Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) Rusti


Rusti
újonc

Üdv.

Lejárt hirdetésemet nem tudom újra indítani ingyenes módban. Csak a fizetős opciók vannak. 1 aktív hirdetésem van jelenleg.

Tényleg több itt a link ember mint jófogáson....

(#7502) Oldman2 válasza Rusti (#7501) üzenetére


Oldman2
veterán

Az új szabályok szerint ez így normális. Fizess, vagy tedd fel új hirdetésként.

(#7503) Parci válasza Rusti (#7501) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az új rendszerben lejárt hirdetést ingyenesen nem lehet feltámasztani (megszűnt a 2x-es ingyenes hosszabbítás), valamelyik (bármelyik) hirdetési csomag kell hozzá (plusz, extra, ultra). ha valaki nem akarja kifizetni a 250 ft-ot, akkor feladhatja ingyen egy új hirdetésként.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7504) Rusti válasza Parci (#7503) üzenetére


Rusti
újonc

:DD :DD Köszi az infót.

Tényleg több itt a link ember mint jófogáson....

(#7505) Rusti válasza Parci (#7503) üzenetére


Rusti
újonc

Fizetnék de....

Tényleg több itt a link ember mint jófogáson....

(#7506) Parci válasza Rusti (#7505) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

paypal timeout. a régi rendszerben is paypaloztál? sokat? ha igen, ott volt ilyen, hogy timeoutolt a paypal?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7507) lezso6 válasza Rusti (#7505) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt még most is dobja? Paypal szerverei nem voltak elérhetők éppen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7508) Rusti válasza Parci (#7506) üzenetére


Rusti
újonc

My bad my bad :R :R :R

Tényleg több itt a link ember mint jófogáson....

(#7509) Parci válasza Rusti (#7508) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ez a paypal sara volt. a kérdés csak annyi volt, hogy ez régen is előfordult-e ugyanígy?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7510) Rusti válasza Parci (#7509) üzenetére


Rusti
újonc

Most fizettem először így.

Tényleg több itt a link ember mint jófogáson....

(#7511) belan


belan
addikt

hello privát üzenetnél miért nem mutatja ki pirossal hogy új üzenetet kaptam meg hogy hány új üzenetem van ? Régi hardverapron jelezte mert most jelzi hány új uzenetem van de aki küldi a üzenetet nincs ott mellette pirossal hogy ő tőle kaptam a üzenetet .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#7512) Dealer95 válasza belan (#7511) üzenetére


Dealer95
őstag

Igen, ezt én is hiányolom, mert:
-a csillagozott és az új üzenetet küldők is ugyan olyan színnel vannak jelölve mobilon

Illetve:
-Privát üzenetbe nem lehet képet feltölteni, csak belinkelni.

-Privát üzenetek között nem lehet keresni
(felhasználó szerint, vagy épp üzenet tartalma szerint, pedig ez PH!-n tökéletesen működik)

-Jó lenne, ha most is el lehetne rejteni a szöveges értékeléseket a profil oldalon, (mint a régi rendszerben) mert feleslegesnek érzem az összes szöveges értékelés kilistázását amint rákattintok a saját/más profiljára.

-Hirdetéseim kezelésénél az archivált, nem aktív hirdetések kerülhetnének egy külön megnyitható fülre, mert feleslegesen tölti be őket mindig.

Illetve a korábban írt problémám továbbra is: [link]

(#7513) Parci válasza Dealer95 (#7512) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ez kb. mind jogos és aktuális, rajta leszünk!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7514) belan válasza Dealer95 (#7512) üzenetére


belan
addikt

Igen ezeket a hibákat mind én is tapasztaltam .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#7515) Dealer95 válasza Parci (#7513) üzenetére


Dealer95
őstag

Rendben :R
Gondoltam egyszerűbb összeszedve írni, mint mindig egyesével :)

Illetve a kiemeléses rendszerrel kapcsolatban is lenne egy hm... kérésem vagy inkább ötletem...

Ha valamit kiemel/előresorol valaki mondjuk 1 hónapra, de eladja 3 hét alatt, akkor ugye utána vagy átszerkeszti a hirdetést és mást hirdet vagy törli, de akkor a maradék 1 hét kiemelések/előresorolásnak annyi és "bukja" az arra is kifizetett napi x Ft-ot.
Nem lehetne, hogy azt levásárolható pontként visszakapjuk?
Így nem kéne mindig átszerkeszteni a hirdetést, ha elkel valami kiemelt cucc, hanem lehetne újakat feladni és tovább vinni másik hirdetésre a kiemelést.
Remélem érthető voltam és tetszik az ötlet :R

(#7516) Chaser válasza Dealer95 (#7500) üzenetére


Chaser
titán

Ez nalam is igy van, menu fele nem latszik
Chrome, android 7, miui 9

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7517) Dealer95


Dealer95
őstag

Hirdetésmódosítás:

Nem tudok linket beszúrni:

[ Szerkesztve ]

(#7518) FrozenThrone válasza Dealer95 (#7512) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Pont most akartam én is ezeket leírni hogy hiányolom! :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#7519) Parci válasza FrozenThrone (#7518) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a képfeltöltéshez kell nekünk egy kis idő, a többi ma megvan/meglesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7520) Parci válasza Dealer95 (#7517) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ingyenes hirdetésnél nem is lehet. link és pláne képek, videók az csak a vip szektorból.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7521) Dealer95 válasza Parci (#7520) üzenetére


Dealer95
őstag

Ahh, értem, bocsi...

#7522 ferenck
Én is ezért kérdeztem, mert pár napja még én is tudtam...

[ Szerkesztve ]

(#7522) ferenck válasza Parci (#7520) üzenetére


ferenck
senior tag

Pár napja még lehetett linket beletenni, már azt is kivettétek? :(

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#7523) Parci válasza ferenck (#7522) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pár napja semmit sem lehetett, aztán B,I,U volt csak, most beraktunk mindent, kivéve a linket, képet, videót. lehet, hogy menet közben volt link is valamikor, de most rendeztük. amúgy ott a "termékinfó" link, azért csak elég lesz alapvetően egy link egy alap hirdetésbe. és bármelyik pluszos kategóriájú hirdetésnél már szabad a pálya.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7524) SUPREME7 válasza Parci (#7520) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hááááát, tényleg csak építő jelleggel, de ez elég kicsinyes húzásnak tűnik, aki fizet a kiemelésért (gondolom akkor lehet használni linket) az nem azért fizet, hogy linket szúrhasson be, és megkockáztatom megfordítva, de kb senki nem fog azért fizetni, mert egyébként nem rakhat be linket, viszont eléggé ellenszenves ez a hozzáállás. Tudom kell a lóvé meg sok a belefektetett energia, de ez szerintem nem a free juzereken fog bejönni, kb egyedüli IT apró lévén inkább az üzletszerűen/cégként hirdetőket kellene (pontosan látni kikről van szó ha valaki körbenéz, van nem kevés) kicsit akkor jobban megvámolni, így is eléggé elnyomják a rengeteg kiemelt hirdetéssel az átlagjuzereket.

(#7525) Dealer95 válasza SUPREME7 (#7524) üzenetére


Dealer95
őstag

Tehát aki fizet az fizessen még többet, aki meg nem fizet, az járjon jobban? :DDD

Egyébként:
Kiemelésért/előresorolásért nem jár link használat, csak ha hirdetéscsomagot veszel, szóval pl. hiába van kiemelve/előresorolva 10+ hirdetésem, egyikhez sem jár link használat a leíráshoz.

[ Szerkesztve ]

(#7526) Parci válasza SUPREME7 (#7524) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően nem jellemző a link engedélyezése licitálós oldalakon sem. vagy rosszul tudom, mindenhol sima ügy?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7527) SUPREME7 válasza Dealer95 (#7525) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem jár jobban, csak nem jár szarabbul mint eddig, mert ugye pont ez az, hogy eddig lehetett egy tök alap dolgot ingyen, most meg fizetős, pedig szerintem azon kívül, hogy ellenszenvet vált ki, kb semmi "pénz értéke" nem lesz, csak köpködés lesz. A kép-videó oké, eddig se volt, most extra fícsör, legyen pénzes. Bocs de ja, aki üzletszerűen nyomja, annak valószínűleg azért belefér, aki cégként hivatalosan annak meg főleg, pont azért mert nincs még egy ennyire ismert IT apró.

(#7526) Parci : Ez a baj, hogy sokan mások után mennek, miért ne lehetne ez valamiben jobb?

/offsztori

Egyszer írtam egy étteremnek, hogy miért van az, hogy a kedvenc ételünk ára fél év alatt apránként megduplázódott? Odabaszták válasznak, hogy a környékbeli éttermekhez igazították az áraikat. Azóta nem rendeltünk onnan.

Sokszor én is gyorsabban/drágábban eladok valamit a jófogáson, mégis ha itteni vevő inkább neki adom, mert ezt jobb helynek tartom, nem kéne azért szarabbul csinálni mert mások is úgy csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#7528) proradeon válasza SUPREME7 (#7524) üzenetére


proradeon
őstag

Első ránézésre valóban lehúzós dolognak tűnik, de ha mélyen belegondolsz, lehet mögötte logika. Ugyanis a linkekkel meg lehet kerülni az ingyenes hirdetések 5 db-os képlimitjét. :B

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#7529) LLam


LLam
senior tag

rss direkt tiltva?

like https://hardverapro.hu/aprok/hardver/komplett_gep_mini_pc/szerver/index.html eddig szépen hozta az új hirdetéseket, most nem.

Stay hungry!

(#7530) Livius válasza Parci (#7520) üzenetére


Livius
őstag

Még kb 4 napja volt, linkelési lehetőség, de akkor most már látom, mi lesz ebből. :W
Sok sikert az oldalhoz a továbbiakban így, én lassan akkor kiszállok az itteni hirdetgetésből. Már eddig is az utolsó 3 cuccomat facebookon vagy épp jofogáson sikerült eladnom (és a háztól-háziggal gyakorlatilag már sokkal jobb és biztonságosabb is mint itt), itt már szinte csak használt IT cuccos nepperek hirdetnek amúgy is, és majdnem hogy csak azok is érdeklődnek, szarért-hugyért megvéve a cuccaimat, hogy ő is haszont csináljon utána belőle.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#7531) Oldman2


Oldman2
veterán

Azt, hogy a Hardverapró-ról küldött PM küldése után egy újabb üres PM kezdődik, úgy láttam már írták.

Azt viszont nem láttam még, hogy az eredetileg látszólag jól formázott szöveg elég érdekesen jelenik meg bármely oldalról megtekintve. A SPACE-ek eltűntek szavak közül. Garantált hogy volt mindenhol SPACE.

Elküldés előtt:
###
Hali,

Ez egy privát üzenet az új Hardverapró oldalról.

Gábor
###
Elküldés után:
Hali,Ez egyprivátüzenet az új Hardverapró oldalról.Gábor
###

Az, hogy a beillesztett sortöréseket lenyeli az oldal, szintén jelezték már.

[ Szerkesztve ]

(#7532) Oldman2 válasza -szabi- (#7366) üzenetére


Oldman2
veterán

Még ma is, fura hogy van amit el tudtam menteni, de 99%-ban nem megy.

Amit (eddig) sikerült, az egy Archivált, saját, Hozzászólás nélküli hirdetés.

(#7533) Parci válasza Livius (#7530) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor most van rajtunk sapka vagy nincs sapka? ha az oldal tartalmával (hirdetéseivel) nem vagy elégedett, akkor mégsem a link-kérdés lesz a döntő...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7534) Faterkam válasza Livius (#7530) üzenetére


Faterkam
addikt

a régi hardveraprón volt ingyen link, és 1.500 karakter 10db kép, az új oldal fejlődött, ezért lett ingyen 1000 karakter és no link, kevesebb kép. Ez van :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7535) Parci válasza Faterkam (#7534) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ha visszarakjuk a linket, úgy jó? vagy nem jó, mert mindent tegyünk vissza, ami egyszer már valaha volt? komolyan kérdezem, mi a reális elképzelés?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7536) Intruder2k5 válasza Faterkam (#7534) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nekem is volt hirdetésem, amit ma módosítani akartam, de csak úgy tudtam, ha a szövegtörzset lerövidítettem, és a linket is kivettem belőle. Ettől mondjuk nem fogok kardomba dőlni, de örülök, hogy megszűntek a hetek, hónapok óta tartó hibák, amire a korábbi üzemeltető magasról tett, és sokkal nagyobb bosszúságokat okozott mint az, hogy kevesebb van 500 karakterrel.

Ja, és a linket végül betettem az első hozzászólásba.

[ Szerkesztve ]

(#7537) 0xmilan válasza Intruder2k5 (#7536) üzenetére


0xmilan
addikt

Ja, és a linket végül betettem az első hozzászólásba.

Ovatosan az ilyenekkel. A kovetkezo az lesz, hogy nem irhatsz majd hozzaszolast.

@tobbiek
Amugy meg miert kell linknek lennie? Ha ott van az URL szovegkent, akkor meg masolhato, nem?

(#7538) Parci válasza 0xmilan (#7537) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van termékinfó link is, ingyen és bérmentve...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7539) Intruder2k5 válasza 0xmilan (#7537) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én nem hiszem, hogy ez így működne. Azt viszont mindenkinek meg kellene érteni, és el kellene fogadni, hogy az oldal üzemeltetése pénzbe kerül, ahogyan a korábbi bughalmaz kijavítása (az oldal teljes újraírása) is. Valamit a fizető hirdetőknek is nyújtani kell, ha minden az alapszolgáltatás része lesz, akkor senki sem fog fizetni, és újra ott vagyunk az elején, miből lesz fenntartva az oldal? Vsz. a jelenlegi ingyenes csomag is jól használható, túlzónak tartom az ezzel kapcsolatos reakciókat.

Ja, és a linkre még: Ott van a termékinfó link helye is.

(#7540) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

népek, ma készült egy elég nagy patch, még egy hirdetésfeladásos bugot vadászik lezso, de ha megvan, felmegy egyben és remélhetőleg örülni fogtok. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7541) Chaser válasza proradeon (#7528) üzenetére


Chaser
titán

ha még jobban belegondolsz, #1-be meg a következőkbe azt írsz amit akarsz, így kb értelmetlen a limitált karakter és link megvonás, max az tűnik fel az egyszeri usernek h sok hirdetsben az van mint régen sokban volt: többi info hsz-ben, mert nem fér ki - it oldalon ( : -
nekem egyébként mindegy, annyi gyökkettes van már, lassan én kérek pénzt a ph-tól ha itt hirdetek (((( :

szerk:
kezelhetőség egész jó, azt nem értem, mért kell új ablakban megnyílnia, ha rámegyek a hirdetések kezelésére a menüben és rákattintok valamelyikre, fene akar mindig + oldalakat bezárni, nyíljon abból

szerk2:
légy az első hozzászóló szöveg méretét pedig megfelezném legalább, kb gusztustalan a mostani mérettel

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7542) Alteran-IT válasza Intruder2k5 (#7539) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Az oké, hogy az oldal üzemeltetése pénzbe kerül, de azért szerintem te se fizetnél valami olyanért, amit nem tudnál használni és nem hogy rendesen, szinte sehogy sem.
Nem akarom megsérteni a stábot sem, csak építőjelleggel írom amit, de amit összehoztak az egy tákolmány, ráadásul nem csak elavult, de még visszafejlődést is sikerült elérni a funkciók megvonásával, illetve kihagyásával (link, képfeltöltés, utóbbit nem tudom hogy sikerült kihagyni, ehhez is sok ész kell, na mindegy), valamint az egyébként is kevésnek számító limitek még kisebbre vételével, gondolok itt a leírás maximális karakterszámára, meg hasonlókra.
Akárhogy is nézzük, ez egy kókler munka, ráadásul hiába a tesztek meg a nagy felkészülés, félig se voltatok készen, még most is pótolgatjátok meg javítjátok élesbe, amit egyébként teszt időszak alatt kellett volna megtenni, elvégre azért van. Tudom most sokan fogják mondani, hogy "ha tudsz, csinálj jobbat", csinálnék is, de nem az én feladatom, másrészt nem azért mondom, de ha már eddig ráért, akkor igazán ráért volna még 1-2 hónapig, míg rendesen megcsináljátok, aztán lehetett volna egy zökkenőmentes átállás, persze egyszerűbb kapkodni, majd később gyorsba javítgatni a hibákat éles üzemben a felhasználók rovására, azt akkor még van merszetek előhozakodni a fizetős dolgokkal, mit mondjak van bennetek kurázsi :DDD
Amúgy tényleg nem tudom mit akartok ezen eladni, de mindegy, összefoglalva az egészet én erre nem lennék büszke, eleve mint ha csak új kinézetet kapott volna az oldal, plusz egy csomó, főleg hasznos dologtól megszabadítottátok (azt se értem, a pontozási rendszerhez minek kellett hozzányúlni, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy minek kellett elbaszni, mikor abból látszott néhol, hogy az eladó/vevő melyik téren hogy produkált, szóval jó nagy hülyeséget csináltatok ezzel is, de mindegy), vagy éppen fizetőssé tettétek azokat, egyébként ugyan úgy egy bugos alap statikus, mindent újból betöltő lassan elavultnak számító oldal maradt (de tényleg, nem hiszem el, hogy minden kis lépésnél most is újra kell tölteni az egész oldalt, egy kis flash vagy html5 igazán elmehetett volna, főleg ha később úgy is telenyomjátok hasonló reklámokkal, de ti tudjátok, vagy éppen nem), csak talán most még több hibája van mint volt.
Persze annak örülök, hogy végre legalább látni valami fejlődést, de azért lássuk be, ez valahogy nem egy pozitív fejlődés, de hát ez magyarország, már igazán megszokhattuk volna.

[ Szerkesztve ]

(#7543) Livius válasza Parci (#7535) üzenetére


Livius
őstag

Nálam az lenne a minimum, hogy legalább lehessen linket berakni, akár még limitálva is, mondjuk max 2 vagy 1-et hirdetésenként. Számomra eddig az egész hardverapró abban volt több, az összes többinél, hogy tudtam értelmesen megformázott leírást csinálni, egy-egy linkkel, ami mondjuk mutatott egy gyártói oldalra (tudom hogy van erre külön, de rohadtul nincs szem előtt és rá se kattintanak), vagy mondjuk postai díjakra linkelhettem valahova, vagy GPU-Z, CPU-Z képet linkeltem hogy a hülye is lássa, miről van szó és ne kérdezzék naponta hogy mi a CPU kódja. Ahogy írták is mások, sök a gyökketes, és legalább így szájbarágós leírást tudtam írni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#7544) Faterkam válasza Parci (#7535) üzenetére


Faterkam
addikt

Én szerettem a link lehetőségét, mert volt aki nagy felbontású képet így tudott megnézni a termékről! (vagy YT videót egy konzol játékról!) Én tőlem +1 a linkre (nem termékinfó)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7545) Livius válasza Alteran-IT (#7542) üzenetére


Livius
őstag

+1

Az igazán csúnya dolog számomra az, hogy még most a bughalmaz kalapálása alatt is jönnek az új forradalmasító funkció herélések a fizetős területre átmozdítva, ami a legnagyobb parasztság már ilyen állapotban. Ha már jön egy új oldal, akkor az induljon egyből az új feltételekkel is, és ne közben 2-3 napok után módosuljanak azok, hogy mi mennyibe fog kerülni holnaptól, a legfrissebb patchelés után. Ez így lenne korrekt legalábbis, ha már a lóvé a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#7546) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Link:K

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7547) Parci válasza Livius (#7545) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kár kelteni a hangulatot. pici cég vagyunk. elhiszem, hogy mindenkinek van egy elképzelése arról, hogy milyen egy hibátlan rajt, de nálunk egy-két nagyságrenddel (!) több programozót foglalkoztató cégeknek sem szokott sikerülni. az apró pár nap múlva nagyjából, pár hét múlva kb. teljesen bugmentes lesz. nem rémlik, hogy bárki panaszkodott volna arra, hogy nem lehet a ph-n fórumozni, mert ez-az hibás... az elmúlt tíz évben.

idézek egy "bugot" az előző apróból (amit most sokan visszasírnak), jó? simán kiosztott hasonló azonosítót különböző usereknek. így tudott fehérholló például trükkösen "foccer" névvel regisztrálni, és megkapni föccer moderátorunk admin funkcióit. ezt egy 5-6 programozós, profi cég követte el. lezso egyedül van.

szóval az első pár hét ilyen. ami meg a változtatásokat illeti, hát, azok azért vannak, mert hagyjuk magunkat befolyásolni (ennek ugye az ellenkezőjét kapjuk meg, hogy nekünk aztán kár mondani bármit).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7548) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

és még: zárjuk le lassan az itt csevegést, legalább a másik, általános topikba menjen, ha muszáj neki. ide csak bugreport jöjjön, mert nekünk az összes kommentet fel kell dolgozni, és így nagyon nehéz. :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7549) Parci válasza Alteran-IT (#7542) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak azért nem törlöm a szemét, hangulatkeltő, rosszindulatú, igazságtalan kommentedet, hogy itt maradjon mementónak, meg jól mulassunk rajta húsz év múlva is, amikor anekdotázunk. ja, és mindezt ide sikerült írnod, a "CSAK konkrét bugreportok" topikba. :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.