Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) lezso6 válasza parlamentpc (#7449) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Valóban kifizetted, hamarosan aktiválva lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7452) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek!

a korábbi funkciók, amikért fizetni lehetett, de már nem elérhetők, jóváírásra kerültek! (kézi up-ok, mentett keresések)

PH!ont-gyűjtő akció :DDD keretében, magyarán, forint mellett ilyen pontokkal is lehet fizetni (a jövőben a bankkártyás fizetés mellé automatikusan adunk pontokat).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7453) schawo


schawo
titán

Az azonnali UP (ingyenes) miért nem működik? Most (10 perce) nyomtam rá 7 tételnél, és nem mozdultak sehova. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7454) schawo válasza Parci (#7452) üzenetére


schawo
titán

PH!ont-gyűjtő akció :DDD keretében, magyarán, forint mellett ilyen pontokkal is lehet fizetni

Nem, nem lehet, csak kiválasztani lehet, fizetni nem :) Mindig 500-as hibát dob :P

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7455) KOMPHONE.HU


KOMPHONE.HU
csendes tag

Újra föltenném a kérdésemet, mivel sajnos a bankkártyás fizetés még valóban nem aktív, lehet tudni mikortól lesz az?

Illetve hirdetés föladásánál több gondot is észleltem.

1. Nem írja, hány karaktert írhatok a hirdetés címébe, csak azt írja, hogy sok...
2. Megírtam a hirdetés szövegét, benne volt alul a karakterszámláló szerint az 1000 karakterben, konkértan 952 volt, de azt írta, hogy túl sok a szöveg, kitöröltem egy nagyobb bekezdést, utána már elfogadta.
3. Számlához létre szerettem volna hozni egy előre beállított számlázási adatot, viszont 20 karakterre van maximalizálva a cégnév, ettől nekem hosszabb lenne ( úgy gondolom jó pár másik cégnek is ), és ezáltal nem engedni.

Válaszokat előre is köszönöm.

üdv, KomPhone :R

www.komphone.hu - Használt és ÚJ Apple termékek, Gamer számítógépek, notebookok, konzolok, mobiltelefonok, tabletek számlával, garanciával, termékbeszámítással! Kövess minket a Facebook-on ( KomPhone ), hogy időben értesülj akcióinkról!

(#7456) tabela


tabela
tag

Nekem a régi felületről a "Kedvenceim" oldal nagyon hiányzik. Az "Elmentett apróim" dobozkában sokkalta kevesebb információ van. A "[Re:]" pedig a hirdetések elején nyilván felesleges.
Sokan csinálják (bár nem tudom pontosan miért), hogy nem új hirdetést visznek fel, hanem egy meglevőt írnak át. Mikor megjelöltem egy ilyen hirdetést az "Elmentett apróim" között egy számomra teljesen ismeretlen (vélhetően az eredeti hirdetés szerinti) szöveggel jelent meg a link. Nem könnyű így kitalálni, melyik szöveghez vajon milyen aktuális hirdetés tartozik.

(#7457) sysdec válasza Dealer95 (#7439) üzenetére


sysdec
csendes tag

Köszi, már látom a megtekintéseket ( ha megnyitom a hirdetést, bár ez kicsit macerásabb. Meg úgy látom lenullázták a régi számokat vagy minden upolásnál újra kezdődik ? Mindegy... )
Ja, azt tudom hol voltak a régi, archív hirdetések, de én törölni is szeretném őket. Nem láttam rá opciót...

https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=a6b00935c58ea7bd2245009f0a60e5fe

(#7458) parlamentpc válasza lezso6 (#7451) üzenetére


parlamentpc
csendes tag

igazándiból nem az 500 Ft, hanem az, hogy nem tudok hirdetést feladni, mert nincs bankkártyás fizetés..Reméljük mihamarabb lesz...

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328 (0670) 4261308

(#7459) schawo válasza parlamentpc (#7458) üzenetére


schawo
titán

Paypalon tudsz kártyávan fizetni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7460) Parci válasza parlamentpc (#7458) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most úgy tűnik, hogy csak 3-5 nap múlva, mert szegény barion nagyon leterhelt :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7461) parlamentpc válasza schawo (#7459) üzenetére


parlamentpc
csendes tag

Igen, ott fizettem, le is vették a számlámról, de a hirdetés (és egy másik hirdetés hosszabbítása) nem jelent meg!!!

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328 (0670) 4261308

(#7462) schawo válasza parlamentpc (#7461) üzenetére


schawo
titán

Nekem működött, érdekes, akkor ez random bug lesz, elég gáz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7463) schawo válasza schawo (#7453) üzenetére


schawo
titán

És azóta sem jöttek följebb, tehát az idő nem oldotta meg.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7464) parlamentpc válasza schawo (#7462) üzenetére


parlamentpc
csendes tag

köszi, akkor mégegyszer megpróbálom...

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328 (0670) 4261308

(#7465) schawo válasza parlamentpc (#7464) üzenetére


schawo
titán

Ha megvolt a tranzakció (paypalnál is úgy látszik, hogy levonta a pénzt), és nem történt meg a szolgáltatás, akkor a legutolsó, amit csinálnék, hogy újra megpróbálom. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7466) Intruder2k5 válasza parlamentpc (#7464) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#7467) Executioner válasza schawo (#7463) üzenetére


Executioner
tag

Nálam tökéletesen működik. Megfelelően van beállítva a rendezési szempont (idő szerint csökkenő)?

Exec

(#7468) Dealer95 válasza schawo (#7463) üzenetére


Dealer95
őstag

Kiemelt hirdetés az, amit előre szeretnél UP!-olni vagy sima?

(#7469) schawo válasza Dealer95 (#7468) üzenetére


schawo
titán

Sima. De nem csak a kiemeletek mögött van, hanem messze mélyen. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7470) schawo válasza Executioner (#7467) üzenetére


schawo
titán

Látom. Feladási idő szerint csökkenő az alapbeállítás. Magyarul az UP semmit sem ér. Sőt, akkor a 3 hónapos, drága fizetős hirdetéshosszabbítás is csak egy szívatás, semmi más. Mert mindig legeslegalulra kerül, hiszen már rég hosszabbítottam. Ha ez így marad, akkor kénytelen leszek itthagyni a Hardveraprót. :(

Alapbeállításnak az "idő szerint csökkenőnek" kéne lenni a "feladási idő szerint csökkenő" helyett. Nem is értem.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7471) Executioner válasza schawo (#7470) üzenetére


Executioner
tag

Nálam minden gépen és mobilon az "idő szerint csökkenő" az alap beállítás!

Exec

(#7472) Dealer95 válasza schawo (#7470) üzenetére


Dealer95
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#7473) schawo válasza Executioner (#7471) üzenetére


schawo
titán

Meh. Fölösleges kirohanást csináltam. :B Valamiért nálam az idő szerinti volt beállítva, bár nem emlékszem, hogy piszkáltam volna. De megnéztem inkognítóban, és úgy jól mutatta, "idő szerint csökkenő" rendben. Köszi.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7474) lezso6 válasza parlamentpc (#7464) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aktiválva lett a szolgáltatásod.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7475) gyulaszu válasza gyulaszu (#7447) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Most pedig ezt kapom, amikor a Hardveraprón a főoldalról ki akarok lépni:

"403 Forbidden
Nincs megfelelő jogosultság ehhez az erőforráshoz."

plusz a macska derékig a wc-ben...

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#7476) lezso6 válasza gyulaszu (#7475) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Töröld a sütiket meg a teljes cache-t. Kilépni azért nem enged, mert már ki vagy lépve. Mondjuk erre 403-at dobni tényleg nem túl esztétikus. :N

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7477) Faterkam


Faterkam
addikt

A hirdetésem szerkesztésénél, már nem lehet szöveget áthúzni? :F
Pl: ha több tételből egy kifogyott? Vagy már ez is fizetős feature? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7478) Parci válasza Faterkam (#7477) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyan elkeseredett szemekkel néztél, hogy már van :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7479) Faterkam válasza Parci (#7478) üzenetére


Faterkam
addikt

éééés tényleg! :R
Már csak az 1500-as karaktert tegyétek vissza! Az 1000 kevés! ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7480) , válasza Faterkam (#7479) üzenetére


,
addikt

+1
Sokszor még az 1500 is kevés tudott lenni, az 1000 az pedig még ennél is sokkal kevesebb...

(#7481) Faterkam válasza , (#7480) üzenetére


Faterkam
addikt

Én már régebben is kértem, hogy töröljék el az 1500-as korlátot! Így viszont visszasírom! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7482) , válasza Faterkam (#7481) üzenetére


,
addikt

Plusz a hirdetések címének maximális hosszát is vissza lehetne állítani a régire.

(#7483) Parci válasza , (#7482) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elvileg akkor is és most is 100 karakter volt a limit. mi nem stimmel vajon?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7484) schawo válasza , (#7480) üzenetére


schawo
titán

Hogy mondjam, a hosszú leírás extra szolgáltatás. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7485) , válasza Parci (#7483) üzenetére


,
addikt

Ha én azt tudnám...

Illetve van egy olyan problémám is, hogy 7 aktív hirdetésem van (plusz 3 inaktív), és egy archivált hirdetést szeretnék újraaktiválni (augusztusban járna csak le), de hiába kattintok a "Visszaállítás" gombra, semmi nem történik. Se hibaüzenet nincs, se a visszaállítás nem történik meg.

(#7486) schawo válasza , (#7485) üzenetére


schawo
titán

Az még bugos. Lépj be a hirdetésbe, és onnan kezdeményezd az aktiválást. Úgy menni fog.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7487) lezso6 válasza , (#7485) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam a linket, átírtam aktiválásra az egyértelműsítés végett. Archív hirdetés visszaállításáért fizetni kell.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7488) gyulaszu válasza lezso6 (#7476) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Törölten a sütiket és most nem tudtam reprodukálni a 403-ast :R
Viszont most már a Hardverapróról (ahol beléptem) a felső sávban a Prohardverre és onnan a Fórum-ba átlépve sem vagyok ott belépve, meg kell ismételni a belépést.
Még mindig win10, Firefox 61.0.1 (64 bit) és jobb egérgombos navigálás.

gyulaszu

(#7489) Chaser válasza Faterkam (#7479) üzenetére


Chaser
titán

régen talán 500 karakter volt, ha jól rémlik még én kértem valamikor, h legyen 1000, egy notebook teljes leírásához az 500 nem elég, pláne ha tartozékok is vannak
tegnap feldedeztem egy hibát, de elfelejtettem mi volt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7490) Faterkam válasza Chaser (#7489) üzenetére


Faterkam
addikt

A régi Site-on 1500 volt a limit elég régóta, és néha az is kevés volt! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7491) , válasza lezso6 (#7487) üzenetére


,
addikt

A régi hardveraprón volt egy olyan hiba, hogy a képeket nem úgy forgatta el, ahogy kellett volna.
Konkrét példa: készítek egy képet a telefonommal, feltöltöm a számítógépre, majd -mivel 90 fokkal el van forgatva-, ezért én azt elforgatom Win10 alatt a jobb egérgomb "Elforgatás balra" funkcióval mondjuk. Ezt követően már mindenhol jól jelenik meg a kép, mind a Win10 saját fájlkezelőjében, mind a képnézegető, képszerkesztő programokban, vagy mondjuk a netre feltöltve is mindenhol. Kivéve a hardveraprón, mert itt viszont nem vesz tudomást az elforgatás tényéről, hanem ugyanúgy 90 fokkal elforgatva mutatja, mint ami az eredeti állapota volt a képnek.
A hirdetéseimnél látható képek között is van ilyen, viszont ezek ugyanúgy nem jók, mint eddig. Érdemes újra feltölteni ezeket a képeket, vagy ez a hiba még itt is ugyanúgy fenn áll, mint a régi hardveraprón?

(#7492) Chaser válasza Faterkam (#7490) üzenetére


Chaser
titán

akkor az 1500-öt kértem :p

szerk:
Scorp2011
feltöltesz egy ilyen képet és egyből látni fogod?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7493) , válasza Chaser (#7492) üzenetére


,
addikt

Voltak már a régi rendszerből átvett képeim fölrakva, de ugyanúgy nem voltak jók. Újra felöltve sem jók sajnos.

(#7494) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Én csak azt kérném hogy mobilon is legyen jól használható az új HA mert a régi ott szőrnyű volt! Szokni kell de tetszetős szerintem! Jó munkát! :R

[ Szerkesztve ]

(#7495) metalstorm válasza , (#7491) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Talán fektetve kellene használni a telefonon a fényképezőt hogy téglalap képet csináljon nem pedig "amerikaiasan"/"iphone-osan" álló helyzetbe :D

(#7496) , válasza metalstorm (#7495) üzenetére


,
addikt

Viccnek jó volt. :C
(Vagy ha komolyan gondoltad, akkor persze, hogy fektetve használom.)

(#7497) lezso6 válasza , (#7493) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jónak kéne lennie pedig, elforgatja. Esetleg nem csak az előnézeti képek vannak rosszul?

Egyébként ez a forgatás nem rendszerbeli probléma, hanem chrome bug.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7498) , válasza lezso6 (#7497) üzenetére


,
addikt

Annyit tudok, hogy ha Win7 alatt forgattam el a képeket, akkor jól kezelte a hardverapró is. Ha Win10 alatt, akkor viszont nem. (Viszont más hirdetési oldalakon jól jelent meg Win10-es elforgatásnál is, csak egyedül itt nem, illetve minden létező képnéző és képszerkesztő program is jól mutatta. Csak magának az elforgatásnak kellett Win7 alatt történnie, utána a képet már áthozhattam a Win10-es gépre, és feltölthettem innen, úgy már jó volt a hardveraprón is.)

Chrome alatt mondjuk a képfeltöltés se megy nálam. Kiválasztom a feltöltendő képet, kis méretben be is rakja a többi mellé, de ha rámegyek a Hirdetés módosítása gombra, nem menti el a többi kép mellé. (Edge alatt működik rendesen.)

Megnéztem ezt az elforgatósdit is, és Edge alatt jó az is.

(#7499) , válasza lezso6 (#7497) üzenetére


,
addikt

Mégsem jó Edge alól sem. :( Töröltem az összes képet, és újra megpróbáltam feltölteni, de hibásan (elforgatva) tölti föl ugyanúgy, mint Chrome alól. Minden más oldalon jól jelenik meg, illetve a képnéző/képszerkesztő programokban is.

Edge alatt nem működik a hirdetés szerkesztésekor a karakterszámláló sem (Chrome alatt az jó volt).

[ Szerkesztve ]

(#7500) Dealer95


Dealer95
őstag

Mobil nézet
Chrome
Android 6.

Mintha korábban máshogy jelenítette volna meg.
Most a profil "menü" fele nem látszik és hiába próbálom kicsinyíteni vagy jobbra húzni, hogy látható legyen, nem történik semmi.

Erre gondolok:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.