Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) madrac válasza Intruder2k5 (#7200) üzenetére


madrac
őstag

Lehet tudni, hogy nagyságrendileg ez mikor várható?
Azt se bánnám, ha a fototrend oldalhoz hasonlóan már béta állapotban elérhető lenne az éles adatokkal, csak legalább az alap funkciók elérhetőek lennének...
Köszönöm.

(#7202) Intruder2k5 válasza madrac (#7201) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem lesz ilyen is, de az időpontjáról sajnos nem tudok semmit mondani.

(#7203) Gerixbela


Gerixbela
csendes tag

Sziasztok ! Nagyon régen regisztráltam , és szeretném ujra rakni a gépemet, de sajnos nemtudom a belépési jelszavamat a hadrveraprohoz , mindig automatikusan belép , Hiába kérnék ujj jelszót , azt irja kommunikácios hiba , nem akar uj jelszót küldeni az e-mail cimemre

(#7204) Intruder2k5 válasza Gerixbela (#7203) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld a fórum felől, de szükséged lesz egy másik email címre, mert néhány szolgáltatóhoz biztonsági okokból nem küldünk emlékeztetőt, tehát a címed is le kell cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#7205) Gerixbela válasza Intruder2k5 (#7204) üzenetére


Gerixbela
csendes tag

Az nem gond , de kihez forduljak ?

(#7206) Intruder2k5 válasza Gerixbela (#7205) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mivel? Lecseréled a jelenlegi email címedet - például egy gmail címre -, és onnantól nincs gondod. Arra kimegy az új jelszó, és használod.

[ Szerkesztve ]

(#7207) Gerixbela


Gerixbela
csendes tag

Az a gond ahhoz is kér jelszót ...

(#7208) Intruder2k5 válasza Gerixbela (#7207) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen böngészőt használsz? Azokból is kinyerhetők az elmentett jelszavak, Firefox-ból pl. így.

(#7209) Rig3l


Rig3l
újonc

Sziasztok!

A hirdetések sms-el való szponzorálása mostantól nem elérhető?

O670/164-8384

(#7210) Polarstar válasza Rig3l (#7209) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem olvastad a privát üzeneteket?
Az SMS támogatás mindenhol megszünt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7211) Intruder2k5 válasza Rig3l (#7209) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kedves Felhasználó!

Anyagi és technikai okokból megszűnik az SMS-es fizetési lehetőség a Hardveraprón (illetve a teljes lapcsaládon), ezért arra kérünk, hogy mostantól semmiképp se fizess így! Közben a funkciót is kivezetjük az oldalakról. Az új, pár héten belül élesedő Hardveraprón sem lesz elérhető, marad a bankkártyás fizetés (+ Barion tárca), valamint a PayPal.

Elnézést a kellemetlenségért.

Üdvözlettel,
a stáb

(#7212) Rig3l válasza Polarstar (#7210) üzenetére


Rig3l
újonc

Természetesen nem kaptam róla üzenetet, ezért kérdeztem rá.
Köszi a tájékoztatást!

O670/164-8384

(#7213) Intruder2k5 válasza Rig3l (#7212) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mindenki kapott, így bizonyára Te is. A privát üzenetek menüben felül keresd, rendszerüzenetek címszó alatt.

(#7214) Rig3l válasza Intruder2k5 (#7213) üzenetére


Rig3l
újonc

Én csak a hardveraprót használom. Oda nem küldtetek értesítést!

O670/164-8384

(#7215) Intruder2k5 válasza Rig3l (#7214) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, sajnos a leköszönő Hardverapróból hiányzik ez a funkció, de az új verzióval ez is másképp lesz.

(#7216) Alf65


Alf65
csendes tag

Üdv!

1 észrevétel:
NEM jelez a rendszer ha privát üzenetet kapok. Illetve 5letszerű, de inkább nincs jelzés,m mint van.
Csak ha belépek az üzenetekbe, ott látszik kiemelve, hogy írt valaki.

És 1 kérdés:
Hogy lehet a hirdetéseket TÖRÖLNI?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7217) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sehogy, csak archivalni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7218) Alf65 válasza Bjørgersson (#7217) üzenetére


Alf65
csendes tag

Vagyis ha mondjuk lesz 200 eladott dolgom, ezek közül kell majd levadásznom azt a hármat, ami csak simán lejárt?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7219) Intruder2k5 válasza Alf65 (#7218) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

???

Külön látod az aktív, a jegelt és az archív hirdetéseidet is. Ha csak nem fizetsz, akkor legfeljebb 15 élő hirdetésed lehet egyszerre, abból csak nem akkora gond már megtalálni az éppen lejárót, amire egyébként figyelmeztet is a rendszer x idővel előtte.

(#7220) EdgarPE


EdgarPE
csendes tag

Sziasztok,

Hardverapro-n nem jelennek meg a kedvenc hirdetések és a privát üzenetek linknél a kis értesítő az olvasatlan üzenetekről, akkor ha a böngészőben a third party cookie-k le vannak tiltva. Ennek oka hogy a hardverapro.hu oldalon csak a "hardverapro.hu" domain alá tartozó cookie-kat engedi olvasni, a fenti fenti funkciókhoz pedig a "prohardver.hu" domainről olvasna AJAX-szal.

Tudom, hogy default böngésző beállításokkal jól megy a dolog, de szerintem egy ilyen portál családnál nem elhanyagolható azok száma, akik teljes egészében tiltják a third party cookie-kat.

(#7221) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Cert error van a FF szerint...

Simán a fórum alól próbáltam átkattintani a HA!-ra.
W7, FF 55.0.3 (64 bit)

Szerk.: Pár frissítés után betöltött... Érdekes, előtte többszöri frissítésre sem változott.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7222) rukka


rukka
csendes tag

Szép napot, nem tudok belépni se a hardverapróra se a fórumra, az alábbi hibaüzenetet kapom:

HIBA A BELÉPÉS SORÁN
Kitiltott IP cím.
A tiltásból hátravan: 6 hónap 4 nap 17 óra 18 perc 39 másodperc

Értetlenül állok előtte (semmit nem csináltam), most proxyn írok, a nevem-jelszavam működik. Ez volt az IP: 84.225.198.170

(#7223) Alf65 válasza Intruder2k5 (#7219) üzenetére


Alf65
csendes tag

???
???

Mégegyszer:
LEJÁR egy hirdetés -> archiv
ELADOK valamit -> archív.
MI különbözteti meg a LEJÁRT és az ELADOTT hirdetést az archivumban?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7224) Intruder2k5 válasza Alf65 (#7223) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Semmi, mindkettő már érvénytelen, archív állapotba kerül.

(#7225) ElektrikusDE válasza Intruder2k5 (#7215) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nem csak a ha-ról hiányzik, hanem mobil nézetben se jelenik az oldalon.

Még jó hogy én még belépni se tudok mobilnézetben, igy asztali modban észrevettem.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#7226) Mysterion


Mysterion
tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írom, vagy sem.

Ezt a vásárlást próbáltam értékelni:

https://hardverapro.hu/apro/akg_k912_ujszeru

A gond csak az, hogy mindössze annyi van, hogy értékelést kezdeményeztem, de semmi több. Az eladóval beszéltem ő már valahogy értékelte az eladást, de ő is mint vevő tudta, nekem meg továbbra sincs lehetőségem értékelni sehogyan. Nem kaptam semmilyen privátot, se emailt, semmit a rendszertől ami alapján lehetne a vásárlást értékelni.

Elolvastam a fejlécben adott instrukciókat és az alapján is próbáltam kérni az értékelés lehetőségét, de az sem működik. Az eladó adatlapján a leírt módon a jelentem mint eladót gombot tovább kattintva kitöltöttem a kért infókat, beikszeltem az értékelni szeretném pipát, de mikor megnyomom az elküld gombot, akkor visszadob az oldal azzal, hogy az egyébként saját maga az oldal által kitöltött felhasználó név nem létezik. (Nincs ilyen felhasználó) Gyakorlatilag semmilyen lehetőségem nincs így értékelni.

Próbáltam Chrome és Firefox alatt is, ugyanaz a jelenség. Nem tudom mi a gond, ezért a segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7227) Intruder2k5 válasza Mysterion (#7226) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az űrlapba az eladó nicknevét beírtad, vagy CTRL+C -> CTRL+V párosokkal másoltad? Csak mert ahogy látom, a magánhangzók ékezetei nem szabványosak benne.

(#7228) Mysterion válasza Intruder2k5 (#7227) üzenetére


Mysterion
tag

Nem kellett kitölteni, maga az oldal automatikusan kitöltötte amikor rányomtam a jelentem mint eladót gombra. De próbáltam Copy-Paste is a dolgot, úgy sem működik.

(#7229) pepejoe


pepejoe
tag

Sziasztok!

Eladtam az alábbi terméket de nem kaptam meg a szokásos értékelésre felhívó üzenetet a Hardveraprótól. A vásárló megkapta és értékelt is engemet.
Mi lehetne tenni hogy én is tudjam értékelni a vásárlót

(#7230) Intruder2k5 válasza Mysterion (#7228) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Megpróbáltam én is a jelentést, sajnos nekem sem megy, ez megint valami webinform bug lehet, ami megint csak az új apróval fog már megoldódni.

(#7231) Intruder2k5 válasza pepejoe (#7229) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A téma összefoglalóban le van írva, hogy mit kell tenni ilyenkor.

(#7232) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akihez esetleg nem jutott volna el a rendszerüzenet:

Kedves Felhasználó!

Terveink szerint pénteken, reggeli kezdéssel állunk át az új, immáron ismét saját rendszerünkben futó Hardverapróra, a béta tesztje hamarosan lezárul. Nem kaptunk annyi visszajelzést, mint amiben reménykedtünk, hátha csak azért, mert alapvetően jól működött. :B

Az átállás legalább fél napot vesz majd igénybe, ezalatt sajnos a teljes lapcsaládot le kell állítanunk, mert a közös adatbázisba importáljuk a mostani adatokat, márpedig azt addig a többi weboldal sem piszkálhatja.

Az aprón jelenleg megrendelt szolgáltatások hátralévő részét jóváírjuk majd egy pontgyűjtős rendszerben, amit fel lehet használni átállás után.

Nincs más hátra, mint előre, drukkoljatok! A kellemetlenségekért, nem várt gikszerekért (mert ilyenek mindig vannak), átállás utáni pár napos-hetes döcögős üzemért pedig előre is elnézést kérünk. (tudjuk, hogy milliárdos üzletek fognak meghiúsulni az aprón csak miattunk, mert pont akkor kellett volna béla bá' telefonszáma privátból, amikor álltak a szerverek -- kollektív szerkesztőségi harakiri a minimum, előre, már csütörtökön)

Viccet félretéve, igyekszünk a legkevesebb fájdalmat okozni nektek és magunknak.

Hajrá!
a stáb

(#7233) Mysterion válasza Intruder2k5 (#7230) üzenetére


Mysterion
tag

Köszönöm, akkor jelzem az eladónak is.

(#7234) pepejoe válasza Intruder2k5 (#7231) üzenetére


pepejoe
tag

Köszi!

Általában próbálom alaposan elolvasni az összefoglalót de most sikerült átugranom a számomra releváns részt

(#7235) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Firefox 56, win10:

Itt: a kategóriák felett: Visszalépés: root -> root helyett főoldal?

Boltok/szervizekbe belépek, első hirdetés: Gianni bazárja. Kép nincs feltöltve a hirdetéshez, belépek a hirdetésbe, a monitor felét a nincs kép című kép takarja el. WTF???
Következő hirdetésnél van kép, belelépek, a nagy fő kép alatt ott vannak a kis képek, rálógnak a nagy képre.

- jobb oldalon az elmenett apróimnál ez 404-es.
- 4 hónapja lejár
- nagyon jó hogy végre lehet a hirdetés hozzászólásai között keresni, viszont a kereső nem emeli ki a keresett szót
- ha a Kedvenc fórumtémáim vagy az Elmentett apróim listában egy topikot áthelyezek, akkor az Oldal elmentve felirat minden esetben az Elmentett apróim rész alatt kerül kiírásra. Amennyiben ezekben a listákban a topik címét megfogom, kicsit megmozdítom de nem költöztetem új helyre, a felirat akkor is megjelenik, mintha változás történt volna, pedig nem.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7236) 0xmilan válasza Winner_hun (#7235) üzenetére


0xmilan
addikt

Itt mi a hiba?

(#7237) grabber válasza 0xmilan (#7236) üzenetére


grabber
addikt

Amit leírt :U

(#7238) Oliverda


Oliverda
félisten

- A saját adatlapomon is captchát kér az oldal
- Hiába vagyok prémium tag, az új hardverapró erről látszólag nem tud
- Az érékelések duplán szerepelnek a listában két eltérő időponttal
- A mentett keresések opció köddé a vált, a korábban megvásárolt keresésekkel együtt :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7239) oriic válasza Oliverda (#7238) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól látom az értékelés azért van duplán, mert külön külön veszi a vásárló és a vevő értékelését.

Live-Die-Respawn

(#7240) Oliverda válasza oriic (#7239) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, látom már, illetve közben azt is, hogy az emojik nagy része nem jelenik meg.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7241) HUNRobar


HUNRobar
tag

Helló!

Ha böngészek egy kategóriában, és lapoznék tovább (következő blokk vagy oldalszám dropdown) akkor visszadob a főkategóriába.

Tehát nem tudom megnézni a többi hirdetést, csak az első 50-et.

Példa: Fotó-videó

https://hardverapro.hu/aprok/foto_video/index.html

megnyomom a következő blokk gombot vagy választok a leugró menüből:

https://hardverapro.hu/aprok/index.html?offset=50

(#7242) grabber


grabber
addikt

Jobb felső sarokban csak a profilképemet látom. Mellé lehetne íratni a felhasználói nevemet is? Mert csak egy kerek ikon szerűség hülyén néz ki számomra és nem elég feltűnő.

(#7243) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem minden hirdetést tudok elmenteni. Van, amit igen, de van, amit nem.

(#7244) Oliverda


Oliverda
félisten

Az automatikus UPolást, hol lehet beállítani?

PH!ontokkal nem lehet fizetni, hibát dob:

500 Internal Server ErrorA RIOS R6 motor a kérés végrehajtása közben hibát észlelt.ITT jelentheted a hibát az oldal alján lévő debug adatokkal, hogy mihamarabb javíthassuk.Debug adatok:B1XsRxqyJJW+tMbZ4rlz/eLi5Oku01amlStaRMyqBb0m1xfaJ9nLifRM8ks6XqPRw3fIBzIrW2+4oo6b3rc
s1Ygmly+GuyW/IRTbU1KNEMoSBTUxnKDgPYxZGrNyfrpVsN23C02qcWRRDJ4bZNh151dmj9yPLGRgmG/ey/
gFHVTwLzdOuSbmRca5PQQ443shsM1+WHVO5iLeoC6uhMXFRrEcUrjdBD5bSXUmQKrePAvMsH7YYGhBG40Em
V4J++bt8OplP1x1WwjL767qX9pcA4/AzdfLgtp0pxQspJWmsHM66mEPInhgwsagBdwcULLpnmAK+XQ6aKOT
oRHK+qrlCwC9WgUq/Dm8Pdl/+kCdg2X+QviqDUZyAh/8IIylxVVWYPTT8LLbtEXekgKyLBlFCpX0vDa6mIj
p9MONbEew08dtWeANFW/erAmUAtTgcuPcx0YAFQ4r0gMy0wx7uyTGQMQk58To/alR7wNphC97uEauMmIBS9
gMARkkHpuIF1F/ovWKxj6xikyQC305e47HOuJ8y/JbrGT1gACXiAPfouX02LeL0Y1DpMy+5RlUEJMvgCv1Z
AV0hSYJFIp1EGiuTaj9pbc7+sqPnpjScHqJpi5HPPaBLUvHiHgJ6C0FwEYLOQHk3xugZ8nXS0yDAnq4z/zU
eu8Op4UPjkaNJywroUo11aW9fa01V3N2mjISiF8fABr8NB528Q+G0MtKk/d4Sk6O5wmfOYzkPcALledK/F4
Of12RaC5NCOjQfxrAV4Omi57BkCMoKCE1Xhj4e06hO6Mm9n9FJS7jW8Kl8oui9PsWzWVYVz/nQXrPUBl+Xe
e1dza5guB9OWrn7B2DWCyv2QyCXKr3kqgrU9YnU1XQIMiG6mruoawtoS5vDPL8ENCxglyyuFh+MIbGg2gEJ
GdSGIwYvM48/RAqzZGHYH2vsr1U1+1SZxo8cEuwEyew3ejm7vRs7koknd2EnIWvHQJTqQjscoWG7BhIeji8
qGqePtaJYFtjeENxV82va0hC67zNqb7wlFx8kMK2Z4P9E3eBduI2C5VRGJYaCamS922PDRjS+CLNS6rCL92
1JPHaYW/FAJR/Ynuy8hBGVIVqem53ZI9+Vi+hR874klaTC+Pwptd7dS9HRlGVqohG2F2Rkt1KSJY5CEr3LX
QVaGScpsRuUHAeCEYjfPeV2kpxa+CxmMnFg3GdNRQG52RhyNU19fG/50X0Tt6X0iBvZEPX6/2k6qViu+bek
iaRNQqJyA+xcDy1zaZXIeYnoGHaAB74RzE8qC/ZIk0Q92Zi83y4tby9Eg==

Az ITT jelentheted a hibát alatt pedig nincs link...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7245) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Gyerekek most fórumozni nem is lehet az új skinnel/témával?? Mert engem állandóan visszadob az itcafe témára, ami nekem nem nagyon jön be...

The Truth is out there...

(#7246) Oliverda


Oliverda
félisten

Az összes hirdetés keresés szándékkal került át.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7247) Winner_hun


Winner_hun
félisten

- ha a hirdetési listában a hozzászólások számára kattintok akkor a hirdetés jön be, nem pedig a hozzászólásokhoz ugrik az oldal.
- hirdetésnél rányomok az Üzenet a feladónak gombra akkor az előző rendszerhez képest már nem írja bele automatikusan a hirdetés nevét linkelve az üzenet elejéhez. Ami ennél nagyobb baj: ha megírom az üzenetet és elkattintok, akkor visszalépésnél a beírt szöveg elvész.
- olyan hirdetésnél ahol már van legalább 1 hozzászólás, nem lehet hozzászólást írni. Ha még nincs hozzászólás akkor van egy ilyen: Légy az első hozzászóló! Még nem szólt hozzá senki sem. - no van ahol van hozzászólásra lehetőség, van, ahol nincs, pedig a hirdetés aktív.
- lejárt hirdetésnél ha még nem volt hozzászólás akkor ott van az új hozzászólás írása lehetőség. Megírom, elküldeném, 403. Ha nem lehet akkor nem is kéne oda.

Prémium funkciók:ra bökve, a felugró ablakban vannak zavarok:

Amit még tudni érdemes tudni

A prémium tagsági az előfizetés napjától érvényes és hosszabbításkor
A kedvezményes ára havi 390 Ft egy ves tagsági vásárlása esetén

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7248) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Adott hirdető nevére lehet valahogy keresni?

Live-Die-Respawn

(#7249) Winner_hun


Winner_hun
félisten

- a fórumos része még nincs kész? Egy link van csak amiből rá lehet jönni hogy van fórum része is, amúgy minden link átirányít a ph-ra.
- az értékeléseknél a smiley-k nem jelennek meg, illetve a fejlécek színe szinte láthatatlan - telefonon jó, PC-n valószínű monitor színbeállítása lesz a hunyó. Kicsit sötétebb színnek örülnék.
- értékeléseket csak a felhasználónévre kattintva lehet behozni. Az értékelés %-os kijelzésére kattintva jó lenne ha bejönnének az értékelések
- nem mondom hogy szép, de legalább ronda állva és fekve

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7250) oriic válasza Winner_hun (#7249) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a fórumnál az oldal nevét átírod hardvapro.hu-ra, akkor működik az is. Gondolom a link hibás ezért nem megy. (Fórum főoldal nem működik, a többi igen. Plusz igen a linkek visszadobnak alap fórumra)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.