Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Weaver


Weaver
senior tag

egyik vevőm indított értékelést, de jött róla a szokásos üzenet. azt látom, hogy ő értékelt, de ebben az esetben hogy tudnám utólag megadni neki a pozitívot?

(#7052) Intruder2k5 válasza Weaver (#7051) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Összefoglaló -> Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!

(#7053) Weaver válasza Intruder2k5 (#7052) üzenetére


Weaver
senior tag

megvan, köszönöm!

(#7054) nagyadam1994


nagyadam1994
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom valaki észrevette-e de továbbra sem lehet képet feltölteni privát üzenet küldésekor.
Én január 2-ikán írtam a fórumba azóta sajnos a hibát nem javították.
Kérem valaki továbbítsa már hogy nem lehet képet feltölteni továbbra sem.

(#7055) csucsu54 válasza nagyadam1994 (#7054) üzenetére


csucsu54
tag

Sajnos én sem tudok,már többször kudarcot vallottam!

(#7056) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Küldjetek privátot a fórumról, ott nincs semmi gond a képfeltöltéssel.

(#7057) Jamy01 válasza nagyadam1994 (#7054) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Dettó. Én is próbálom egy ideje.... :(

Bár így sikerült:
rányomtam, visszadobott, majd: "Korábban feltöltött képeim listája", kiválaszt és mehet.... :DD

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#7058) valixxx


valixxx
újonc

sziasztok.Valojában lehet rossz helyre írok ilyen észrevételt,de kérlek nézzétek ell nekem,Ebbe a témában,sajnos rutintalan vagyok.arról lenne szó,hogy eltüntek az értékeléseim.Nem mintha olyan sok lenne,
de 2012 ota vagyok regisztralva,és 0 az értékelésem,azaz nincs,semmi 🙂 pedig a nullátol egy kicsit több van.
Ebben szerettem volna egy kicsit okosabb lenni. :))

[ Szerkesztve ]

(#7059) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezt a hirdetést nem tudom értékelni, se e-mail, se privát nem jött. Jelenteni sem tudom, HTTP ERROR 500...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7060) dronodi válasza valixxx (#7058) üzenetére


dronodi
csendes tag

Van ez így, tiszta lappal indulsz! :-)Azért jó lenne, ha valaki - az illetékes elvtársa- erre is odafigyelne, mert a jelenség, a probléma elgondolkoztató! Hogyan lehetséges az, ha valaki 6 éve tag ebben a közösségben, akkor az ennyi idő alatt nem vett semmit, nem adott el semmit, soha, senki nem értékelte? Értékeléseinek hiánya miatt a vevők bizalma benne megrendülhet, nem veszik meg az áruját, hiszen ez NEM tipikus eladói karakter. Sehol nem találkoztam még ilyen taggal, szerintem így technikai malőrről van szó, melyet soron kívül ki kell javítani! A panaszosnak adnék legalább 25 jó pontot, hiszen önhibáján vált bizalom vesztetté! : :(

onodierno

(#7061) Sotho


Sotho
őstag

[link]
[kép]
firefox, w10, nincs nagyítva/kicsinyítve.

(#7062) seniman válasza Sotho (#7061) üzenetére


seniman
addikt

Nálam is kilóg az "a".W7,Chrome.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7063) MasterMark válasza seniman (#7062) üzenetére


MasterMark
titán

Szintén W10, Chrome. Edge-ben egy fokkal jobb, de ott se tökéletes. IE, dettó mint az Edge.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7064) nordlys


nordlys
újonc

Üdv!

Miért van az,hogy ha a Hardverapró oldalon privát üzenetet szeretnék szerkeszteni,akkor csak egy üres ablak jelenik meg?Régen megjelent az egész üzenet és lehetett javítani....most nem.

Amennyiben valami kérdésed van,privátban tedd fel! Adás-vétel előtt olvasd el az adatlapomat!Köszi!

(#7065) seniman válasza nordlys (#7064) üzenetére


seniman
addikt

Bele kell tallóznod az eredeti szöveget,mert ha az üres ablakba írsz valamit,az eredeti üzenetet kitörli.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7066) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Csak ez a topik megy?? A mobilaréna topik nulla?? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7067) RazoR


RazoR
veterán

Hónapok óta nem működik az Aprón a privát üzenetekhez a képfeltöltés, illetve a mobilos verzió is eléggé gáz! Várható ezekre javítás?

(#7068) seniman válasza RazoR (#7067) üzenetére


seniman
addikt

Igen,úgy hívják,hogy új HA.Már csak ki kell várni.Nekem tegnap már a kedvencnek jelölés sem működött.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7069) nordlys válasza seniman (#7065) üzenetére


nordlys
újonc

Köszi,kipróbálom! ;)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valami kérdésed van,privátban tedd fel! Adás-vétel előtt olvasd el az adatlapomat!Köszi!

(#7070) Berkenye7


Berkenye7
csendes tag

Sziasztok!
A problémám nem gép specifikus.
Csak egy embernek nem tudok hozzászólni a hirdetéséhez és nem is tudom a kedvencekhez adni.
...másnál minden megy rendesen, ezért nem is írnám le a gépem adatait.

(#7071) Polarstar


Polarstar
nagyúr

December óta megy a "nem tudok direktben senkinek írni" esethalom.

Szeretném megkérdezni, hogy mikor lesz ennek vége?

Ha nem lett volna kapcsolatom már nagyon régen, akkor b.szhattam volna a bizinszt.

Lesz változás vagy kalap-kabát a piacnak?

Lássuk be - ha nem tudok kapcsolatba kerülni az emberrek, az senkinek sem jó.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7072) kisselandras válasza Intruder2k5 (#7052) üzenetére


kisselandras
senior tag

Valami gáz van eddig mobilról irta a privát üzenetet de hétfő óta nem jelzi csak ha vissza térek a régi fülre !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#7073) hajmer válasza mixisoft (#7011) üzenetére


hajmer
újonc

Erre Én is kíváncsi lennék mi az oka :

Ha privát üzenetet kapok, sosem jön róla email értesítés.
Mi lehet az oka?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7074) Intruder2k5 válasza hajmer (#7073) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A fórumon felől a beállítások menüben aktív az email értesítő?

(#7075) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem bug, csak nem értem.
Tegnap eladtam egy terméket, és mára archiválva lett a hirdetés. (Természetesen nem én voltam.)

Elég régen adtam fel, szóval lehet, csak véletlen egybeesés. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7076) Keosoft


Keosoft
újonc

Sziasztok,

Nem tudok hirdetést feladni a hardverapro-n ( https://hardverapro.hu/hirdetesfeladas ), mert nem engedi a betallózott és listázott képet hozzáadni, mindig azt írja ki: "HIBA! Nem tallóztál be képet!", mikor pedig de.

A képek mérete, amit hozzá akarok adni, előírásos jpg.

Win 10 alatt, se Firefox Quantum-al, se legújabb Chrome-al se megy. Napok óta nem megy sehogy.

Screenshotok:

[kép]
[kép]

Köszi,
Balázs

(#7077) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Miért nem tudok PU-t írni senkinek?

(#7078) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Hardveraprón egy hirdetés egyik hozzászólására ha válaszolni akarok, akkor a következő szöveg fogad:
"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető"

(#7079) Heavyrain válasza Heavyrain (#7078) üzenetére


Heavyrain
őstag

Tárgytalan, valószínüleg csak a Ghostery blokkolta.

(#7080) paye válasza Heavyrain (#7078) üzenetére


paye
tag

Nálam szintén ez a hiba de már elég régen... :W
Érdekes, a prémium előfizetés reklámja az működik... :Y

(#7081) alma777


alma777
újonc

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék eladni de a gyártók listája között nincs Zalman. Hozzá tudnátok adni?

Köszi!

(#7082) Polarstar válasza alma777 (#7081) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A jó öreg egyéb kategória nem jó erre?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7083) seniman válasza alma777 (#7081) üzenetére


seniman
addikt

Ha minden fellelhető márkát bele akarnának írni az adminok,még karácsonykor is ezt csinálnák. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7084) Real#ShOoT


Real#ShOoT
csendes tag

Sziasztok!

Hardverapro.hu-n próbálom megváltoztatni az Adatlapom, mindent kitöltök, e-mail cím részt is ÉS ezt az üzenetet dobja már kb 1 éve.: A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező.

Pedig be van írva.... Lehet valami puritán dolgot nem veszek észre. Tud valaki segíteni? Köszönöm szépen előre is!

(Rangokról hol tudok pontosabban olvasni?)

-

(#7085) Bjørgersson válasza Real#ShOoT (#7084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor próbáld nem a Hardveraprón, hanem itt a fórumon. :)

Rangokról pedig itt tudsz olvasni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7086) Real#ShOoT válasza Bjørgersson (#7085) üzenetére


Real#ShOoT
csendes tag

Köszi a gyors választ és itt hol tudom ? Nem látok profil vagy más lehetőséget

-

(#7087) Bjørgersson válasza Real#ShOoT (#7086) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt ni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7088) Real#ShOoT válasza Bjørgersson (#7087) üzenetére


Real#ShOoT
csendes tag

Éééés működik is! Hálás vagyok érte! Köszönöm! :K :U :C

-

(#7089) alma777 válasza Polarstar (#7082) üzenetére


alma777
újonc

Szia!

Sajnos nem találtam Egyéb kategóriát, csak az alábbi képen látható gyártókat. Választani meg kell.

(#7090) Zozzy


Zozzy
aktív tag

Szeretném felvenni a kapcsolatot egy felhasználóval, de lehetetlennek tűnik a Hardverapró egy bosszantó hibája miatt.
A tag (Polrob) régi felhasználó, de az aktivitása alapján szerintem nem lehet túl gyakorlott. Van egy aktív hirdetése, amire rendszeresen belépve ránéz, de sajnos azt sem látja egy újabb hiba miatt, hogy írtak a hirdetéshez hozzászólást. A hozzászóló nem én vagyok, de az illető személyes ismerősöm, így tudom, hogy neki sem reagál sem a privát, sem a hirdetésben való megkeresésre.
Az e-mail értesítő nem tudni, hogy be van-e kapcsolva neki, de ha igen, akkor nyilván azt sem veszi észre.
Valószínűleg a mobil nézetet használja kizárólagosan, így nincs az "arcába tolva", hogy új privát üzenete van. Nekem is időbe telt, míg rájöttem, hogy mobil nézetben a jobb felső sarokban lévő csillagra kattintva kell a privát üzenetekhez jutni,
a bal oldali "menü" elemet általánosan jelképező csíkozásra kattintva ugyanis úgy tűnik, mintha be sem léptem volna az oldalra.

Mobilon ha desktop nézetre váltok, akkor sem tölti be a hirdetéshez írt hozzászólást,

ugyanez a jelenség tableten (iPad, Safarival és Chrome-mal tesztelve).

Csak a kis plusz jelben megjelenített 0-nál nagyobb számból látható, hogy ott kellene lenni hozzászólásnak.

Természetesen az illető a telefonszámát nem adta meg a hirdetésben, illetve az e-mail címe sem publikus.
Szóval megismételem az első kérdésemet: hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot az illetővel? (Nem hirdet máshol, név nincs, a nicket máshol nem használja, ezeken már végigmentem.)

[ Szerkesztve ]

(#7091) Bjørgersson válasza Zozzy (#7090) üzenetére


Bjørgersson
félisten

https://logout.hu/tag/polrob.html

A félkövérrel kiemelt részt átírva adott felhasználó adatlapjára kerülsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7092) Zozzy válasza Bjørgersson (#7091) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Igen. És megnézted Te is, hogy mit találsz ott? Mert én ezzel kezdtem, de sajnos mint írtam, nincs kitöltve az adatlapja.

(#7093) Bjørgersson válasza Zozzy (#7092) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jogos, ne haragudj, felületes voltam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7094) Veleczki77


Veleczki77
csendes tag

Lehet tudni hogy mikor lesz végre megoldva ez a kommunikációs hiba?

(#7095) Oldman2 válasza Bjørgersson (#7091) üzenetére


Oldman2
veterán

Én ebben a pillanatban ránéztem az adatlapra, ott az emailcíme.

(#7096) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Sajnos úgy látom sikerült addig javítgatni a hardveraprót, hogy mobilról most már mobilnézetben sem lehet egyik legördülő menüből (keres-kínál/város/márka) sem választani, mert nem működnek. Nem lehetne róla szó, hogy ne tegyétek teljesen használhatatlanná az oldalt azoknak, akik nem többszázezres mobilról böngésznek?
Opera Mini, Android 4.1
Eddig jó volt, pár hete még használtam. Képet nem teszek be, mivel Opera Minivel már régóta nem lehet feltölteni, Chrome-ot pedig nem vagyok hajlandó felrakni, mióta havernál 300MB fölé hízott...
Köszönöm.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7097) Zozzy válasza Oldman2 (#7095) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Igen, és a linkelt hirdetésben is ott van már a telefonszáma. Sőt, beszéltem is már vele, megerősítette, hogy valóban nem vette észre sem a privát üzenetet, sem a hozzászólást a hirdetésben. Továbbá nem volt bekapcsolva neki az e-mail értesítő sem...
Most vagy ráérzett, hogy alaposabban körül kellene nézni, vagy pedig valaki, aki komolyabb hozzáféréssel rendelkezik a felhasználói adatokhoz, jelzett neki e-mailben a hozzászólásom hatására.
Bárhogy is történt, a bemutatott hiba még sajnos most is fennáll, a hozzászólások nem elérhetőek a hirdetésekben.

(#7098) macilaci78 válasza macilaci78 (#7059) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt a hirdetést nem tudom értékelni, se e-mail, se privát nem jött. Jelenteni sem tudom, HTTP ERROR 500...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7099) w1n1x


w1n1x
tag

Nálam is jelentkezett ez a KOMMUNIKÁCIÓS HIBA üzenet miután privátban url linkként próbáltam egy képet elküldeni. Nem tudom megtekinteni a privát üzeneteim pedig egy fontos üzlet kellős közepén álltam. :((( Mi tévő legyek ? Javul magától vagy valamilyen admin képes javítani ezt számomra? Rendkívül irritáló. Vagy ez most mindenki számára fenn áll? :(
Szerk.:
Úgy tűnik megjavult magától.

[ Szerkesztve ]

(#7100) Viktor0610 válasza w1n1x (#7099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Későbbre.
Másik domain? ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.