Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5440) Ferdzsoo válasza old gray (#5437) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szabályzat teccik, szerintem az időpontok is rendben vannak, szeró ekkor tutti menni fog... (mindent elkövetek :B ).

Az esetlegesen belépni akarók tagoknál azért egy minimum szint kell, ne mi tanítgassunk már mindenkit. :U
MSN-t preferálom, mást bonyolultnak és feleslegesnek tartok.
Kötelező legyen a pH! - tag viselése.
És az itteni fórumon való legalább heti 1x -es megjelenés.
Teamben nagyon fontos hogy ne egymás orra elől nyúljuk le a dolgokat, erre figyelni kell...
Ezzel az első meg második vonalas dologgal az a baj hogy nem vagyunk 15-en.
Kb ezt szerintem ott lehetne alkalmazni, így 4 főnél nemigen.... :DDD
1 szó mint száz, kellenének még csapattagok...

És szerintem, (ne vegyék zokon akyék :R ), de kellene egy kis "tapasztalat átadás" akár sikeferi, akár az én részemről, amit eddig azért nem mondtunk hogy nehogy kiverjenek minket. De innentől a team érdeke az UT legálltalánosabb (teszem hozzá sokan nem tudnak róla) játéktechnikájának az átadására, ami rövid időn belül (ha figyelnek rá a delikvensek és alkalmazzák) nagyon nagy mértékben képesek megdobni a skill-t.
Minden nagyképűsködés nélkül mondom, de sokat tud javítani a már így sem szar tudásotokon. (Anno 2k3-nál egyszer engem nagyon kioktattak, nah azt a napot és az elhangzottakat kb sohasem felejtem el, főleg mert egy nemkis PRO szájából hangzottak el. :) )
Sikeferi támogatását várom... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.