Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) dome067


dome067
csendes tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre irom a problémámat.
Egy ideje nem tudok belépni chrome-ból. A "sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk" ablaknál elakad, vagy beszürkül a kép (ami normális) és csak pörög az állapotjelző.
A chrome-ot frissítettem, de nem változott a helyzet. Kénytelen voltam telepíteni a fox-ot. Ott simán megy minden.

(#7102) Viktor0610 válasza dome067 (#7101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előzmények, sütik törlése? :)
Ha van, ad block kikapcs.?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7103) dome067 válasza Viktor0610 (#7102) üzenetére


dome067
csendes tag

Köszi!
ADBlock a foxon is van, sütik törölve (többször is).

(#7104) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv !

(Csak tanulságképpen, mert ilyet még nem láttam...) - mit követett el "kalmanahos" a Hardverapróban, hogy ki lett tiltva ? :F :F :F

Hja kérem ! A Belváros !...

(#7105) Viktor0610 válasza jasonka (#7104) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A moderáció csak az adott userre tartozik.

(Valami ilyet kaptam, mikor én kérdeztem más felől. :DDD )

Samsung Galaxy A54

(#7106) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

[link]

Nem megfelelő topikból lehet törölni, mert ide való :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7107) 0xmilan válasza MaxxDamage (#7106) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha a nem megfelelo topikbol torlik, akkor a hivatkozasod 404-re fog mutatni. :D

(#7108) MaxxDamage válasza 0xmilan (#7107) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Max.áthelyezik. (amúgy igaz!) :B

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7109) imotrepus


imotrepus
aktív tag

Sziasztok!
Csak nekem nem működik a kedvencekbe helyezés:
A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!
Vagy mindenkinél így van és így is marad?

üdv: Miki

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#7110) Polarstar válasza imotrepus (#7109) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez valószínűleg már ficsör és nem bug. Maradni fog örök élet + 10 évre. :DDD
(rohamosan csökkennek a feltett hirdetések ezzel is. Van olyan, ahol konkrétan kiürült a teljes lista.)

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7111) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az történt, hogy értékelni akarta valaki az eladást, de véletlen rossz linkre nyomtam, az értékelés helyett arra, hogy mégse neki adtam el a terméket. :W És emiatt meg már a másik link se jó.
Ilyenkor mi a teendő? :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7112) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#7106) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erről lehet tudni valamit? (nem tudok írni még H.Sz.-t) :(

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7113) Intruder2k5 válasza sz.balazs.95 (#7111) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt most nem tudom fejből, de ha nem tud újra rányomni az "értékeld" gombra, akkor használja a jelentés funkciót, majd miután az apródok engedélyezik, értékelhetitek egymást.

(#7114) Intruder2k5 válasza MaxxDamage (#7112) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos semmit, nem hiszem, hogy az új HA megjelenése előtt ez javítva lenne már.

(#7115) MaxxDamage válasza Intruder2k5 (#7114) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Rendben, köszönöm a visszajelzést. :R
Az mikorra valószínűsíthető? (az új rendszer) :B

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7116) Intruder2k5 válasza MaxxDamage (#7115) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár sokkal többet én sem tudok mint Ti, de az utolsó infóm az, hogy első negyedévben. Ha tehát ez igaz és tudjuk tartani, akkor talán ebben a hónapban.

(#7117) MaxxDamage válasza Intruder2k5 (#7116) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm! :R
Reméljük minden megy majd a tervezett szerint, sok sikert hozzá!

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7118) fonzy77


fonzy77
csendes tag

Sziasztok,
sajnos a hírdetésekhez, bejegyzésekhez már vagy 3 hónapja nem tudok hozzászólni, mindig ez a hiba fogad:

Hiba
A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Valamint a privát üzenetek értesítője sem működik , szintén kb ennyi ideje.

Van erre gyógymód, vagy lehet tenni valamit?

Köszi:
Józsi

(#7119) MaxxDamage válasza fonzy77 (#7118) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Pont ezzel kapcsolatos párbeszéd folyt itt (olvass vissza) :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7120) dualcore válasza fonzy77 (#7118) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem is ez megy hónapok óta. Csak telefonról nem működik, pedig több készülékkel és több böngészővel is próbáltam de semmi. :W Várom az újítást hátha az megoldja.

(#7121) Fecogame


Fecogame
veterán

Kedves Fecogame!

A(z) PROHARDVER! fórumain új hozzászólás érkezett egy témába, melyről e-mailes értesítést kértél.

Ha ilyen email értesítést kapok, a benne lévő link nem működik.

A link, ami az emailban szerepel:
https://hardverapro.hu/apro/rp-sma_hosszabbito_kabel/friss.html

És aminek lennie kellene:
https://hardverapro.hu/apro/rp-sma_hosszabbito_kabel

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7122) prozodus


prozodus
őstag

Nem tudom törölni az apróhirdetéses kedvenceket, pedig már 2évesek...

Sőt, most éppen új kedvenceket sem tudok felvenni.

(W7, firefox)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#7123) SirRasor


SirRasor
őstag

Helló!

Archiválás után nem tudom értékelni a megvásárolt terméket, mert az "értékelés" gomb megnyomásával a jelentés-re továbbít:

Nem tudom mi akart lenni az eredeti elképzelés, de ez így biztosan hibás, látszik a linkből. És mivel látszik onnan, teljesen mind1 milyen böngészőből, de azért megnéztem FF-ban is Chrome mellett.

Make Love not war!

(#7124) Intruder2k5 válasza SirRasor (#7123) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Semmi gond nincs vele, archivált hirdetés esetén ez így normális. Töltsd ki az űrlapot amit kapsz a linken, jelöld be a checkboxot, hogy értékelni szeretnéd, küldd el, és miután az apródok engedélyezik, értékelhetitek egymást.

(#7125) SirRasor válasza Intruder2k5 (#7124) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi az infót, akkor így csinálom. Engem konkrétan megijesztett, hogy a jelentés oldalra vitt és léptem is ki olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehetett.

Make Love not war!

(#7126) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halló, találtam egy érdekességet..

Vásároltam egy terméket, a hirdető archiválta, és rámennék az értékelésre, de a link alatta jelentésre mutat...

Ez miért?

● operációs rendszer és böngésző: Windows 8.1 és Mozilla Firefox Quantum 60.0b4 (64-bit)

Visszaolvastam.. Ettől függetlenül félrevezető így :(

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7127) pupehap


pupehap
tag

Sziasztok, engem tegnap óta az a probléma fogad hogy nem nyílik le semmilyen legördülő menü, ergo nem tudom szűkíteni a kereséseimet, mert pl. a várost nem tudom kiválasztani.
Böngészőm Firefox Quantum 59.0.1 , 64 bit. Adblock letiltva, előzmények, gyorsítótár törölve, de semmi változás. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#7128) Psyhostar


Psyhostar
csendes tag

Üdv!
Nem tudom megváltoztatni a profilomon a lakóhelyemet. Kommunikációs hibát ír ki mikor a módosításra megyek.

(#7129) Intruder2k5 válasza Psyhostar (#7128) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#7130) Psyhostar válasza Intruder2k5 (#7129) üzenetére


Psyhostar
csendes tag

Köszönöm, így működött. :D

(#7131) Create.


Create.
addikt

ez lesz valamikor javítva mobilon? Privát üzenetet szintúgy nem jelzi, hirdetéshez nem lehet hozzászólni stb.. már vagy 4hónapja ilyen.

(#7132) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Hardverapróból elérve a privát üzeneteimet semmilyen böngészőből (firefox 64/32bit, internet explorer ) nem tudtam képeket feltölteni a hozzászóláshoz. Prohardver oldalról belépve némileg más felület fogadott és a képfeltöltés tökéletesen működött. Ha valakinek hasonló problémája lenne.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#7133) béke válasza Create. (#7131) üzenetére


béke
aktív tag

Üdv szintén ezt akartam kérdezni így nem posztolok képeket!!
Hiba ugyan az de csak mobilon mobilnézet alapon.: privát 1-es nem jelenik meg
Alatta a komm. Szöveg
Csak ennyi lenne az észre vétel.

Create. (Email jelzés működik állitsd be és csipog ha új privátod érkezik!)
Hozzászólást csak ha átváltasz desktop nézetre legalul találod ha legörgeted az oldalt teljesen.
Hali.

Alá írás :)

(#7134) Redzsi27


Redzsi27
újonc

Sziasztok.

Nem tudok belépni az oldalra.

Sikeres belépés, rögön továbbitunk és megállt a tudomány. Belépésnél kérek jelszópótlást, de nem reagál arra se, mondom hátha.

Találjunk már rá valamit, köszönöm.

üdv

Tamás

[ Szerkesztve ]

(#7135) Yutani


Yutani
nagyúr

Bugként jelentem, mert szerintem nem így kéne működnie a dolognak:

VGA fórum topikra kattintva a bal oldali menüben megjelennek a VGA hirdetések. Ezen post írásakor a kilistázott 8 hirdetés közül 1(!!!) aktív mindössze, a többi archív.

#tarcsad

(#7136) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Üdv.
Valakinél miért nem látható, hogy mikor lépett be utoljára?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#7137) Ginkologic válasza Create. (#7131) üzenetére


Ginkologic
senior tag

+1. Pont ezen hibákat készültem jelenteni annyi kiegészítéssel, hogy új kedvenceket sem lehet hozzáadni!
Továbbá se mobilon se desktop verzióban ha új hozzászólás van egy hozzászólt témánál és rákattintok, nem tűnik el a számláló, vagy ha üzenetet szerkesztenék, nem jelenik meg a szerkesztendő szöveg.

Hónapok óta fennállnak ezek a hibák, tervezitek a javításokat, vagy most mi van?

Köszi

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#7138) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hónapok?
Több mint fél éve!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7143) zzolika


zzolika
aktív tag

A Hardverapró hibásan jelezte hogy előreutalást kérek, utánvételről volt szó.

Nem is tudtam hogy ilyen automata üzenetek is vannak. Most véletlenül mentem be az értékeléshez a hwapróról, és meglepődve láttam, hogy olyan van az üzeneteink között, amit eddig nem láttam. Általában PH-ról privátozok, ott nem látszik semmi.

Ha már van ilyen funkció, akkor azt bármelyik portálról belépve látni kellene. Így elõfordulhat hogy azért marad el egy üzlet, mert nem is tudom miért lépett le a vevőm.

[ Szerkesztve ]

(#7144) Yutani válasza zzolika (#7143) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolom a szűrésben benne van simán az "utalás" vagy "utal" szó, ekkor rögtön küldi a figyelmeztetést.

#tarcsad

(#7145) zzolika válasza Yutani (#7144) üzenetére


zzolika
aktív tag

Persze, ezt értem hogy automatán megy. Csak:
1. nem ekkor küldte a figyelmeztetést, hanem 2 üzenettel utána
2. ha a PH/Mobilarena/Gamepod-ról lépek be, akkor ez miért nem látszik?
3. abba nem akarok belemenni, hogy adatvédelmi és személyiségi okokból helyes-e, hogy minden privát üzenetem elolvassa egy harmadik személy/gép

(#7146) looser


looser
addikt

Helló!

Hozzászóltam egy hirdetéshez. Böngészek, látom, új hozzászólás érkezett, de csak a sajátomat látom továbbra is. Kijelentkeztem, bezártam a böngészőt, visszaléptem és még mindig ott a piros egyeske, amire kattintva csak a saját hozzászólásom látom.

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7147) Yutani válasza looser (#7146) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sajnos ez már régóta így van.

Amúgy eléggé kiábrándító, hogy senki nem reagál a hibajelentésekre. Legalábbis nekem az, mert azért reméltem egy választ, hogy megnéztek, valóban így van, dolgoznak rajta, vagy meg lesz oldva a jövőben. :F

#tarcsad

(#7148) Amadis


Amadis
csendes tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Olyan gondom van, hogy néhány napja nem kapok értesítést a mentett keresésekről, pedig kerülnek fel új hirdetések. Ha manuálisan ráklikkelek ki is listázza, de értesítés nem jön, pedig pont ez lenne a lényege. Valaki tud esetleg segíteni, illetve másnál működik rendesen a kapásjelző?

(#7149) gradinkov


gradinkov
csendes újonc

Az oldal a mai napig televan http:// kephivatkozasokkal, amit egyre kevesbe toleralnak a bongeszok, erre legyszi figyeljetek mar oda, mert igy mixed content hiba van.

Celszeru lenne minden linket //...-re atirni http://...-rol, es akkor protokoll-agnosztikus lesz. De jelenleg meg a header linkek is mind http-re mutatnak.

(#7150) tamikomac


tamikomac
aktív tag

Bug report

http://hardverapro.hu/adatmodositas
Windows 7, Firefox 60.0b16 x64, IE 11, illetve a hiba már fél éve megvan, így "sok" Firefox.

Az adatlapomon semmit nem tudok változtatni, mert az oldal mindig a fenti hibaüzenettel válaszol.
A bejelentkezési e-mail cím persze ott van változatlanul a mezőben.

"Riport előtt próbáld meg:"
Mindent próbáltam, semmi sajnos...

Köszönet!

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.