. Remélem akkor is ilyen jó szervert fogok ki.

(#2807) whiskeys válasza Imi1981 (#2806) üzenetére


whiskeys
őstag

Ez a 6-os egy vicc kategória. Még törölni sem tudok torrenteket. Időtúllépés.....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2808) allein válasza whiskeys (#2807) üzenetére


allein
addikt

Melyik csomagod van a bestboxnál?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2809) Imi1981 válasza whiskeys (#2807) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem PC-n pár napja Google Chrome alatt állandóan időtúlépés van! mozillával tökéletes! Nem tudom miért lett ez.
Ja és csak a bestbox rutorrentel van ez!

[ Szerkesztve ]

(#2810) Imi1981


Imi1981
veterán

Ha valaki tud jól angolul akkor kéne egy kis segítség privátban. Egy üzenetet kéne lefordítani angolra.

(#2811) Soma01 válasza den89 (#2801) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor ennél a Spanyolnál eldobod majd az agyadat. :-)
A webui és a torrentek sebessége nagyon stabil. Letöltésben láttam már többször stabilan, simán 400 Mbps fölött, de inkább a 300 körüli a jellemző. Nem egy villám, de szerintem olyasmi lehet sebességben, mint a my, ha nincs terhelve. Csak ez mindig elérhető és mindig tudja ezt a sebességet, este 8-10 óra körül is.
Ha csak úgy simán seedel, rengetegszer látok 5% körüli terhelést és volt, hogy 1% volt csak, ha csak csordogált valami felfelé. Ha durvábban seedel, akkor sem megy 40% fölé.
Próbálom meghajtani a szervert, hogy tudjak írni konkrét sebességeket nektek.

(#2812) BRobee válasza bencsikgab (#2792) üzenetére


BRobee
tag

Hello, koszonom a valaszod! Pont a lokacio miatt dontenek europai mellett. Lehet tevedek, de nem lenne jobb tavol tartani az orszagtol a seedservert? Az hogy nem jon togazon europabol, nem erdekel, inkabb a biztosra megyek. Irni nem tudom mi ertelme lenne nekik, hiszen mindenki magat reklamozna, ami termeszetes. SSL konfig teren egyetertek veled, viszont a seedstuff oldalan is van DCMA es egyeb policy. Eddig nem volt gaz, de jobb felni, mint megijedni. Javaslat esetleg?

If I can see it and believe it, then I can achieve it. //Schwarzenegger

(#2813) whiskeys válasza allein (#2808) üzenetére


whiskeys
őstag

Legkisebb

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2814) Imi1981


Imi1981
veterán

Ezek a külföldi oldalak borzalmasak support szempontból! Napokig nem válaszolnak (ha egyáltalán válaszolnak) és így napokig nincs megoldva a probléma. Most is várhatok napokig. Tököm tele van az ilyenekkel.
Magyarok ilyen téren sokkal jobbak! Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

(#2815) whiskeys válasza Imi1981 (#2814) üzenetére


whiskeys
őstag

Pontosan

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2816) allein válasza Imi1981 (#2814) üzenetére


allein
addikt

Nekem a peralhosting pár órán belül választ adott a ticketre :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2817) Imi1981 válasza allein (#2816) üzenetére


Imi1981
veterán

Én eddig három külföldinek írtam de egy sem válaszolt eddig !Feral lehet más .
Én most a speedhell-nél fizettem elő mert régen dicsérték . A előfizetés sikeresen megtörtént de nem küldték az elérési adatokat pedig elvileg azonnal fizetés után küldeniük kellett volna emailben de csak számlát küldtek. Írtam nekik már tegnap kora reggel de semi válassz eddig.Írtam még 5 üzenetet(persze google fordítóval mert nem tudok angolul)hátha nem kapták meg de kétlem ,hogy ne kapták volna meg . Valami várakozó üzemmódba vagyok

A másik a francia 10 gigabit ssd szerver akiktől vissza szeretném kérni a pénzt mert a használhatatlanság határát súrólja ( 7 napig visszaadják elvileg ) de persze azok se válaszolnak !Remélem nem húzzák 7 napon túl .
A lényeg az lenne ,hogy a franciát mindenképp lemondani és a speedhell-t megtartani mert így már túl sokat költöttem .Remélem vissza adják a franciák mert az oldalukon úgy írják ,hogy 7 napon belül vissza adják a pénzt de persze most nem találom hol írták . Szóval ideg vagyok :W

(#2818) Imi1981


Imi1981
veterán

Na ez a 10 gigabit ssd francia [link] már be is halt! Beraktam pár új torrentet hátha meg tudom hajtani erre már úgy jön be a rutorrent, hogy a torrenlista üres (nem kapcsolódik az rtorrenthez). Hát nagyon remélem holnap reagálnak és visszafizetik a pénzem mert ez 2 forintot nem ér!
Amúgy nem lehet, hogy ezek a külföldi oldalak hétvégén nem reagálnak üzenetekre csak hétköznap?

[ Szerkesztve ]

(#2819) allein válasza Imi1981 (#2818) üzenetére


allein
addikt

Én nem is fogok kísérletezgetni többet, bestbox lesz vagy a peralhosting.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2820) Imi1981 válasza allein (#2819) üzenetére


Imi1981
veterán

Igazad is van. Én hülye nagyon belejöttem itt a próbálgatásba fizu után. Most a Speedhell-t mindenképp kipróbálom ha már előfizettem rá (eddig csak dicsérték) de ha nem lesz jobb mint a bestbox megyek vissza oda jövő hónapban. Bár lehet jövő hónapban még a feralt kipróbálom de az lesz az utolsó. Mindenképp nagy tárhely kell nekem és azért megfelelő sebesség ami bestboxnál megvolt (még van e hónap 16-ig) . Túlvariáltam a dolgokat. Már bánom de ez van.

Feral-nál szoktak problémák lenni? Bestboxnál szinte nem volt problémám, vagyis volt két kisebb de ilyen 20 percen belül megoldódott probléma volt.

[ Szerkesztve ]

(#2821) allein válasza Imi1981 (#2820) üzenetére


allein
addikt

Semmilyen gondok nem voltak eddig egyik szolgáltatónál sem, sem feránál sem a bestboxnál. A 2TB csomaggal szemezem, bestboxnál pár szár forinttal drágább a 2TB :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2822) Soma01 válasza Imi1981 (#2820) üzenetére


Soma01
veterán

Speedhell-nél a legkisebb csomagot vetted? Úgy látom, nem könnyű bejutni, most sincs egy hely sem.

(#2823) Imi1981 válasza Soma01 (#2822) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem az 1-el nagyobbat mert csak az volt elérhető. A legkisebbet akartam de az mindig foglalt . Már rég ki akartam próbálni de eddig sajnáltam rá a pénzt de most lejár a bestbox és úgy döntöttem akkor megpróbálom . Erre nem küldték az adatokat a ruttorenthez és ftp-hez (remélem csak hétvége miatt nem válaszoltak eddig ) .Amúgy igen nagyon nehéz bejutni és ahogy befizettem már már az a csomag is egyből foglalt lett ,szóval 1 ember fért be .Remélem ha már ennyit fizettem érte tényleg jó lesz . Elvileg 7 napig visszakérhetem a pénzt !

(#2821) allein
Hát igen a 600 gb-ot meglepően hamar tele lehet pakolni . Már vissza se tudnák szokni kisebbre .

[ Szerkesztve ]

(#2824) Imi1981


Imi1981
veterán

10 gigabit és ssd jeeee ! Ő az [link] Kerüljétek el messze !

A Bestbox 200 megabit mini csomagom ezt 40 MB/s-el töltené fel ha oda raktam volna be . Többet ilyen ismeretlen eldugott oldalakat sosem fogok kipróbálni .

(#2825) allein válasza Imi1981 (#2824) üzenetére


allein
addikt

Szerintem is fölösleges tesztelgetni :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2826) whiskeys


whiskeys
őstag

Bestbox.be most költöztet át másik szerverre.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2827) Imi1981 válasza whiskeys (#2826) üzenetére


Imi1981
veterán

Remélem jó lesz .Én eddig elégedett voltam vele .

(#2828) whiskeys válasza Imi1981 (#2827) üzenetére


whiskeys
őstag

Kiderül majd ha átraknak....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2829) Soma01 válasza Imi1981 (#2824) üzenetére


Soma01
veterán

Én meg akkor leírom mit tapasztaltam a kis, 5 eurós, Spanyol csomagommal.
Amiket leírtam, azokon felül már csak a sebességi adatokkal tartozok:
- letöltés: amit nekem sikerült elérnem maximum, az valahol 500 Mbps körül volt, de átlagban 3-400 között a jellemző. Ha van rendes seed, tudja tartani az 500-at is. Nem ingadozik, a cpu sem terhelődik le nagyon.
- feltöltés: 300 Mbps fölött volt a maximum, ha van rendes sebességgel bíró letöltő, szóval a hirdetett 200 Mbps simán meg szokott lenni, de hát nem megy mindig ennyivel, de 100 Mbps feletti sebességet elég sokszor látok, ha nem friss torrentek vannak bent, akkor is. 100 Mbps-ot mondanám átlagosnak, mert ha nem frissek a torrentek, már nem olyan nagy a sebesség.
Szóval amit hirdetnek az lazán megvan. Gondolom, a nagyobb csomagoknál is. Ez alapján elég korrekt a szolgáltató. Érződik, hogy bírja a vas a terhelést röhögve. A cpu 50% fölött soha nem volt, a webes felület gyors, nem volt vele semmi gond. Ha a nagyobb csomagok is ilyenek, akkor lég jó szolgáltató. Ügyfélszolgálattal nem volt még dolgom. Szerintem kb. úgy lehet minden ahogy leírják az oldalukon, pl. 6 fő/szerver a kis csomagnál, illetve 4 vagy 2 fő a nagyobbaknál. Nekem tetszik ez a szolgáltató.
Jó az ha ki van írva a szolgáltató weblapjára, hogy mennyi hely van még egy bizonyos csomagnál. Nagy valószínűséggel nem lesz így túlterhelve a szerver. Persze ez is manipulálható, de szerintem ezzel nem kínlódnak.
annyi negatívum azért van, hogy ha van bent vagy 50-60 torrent, azt megérzi de szerintem a vinnyó lassul be, mert a cpu terhelés nem megy fel. Azért a vinyó, mert sok torrentből (sok GB adat közzül) kell össze szedegetnie véletlenszerű helyekről az adatokat.

Spanyol Speedbox linkje

Amúgy a Speedhell-re is az van írva, hogy Francia szerverek vannak. Nem biztos, hogy olyan rosszak azok, csak az a gond ha túlzottan telerakják a szerverket inkorrekt módon. A my-seedbox-nál szerintem túl vannak terhelve nagyon. Rengetegen lehetnek egy szerveren.

(#2830) Imi1981 válasza Soma01 (#2829) üzenetére


Imi1981
veterán

Na akkor jó az a kis spanyol oldal és árban is jó .Inkább arra fizettem volna elő mint a sdediboxra. Amúgy nem magával a francia szerverekkel van gondom hanem avval a kamu francia oldallal amire sajnos előfizettem .
Remélem holnap már elindítják nekem a speedhellt és akkor én is beszámolok róla milyen is . Lassan csinálhatunk egy listát a nagyon ajánlott /ajánlott/és nem ajánlott seedboxokról. :)

(#2831) Imi1981 válasza Soma01 (#2829) üzenetére


Imi1981
veterán

A speedhell csinált egy refundot! Nem értem miért pedig itt nem kértem.

Ilyenkor hova jön a pénz? mert se paypal-on se a hozzákötött otp számlámon nem látom. PayPal egyenlegem amúgy sincs, mindig közvetlenül az otp számláról húzta le a PayPal ha fizettem.

(#2832) allein válasza Soma01 (#2829) üzenetére


allein
addikt

Melyik csomagra fizettél elő, valamelyik SSD csomag? Általad leírt sebességekkel csakis SSD csomag lehet :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2833) Soma01 válasza Imi1981 (#2831) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem náluk van. Náluk, a saját rendszerükben pluszban vagy. Meg hát hétvégén nincs utalás amúgy sem.

allein!

Oda írtam, a legkisebb csomagra, InfiBOX 5€.
Ez nem SSD csomag, sima vinyós és annak megfelelően is megy. Amúgy a hash is elég gyors. A sebesség értékeket Mbps-ban írtam, mint ahogy a weboldalon is van. Simán hozza amit ígér!

[ Szerkesztve ]

(#2834) whiskeys válasza Imi1981 (#2831) üzenetére


whiskeys
őstag

Megkapod a számlára csak több nap az utalási idő

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#2835) Imi1981 válasza whiskeys (#2834) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz mindkettőtöknek. Közben már a PayPal fórumon is érdeklődtem és ugyan ezt írták. Akkor ha már vissza utalták előfizetek a feral-nál a legkisebbre. Vagy megint bestbox. Még nem tudom melyiket.
Amúgy vajon miért küldte vissza a speedhell? Mégsem volt hely és csak rosszul jelezték hogy van ? De a fiókom még él a Speedhell-nél. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#2836) Soma01 válasza Imi1981 (#2835) üzenetére


Soma01
veterán

Kérdezd meg őket.
Akkor most PayPal-lal fizettél vagy saját bankkártyával?

(#2837) den89 válasza Soma01 (#2829) üzenetére


den89
tag

Eszméletlen korrekt. 5 euróért ajándék. Egyébként 5%-os kupon is van rá, ha esetleg nem vettétek észre, szólok. 70-80 Ft-tal olcsóbb lesz így. Aki a kicsit nem becsüli... :)

allein: miért lenne SSD? Nem mindegy, hogy megabit vagy megabájt. Amiket írt Soma01, azokat el kell osztanod 8-cal és úgy kapod meg a tényleges MB/s-et. Tehát a letöltés: 40-50 MB/s, néha 60 MB/s. Feltöltés: max 35-40 MB/s volt neki, átlagban: 15-25 MB/s. Jól írtam Soma01?

Imi1981: azt hogy csináltad, hogy visszakaptad a pénzt, pedig nem is kérted? :D

[ Szerkesztve ]

(#2838) Imi1981 válasza Soma01 (#2836) üzenetére


Imi1981
veterán

Paypal-al. Még számlát is kaptam csak ugye a rutorrent és az ftp adatokat nem küldték.
Az a baj nem tudok angolul és a Google fordítóval fordított üzeneteket lehet értelmezni nem tudták. Most megkérdezem miért azt is csak Google fordítóval tudom és lehet megint nem értik mit is akarok. Lehet megunták és inkább visdzautalták a pénzt. De a fiókom még mindig él az a furcsa.

(#2837) den89
Ez visszautalta pedig nem akartam a francia meg még nem pedig azt akarom. Hát ugylátszik nem én döntök :D

[ Szerkesztve ]

(#2839) Soma01 válasza den89 (#2837) üzenetére


Soma01
veterán

Persze, jól írtad.
Kíváncsi lennék, úgy hogy megy a box, ha tele van a szerver, azaz nincs már több szabad csomag. A 8 eurós csomagnál még volt 1 hely tegnap, de már elvitték. Tehát az most tele van, meg az ettől nagyobbak is. Bár az is igaz, hogy ott eleve kevesebben vannak egy szerveren.

(#2840) Soma01 válasza Imi1981 (#2838) üzenetére


Soma01
veterán

Ha Google fordítót használsz, nagyon egyszerűen fogalmazz, akkor jól fordít. Hosszú körmondatokat biztosan félre fog fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#2841) den89 válasza Imi1981 (#2838) üzenetére


den89
tag

Na és a Myseedbox-od még mindig megy? :D

(#2842) Imi1981 válasza den89 (#2841) üzenetére


Imi1981
veterán

Most néztem és még mindig. Bár nulla a sebesség. Nincs seed még 1 kilobájtal sem. És nagyon gyorsan bejön a rutorrent! Szóval valami nem jó! :D

(#2840) Soma01
Semmi választ nem kaptam eddig úgyhogy szerintem felesleges kerdeznem. Írtam kb 5 üzenetet és semmi válasz! Nagyon idegesítő az ilyen. Pedig érdekelne, hogy miért utalták végül vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2843) allein válasza den89 (#2837) üzenetére


allein
addikt

Benéztem :U MB/S értéket olvastam és nem Mbit/s, ezért kérdeztem rá :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2844) Soma01 válasza allein (#2843) üzenetére


Soma01
veterán

Egy most készült kép a szerverről (5 eurólól beszélünk havonta és ezt a sebességet viszonylag stabilan tudja):

Letöltés után seed közben:

Ez a max amit eddig elértem vele. Kicsit ingadozik, de nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#2845) Soma01 válasza Soma01 (#2844) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem ku-va jó értékek! :D

Meg azért ne felejtsük el, hogy elég durva szerveresekkel voltam egy bolyban! Tele volt Feral SSD-s boxokkal! Meg mondjuk ők sokkal hamarabb végeztek és a Feral nekem is 100 felett szedett lefelé és seed is volt nagyon komolyan!

Ez hatalmas menet volt! :DD

Mivel nekem a Feral letöltés közben nem nagyon ment felfelé sajnos, ezért ez a szerver elverte feltöltésben. Most 1.2-es aránynál jár ez és a Feral csak 0.9-nél.

[ Szerkesztve ]

(#2846) Imi1981 válasza Soma01 (#2845) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezek tényleg nagyon jó értékek! Főleg , hogy 1 torrentnél volt ekkora a sebesség! Nálam 1 torrentnél talán kétszer volt ilyesmi sebesség amióta seedszervert használok. Az meg már kb kisebb megszakításokkal másfél év.

[ Szerkesztve ]

(#2847) Imi1981 válasza Soma01 (#2845) üzenetére


Imi1981
veterán

Feralra hogy lehet regisztrálni? Csak régi regisztráció visszaállítást akarja állandóan új regisztráció indítását nem találom.
Mivel speedhell visszautalta a Lóvét így előfizetek a feral-nál a legkisebbre. de nem megy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2848) Soma01 válasza Imi1981 (#2846) üzenetére


Soma01
veterán

A letöltés volt jobb is, de a feltöltés maximumán akartam a képet elkapni.

Ez a kis Spanyol most is 200 Mbps-mal tölti fel ezt a torrentet és még ott van neki egy-két megával vagy kilóval a többi 40 torrent is, melyik hogy...

Na, ezt lehet megtartom! Milyen lehet a nagyobb csomag, ahol kevesebben vannak egy szerveren? Meg az a jó, hogy ez este is me szokott lenni, nem csak így délelőtt. Lehet nem pont ennyivel, de e körül mértem eddig is.

(#2849) Imi1981 válasza Soma01 (#2848) üzenetére


Imi1981
veterán

Jobbnak érzed feral-nál vagy nem? Most az árát ne nézd. Csak, hogy melyikre reggeljek.
Úgy látom feral-nál csak kártyával lehet fizetni, paypal-al nem. Biztonságos ez?

[ Szerkesztve ]

(#2850) Soma01 válasza Imi1981 (#2847) üzenetére


Soma01
veterán

Rámész, hogy "Order Now" ---> "I need to register or recover" ---> megadod az email címed...
Nekem nem volt még gond a fizetéssel. Mondjuk nekem külön kártya és alszámla van a netes fizetésre. Ott mindig csak annyi pénz van átvezetve, amennyit épp fizetni akarok. Ha gond van letiltom a kártyát és egy ezresért van új kártyám, az alszámla meg üres, pénzt nem tudnak elvinni.

Szerintem a Feral jobb lesz, a tárhely is nagyobb, de drágább is.
Nekem a Ferálnál nem rTorrent kliensem van, ezért az máshogy viselkedik kicsit. Báár, várj csak, van az is. A Ferálnál lehet több kliensed is. De hülye vagyok, azzal még nem is próbáltam milyen a sebesség. Pedig már több éve megvan a Feral.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.